Ako správne vybrať podprsenku

Ako si vybrať podprsenku vo veľkosti? Táto otázka sa pýta každej dievčine na planéte, pretože si môže vybrať vhodnú, spoľahlivú, pohodlnú a peknú podprsenku, pričom vezme do úvahy veľkosť a tvar.

Ako správne vybrať podprsenku

Pri výbere podprsenky zohráva hlavnú úlohu nielen jeho vzhľad, ale aj pohodlie, vďaka ktorému podprsenka bude trvať dlhšie a zlepší tvar prsníka.
Aby ste si vybrali správnu podprsenku, mali by ste presne vedieť veľkosť a objem pŕs.

Ako si vybrať veľkosť podprsenky (tabuľka)

Ak chcete správne určiť veľkosť hrudníka, meranie sa musí vykonať rukami nadol v okamihu výdychu. Mali by sa merať dva ukazovatele:
1. Hrudný obvod je objem vyčnievajúceho priestoru.
2. Obvod je rozmer veľkosti.

- s obvodom 63-67 cm bude veľkosť 65;
- 68 - 73 cm 70 rozmer;
- 74 - 77 cm veľkosť 75;
- 78 - 83 cm veľkosť 80;
- 84 - 87 cm veľkosť 85;
- 88 - 93 cm 90 rozmer;
- 94 - 97 cm veľkosti;
- veľkosť 98 - 103 cm 100.

Ak chcete zistiť presnú veľkosť, ktorú potrebujete z obvodového hrudníka, urobte obvod pod prsníkom. Výsledné číslo a bude slúžiť ako veľkosť podprsenky.
Rozdiel v centimetroch.

- šálka AA 10-11 cm;
- 12-13 cm A;
- 14 - 15 cm;
- 16-17 cm;
- 18-19 cm D;
- 20-21 cm DD.
Nezabudnite na absolútne žiadnu hodnotu, keď máte podprsenku, čínsku alebo nemeckú, hlavnú vec, z ktorej je vyrobená. Môžete si kúpiť podprsenku potrebného štýlu a veľkosti pre aliexpress, ebay alebo objednávku z katalógu festu.

Pravá podprsenka pre malé prsia

V živote každej dievčatá príde čas nákupu prvej podprsenky, a bohužiaľ, vyberať to nie vždy funguje. Aj tento problém čelia ženy s malými prsníkmi. Ak chcete vybrať pravú podprsenku, mali by ste vedieť niekoľko jednoduchých pravidiel:

1. Poháre by mali mať iba vertikálne švy.
2. Horný okraj šálok by mal byť plochý (horizontálny).
3. Horná polovica pohárov by mala byť otvorená a neopakovať krivky tela.

Väčšina balkónových podprsenok vyhovuje všetkým požiadavkám a vyzerá skvele na malom hrudníku.
Aj v modernom svete existujú iné druhy podprsenky pre malé prsia, a to:

  • Push-up. Podprsenka je navrhnutá tak, aby tlačila hrudník hore, ale bohužiaľ, s veľmi malými prsiami veľkosti AA alebo dokonca menej, to nebude fungovať, pretože tam jednoducho nie je nič, čo by sa mohlo vyhnúť.

  • Silikónová podprsenka, To naozaj pomáha pohybovať hrudník bližšie k stredu a je schopný zdvihnúť. Ak je však hrudník veľmi malý, nemali by ste očakávať vytvorenie veľkých výbežkov. Podprsenka je takmer neviditeľná a maskuje bradavky, ale nie je praktická na každodenné použitie.

  • Podprsenka s predným uzáverom, Vďaka prednému upevňovaciemu šálku sa zväčšujú šálky.

  • Športová podprsenka. Je veľmi pohodlný pri nosení a nespôsobuje nepríjemné pocity. Vzhľadom na to, že v ňom chýbajú jamky, prirodzene vyzerá pod oblečením a vizuálne zväčšuje hrudník, ale pri pohybe nevybočuje a neprekĺzne. Skvelé pre tanec, jogu, akrobaciu atď.

Podprsenka pre veľkú poprsie.

