Kúzla a sprisahanie z pitia

Pitný partner - trest pre celú rodinu. Dokonca aj on sám si to dobre uvedomuje. Peniaze idú na vodku, sily sa hádajú, zdravie je zbytočné. Alkoholizmus je pohroma, ktorá po mnoho storočí sužovala ľudstvo. Časom sa ľudia naučili konfrontovať ho s pomocou liekov, kódov, psychológov, anonymných klubov. Nič však nepomôže človeku, v ktorom neexistuje žiadna vôľa a jasná túžba zbaviť sa škodlivých vášní. Jeho duševná sila je taká malá, že takýto človek nie je schopný odolávať vplyvu alkoholu bez vonkajšej pomoci.

Potom sa k záchrane dostali magické sily.

Mágia proti opilosti

Exkomunikovať alkoholizmus pomocou bielej mágie vytvárajú sprisahania a krídla. Ak sa rozhodnete použiť kúzlo pre tento účel, Existuje veľa rôznych faktorov, ktoré je potrebné zvážiť:

  1. Cieľom sprisahania by ste nemali byť vedomí vašich úmyslov. Magic obnovuje telo, spôsobuje odmietanie alkoholu, mení vedomie na duchovnej úrovni. Z tohto dôvodu cieľ nájde silu sám a bude sa chcieť dať alkohol sám. Celý účinok však bude zrušený, ak cieľ zistí, že ste sa uchýlili ku sprisahaniu, bez ohľadu na to, či predtým alebo po ňom.
  2. Rituály a manžety opilosti sa držia striktne na ubúdajúcom mesiaci. Jej energiou je zbaviť negatívu. Riadením rastúceho rituálu riskujete rastúcu závislosť.
  3. Snažím sa prepustiť niekoho zo závislostí, je zakázané vykonať rituál alkoholickej intoxikácie. Aj keď si vypil sirup s kašľom s miernym množstvom alkoholu, je lepšie odložiť ďalší deň.
  4. Rituál musí bezpodmienečne veriť svojej vlastnej sile, vedieť, čo urobí, a osoba bude vyliečená. Výsledok závisí priamo od viery. Čím silnejší je, tým je efektívnejší pozemok.
  5. Bude oveľa ťažšie otvoriť človeka z opilosti, ak sa jeho sociálny kruh nakloní. Vystavenie kolegom kamarátom môže vyvolať vaše úsilie. Sila rituálov vám však umožňuje odmietnuť osobu a povzbudiť ho k nezávislému odmietnutiu alkoholu a zmeniť okruh komunikácie.

Aké sú sprisahania a kúzla z pitia?

Pozemky z opičieho setu. Medzi nimi najsilnejšie sú sprisahania na pitie, biely uterák, svätá voda a snubné prstene. Okrem toho existuje sprisahanie, ktoré číta ako ranná modlitba a nevyžaduje ďalšie materiály. Koná sa ráno, sama. Hlavnou vecou je sústrediť sa na svoj cieľ a dať všetku silu dobrej túžby do slov. Môžete si prečítať príbuzného alebo manžela, a pre seba.

"Nechaj neba počuť moju modlitbu, ktorú chcem pre dobro Božieho služobníka (názov cieľa) vysloviť. Nechajte jasné slnko ísť hore do môjho dvora, nechajte červený mesiac dole do mojej klietky. Nech sa hviezdy skláňajú a mesiac sa rozsvieti. Pozrite sa na Božieho služobníka (meno cieľa), milujte a dajte mu silu odvrátiť sa od vína. Slnko je jasné, svieti cestu pre neho, červený mesiac, urobí chuť piť horké, jasné hviezdy, obdarí ho energiou a vierou, mesiac odíde, splní moje túžby a vezme škodlivý zvyk s tebou. Rovnako ako na poli, jasný, na neznámej ostrove v morskom oceáne, Alatyrský kameň leží na zámku, na kľúči, na kľúči v spodnej časti, takže moje slovo je nezničiteľné. Amen! "

Toto sprisahanie má obrovskú silu, okrem toho s ním môžete vykonávať ďalší obrad, silnejší.

Pre manžela

Silné sprisahania z opilosti sú spáchané s pomocou predmetov, ktoré odoberajú zlú energiu a očisťujú osobu od nej. Na tieto pozemky klasifikujte vodu a uterák na umývanie.

Kombináciou týchto dvoch predmetov dosiahnete najsilnejší odklon od pitia.

