Módne dámska kabelka v roku 2019: nové predmety, trendy, fotografie

Výber vaku pre ženu je veľmi dôležitý krok, pretože je zobrazením štýlu, individuality a postavenia. Ako nájsť a vybrať veľmi - štýlovú, krásnu tašku zodpovedajúcu trendom tohto roku? Dnes módni návrhári sveta ponúkajú veľa trendových a módnych tašiek pre každý vkus v každej kolekcii. Štýlová a elegantná taška nikdy nebude nadbytočná v šatníku ženy.

Hlavné smerovanie vreciek v roku 2019

Vďaka úsiliu dizajnérov si môžete vybrať tašku podľa vášho vkusu a farby, ktorá zodpovedá vašej finančnej situácii a úplne sa držať trendov z roku 2019! Okrem toho zdôrazňujú vašu jedinečnosť a vytvárajú obraz ešte jasnejší. Rôzne modely tašiek sú populárne v roku 2019.

V tomto roku sa tašky cez rameno opäť dostali do módy. Miniatúrne kabelky sú ideálne na večerné nosenie a veľké - na každodenné použitie.

Milovníci priestranných vreciek sa budú radovať, pretože takéto vrecká sú znova v móde. Veľké vrecká s veľkými vreckami sa stali jarným hitom tohto roka.

"Zvieracie" výtlačky, ako sú tygrové pruhy, vzory kôp plazov, zebra pruhy a bodkovaný leopard sú trendovým trendom pre kabelky 2019. To je bohatstvo pre tých, ktorí oceňujú diskrétny luxus. Pre fanúšikov minimalizmu vhodné vrecká, ktoré opakujú štruktúru a vzor oblečenia.

Hlavným trendom farieb z roku 2019 sú všetky odtiene živých koralov.

Pri výbere kabelky dávajte prednosť jasným a nasýteným farbám. Najpopulárnejšie sú odtiene s červeným a oranžovým podtextom. Najlepšie najlepšie farby kabeliek v roku 2019:

 • mrkva;
 • Živé koraly;
 • Horúca ružová;
 • Marsala;
 • indigo;
 • Emerald.

Nemenej populárne sú rôzne odtiene populárnych farieb: jasné a tichšie. Tiež návrhári a módni pozorovatelia poukazujú na iné verzie paletky kabeliek na rok 2019, vrátane: chróm, zlato a striebro. Relevantné sú aktovky v diskrétnych elegantných odtieňoch.

Módne tašky na jar-leto 2019

Jar je čas zmeny a každá dievčina chce nové veci. Módne inovácie jarnej a letnej sezóny 2019 pomôžu transformovať obraz. Medzi nimi sú najobľúbenejšie varianty tašiek a kabeliek:

 • Miniatúrne truhlice;
 • Obdĺžnikové spojky jemných odtieňov;
 • Vrecká na krk;
 • Veľké a mikrovlnné vrecká;
 • Batohy neobvyklých tvarov;
 • Tašky tašky.

Aj v módnych tkaných, pletených a slamených vreckách všetkých tvarov a veľkostí. Obzvlášť cenná ručná práca, ktorá môže byť vykonaná aj nezávisle, ak je to možné.

Miniatúrne truhlice

Úderom módy na jar-leto roku 2019 budú miniatúrne kabelky, kufre. Na prvý pohľad by ste si mohli myslieť, že to nie je úplne ženské, ale dizajnéri môžu tento problém ľahko vyriešiť!

Zdobené okrajmi, kamienkami, kamienkami, reťazami - tieto truhly sa okamžite premenili na nádherné doplnky.

Obzvlášť dôležité sú truhly s výšivkou. Na vetvách sú väčšinou prirodzené vzory vyšívané: kvety, okvetné lístky a vetvy stromov.

Dizajnéri ponúkajú milovníkov minimalizmu, aby venovali pozornosť zaujímavým, ale zdržaným farebným kombináciám. Môžete si napríklad vybrať tašku s čiernymi, sivými a bielymi akcentmi zdobenými zlatými ozdobami.

Medzi trendy malých vrecúšok, truhly emitujú dlhé popruhy vrátane reťazí a masívne spony rôznych kovov. Každý prvok takejto kabelky by mal dopĺňať druhú, aby dokonale zapadol do oblečenia.

Obdĺžnikové spojky

Klasické obdĺžnikové spojky s krásnou bielou, matnou bielou, perlou a krémovou farbou dopĺňajú kolekciu jar a leto 2019. Okrem toho budú obľúbené odtiene modrej a fialovej farby.

Hlavnou dekoráciou spojok pre teplé sezóny sú výšivky, čipky a flitre, ktoré sú tiež späť v móde. Nemenej elegantný bude spojka s nezvyčajnou štruktúrou v podobe tkania alebo opakovaného tvaru kože.

