Pozadia, aby jej manžel nevedel podvádzať

Manželka chodiaca doľava je nočná mora ženatej dámy. Niekoľko žien podporuje cudzoložstvo, dokonca menej - ignoruje. Dokonca aj keby sa manžel vrátil do práce usilovne po práci, pripravil jedlo a na detské sestry v detských týždňoch sa žena stále bude báť a bude sa otriasť každou prichádzajúcou správou v telefóne. Nikto nie je poistený proti cudzoložstvu. Vrodená citlivosť umožňuje, aby cítila, že niečo nie je v rozpore s konfliktom. Život, deti, práca zabíjajú túto citlivosť, pokrývajú oči závojom jednoduchého neochoty vidieť čokoľvek. Sprisahania zo zrady svojho manžela čítať doma nie sú veľa, ale táto možnosť môže niekedy zachrániť manželstvo.

Ako hovoriť so svojím manželom, nie zmeniť?

Nikdy nie je príliš neskoro na opravu rozbitého. Hlavnou vecou je vážiť, pochopiť a posúdiť dôvody pred rozhodujúcimi krokmi.

Z pozemkov z vlastizrady nedôverujú najatým čarodejníkom. Nikto nepozná tvojho manžela lepšie ako ty a nikto ho nechce toľko dobre, ako chceš. Urobte to sami, vaša láska stačí na to, aby ste získali silu v časovo náročnom procese. Každá žena, ktorá si je istá jej láskou, bude môcť vrátiť svojho manžela pomocou sprisahaní.

"Satan žartuje s láskou," hovorí Jevgenij Onegin. Napriek tomu, že s ním bola s touto Tatiana celkom príjemná, má biela mágia odlišný názor. Láska je podnik, ktorý možno získať, hmatateľný a zvládnuteľný. Na nej je viac pozemkov ako hviezdy na oblohe. V tomto článku sa pozrieme na niekoľko z nich. Obrazy na fotografii, na knôte sviečky, na moč, spodnú bielizeň, ako aj niekoľko efektívnych rituálov Simoronu.

Na fotografii

Vykonajte sprisahania na fotografii rôznymi spôsobmi. Považované za jedno z najefektívnejších sprisahaní pomocou zrkadiel a sviečok. Rituál sa koná na rastúcom mesiaci, o polnoci na Deň žien (streda, piatok, sobota).

Takže ten chlap sa nehľadá na iné ženy, sprisahanie sa vykonáva na dvoch fotografiách: váš manžel a vy. Na to, okrem samotných fotografií, budete potrebovať štyri zrkadlá. Umiestnite karty na stôl tak, aby ich tváre boli obrátené k sebe. Umiestnite okolo seba štyri zrkadlá, obklopujúce fotografie s odrazným povrchom. Číta sa takto:

"Vrátim tvoju lásku k tebe, zablokujem tvoju lásku, odzrkadľam tvoju lásku," zamyslí sa nado mnou Keď sa pozrel na druhého, uvidíš ma, budeš ma milovať a nemôžeš uraziť!

Dôležitou podmienkou je stav čarodejnice v čase sprisahania. Mala by vyzerať úhľadne. Nie je potrebné robiť rituál v roztiahnutých pyžamových nohaviciach, s partiou na hlave a rozmazaným make-upom. Cítite atraktívne a potom je zaručený úspech.

Na sviečkovom knote

Na pozemku budete potrebovať:

  • sviečka;
  • tesniaci vosk;
  • zápasy;
  • kadidlo s kvetinovou vôňou.

Vyberte mesiac osvetlenú noc, najlepšie zo všetkých - úplný mesiac. Svetlo kadidlo (levanduľa, ruže, jazmín) na stole. Vezmite si sviečku, jemne potiahnite knot alebo otkolupayte vosk. Nestrihajte knôtu.

Roztiahnite ho na keramickom povrchu v uzavretej špirále. Zložte kvapku vosku na základňu výsledného tvaru. Svetlo knôt a, zatiaľ čo to spaľuje, prečítajte si pozemok:

"Sviečka spália na zem, otvorte oči, vráťte sa ku mne, spirála, zblízka, vráťte sa, prinútim vás svojím silom opustiť zlú a vrátiť sa k veriacim, darujem odpustenie, prosíme vás s rodinou!"

Na spálený knôt, uistite sa, že nestratil tvar špirály a nerozlomil sa, odkapnite dostatočné množstvo roztaveného tesniaceho vosku. Mal by pokrývať celý povrch knotu.

Keď sa tesniaci vosk vytvrdzuje - skrývajte ju pod nohami lôžka, kde spíte (spíte pred zradu) so svojím manželom.

