Ako zväčšiť prsia doma?

Mnoho žien chce mať krásnu a nádhernú poprsie. Niekto to má svojou povahou, ale zvyšok žien čelí problému, že ho každodenne zvyšuje. Zväčšiť prsia doma je možné! Jeho zväzok je nielen vizuálne väčší, ale je skutočný! Hlavná vec v tomto prípade je správna výživa a určitý súbor cvičení.

Môžete sa spoliehať na video školenia navrhnuté nižšie, alebo môžete začať jednoduchým: správnou výživou a zdravým spánkom. To samozrejme nebude robiť vašu postavu dokonalou a vaša hruď nebude rásť sama o sebe, ale budete mať silu, správnu váhu a zdravie pre ďalšiu transformáciu.

Zväčšiť prsia doma - rýchlo a bez operácie

Ak nie ste spokojní s veľkosťou hrude, budete musieť byť trpezliví, aby ste to napravili. Koniec koncov, pre realizáciu tohto snu budete potrebovať viac ako jeden mesiac - čakať dopredu veľké množstvo tréningovktoré pomôžu dosiahnuť tento cieľ. Doma si môžete urobiť niekoľko typov jeho nárastu:

 • ľudové prostriedky - prvý spôsob.
 • užívanie hormonálnych liekov - Samozrejme, že v tomto prípade nezabudnite konzultovať so svojím lekárom - môže vám povedať len správny príjem hormónov. (Pozor !!! Nekupujte si hormonálne lieky sami! Môžu ovplyvniť vaše zdravie a tento zásah môže byť ďaleko od pozitívneho stavu).
 • pri dodržaní správneho príjmu potravy. Tento krok je veľmi dôležitý nielen pre zväčšenie pŕs, ale aj pre zdravie ženy ako celku.
 • vážny a ťažký krok - plastická chirurgiapravdepodobne najdrahšou a nebezpečnou chirurgickou metódou.
 • vykonaním systematická masáž pomocou špeciálnych krémov naozaj pomáha.
 • Môžete to zvýšiť a vizuálne s pomocou oblečenia alebo kozmetiky, ako napríklad high-tech a bronzer.

Ako zvýšiť dievčatko prsníka doma: tréning video

Zobrazuje sa video nižšie niekoľko spôsobov, ako ho zvýšiť doma bez operácie, Väčšina z nich vám ponúkne prirodzenú cestu na zvýšenie mliečnej žľazy - budovanie svalov, Hrudný sval, podobne ako ostatné svaly človeka, sa ľahko stane pružnosť po systematickom vykonávaní série cvičení, Okrem toho, že tieto svaly môžu byť "čerpané", môžete zvýšiť tukovú vrstvu pod nimi, čo tiež veľa pomáha. Musíme sa snažiť dosiahnuť výsledky rôznymi spôsobmi, aby sme si vybrali najviac efektívne pre vás.

Ak chcete zvýšiť hrudník doma o veľkosť bez plasticity-video

Ako už bolo uvedené, je to možné. Namiesto dlhého rozhovoru o technike je jednoduchšie poskytnúť špeciálna lekcia o výcviku videa, Vďaka realizácii tohto druhu cvičenia nebude výsledok dlho čakať dlho.

Koľko stojí náklady na zväčšenie prsníkov?

Ak ste stále premýšľal: "Ako zvýšiť veľkosť prsníka?", ale nechcete stráviť veľa úsilia na dosiahnutie cieľa, je skvelý spôsob - plastický chirurg rýchlo a ľahko urobí veľkosť alebo dve, Ale je to veľmi drahý ako potrebujete zistiť sa zmestí Či je vaša operácia osobná, či ju budete znášať dobre a mnohými ďalšími nuansami. Prirodzene sme proti operácii, Táto skutočnosť však ženám neznemožňuje prijať takéto závažné opatrenia. Napríklad také osobnosti. Rovnako ako Glukoza, Anna Khilkevichová, Victoria Beckhamová a mnohí ďalší.

Chirurgické augmentácia je vážny krok, ktorý vyžaduje veľa peňazítakže operácia je naozaj úspešná. Každý rok tisíce žien a dievčat zachraňujúcich takýto postup čelia nenapraviteľným výsledkom. Tento postup stojí za to z 45 tisíc až 60 tisíc rubľov.