V noci zoslabeného mesiaca ísť von do poľa, lesa alebo záhrady pod otvorenou oblohou. Vezmite si nový biely uterák a nalejte ho svätou vodou a povedzte:

"Svätá voda, voda Božia, uzdravenie a vädnutie, s mocou posvätnej, dať uterák v sprisahaní, pomôcť služobníkovi Božiemu (meno) zotaviť sa z opilosti. Ako služobník Boží (meno cieľa) vysuší svoju tvár ručníkom, takže túžba po pití vysuší. Závislosť odišiel, pôjde na uterák a ako plynie týždeň, ponechá vôbec. Boží služobník bude slobodný. V mene Otca a Syna a Ducha Svätého, počujte moje vyššie sily svoju modlitbu a vládu vo svojom nebeskom paláci na zozname mojej zlaté žiadosti. Moje slovo je silné. Amen! "

Nechajte handričku suchu suchu a ráno ju dajte svojmu partnerovi na umývanie tváre. Uistite sa, že sušil jeho tvár sedem dní a osemho dňa o polnoci pochovať uterák pod osika. Aspen je silná ženská upírka, ktorá odoberá všetku energiu, ale väčšinou negatívnu. Ak v okolí nie sú žiadne aspenové stromy - len uhoďte uterák.

Čoskoro uvidíte zmenu k lepšiemu. Môžu sa začať objavovať už od prvého dňa používania uteráka.

Pre seba

Konšpirácie na seba, spravidla sú zložitejšie a vyžadujú obrovskú silu a túžbu obnoviť. Efektívne manžety opilosti vezmú veľa energie, ale výsledok naplní vás duchovnou harmóniou, radosťou a pocitom milosti.

Prečítajte si sprisahania pitia doma by mala byť, príprava duševne a fyzicky. Príprava sa uskutočňuje v dvoch fázach:

  1. Morálne čistenie. Aby ste to urobili, mali by ste navštíviť chrám, modliť sa, ideálne - vyznať otca. V noci by ste si mali prečítať "Náš Otče" na zapálenej sviece. Abstrakt na niekoľko dní od vonkajšieho sveta, snažte sa komunikovať s nikým. Najmä nie je potrebné udržiavať kontakt s pitím ľudí, ktorí vás sklopia piť alkohol. Robte to, čo máte radi, vezmite si čas na koníček, rodinu, blízkych.
  2. Fyzické čistenie. Samozrejme, mali by ste obmedziť množstvo alkoholu čo najviac alebo ho úplne opustiť, potom bude s najväčšou pravdepodobnosťou úspech. Je potrebné odolať pôstu, opúšťať mäso a škodiť, ale je tu veľa, saturácia tela zdravým jedlom. Ráno ráno vstávajte, začnite deň s poplatkom, vo večerných hodinách povedzte modlitbu a choďte spať skôr ako obvykle.

Vyčistite tento spôsob po dobu troch dní. Tretí deň po tom, čo sa ubezpečil, že Mesiac je v zostupnej fáze, pokračujte k rituálu. Predtým sa odporúča navštíviť kúpeľ alebo si vziať horúci kúpeľ s penou, olejmi alebo soľami. Šaty v čistom oblečení bielych alebo červených kvetov.

Vezmite si nepratelenú vodu. Množstvo sa musí zhodovať s vašimi schopnosťami: vezmite si toľko, koľko môžete piť naraz. Nedotknuteľná voda je taká, že nikto nepil v ten deň. Najlepšie je vziať to skoro ráno zo studne alebo prameňa. Žiť v byte a čerpať vodu z kohútika, je lepšie to urobiť z troch na päť ráno. Potom je pravdepodobnosť, že žiadny zo susedov v tento deň nebol zapnutý, je extrémne malý.

Nad vodou v skle sa číta trikrát sprisahanie:

"V mene Otca a Syna a Ducha Svätého, Najsvätejšej Trojice v nebesiach, Amen. Braga, chmeľ a požiarna voda odchádzam odo mňa k čiernym vtákom, lesným zvieratám, vetrom lesa, lunárnej oblohe. Odstráňte odo mňa zlo, nevyžiadané, opustené v čase. Nechť hriešnici trpia a ja sa zbavím nešťastia, nie od tej chvíle a navždy ani jednej kvapky z úst. Amen! "

Pite vodu ihneď, nezanechávajte kvapku.

Dôsledky manžiet z opilosti

Vďaka hlbokej závislosti je tento typ manžiet nesmierne zložitý. Možno, že prvýkrát zlyháte. Potom sa sprisahanie môže zopakovať neskôr a nabudúce bude mať oveľa viac energie.

Biele kúzelné manžety z pitia neškodia zdraviu. Najhorším dôsledkom, ktorý majú, je odpor k alkoholu. Ale je to v skutočnosti cieľom sprisahaní. Ak sa rozhodnete prestať s alkoholom raz alebo navždy alebo pomôcť inému, sprisahanie vám poskytne silu a energiu, aby ste ho mohli vydržať.