Na moč

Dobre známy sibírsky liečiteľ ponúka efektívny spôsob, ako odhodiť milenku od chlapca, ktorý chodí s bielym láskavým kúzlom na moč. Áno, táto biologická kvapalina priamo vedie kúzlo predmetu pozornosti zradcu a vytvára bariéru medzi mužom a jeho milenkou.

Aby človek nestál na iných ženách, musí sa spozorovať s čerstvým močom. Obrad je dosť ťažké, vhodný pre rozhodujúce a vynaliezavé ženy, zameraný na výsledok. Najjednoduchšie je spájať, ak žijete v súkromnom dome a nemáte kúpeľňu v rezidenčnej štvrti. Prečo nevyužiť príležitosť a zariadiť prechádzku do prírody, kde nebude existovať civilizovaný spôsob, ako poraziť túto potrebu. Samozrejme, keď ste boli nakúpený, môžete nájsť spôsob, ako zablokovať kúpeľňu alebo odtiaľ získať biologickú kvapalinu. Napríklad rozptýliť muža pred zostupom vody, predstierať, že máte krútený brucho. Alebo využite príležitosť a "údajne" odneste vzorku moču zozbieranú ráno na klinike.

Najvhodnejšia pôda, sypaná manželka pod plotom alebo ideálne pod stromom.

Dajte okamih, kedy je vaša manželka v prípade potreby preč. Pamätajte si miesto. Uistite sa, že ceremónia sa uskutočňuje v najprísnejšom tajomstve a nenajdete to (mágia nebude trpieť, ale vaša povesť je úplná).

Na mokrej zemi prilepte sedem vetvičiek, odtrhnutých od najbližšieho alebo pokropeného stromu. Vypočítajte pozemok sedemkrát na každú vetvu:

"Rovnako ako vetvy, ktoré boli roztrhané na zemi, sa nezakrúti, padajú až do večera a zomierajú, takže môj manžel spadne z bedier, vidí nejakú padnutú ženu a najmä môj oponent (ak je známy)".

Nechajte sa neobhliadnuť. Je výnimočne zakázané vrátiť sa a večer skontrolovať, v takom prípade sa sprisahanec rozvinie imunitu proti kúzlu. Ak bol plot vykonaný správne, pobočky by pred tmou vypadli a výsledok bude viditeľný nasledujúci deň.

Na spodnú bielizeň manžela

Pozemky, aby manžel nevedel, môžete čítať nohavice svojho manžela. Takéto sprisahanie je obzvlášť účinné v prípade podozrenia na lásku svojho manžela jeho milenkou.

Z hriva valach získajte tri chĺpky (v žiadnom prípade kliešte). Spojte ich spolu s dvoma uzlami pomocou bezpečnostného kolíka - roztiahnite ich pozdĺž gumy vašich spodných nohavičiek. Zbabelec by mal byť starý, pomerne opotrebovaný, ale stále celý. Uistite sa, že ste vyčistili!

Naťahovanie vlasov do valčekov si prečítajte sprisahanie trikrát:

"Keď sa zväzok dostane zviazaný, tak sa chceš klapať, ako sa pôjdeš doľava, chceš sa vrátiť, ako milenca vzdolit - tak jej vlasy budú pichnúť, pretože jej vlasy budú pichnúť, takže si ukážeš svoje svedomie a už sa nevrátiš opäť doľava.

Pre úspech tohto sprisahania je dôležité, aby váš príbuzný s týmito spodnými nohami prišiel k svojej milenke. Ak sa jedného dňa vráti manžel doma v rozčúlenej nálade, potom sprisahanie funguje.

Simoronské sprisahania

Je zvláštne, že v Simoronovej praxi je aj rituál na zadnej strane pani, ktorá sa hrá na manžela.

Okrem toho sa veľa pozornosti venuje tomuto predmetu spodnej bielizne. Nové červené remienky, hodené na luster s pravou nohou prinášajú šťastie a finančný úspech - testované generáciami simoronistov.

Ak chcete zachrániť rodinu pred nešťastím v treťom extra, Simoron odporúča robiť veselý rituál.

Absolútna väčšina rituálov Simoronu je zámerne absurdná a zábavná. Ich cieľom je nielen splniť túžby, ale aj zmeniť svoje vlastné vnímanie sveta. Keď všetko zaobchádzate s úsmevom, odvracajte od seba démonov a zlých duchov, čo, ako vidíte, značne zjednodušuje život. Samozrejme, pre tých, ktorí prvýkrát počujú slovo "simoron", ďalšie popisy sa môžu zdať ako kecy. Napriek tomu je známy v širokej škále rituálov s obrovským počtom pozitívnych reakcií. Odporúčame vám, aby ste sa najprv oboznámili s teóriou o vzhľade Simorone a potom pokračujte k sprisahaniu s plným vedomím toho, čo sa deje.

