Dámske topánky jar-leto 2018

Žiadna zbierka jari-leto 2018 sa neuskutočnila bez šikovných topánok, čo je ideálne pre novodobé obrazy v teplej sezóne.

Môžete vidieť, že všetky svetovo preslávené značky sa spoliehajú na ženskosť, takže väčšina modelov má vysoký podpätok v klasickom štýle.

Ale je lepšie vidieť raz, než počuť stokrát, a preto vám predstavujem článok "Módne topánky jar-leto 2018 (foto) pre ženy".

Módne trendy: dámske topánky jar-leto 2018

Tento rok dizajnéri dobre pracovali a poskytovali veľký výber modelov, štýlov a farieb.

V roku 2018 sa nemôžete hanbiť o svetlé topánky svojich obľúbených retro štýlov, pretože dizajnéri v nedávnych módnych týždňoch poskytli úplnú slobodu predstavivosti a vytvorili veľa párov neobvyklých topánok.

Táto sezóna lesklé topánky sú veľmi obľúbenénavyše nie je také dôležité, z čoho je presne to, či to budú lakované topánky alebo sandále z lesklej textílie a možno aj topánky pokryté flitrami alebo glitre - to všetko bolo šťastne prenesené do roku 2018 od Christian Dior, Dolce & Gabbana, Calvin Klein , Gucci a mnoho ďalších.

Ak hovoríme o jarnej obuvi, hlavne o topánkach, potom v hornej časti sú ešte semišové a kožené pekné s veľmi širokým hriadeľomktoré možno vidieť na prehliadkach svätého Laurenta, Calvin Kleina, Stelly McCartneyovej a Tom Forda.

S láskou sú dizajnéri na kvetinové výtlačkyktoré vyšívame na koži alebo inej veci. Toto predstavili Alexander McQueen, Dolce & Gabbana, Alice + Olivia a Cushnie et Ochs.

Široká päta, najmä štvorcový alebo obdĺžnikový, budú obzvlášť populárne v roku 2018. Dizajnéri s plnou zodpovednosťou sa rozhodli pristupovať k téme retro, čo dokazujú najnovšie módne prehliadky Dolce & Gabbana, Christian Dior, Céline.

Obuv, sandále a topánky sa opäť dostávajú do módy poukazuje na to, Stella McCartneyová, Calvin Klein, Svatý Laurent, Prada, Gucci, Valentino, Tom Ford a mnohí ďalší prispeli k tomu. Tiež veľmi populárne budú topánky na malé špicaté pätky.

Čo sa má nosiť v blízkej budúcnosti? Ľahké topánky a topánky vhodné na začiatok jari, keď sa začne ohrievať. Potom môžete ísť na univerzálne mokasíny a šmýkačky. Potom sa čapy a tenisky dostanú do boja. No, s nástupom leta, príde sezóna sandálov a žabiek.

   

Vysoké podpätky

Lode a čapíky - klasika, ktorá musí dominovať šatníku ženy. Aký nový trendový model by ste nechceli, skôr alebo neskôr sa vrátite ku klasickým šatám a úzkym topánkam. Sú považované za všestranné, pretože sú ideálne pre akýkoľvek výstroj.

Aktuálne nápady na platforme

Móda pre 70-tych rokov je čoraz dôležitejšia, takže modely s plochou podrážkou na platforme sú čoraz viac populárne. A milovníci ženských modelov vyberajú nápady na klin.

Športová obuv jarno-letnej sezóny (foto)

V posledných rokoch je znateľné módne športové oblečenie. Krásne dobre upravené dievčatá sa naučili vytvárať veľmi sexy a štýlové obrázky bez šiat a stilettov, čo je veľmi potešujúce.

Módne topánky jar-leto 2018 dámske športy.

Couture tenisky

Tenisky sú častým návštevníkom módnych prehliadok. Couturiers ich čoraz viac vyberá ako doplnenie obrazu. Tenisky z haute couture sú sen každého mladého dievčaťa.

Štýlový slip-on každý deň

Neformálne oblečenie znamená pohodlnú obuv, ale to, čo môže byť pohodlnejšie a praktickejšie ako slip-ons (alebo tenisky, pretože sa im páči spoločné). V minulom roku sa dostali do nášho života a nechcú zaujať vedúce postavenie medzi ženami a mužmi.

Pri nízkej prevádzke

Topánky a sandále pri nízkej rýchlosti nikdy nevyjde z módy. Dizajnéri cítia dobre preferencie väčšiny žien, takže každý rok kolekcie poskytujú veľký výber len takýchto modelov.

Nohavice a sandále

Najzaujímavejšie a originálne nápady na zobrazovanie nových zbierok značiek so svetovým názvom.

Plochá podrážka bez päty

Ideálne riešenie pre milovníkov pohodlia a pohodlia.

Ženské lapače

Loafers sa stali trendom roku 2018, ktorý rýchlo zdvihol módne ženy z celého sveta. Lakovaný alebo matný povrch vyzerá rovnako nádherne s týmto modelom.

Loading...