Pre každý deň môžete zdvihnúť spojku jemných nude s geometrickými vzormi. V tomto prípade by mali byť vzory vyšívané alebo reliéfne.

Mali by ste zabudnúť na zaoblené spojky s množstvom perál alebo úplne pokryté kamienkami. Táto možnosť už nie je relevantná. Pri večerných akciách sú vhodné diskrétne možnosti s elegantnými sponami a tenkými retiazkami.

Klasické krížové telesné tašky

Tašky s priečnym telom sú ideálne pre akýkoľvek obrázok: príležitostné alebo večerné. Pomôžu doplniť štýl a kombinujú takmer akúkoľvek výstroj. Tašky s krížom na vrchole všetkých trendov za posledné 3 roky a nechodia z módy.

Ak chcete, aby táto taška bola ideálnym doplnkom pre akýkoľvek vzhľad, odporúčame vám zvoliť jednoduché minimalistické krížové body.

Najpôsobivejší vzhľad je krížové telo s masívnymi prackami. Prirodzene, spony so symbolmi populárnych módnych domov sú prioritou, ale iba ak sú originálne. Fake by sa malo vyhnúť alebo obmedziť na jednoduchšie možnosti.

Kufor môže byť ľubovoľný, ale najmodernejšie doplnky sú vyrobené z kože. Môže sa podobať dvojitej zloženej spojke alebo hrudníku a takýto vak môže byť prenesený ako cez celé telo, tak aj cez rameno.

Veľké vrecia

Obrovské vrecká sú späť v móde. Táto taška bude závidieť aj najpriaznivejšie turistické batohy. A najzaujímavejšie možnosti sú transformátory, ktoré kombinujú výhodu tašiek a batohov.

Je dôležité nielen vybrať pôvodnú veľkú tašku, ale aj ju správne nosiť. Návrhári tvrdia, že tento model by sa mal nosiť výhradne v ruke. Nosenie kabelky na predlaktie môže len poškodiť obraz a zatvoriť hlavnú časť šiat.

Výnimkou sú veľké predĺžené vrecia s čistými tvarmi. Takéto možnosti sú najvhodnejšie pre každodenné aktivity a sú nosené na pleci.

Materiál pre veľké vrecko môže byť akékoľvek: tkanina, koža, tkanie, pletenie. Rôzne dotkol a farebná paleta. Najdôležitejšie sú modré, zelené, hnedé a čierne kabelky.

Tašky s reťazami a reťazami

Novým trendom tohto jari bude vak s ťažkým, masívnym reťazcom. Navyše, ťažký reťazec, tým lepšie. Alternatívnou verziou takéhoto vrecka je spojkový vak alebo hrudník na reťaze s nízkym kľúčom.

Kabelky s reťazami sú vhodné pre rôzne akcie: prácu, obchodné rokovania, dátumy, večierky, slávnostné večery. Tvar a farba vaku závisí priamo od jeho účelu.

Najmódnejšie sú prešívané kabelky vyrobené v štýle slávnych návrhárov. Z farieb sa uprednostňujú viac zatienené odtiene vrátane nahých tónov.

V takýchto vreciach môže reťaz nahradiť popruh alebo ho doplniť. Zaujímavé sú aj tašky, ktoré sú úplne zavesené reťazami. V tomto prípade by kabelka mala byť monofónne, bez dodatočného dekoru.

Mikro tašky

Najkrajšie doplnky budúcej jari sú malé kabelky. Sú vhodnejšie ako dekorácia a maximálne, ktoré sa do neho zmestí, je smartphone. Takýto vak môže byť ťažko nazývaný praktickou plnohodnotnou taškou, ale kompletný s výstrojom bude vyzerať trendy!

Variáciou mikrosmallového vrecka je nanotrubka, ktorá je podobná veľkosti ako bežná peňaženka alebo dokonca menšia.

V trende jasných nasýtených odtieňov mikro-okuliarov: tyrkysová, fialová, žltá, oranžová, zelená, fialová a ružová. Avšak prívrženci klasiky si môžu vybrať čiernu kabelku alebo v tieni tupy.

Táto verzia vrecka je vhodná na dátum, chodí do kina alebo divadla. Sú praktické v ich jednoduchosti, avšak pre každý deň táto možnosť nebude vhodná. Mikrozosuchy sú vhodné pre takmer akýkoľvek obraz.

Tkané, pletené a slamené

Na pozadí humbukovania okolo čoraz populárnejšieho smeru výroby ručne vyrábali remeselníci kabelky z priadze, slamy a iných improvizovaných prostriedkov. Kabelky, pletené alebo háčkované ručne, budú najdrahšie.