Účel tohto rituálu pre milenky vo všeobecnosti nie je v chlopni. S pomocou Simoronu nebude možné eliminovať súpera. Ale môžete vrátiť márnotratného manžela, obnoviť rovnováhu a duchovnú atmosféru v rodine a nezvaný rival zmizne sami. A zmizne s prínosom pre seba a pre všetkých.

Takže vezmite staré mužské spodné prádlo. Hlavnou vecou nie je náhodne vziať jeho najobľúbenejšie, opotrebované a patchované - ak si vyberiete nesprávnu značku, váš manžel sa môže uraziť a zhoršiť vašu neistú situáciu.

Umývacie (umývateľné) značka napíšte na ne: "Pani". Ak poznáte meno - a napíšte ho.

Spustite nohavičky oddelene od zvyšku bielizne v režime "ruky". Ak sa prvýkrát nevymyje, umiestnite druhý.

Tancujte šamanský tanec, zatiaľ čo stroj pracuje, a potom hrdlo zaveste vyčistený kus spodnej bielizne, aby ste vysušili. Je žiaduce, aby v blízkosti.

Počkaj, zázračné oslobodenie príde čoskoro. Ale súčasne využite ešte niekoľko rituálov Simoronu, ktoré fungujú úžasne.

Ritual s guľou a héliom

Vezmite si loptu. Je možné zakúpiť gumový výrobok nafúkaný héliom od predajcu - potrebujeme, aby sa vzlietol. Marker (už nezmazateľný) napíše na ne všetky vaše problémy, ktoré si pamätajte.

"Pani, chôdza manžela, zlá koža, problémy v práci, nepríjemný kohútik, self-pochybnosti, detské komplexy, zlomený klinec, mladší tepanie, nervózna svokra, nervózny svokor, nervózny manžel, nervózni ľudia.

Uistite sa, že na lopte nie je žiadny priestor a že ste sa prekvapili počtom nenápadných okolností pre vás, uvoľnite akumuláciu negatívu do neba. Pritiahnite si ruky pri sledovaní lopty zmizne ďaleko do oblohy - démoni vás opustia.

Rituál sa môže vykonať nekonečne niekoľkokrát, aspoň každý večer, pokiaľ na loptičke nie je nič písať. Odporúčame príležitostne kúpiť balón s héliom - deti budú potešené. A deti mimochodom rozumejú týmto rituálom lepšie ako ty a ja.

Rituál zbavovania paranoja

Tento rituál nie je ani rituálom zrady, ako predbežnou fázou prípravy na využitie mágie. Často správne plnenie všetkých podmienok vedie k úplnému zmiznutiu potreby sprisahania ako takej.

Analyzujte okolitý priestor a úroveň jeho existencie v ňom. Je váš životný štýl vyhovujúci? Spokojný pred zrada? Chceli by ste chodiť na manikúru, pedikúru, peeling, tvarovanie? Z nervov, samozrejme, je dobré schudnúť, ale je lepšie schudnúť pomocou zdravých cvičení. Súčasne je možné rozoberať skrine, odmerať oblečenie, skriňu aktualizovať. A to nie je návrh, ale priama príručka. Nedávajúc pozornosť ženke a ostatným sa nebude venovať pozornosť.

Zároveň sa môžete zbaviť paranoja. Kto vie, možno nie je žiadna pani a ak existuje, potom možno nie je žiadna láska, a tak záujem je príťažlivosť. Možno velezrada - nie vražda vôbec.

Existujú tri spôsoby, ako sa s Simoronom zbaviť paranoja.

Môžete zavesiť nohavičky na lampu, vyskočiť z postele, kliknúť na svoje prsty a žiadať, aby ste sa zbavili paranoja.

Alebo napíšte na papier slovo "paranoia" a umyte ju v notoricky známej práčke. Hlavná vec je prevziať hrubý papier, aby sa jeho zvyšky nerozšírili po celom bubne.

Korunou úsilia zbaviť sa paranoja môže byť jej spláchnutie do toalety.

Nasledujúcim postupom zdvihnite svoj duch. Jednoducho roztrhajte kusy papiera na podlahe slovami "nálada" a neustále zdvíhajte.

Navyše, prečo si nerobiť energiu? Môžete si "dať" v noci nabíjania podprsenky, na štítku napísaním "tryskovej podprsenky" a "prilepením" zástrčky do pohára.