Takmer každá polovica ženy sníva o veľkom a pružnom prsníku, ale nemyslím si, že výber podprsenky je taký ťažký ako pri malej veľkosti.
Veľká ženská poprsia sa dá rozdeliť do dvoch kategórií:
1. Piscinelous (full) - objem je väčší ako 95 cm a veľkosť pohára je D a viac.
2. Veľké prsia - objem je menší ako 80 cm a veľkosť pohára je D a viac.

Pri výbere podprsenky pre veľké prsia by ste mali venovať pozornosť šírke bez ramienok, mali by byť čo najširšie, inak nebudete vidieť podporu na prsiach, tento štýl dokonale zadržiava chrbát a zrádza krásnejšiu siluetu. Dávajte pozor na to, ako sa nachádza hrudník v pohári, je veľmi dôležité, aby nelehala zospodu, zhora a po stranách. Ak chcete trochu znížiť prsia, mali by ste si vybrať spodnú bielizeň so zavretými šálkami a bez rukávov. Majitelia veľkých prsníkov sú perfektné podprsenky:

  • Polstrovaná podprsenka pomáha opraviť tvar prsníka.

  • Podprsenka bez ramienok skvelé pre večerné, letné a svadobné šaty, pretože podprsenka je vybavená odnímateľnými popruhmi.

  • Balkónová podprsenka podprsenka dokonale zdôrazňuje všetky ženské šperky, ako otkivaivaet hornej časti hrude.

Tiež dokonale zapadajú podprsenku angelica a korekčné.

Pri výbere farby podprsenky môžete uprednostniť béžovú farbu, ktorá je ideálna pre akékoľvek oblečenie. Pri svetlých veciach sa neodporúča používať tmavé podprsenky a naopak.
A ako pekné je pre ženy, aby získali krásne spodné prádlo ako dar od svojho milovaného muža, aj keď je lepšie si ho vybrať spoločne, takže určite neztratíte svoju veľkosť.

Aký štýl je vhodný pre dojčiace matky

Počas tehotenstva a laktácie je veľmi dôležité vybrať podprsenky, ktoré nielen uvoľňujú zaťaženie, ale tiež poskytujú prsníku správnu podporu. Choď bez podprsenky v takých krásnych chvíľach pre ženu sa neodporúča, pretože deformácia prsníkov je možná.

Podprsenka pre ženy v pozícii nazývanej prenatálne. Šálky pre takúto podprsenku sú vyrobené z elastického materiálu, takže sa tiahne spolu s nárastom poprsia.

Podprsenky na kŕmenie sa nazývajú puerperal. Nosia sa ihneď po pôrode. Funkcia týchto podprsenky spočíva v tom, že môžete ľahko a rýchlo odpojiť pohár a otvoriť hrudník, čo zjednodušuje proces napájania. Veľmi často tieto typy podprsenky ísť bezšvíkové, a to poskytuje dobrú podporu pre hrudník zo všetkých strán.

Poradenstvo lekárom

1. Dospievajúca dievčina by mala veľmi ľahko vybrať spodnú bielizeň, pretože tvorba postavy závisí od správnosti výberu.
2. Pri augmentácii prsníka a jeho pružnosti sa má cvičenie raz denne posilňovať svaly hrudníka.
3. Mali by ste nakupovať len kvalitné spodné prádlo, menšie syntetické látky.
4. S veľkou veľkosťou prsníka je najprv nutné vybrať podprsenky, aby ste uvoľnili záťaž zozadu.
5. Nosenie podprsenky s veľkou veľkosťou busty šetrí ženy (mastopatia).
6. Pri výbere podprsenky by mal venovať pozornosť jeho kosti, v žiadnom prípade nesmie byť povolené tlačiť na prsné tkanivo.
7. Nie je dovolené nosiť podprsenku niekoľko dní, je potrebné dať telo odpočinok počas spánku.
8. Nemali by ste si zvoliť príliš tesnú podprsenku, pretože môže výrazne poškodiť pokožku a viesť k narušeniu citlivosti zóny vsuvky.
9. Po mamoplastike sa odporúča používať podprsenky s podporným účinkom.