Ako hovoriť červené vlákno?

Amuletový ornament v podobe červenej nite na ruke sa nachádza všade. Chôdza po ulici si ju môžete všimnúť medzi väčšinou okoloidúcich: mužov, žien, detí, detí. Dôvody pre jeho popularitu sú veľmi kontroverzné, ale akýkoľvek amulet, červená niť má svoju špeciálnu silu. Podrobnejšie o jeho hodnote a tiež o tom, ako začať hovoriť červenú niť v domácich podmienkach, budeme hovoriť v článku.

Pozadie na červenú niť

Príbeh červenej nite je spojený s dávnymi legendami. Najpopulárnejšia je kabalistická legenda Rachel.

Ráchel, manželka Jakuba, veľká matka celého židovského národa, bola neplodná. Napriek tomu sa snažila chrániť a chrániť svojich ľudí pred hriechmi. Vďaku za to vo sne poslal Pán anjel. Anjel jej povedal, aby na ruku väzila červenú niť a potom sa jej splnili jej priania. Po prebudení Rachel nasledovala anjelskú radu a následne porodila dvoch zdravých synov - Jozefa a Benjamina.

Odvtedy ľudia prišli k jej hrobke v Betleheme z celého sveta. Toto miesto je posvätné, tam platia Rachelovi hold a obdrží na oplátku najsilnejší amulet. Prinášajú so sebou červenú niť z vlny a sedemkrát ju obalujú s hrobkou Ráchelovej. Niť absorbuje všetku lásku a súcit veľkej matky a stáva sa amuletom proti tmavej energii. Stúpenci kabaly považujú túto legendu za jedinú pravú a nepoznajú moc iných nití, s výnimkou tých, ktoré prešli rituálom zasvätenia v hrobe Matky Božie.

Tiež farba tejto nite je spojená s vierou Slovanov a Židov. Od dávnych čias, keď medicína ešte nebola vyvinutá, pupočná šnúra novorodencov bola viazaná červenou niťou.

Dôvody, pre ktoré začali nosiť červené nite všade, nie sú známe. V súčasnosti celý svet bez ohľadu na náboženstvo nosí na zápästí. Niekto ju považuje za jednoduchú dekoráciu, zatiaľ čo iní veria, že je to talizman.

Je obvyklé kupovať červenú niť alebo prijímať ako dar od najbližšej osoby. Existuje nevyslovené pravidlo, ktoré musí nasledovať aj ten, kto nosí vlákno, a ten, kto ho spája. Vlákna musí byť zviazaná, pričom všetky negatívne myšlienky z hlavy nielen vo vzťahu k osobe, ktorej je závit určený, ale aj k celému svetu. Preto odovzdávame amuletu len jasné sľuby.

Predpokladá sa, že farba vlákna, ktorú dávame osobe, znamená to, čo chceme. Všetky vlákna, ktoré sú nám známe, prichádzajú v rôznych farbách a každý má svoj vlastný zmysel. Hrať dôležitú úlohu tiež farebné kombinácie:

 • červená farba symbolizuje odvahu, odvahu, oheň, optimizmus, sebavedomie a vášeň. Navyše, červená niť je najlepšie chrániť pred zlým okom. Rôzne odtiene červenej majú tiež svoj význam.
 • Maroon - Farba finančného a obchodného úspechu.
 • Jasná šarlátová - farba vášne a zmyselnosť vzťahov vo fyzickej rovine.
 • ružový - farba svetla, jemnosti a romantiky.
 • oranžový - farba spoločenskej lásky a lásky k celému svetu, čistá slnečná energia.
 • žltý - farbu tvorivosti a tvorivosti, farbu hercov a tvorcov.
 • zelená - farba prírody, jemnosť, súcit a osvietenie.
 • modrý - farba vody, pokoj, kreativita a inšpirácia.
 • biela - Farba skutočnej čistoty, úprimnosti, čestnosti a nezištnosti.
 • šedá farba tmavého odtieňa sa nepoužíva pre amulety, len striebro, ktorého účelom je vyliečiť choroby a priniesť pokoj.
 • čierna farba, napriek svojmu tmu a negatívnemu efektu, ktorý mu pripadá, dáva majiteľovi pokoj a rovnováhu. Tí, ktorí nosia čierny závit, ľudia rešpektujú a hovorí sa o nich ako o hodných a ctených osobách.