Nakoniec, daj si voľnú ruku. Napíšte zoznam výhod opustenia svojho manžela z rodiny. Napríklad:

"Prvým nie sú roztrúsené ponožky, okrem môjho vlastného a dokonalého poradia, druhý nie je majstrovstvá sveta vo futbale súčasne ako moje série.Po tretie, už nemusíte žiadať čas, aby si sedel so svojimi priateľkami alebo ich pozval na svoje miesto na noc. kde pozvať muža ... "

A tak ďalej. Odporúčame doplniť a prečítať tento zoznam v náročných chvíľach. To vám pomôže vnímať to, čo sa stalo bez napätia a urýchliť magický proces.

Simoronsky rituál "Ideálna manželka"

Rituál pre tých, ktorí počuli frázu o obývacej izbe, spálni a kuchyni. Vašou úlohou je kombinovať tri kvality ideálnej ženy súčasne. Aby ste to mohli urobiť, noste najlúčšie spodné prádlo (pančuchy, stužky, krajkové podprsenky, kostýmy sestry) - to všetko podľa vkusu vášho manžela. Pridajte k obrázku kuchynská zástera a límec.

Choďte do kúpeľne, nalejte vodu do umývadla. Vytvorte "manžela" zo šrotu - napríklad napíšte slovo "manžel" na kus papiera a zatočte ho do gule. Ak manžel odišiel od teba k svojej matke - rituál sa koná v kuchyni, svojej milenke - v spálni, priateľom - bližšie k baru.

Vezmite si panva (alebo pančuchy, aj napriek tomu, že váš manžel je rýchlejší) a chyťte "manžela" v umývadle. Zakaždým, keď je "muž zachytený", šťastne vykričajte: "Aha, bol chytený!". Hlavnou vecou v rituáli je robiť to nezištne, s deťmi radosť, potom je zaručený úspech.

Pre tých, ktorí vedia istí, aké manželské preferencie preferuje manžel, existuje špecializovanejší rituál.

Simorónsky rituál "Ideálna manželka, pokročilá úroveň"

Existujú tri možnosti: manželka-matka, milenka-manželka, priateľka-manželka. Nemali by ste si vybrať úlohu, ktorú ste hrali pred odchodom manžela - je to jednoznačne neúspešné. Porozprávajte sa so svojím manželom, ak ste si udržali teplý vzťah, zistite, ktoré ženy preferuje, analyzujte obdobie datovania, pamätajte si, ako ste sa správali na samom začiatku. Zákon o vstupných údajoch.

Ak je manžel milovník "zlých dievčat" a vy ste plachí svojou povahou, naliehavo reinkarnujte! Ak to chcete urobiť, zakúpte si školský denník, vneste sa dvoma filmami do všetkých predmetov a zvýšte efekt, strieľať prach na plastových fľašiach a potom slávnostne kopat a hodiť denník na strom. Rovnaká metóda je použiteľná proti tradičnej výhovore: "Nie je to o vás, je to o mne, pre niekoho, ako som ja, ste príliš dobrý."

Ak bol manžel zbavený materskej lásky, alebo naopak, pevne sedí na týchto emóciách, dajte mu niečo, čo nestačilo na prelomenie. Sponge roll uterák, "kojiť" ho, zmeniť plienky, spievať uterák uterák a dať ju do postieľky.

Ak manžel tvrdí, že princíp "manžel a manželka je jeden Satan, kamarát-druh súdruh-brat", kúpte si pivo a čipy pre seba, zapnite športový kanál a napijte "pre nás". Nezabudnite kričať "Go-o-ol!" Ak je muž ľahostajný k futbalu - pozrite sa na hokej, ak ho hokej netýka, ísť rybať. Môžete dokonca organizovať improvizované aktivity doma: odhodiť loptu z ponožiek a kopnúť okolo spálne; podložte pračkou z tváre krém na podlahu; nakresliť s topánkou viazanou na palicu, ryby z kúpeľa. Možnosti - more.

No, ak sa váš manžel vôbec nezaujíma o šport, nájdite ďalšie koníčky. Ak nemá záujem, potom prečo potrebujete aj tohto neaktívneho muža?

Rituál "Materializácia manžela"

Je nepravdepodobné, že so svojím manželom vzal so sebou všetky veci bez výnimky. Pre tento rituál budete potrebovať osobnú vec, v ideálnom prípade - papuče. Známy oblúk rituál je mocný nástroj pre zlepšenie osobného života. V prípade odchodu manžela z rodiny sa pomocou manželských papúčov manželka vráti raz alebo dvakrát.