Tradične sú doplnené o kožené prvky, reťaze a brošne. V niektorých prípadoch vytvorte guľaté vrecia so špeciálnym podkladom z dreva, aby ste udržali tvar.

Ako by ste mohli robiť bez takéhoto vrecka v lete? Slámové doplnky priamo z horúcich pláží sa perfektne zapadajú do každodenného šatníka mnohých dievčat. Tieto tašky sú ideálne pre konzervatívny a klasický letný vzhľad.

Kabelky sú vyrobené z rôznych materiálov: papierové viničky, slama, špeciálne nite a tkaniny, niekedy kombinujúce techniky. Paleta farieb takej kabelky má mnoho variantov od najjasnejších tlmených možností po bohatú a tmavú.

Trendové tašky pre jeseň-zima 2019

Od jari, okrúhle vrecká šli priamo na jeseň, modely opakujúce sa potlač a textúra odevov, ako aj reťaze. Nová sezóna bude:

 • Prsné mini kabelky;
 • Spojky vo formáte longsize;
 • Tašky vo forme pyramíd.

Tiež módni návrhári odporúčajú venovať pozornosť zaujímavým farbám a kombináciám rôznych foriem. Tašky pre jesenné a zimné obdobie sa vyznačujú veľkosťou, materiálmi a neobvyklými kombináciami.

Klasické modely

Prísne klasické ľavice, prišiel nahradiť teplú mätu, mrkvu a červené odtiene. Takéto modely boli doplnené dravými výtlačkami jasných tónov a klietky.

V klasických verziách kabeliek je dôraz kladený na farby a príslušenstvo, ktoré dopĺňajú elegantné formy a dávajú im pikantnosť.

Čierna kabelka sa už po stáročia považuje za klasiku a nová škála tohto štýlu sú šedé tašky s sametovým povrchom vyrobené z semišu alebo kože. Doplnený striebornými vložkami, reťazou a nezvyčajným popruhom, táto taška dodá extravaganciu akémukoľvek obrázku.

Klasické modely kabeliek, v závislosti od veľkosti, tvaru a farby, sú vhodné pre každú udalosť a každú kombináciu. Avšak stylisti odporúčajú vybrať príslušenstvo tak, aby vyniklo celkovým štýlom s farebnými alebo hojnými (nedostatočnými) prvkami.

Okrúhle a polkruhové

Druhý rok za sebou okrúhle a polokruhové modely tašiek obsadili vedúce pozície v módnych prehliadkach. Napriek tomu sa k nim pripojili guľôčkové vrecká, ktoré sa plánujú stať hlavným trendom zimnej sezóny.

Výber farby a materiálu okrúhleho vaku priamo závisí od osobných preferencií jeho budúceho majiteľa. V móde prešívané kožené tašky, pletené a tkané možnosti, doplnené okrajmi a reťazami.

Tašky-gule sa líšia od iných modelov v neobvyklej forme a sadu ozdôb. Vykonávajú sa však výlučne v monochromatických verziách. Tieto tašky sú dôležité pre návštevu divadla, opery alebo baletu a veľkých osláv.

Lapel a pás

Vzhľadom na to, že mikro-kabelky boli letným hitom, modely hrudníka sa budú na jeseň ukázať na dievčatách. Princíp tohto modelu je podobný: príslušenstvo je určené na dekoráciu, nebudete veľa venovať.

Takéto výrobky sa niekedy nachádzajú v tak malej veľkosti, že sa obracajú z kabeliek na šperky.

Vaky s priečnym telom sa pohybujú hladko zo sezóny na sezónu, ale len tvar a vzhľad tohto príslušenstva sa zlepšil a stal sa módnejším a praktickejším na zimu. V takej kabelke môžete vždy dať všetko, čo potrebujete, a nechať ruky zadarmo.

Tašky na páse vhodné pre obchodné ženy, ktoré chcú mať čas vždy a všade a brať s nimi len tie najpotrebnejšie. Zároveň sú to štýlové príslušenstvo, pohodlný kontajner na dokumenty alebo peniaze a zvláštny pás.

Módne batohy

Móda pre batohy hladko tečie z letnej sezóny do zimy. Batohy nemôžu byť volané, pretože dizajnéri sa starostlivo pokúsili a vytvorili niečo úplne nové. Teraz je to skôr zadná taška, alebo taška s priečnym telom, len na chrbte.

Batohy sa líšia nielen tvarom a farbou, ale aj materiálom, z ktorého sú vyrobené. Spolu s klasickými trendmi z kože, pletené a tkané batohy všetkých veľkostí.

Dizajnéri nie sú ušetrené a klasiky. Čierne batohy, vyrobené v minimalistickom štýle, dopĺňajú akýkoľvek vzhľad a vyhovujú ženám a dievčatám všetkých vekových kategórií a akýmkoľvek obchodným odvetviam.