Existuje všeobecná mylná predstava, že ak je vlákno roztrhané - je to znakom niečoho zlého. Takéto označenie je v skutočnosti zohľadnené naopak, dobrá a symbolizuje oslobodenie od niečoho nebezpečného. V tomto prípade sa odporúča jednoducho nahradiť vlákno novým a poďakovať darcovi za to, že ho zachránil pred problémami.

Červená niť, ako kúzlo na zápästí

Predtým, ako ste dali taký amulet, je zvykom čítať graf na červenú niť. Podrobnejšie o tom, aké druhy sprisahaní sú a pre koho je lepšie použiť, poďme ďalej hovoriť.

Prvý, najznámejší, sa nazýva "Ben Porat Joseph".

Toto je najznámejšia kabalistická modlitba, ale môže byť čítaná v ruštine. Zvlášť pre toto je preklad:

"Keďže ryby na našej zemi sú skryté pod vodou zo zlého oka, potom sú potomkovia Jozefovi chránení pred zlými mocnosťami, lebo oko, ktoré na neho nevidí a nepatrí, nepodlieha zlému oku."

"Ben Porat" hovorí sedemkrát za sebou, zatiaľ čo ruky sú viazané na zápästie na sedem uzlov.

Tiež kresťan varianty modlitby sa medzi sebou navzájom odlišujú v zmysle a dĺžke, ale väčšina z nich je skutočne pravdivá. Koniec koncov, kresťania veria, že každá modlitba adresovaná Pánovi bude počuť. V kresťanskej modlitbe hrá dôležitú úlohu vaša viera v silu, ktorú ste vložili do amuletu. Jednou z modlitieb je napríklad:

"Pane, požehnaný na zemi a na nebesiach, zmiluj sa nado mnou (tvoje meno) a zachráň, poklonuj sa svojej Veličenstve, milosrdenstva a odpustenia, pretože tvoja láska je pravdivá a tvoja sila, zmiluj sa a zachráň ma, ale pýt sa ťa - zachráň svojich nepriateľov pred tvojimi nepriateľmi a nešťastím (meno toho, kto bude nosiť amulet.) Požehnaj, Pane, zachráň a zmiluj sa v mene Otca a Syna a Ducha Svätého.

Staré slovanské zápletka je zriedkavá, ale nestráca svoju účinnosť. Jeho rozdiel je v tom, že v sprisahaní je potrebné spájať deväť uzlov namiesto siedmich a potom dať talizman na ľavú ruku. Toto sprisahanie je obzvlášť silné pre dojčatá.

"Zomrieť z nešťastia, zlého zla, nesebeckého nepriateľa, bezmocného zármutku, zachrániť amulet, zakryť stenu horu, zamknúť deväť zámok, uzamknúť deviatimi kľúčmi, chrániť slovom silnou červenou niťou, ako to už bolo povedané, bude to tak.

Na červenú niť je veľa výkresov, tieto tri sú len jedným z nich.

Ďalší, nie menej slávny pozemok na červenú niť pre dieťaktoré možno čítať doma, znie takto:

"Postarajte sa o červenú niť, nerozrušte, neprerušujte, kruh je ochranný červený, nie je žiadna sila diabla, zakryte dieťa s láskou, zlom a bolesťou."

Od zlého oka a šťastia

Najsilnejší rituál hovoriť červené vlákno zo zlého oka a škody sa vykonáva v krátkom časovom období. Avšak niť, ktorá sa takto hovorí, je až tri mesiace, potom ju možno nahradiť a znova začať hovoriť. Je to naozaj silný obrad, ktorého činnosť je podporovaná nielen slovom, ale skutkom.

