Spikelet ako prepojiť fotografie a video tutoriály pre začiatočníkov

V deviatich som si splietol svoj prvý oplet. Predtým bola moja matka a babička zaneprázdnená svojimi vlasmi. Prečo, aj dedko by mohlo tkáčať dve maličkosti. A pre mňa osobne som mohol len zaväzovať chvost. Bolo to len to, že vlasy boli dlhé, veľmi husté a ťažké - a pre dieťa to bolo ťažké zvládnuť sami.

Bol som trénovaný, aby som sa potom ocitol, pravdepodobne viac ako týždeň. Rozhneval sa a nefungoval a vytiahol pramene. Ale keď vyšiel tlustý, hladký, úhľadne spletený prúžok - nebolo obmedzenia radosti. A od toho dňa začalo: aké vlasy som neurobil! A vodopád a františkársky opradený prútik a troska po celej hlave a grécky oplet a veniec a srdce a zložité vzory 5-6 prameňov.

Spikelet bol však najpohodlnejší a najrýchlejší. Tento účes má mnoho výhod:

- existuje viac ako sto variantov rôzneho tkania - takže môžete dokonca chodiť každý deň s novým štýlom,
- naučiť sa, ako sa drotovať na seba je jednoduchšie ako kedykoľvek predtým - stačí pozrieť na video návod alebo diagram tkanie,
- Šnupka je ideálna pre vlasy akéhokoľvek druhu: tenké a rovné vlasy sú vôbec dokonale tkané, ale musíte mať štipľavé vlasy, ale výsledok stojí za to.

Ako naviazať spikelet krok za krokom s fotografiami

Druhé meno spikelet - "francúzsky oplet". Pretože to bolo vo Francúzsku, ktoré prvýkrát začalo používať takú tkáčsku techniku. V priebehu rokov je špice teraz v móde, potom nespravodlivo vybledla do pozadia, prináša vedenie na námestie, potom kučeravý styling. Ale v tomto roku je oplotenie stále v trende.

Tento účes je ideálny pre malé dievčatá, krásne dievčatá, obchodné ženy a dokonca aj ženy v dôchodku. S priamym, klasickým, uhlovým, jemným špicatom bude hlava vždy elegantná a pôsobivá. Tento účes perfektne zapadá do každodenného obrazu a je ideálny pre všetky slávnostné šaty. A čo je najdôležitejšie - celý deň sa tento účes nestráca, vlasy sa správajú poslušne. A po rozbalení prúžkovania sa na hlave vytvárajú nádherné vlny.

Pred rozbitie - musí byť vykonaný hrot. "Recept" jednoduchý spikelet:

1) dlhé vlasy a vysokú kvalitu vlasov, aby sa vlasy dostali do vlasov.
2) rozdeliť všetky vlasy na dve rovnaké časti.
3) Určite bod začiatku špendlíka a vezmite malý prameň vlasov, potom ďalší prameň z ľavej polovice a tretinu z pravej polovice vlasov.
4) a začnú sa tkáčať ako obyčajný opletený prsteň: striedavo im ukladajú pravý prameň na strednom a potom ľavý prameň na strednom.
5) zopakujte aplikáciu prameňov v hlavnom opletení 2-3 krát, potom hlavne tkanie striedavo z pravého a ľavého polovice pridáme voľné pramene - to znamená, že pridáme voľný prameň do nášho hlavného pravého prameňa a ukladáme ho do stredného prameňa, potom urobíme to isté s ľavými pramene.
6) je dôležité mať na pamäti, že pramene musia mať rovnaký objem, inak môže dôjsť k nesprávnemu tkaniju.
7) pokračujte v spájaní, kým sa všetky pramene netknú do opletu, potom dokončíme vlasy buď technikou klasického opletu alebo metódou tkaniva. A účes je pripravený.

