Fall-Winter 2018: dámske topánky (nová fotka)

Aké módne topánky na jeseň-zima 2017-2018 by sa mali objaviť v šatníku modernej ženy? Dizajnéri tohto roku ponúkli veľké množstvo topánok pre každú chuť a farbu: lakonické, elegantné topánky, odvážne topánky, pančuchy, topánky s masívnou pätou, klasické batilóny. V tejto bohatej odrode navrhujem vyriešiť všetky módne trendy a vyzdvihnúť tie najúspešnejšie.

Dámske topánky zo zbierok zobrazujú jeseň-zima roku 2018

Každá žena sa domnieva, že je povinnosťou aktualizovať svoj šatník niekoľkokrát ročne, pričom zohľadňuje všetky nové trendy a novinky v sezóne, ktoré sa vám páčia. Môžete uprednostniť klasiku (bolo tu aj veľa takýchto modelov), ale medzi novými produktmi bolo veľa zaujímavých myšlienok, ktoré prekvapili módy na celom svete.

Módne trendy sezóny

Medzi najzaujímavejšie trendy sezóny by som rád zdôraznil nasledovné: kreatívne pätky, sametové a velurové, kožušinové sandále, kombinácia "úzkej špičky", podrážka traktora, brutálny štýl, plazová koža.

Každý kurier má svoju vlastnú víziu krásy, a tak dnes tvorivé topánky s veľmi neobvyklými pätami.

Androgynous móda sa stáva čoraz populárnejšou, keď sú dámy ponúkané, aby sa pokúsili. brutálny veci a topánky, ktoré sú viac ako pánske.

Milovníci športu sa radujú, pretože trend sa vrátil z minulosti - podrážka traktora, ale v novej interpretácii.

Pokožka plazov Vyzerá elegantne, drahé a veľmi luxusné. Preto je v tejto sezóne vítané topánky od hadov, krokodílov a dokonca aj korytnačiek. Textúrovaný povrch vytvára jedinečný originálny obraz, z ktorého sú všetky módne ženy a dokonca milovníci zvierat šialené.

Výber topánok z samet a velúr, nebudete to ľutovať a určite vyniknete z davu.

Čo robiť, ak máte rád sandále, ale chladná sezóna im neumožňuje nosiť? Couturier našiel cestu von - kožušinové sandále, Len skutoční milovníci módy sa o to pokúšajú.

"Úzke päta - masívna päta" - nezvyčajná kombinácia, ale má aj miesto.

Výber krásnych topánok a batilionov

Botičky a členkové topánky sú vhodnejšie na jesenné počasie, takže majstri preferujú semišové a svetlé odtiene. Ale nebolo to bez klasických čiernych, ktoré boli vždy najvyhľadávanejšie.

Zimné jesenné topánky (najkrajšie trendy v roku)

Keď hovoríme o módnych topánkach, chcem okamžite upozorniť na topánky, menovite pančuchy topánkyktorý prelomil všetky záznamy. Na takých modeloch, ktoré krásne zdôrazňujú dlhé krásne nohy, sa dá pozorovať "boom".

Pri pohľade na nové zbierky na jeseň-zima roku 2018 nie je možné nevšimnúť si modely veľmi hrubá masívna päta, Dáva vám príležitosť zamerať sa na topánky, ktoré štylisti považujú za veľmi správny prístup.

Nie je možné nehovoriť "Heel Ice" (transparentná päta) - skutočný zimný trend. Odvolá sa na milovníkov zimy.

Štýlová kožušina známych dizajnérov

Osobitná pozornosť sa venuje topánkam z kože. V tejto sezóne je na vrchole svojej popularity. Pôvodný dizajn a zaujímavý materiál umožnili vytvoriť naozajstný zimný prvok dámskej šatne.

Štýlové novinky pre dospievajúce dievčatá (veľa fotografií)

Teenagerky dievčatá najprv zdvihli trendy roka, uprednostňujúce klasické modely a svetlé farby.

Módne pánske topánky sezóny jeseň-zima 2018

Čo je nové v mužskej móde? V sezóne jeseň-zima roku 2018 ponúkajú muži veľké množstvo klasických modelov, štýlové topánky so šnurovanými čalúňami a topánky, módne púštne topánky a motýliky, oxfords a topánky s podrážkou pre traktory.

Aké topánky si môžete vybrať pre deti

Deti sú malé dospelé osoby, preto sa všetky módne novinky odrážajú v detskej móde. Tenisky s kamienkami, farebné tenisky, svetlé topánky s chodidlom traktora a patentné kožené topánky - to všetko a oveľa viac by malo byť v šatníku vašej malej princeznej.

Loading...