Budete potrebovať:

 • kruh;
 • červená niť;
 • tri voskové sviečky.

Rituál sa koná v samote, na pozadí môžete zapnúť pokojnú hudbu, mantru alebo spevu. A čo je najdôležitejšie, uistite sa, že máte pokoj a harmóniu vo svojej duši.

Je dôležité vziať do úvahy čas rituálu: podľa lunárneho kalendára sa to koná 12, 13, 14 alebo 15 mesiacov.

Vezmite si tri sviečky, nastavte pred seba a zapaľte zápas alebo dlhý horák. Odstráňte krúžok, ktorý nosíte z ruky, ale nie zásnubný prsteň. Môžete použiť nový, nepoškvrnený krúžok pre vás, v takom prípade sa rituál bude musieť vykonať trochu dlhšie. Materiál, z ktorého je krúžok vyrobený, nezáleží.

Malé tajomstvo: Môžete si vziať akúkoľvek dĺžku vlákna, aby ste zapadli do zovretej pästi. Potom môže byť pre niekoľko ľudí rozdelená na niekoľko častí. Stojí to za to, ak sú ľudia prepojení životnými podmienkami. Alebo je pre vás niečo zjednocujúce - priateľstvo, súcit, rodinné väzby. Pred odrezaním vlákna musíte dodržiavať Dve dôležité pravidlá:

 1. Nožnice, s ktorými odrežete závit, musia byť zasvätené plameňom sviečok, ktorými ste obrad vykonali.
 2. Pred vykonaním rezu vytvorte dva uzly na oboch stranách budúceho rezu a odstrihnite vlákno medzi nimi. Takže zatvoríte energiu v týchto uzlinách a nezanikne.

Takže držte vlákno päsťou v päste. Koncentrovanie, začatie pästi jazdy cez sviečky, aby sa vaša ruka nedotýka ohňa, ale cíti sa teplo. Predstavte si, že oheň tečie do vašej ruky a z nej do vlákna a naplní ju teplom a svetlom.

Zopakujte slová sprisahania rovnomerným, pokojným a jemným hlasom. Nehovorte toľko o nite, oheve alebo energii, pokiaľ ide o ľudí, pre ktorých hovoríte niť:

"Niť, zasvätený oheň, oheň obdarený s mocou, Bohom daná sila, jeden a všetci vediaci Boh." Z poškodenia, zla a zlého oka, z ľudskej nenávisti a závisti, z nepriateľstva a zlyhania, chránia oddelenie nositeľa plameňom. skutky pozemských, daj mi moc svojho ohňa, zem a sväté nebesá.

Vyskúšajte ich vytekať z teba, nebojte sa ich zamieňať alebo zabudnúť. Keď cítite, že pery sami vyprávajú konšpiráciu - je to istý signál, že vás vyššie sily počuli.

Je dôležité, aby ste vlákno na každej sviece trikrát držali trikrát, trikrát sa opakovali, potom na závit spojte tri uzly. Ak je závit dlhý - vytvorte uzly pre rezy na konci.

Po dokončení ceremoniálu uchopte okraj závitu a dvakrát ju prilepte na krúžok. Potom - odvážne odrežte vlákno a vložte prsteň. Toto bude váš osobný amulet a jeho sila sa rovná sile celej červenej nite. Pomocou tohto zvonenia môžete bezpečne zopakovať obrad na novom vlákne.

Počas nasledujúcich niekoľkých dní sledujte červený uzol na kruhu. Ak sa uvoľní alebo zlomí do troch mesiacov po rituále, je to dobré znamenie. To znamená, že rituál pracoval a zachránil vás pred zlom. Počas tejto doby je dôležité neodstrániť krúžok.

Nie je nič ťažké pochopiť, ako hovoriť červená niť zo zlého oka a veľa šťastia. Najdôležitejšia vec je robiť to s láskou a láskavosťou k osobe, ktorej dáte amulet.