Ako ľudové prostriedky na zvýšenie hrudníka

Pozorovanie denného režimu, masáže prsníkov a špeciálnych cvičení - To všetko v kombinácii s správnou výživou a aplikáciou kompresí môže pomôcť získať veľkú a odolnú bustu.

Existuje niekoľko potravín, ktoré by sa mali spotrebovať v tomto prípade:

 • Viac veverička! Kuracie mäso, ryby, morské plody, mlieko, limetkový čaj - vynikajúcich asistentov v tejto oblasti.
 • Kde to bez kapusty? Každý vie - budete jesť kapustu - to bude očistiť telo toxínov a podporovať krásu pokožky.
 • Jedzte čajovú lyžičku kurkumuumývanie s mliekom, vždy pred jedlom.
 • Taký hormón ako estrogén je veľmi dôležitý pre zväčšenie mliečnych žliaz. Je obsiahnutá v vlašské orechy a med. Nalejte orechy s medom a nechajte na týždni na chladnom mieste, Jedzte dve až tri lyžice každý deň!

Okrem uvedených receptov môžete piť špeciálne infúzie, koktaily a čaju:

 • Prvá infúzia - opojný, Pri príprave použitelyžičkou chmeľu a jedným pohárom vody, Varte túto zmes asi 20 minút. Pijte tri polievkové lyžice. pred každým jedlom.
 • Koktail obilnín: kukurica, proso, ovos, jačmeň. Všetky zložky si 1 polievkovú lyžičku. a nalejte 500 ml vody. Varte, kým sa zrná nezmäknú. Kmeň pred použitím! Vezmite si, ako je uvedené vyššie!
 • Jahodový listový čaj Je veľmi užitočná nielen pre prsník, ale aj pre zlepšenie zdravia. Môžu varenie ako obyčajný čaj nechajte na čas a piť, keď chcete!

Ale s pomocou jód a legenda, že zvyšuje prietok krvi - nemôže nič zvýšiť. Len on bude horieť kožu, Chcete, aby váš muž ešte viac miloval vás, a nie pomôcť zbaviť sa začervenania!) No, to nie je dobré ani pre pokožku.

Ako vizuálne zväčšiť prsia

pre vizuálne zväčšenie bude potrebovať podprsenka s push-up efekt, tričká s v-krkom alebo vrecká na hrudi, šaty s vysokým pásom a pastelové farebné svetre.
Okrem takýchto techník môže byť hrudník vizuálne zväčšený. s pomocou kozmetiky. A ako to rýchlo a správne urobiť - pozrite si video nižšie:

Zväčšenie prsníkov s cvičením

S pomocou push upy a stlačenie dlane Môžete dosiahnuť veľmi dobrý účinok. Push-up by mali až 15 - 20 krát s plochým chrbtom na prstoch, Stlačte dlaň pred sebou, ako keby sa modlili s maximálnou silou. Zostaňte v tejto polohe najmenej 20 sekúnd, Opakovanie - 5 - 7 krát.

Ako rýchlo zväčšiť prsia bez krémov

Kompresie z prírodnej modrej hliny alebo esenciálnych olejov budú vynikajúcou náhražkou krémov.

 1. Prvý recept: sypané modrej hlinydať na hrudi v noci. Ráno umyte teplou vodou a navlhčenú oblasť navlhčite krémom.
 2. Druhý recept: maslo ylang - ylang, mandľ a pelargónie mix 1 polievková lyžica. Naneste na tkaninu a aplikujte cez noc. Odstráňte zvyšky kompresie pomocou vatovej podložky ráno.

Ako zvýšiť masáž prsníkov

Robte to denná masáž v sprche v kruhových pohybochalebo od bradavky až po ramená a podpaží, používajúc tukový krém, Silný tlak nemôže byť tak, aby nedošlo k poškodeniu jemnej pokožky.

Zväčšenie prsníkov po pôrode

Aby bolo možné počas laktácie a po pôrode, vaše prsia nie sú voľné, musíte správne kŕmiť dieťa. Najlepšie je to urobiť ležať na jeho boku s vankúšom pod lakťom. Takže ona neostáva a neťahá sa, Samozrejme, spodná bielizeň sa musí každý deň meniť (to je podprsenka), monitorovať hygienu, brať vitamíny, jesť správne a dobre spať.

Loading...