Podrobné pokyny pre začiatočníkov

Spit-kužeľ je základom pre všetky druhy účesov. Na spodku spikeletu môžete urobiť cikcak, veniec okolo hlavy, dvojitý špirál a ruský oplet. Áno, dokonca aj súčasné makra vzorovaných pletených prameňov a pletencov. Ale pre začiatočníkov v koltoplepletenii je najlepšie začať s najjednoduchším. Pre niekoho bude najjednoduchšie vytvoriť špičku. Pre ostatných sa to môže zdať pohodlnejšie, ak tkanie na pravej alebo ľavej strane.

Pokyn pre začiatočníkov sa v skutočnosti nelíši od vyššie uvedených odporúčaní. Postup je podobný. Je možné len malé dodatky:

- každý prameň, pred spletím, je najlepšie niekoľkokrát kombinovať, aby vlasy ležali úhľadne a neboli tam žiadne "mušle".
- Pred začatím väzby vlasov by bolo dobré trénovať na tenkých lanoch, aby ste mohli rozvinúť pohyby prstov. Pretože ak ste okamžite prax na vlasy, pramene budú zmätené a to môže priniesť veľa nepríjemných pocitov do modelu, a dokonca aj ten, ktorý sa spojí, bude vás docela potešenie.
- Bolo by pekné vidieť niekoľko rôznych hodín, študovať článok diagramy, a až potom, prakticky zvoliť najvhodnejšiu metódu pre kolotopleteniya.
- je tiež možné v počiatočnom štádiu aktívne používať elastické pásy - bude ľahké oddeliť pramene a manipulovať s vlasmi.
- bolo by pekné umiestniť zrkadlá, aby bolo možné vyhodnotiť tkanie v procese a ak je to potrebné, vykonajte okamžité úpravy, aby ste všetko neobnovili úplne.

Ako navliekať spikelet sám

Ak chcete vytvoriť špičku sám o sebe, potrebujete slušnú časť trpezlivosti a času, ale keď sa dostanete pohodlne a všetky pohyby sa dostanú do automatizmu, bude trvať veľmi málo času na zvonenie.
Spočiatku, klipy krokodíla vlasy budú veľmi užitočné - pomôžu vám, aby sa nedá zamieňať s prameňmi. Takáto oprava je užitočná, ak sú vlasy dlhé. Ak sú vlasy tenké, potom pred opletím by mali byť umývané špeciálnym šampónom, ktorý dáva objem. Na to, aby špirálovitý kužeľ vyzeral krásne, sa na pridávanie objemu používa aj pena alebo penová hmota.

Pramene môžu byť skrútené tesne alebo voľne. Pre prvú možnosť budú potrebné stĺpiky, gumené pásy, vlasy, lak na silnú alebo strednú fixáciu. V druhom prípade môžete urobiť bez upevnenia, a potom štýl bude vyzerať trochu neopatrný, ale súčasne ukázať určitý šarm. Osobne som mal najlepšie tkanie z chrámu - šikmý špicatý po celej dĺžke vlasov.

Pre samo-pletenie, je najlepšie najprv naučiť jeden druh - jednoduchý obyčajný spikelet, a až potom zvládnuť zložitejšie odrody. Vo všeobecnosti sa neodporúča používať rovnaký účes každý deň - inak sa vlasy zlomia. Môžete to urobiť: dnes napríklad napíšte krásny rovný prúžok, zajtra môžeme vytvoriť originálny špendlík 4 prúžkov na hlave (typ tkania je podobný, len pramene sú prepletené pod dvoma hlavnými). Deň po zajtra vytvoriť populárnu tkaninu dvoch špendlíkov. Pri ďalšom napráve správne tkanie troch klzákov, alebo kríž, alebo pridať pásky. Pole pre pokusy s obrázkami je najväčšie.

Spikelet, ako previazať video

Vytváranie nového účesu každý deň je príjemné, vhodné a štýlové. Iba vo svojom štýle by ste mali byť veľmi zodpovední. Ak sa s fotografiou zaoberáte pravidelne, môžete dosiahnuť určité výšky a dokonca sa presunúť do ďalšej fázy: videá si vlastné majstrovské triedy.

Loading...