Za peniaze

Červená niť môže hovoriť a veľa šťastia v oblasti finančných záležitostí a obchodu. Z tohto dôvodu je lepšie zaobstarať tmavá hnedá niť, ktorá symbolizuje presne finančný úspech.

Sprisahanie o peniaze na červenú niť má dôležitú vlastnosť. Vzhľadom k tomu, že je spojené s peniazmi, budete potrebovať peniaze na prvom mieste. Je veľmi dôležité, aby ste si peniaze obviazali s nami osoba, ktorá dosiahla úspech a prosperitu.

Prvým krokom je vykonanie rituálu sprisahania červenej nite.

Pre neho budete potrebovať:

 • sviečka;
 • bill;
 • vlákno je červené alebo hnedé.

Je lepšie vziať sviečku so zlatým alebo červeným povlakom, nízka ale široká valcová sviečka je vhodná. Účtovníctvo je vhodné pre akékoľvek, nie nevyhnutne platné, môžete použiť účet z inej krajiny. Čím viac je to zvláštne, tým pravdepodobnejšie je úspech rituálu.

Zapáliť sviečku, počkajte, kým sa plameň nerozpália rovnomerne. Zložte širokou hadičku s bankovkami a niekoľkokrát ju zatiahnite. Potom navíjajte závit na koniec a jemne ho presuňte zo slamy na prst ľavej ruky. S tou istou rukou narovnaj účet a prineste ho do ohňa a povedzte:

"Dávať úctu k požiaru, požiadať o oheň, vezmem staré peniaze, vrátim nové peniaze, nechať šťastie vracať stokrát, nechať prosperitu trojnásobok, oheň - zvyšok, prosperitu domu!"

Opatrne znížte vlákno do popola zo spáleného účtovníctva, vytiahnite ho a bez toho, aby ste ho pretrepali, požiadajte ho, aby ho dal na ruku vašej osoby.

Obrad skončil.

Možno máte pochybnosti, či sa vám nepáči peniaze? V tomto prípade sa opýtajte sami seba, či nová môže padnúť do vašej dlaní, ak je stará v nej stlačená. Uvoľnením starých peňazí získate nové na oplátku, to je princíp výmeny energie vo vesmíre. A biela magia nám pomáha usmerňovať túto energiu v smere, ktorý potrebujeme.

Na lásku

Čo je najdôležitejšie okrem zdravia, šťastia a prosperity? Samozrejme - láska. Veľmi jasný pocit, ktorý nás naplní radosťou, ale bohužiaľ - niekedy nie je k dispozícii.

Existuje veľa sprisahaní o láske, ale predtým, ako budete hovoriť, by ste mali odpovedať na jednu veľmi dôležitú otázku.

Chcete ťa milovať, alebo sa chceš milovať?

Ďalšie kroky závisia od vašej odpovede.

Ak ste sa už dlho nemuseli stretnúť so svojou dušou - potom bude zápletka na červenú niť pre lásku skvelým riešením.

Ale ak očakávate od vlákna, že sa určitá osoba zamiluje do vás - vaša túžba s najväčšou pravdepodobnosťou sa nestane skutočnosťou. Navyše účinok môže byť úplne opačný. Láska kúzla nie sú úplne biele kúzlo. Je to akcia proti vôli človeka, ktorého motívy nepoznáte, alebo viete, ale nechcete ho prijať. Niť, s ktorou sa pokúsite hovoriť týmto spôsobom, môže fungovať a môže odolať. V obidvoch prípadoch môžu byť následky neuspokojivé. Keď rozhodnete o takomto kroku, uvedomte si, že ste si vedomí nejakého druhu, dokonca aj toho najhoršieho. Opýtajte sa sami seba, či naozaj chcete, a či zvolená osoba bude s vami spokojná.