Štýlové nity, reťaze, zipsy, módne a elegantné pompony z kožušiny alebo okrajov zdobia batohy. Je veľmi jednoduché vybrať si vhodný batoh, pretože existuje veľa modelov pre každý vkus a pre rôzne povolania.

Súbor niekoľkých vreciek

Docela nový módny trend, ale zaujal miesto medzi dievčatami. Nosenie niekoľkých vakov naraz je stále súčasnou kompozíciou. Je dôležité vybrať správnu sadu: dve vrecká, ktoré by mali kombinovať materiál, farbu alebo dizajn.

Spojte vrecká rovnakej alebo rozdielnej veľkosti. Hlavným pravidlom je udržiavať jeden štýl, či už je to farebná paleta, tlač na povrchu alebo rovnakú výzdobu, alebo dokonca aj formu.

Maksisayz

Praktické, priestranné modely vreciek. Jedná sa o to isté vrecia, tašky, ktoré prešli z letnej na zimnú sezónu. Tieto tašky sa stávajú každým rokom čoraz elegantnejšie a robia obrovskú konkurenciu pre menšie kabelky.

V tomto trende nielen objemné tašky, ale aj batohy max. Vzhľadom na veľkú veľkosť, dizajnéri vykonávajú takéto príslušenstvo v jednej farbe a nepreťažujú ich detailmi. Tento krok vám umožní nosiť tieto vrecká za akýchkoľvek okolností.

Kožušinové vrecká

Kožušinové vrecká - hit z nadchádzajúcej jesennej-zimnej sezóny roku 2019! Teraz kožušina nielen chráni pred chladom, ale slúži aj ako vynikajúci dekoratívny materiál. Všetky modely zimných tašiek môžu byť kože:

 • spojky;
 • Bag-vak;
 • Krížové kostýmy;
 • batohy;
 • Classic.

Najlepšie zo všetkých peňaženiek z kože sú kombinované s praktickými a prísnymi šatami, menej často - s kožušinami. Preto si vyberiete kožušinovú tašku, musíte najprv rozhodnúť o zvyšku cesty, aby ste nepreháňali ju štýlom.

Obzvlášť populárne sú kožušinové vrecká bohatých, hlbokých odtieňov modrej, fialovej, zelenej, vínovej, šedej a čiernej. Spojky je lepšie vybrať neutrálnejšie odtiene: biela, ružová, béžová. A pre batohy dokonalé červené, hnedé a medené nuansy.

Fashion News 2019 - tašky neobvyklého tvaru

Tašky jasných farieb - hlavný trend z roku 2019. Rovnako ako v jarno-letnej sezóne a na jeseň-zima - všetky odtiene sú teplé. Hlavnou výhodou módnych nových produktov je jednoduchý štýl.

V taškách je hlavnou úlohou hrať farba a okrem toho aj detaily vo forme neobvyklých výtlačkov, šnúrok, stehov, okrajov a popruhov.

Ďalším trendom sa stali tašky, bláznivé dizajnové modely. Teraz je to hlavná móda. Pyramídové vrecká, asymetrické modely, tašky bez rukoväte - to všetko je na vrchole roku 2019!

S takouto taškou budete priťahovať veľa pozornosti a budete vyzerať veľmi štýlovo. Takéto modely vreciek sú vhodné pre nehorázne, riskantné módy. Výberom kabelky z kolekcií z roku 2019 - zdôrazníte svoju individualitu a váš vzhľad bude nezabudnuteľný.

Na pozadí ostatných vyniká nový model kabeliek vo forme kvetov. Kabelky, kvetiny sa vyrábajú vo forme pivoniek, sedmokrásky, ruží a ďalších zástupcov flóry. Sú tiež zdobené umelými kvetmi.

Toto príslušenstvo pridá obrázok romantiky a bude skvelým doplnkom šiat na svadbu alebo dátum.

Milovníci romantiky budú radi inú kabelku vyrobenú v tvare srdca. Navyše táto taška obsahuje len dva módne trendy: neobvyklý tvar a bohatú jasnú farbu.

Ďalšou trendovou inováciou sú spojky tvaru zvierat. Zvlášť významné nezvyčajné vtáky zdobené kameňmi a kamienkami. Prirodzene, takéto príslušenstvo je vhodné iba na večerné akcie.

Na základe mnohých nových produktov v dizajne kabeliek v roku 2019, voľba nie je pre dievčatá jednoduchá. Avšak kompetentný prístup k výberu kabeliek, oboznámenie sa so všetkými trendmi a hlavnými trendmi v roku vám výrazne zjednoduší úlohu a pomôže vám nájsť perfektné príslušenstvo pre všetky príležitosti.