Najefektívnejšie sprisahanie na červenú niť na lásku sa vykonáva v noci, pri okne, pri sviečkach. Niť, najlepšie ružový odtieň, by sa mala odmerať z guľôčky, odsúdiť plot a navíjať sa na prsteň prstenca. Opakované rituálne slová, nameraná niť je zviazaná osobne, na ľavej strane, na sedem uzlov. Sedemkrát v spievanom hlasu, ktorý vo svojom hlase kladie hlad, jemnosť a radostné očakávanie:

"Oheň je horiaci, oheň sa blíži, v tvojich očiach uvidím teba, okoloidúci sú neúmyselní, s nečakanou láskou, spletenou niťou sa zvlhne - naša láska začne".

Po absolvovaní rituálu sa cítite uľavený a radostný pokoj. Vesmír počul vašu modlitbu a on sám sa potuluje niekde blízko, zostáva len čakať na neho.

Iný rituál, nie menej dôležitý a silný, je užitočný pre tých, ktorí už našli svojho partnera duše. Niť takého rituálu posilní vzťah a umožní vám plne vyjadriť svoju lásku navzájom.

Vykonáva sa nevyhnutne spoločne, samostatne. Je potrebné vziať dve vlákna a navzájom ich priviazať. Zápästie by nemali zostať v obidvoch, ale spárované - na tých rukách, ktoré si najčastejšie držíte na prechádzke.

Zároveň sa pozerajte do seba oči druhého, napíšte slová sprisahania:

"Naša láska je silná, z jednej gule, nemôžeme byť rozbité, niť nemôže byť rezané, milujem ťa, moja láska je večná."

Kresba na červenom vlákne na sedem uzlov

Bez ohľadu na motívy, s ktorými je amulet urobený, každá niť, ktorá bola osobe prezentovaná a zviazaná s vami vlastnou rukou, nesie nejakú nádejnú správu. Každý uzol symbolizuje jedno želanie, alebo celkovo jeden, ale sedemnásobný zosilnený.

Existuje jeden jednoduchý a univerzálny pozemok na sedem uzlov, ktorý nemá žiadne zvláštne pravidlá a konvencie. Jej podstatou je jednoduché: zoberte červenú niť a pripevnite ju na zápästí človeka, povedzte priania na každý uzol.

Napríklad, želám vám:

 • šťastie
 • Veľa šťastia
 • milovať
 • bohatstvo
 • teplo
 • sily
 • Dôvera

To nie je toľko konšpirácia ako záväzná mentálna súvislosť. Vďaka nej sa osobe, ktorá sa s nitom stala, cíti bezpečná a dôležitá pre vás.

Pre tehotenstvo

Je veľmi dôležité, aby žena, ktorá jej dala príležitosť vytvoriť prírodný malý zázrak. Ale vzhľadom na okolnosti, niekedy, bez ohľadu na zdravie, nie každý uspeje naraz. V takýchto situáciách príde na pomoc kúzlo.

Na pozemku o tehotenstve červené vlákno doma je potrebné starostlivo prečítať. Mali by ste sa k nemu obrátiť s plnou zodpovednosťou, odstrániť všetky zlé myšlienky, úzkosti, obavy, pochybnosti z hlavy. Závažnosť tehotenstva je veľmi silná. Vaša viera vo vašu prirodzenú silu vyživuje červenú niť spolu s bielou mágou.

Toto sprisahanie musí byť uchované tajné od všetkých po dobu 40 dní.

Ak ste ženatí, budete potrebovať červenú niť a snubný prsteň. Predtým ako si si ľahni v posteli, odišle do odľahlého miesta, kde nebudeš videný. Po prechode svadobný prsteň do vlákna, kravata jeden uzol, po rozprávaní kúzlo:

"Buďte milostiví, Matka Matky v noci, dajte mi syna alebo dcéru, dajte mi v noci rastúci život." Amen.

Počas 40 dní plete uzol každú noc. Štyridsaťdesiat, nakoniec, kravata na oboch koncoch a vložiť niť na paži. Ak je vaša túžba silná - rituál bude korunovaný úspechom.

Sprisahanie "Zachráňte červené nite na zápästí" - najjednoduchšie a najsvetlejšie, čo sa dá urobiť doma. Je dôležité dodržiavať len základné pravidlá: presnosť, úprimnosť, viera v úspech.

A budete uspieť!