Nové tenisky na rituál nie sú vhodné. Ale s nimi sa ukáže prilákať nového manžela. Ale potrebujeme staré!

Vlastne vezmite papuče a pracujte s nimi. Prehovoriť. Prešiel, miloval, pozval na večeru. Dajte ich do blízkosti stola, kde zvyčajne kladie nohy. Vezmite ju do spálne, umiestnite ju do postele. Nechajte na chodbe, ponožky z predných dverí, ako keby práve vstúpil. Hovoria, že môj manžel by sa mal zaobchádzať ako so psom - kŕmiť, železa, chodiť. Vezmite so sebou papuče na prechádzku do obchodov. Správajte ich, ako je to váš manžel.

Koľko by tento rituál mal robiť? Kým nebudete mať všetku zábavu. Manželia budú určite cítiť váš postoj a môžu prísť na dvere najbližšieho dňa.

Rituál "Chytanie živých návnad"

Aký je najrýchlejší spôsob, ako človek prilákať? S jedlom! A nie jogurtové šaláty, sušienky a výživné mužské jedlá. Takže pre tento rituál použite svoje kulinárske zručnosti a jedinečný magický nástroj "Slovo úst".

Urobte to jednoduché, možnosti hmotnosti. Jehšie ženy, ktoré vedia veľa o šití, môžu šiť malú šatku a obliekať ich rádiom. Stále môžete dostať svoju kazetu z šatne a nasadiť si improvizovanú anténu. Ak nie je nič podobné, potom nakresliť, vytlačiť, vystrihnúť, vložiť na balenie cigariet alebo krabičku z podhry, pripevniť klip-anténu.

V najhoršom prípade urobte magický bežný megafón čarovným písaním písania Oralo. Nezapínajte to, keď hovoríte, susedia nebudú oceňovať.

Slovo z úst je dobrý nápad, aby ste sa držali v blízkosti pri vykonávaní akéhokoľvek simoronského rituálu. Keďže funguje na príjem a prenos, závisí to od rýchlosti, s ktorou príjemca dostáva informácie.

Takže keď ste objavili majstrovské dielo svojej kuchynskej zručnosti, choďte na ústne slovo a povedzte nahlas:

"Hlavná správa o hodine! Masha Kuznetsova (tvoje meno) pripravila dnes skvelý boršč!"

V zásade môžete prenášať akékoľvek informácie. Napríklad:

"Pozor! Pozor, Masha Kuznetsová navštívila salón krásy a teraz má nový účes!"

alebo:

"Маша Кузнецова объявляет срочный розыгрыш! Две котлеты по цене поцелуя!"

Симоронская психология в целом рекомендует во время отсутствия покинувшего борт мужа не раскисать. Продолжайте пользоваться всеми доступными радостями жизни. Встречайтесь с друзьями, ухаживайте за собой, наряжайтесь. Сходите в кафе, в баньку, в кино. Не забывайте сообщать об этом сарафанному радио. Особенно, если на вас поглядывают другие мужчины. Это целый повод для "Экстренного выпуска новостей!"

Обычно мужья-гуляки отлично оправдываются сами, но для них совершенно неестественна мысль о том, что в его отсутствие женщина предпочитает также жить полной жизнью, вместо того, чтобы уйти в монастырь и рыдать там целыми днями. Муж симоронистки непременно прибежит обратно, посмотреть, чем это она там занимается.

Тогда перед вами встанет более интересная задача, нежели вернуть гуляку. Надо решить, а нужен ли он вам вообще?

účinky

Конечно, крайности есть во всём. Даже с симоронскими ритуалами не стоит перебарщивать. Убедитесь, что кроме вас никто не в курсе проводимых мероприятий, главное - эффект, а процесс не стоит знать никому. Даже маме. Особенно маме мужа.

Плюс на плюс даёт плюс и последствия у белой магии могут быть только белыми. Не бойтесь применять заговоры, берущие начало у светлых истоков, а также предназначенные к проведению с улыбкой. Эти заговоры помогут вам не только добиться своей цели, но и, по ходу действия, измениться в корне. Вы станете добрее, веселее, радостнее, раскрепощеннее и увереннее в себе. Для крепкой семьи мало верного мужа. Ведь главная составляющая - счастливая жена.

Не стоит воспринимать измену, как приговор. Вполне вероятно, измена - это шанс на новую жизнь, со старым мужчиной, или с новым - не столь важно. Любите себя, не отдавайте все соки тем, кто этого не ценит, занимайтесь своими делами, и люди сами к вам потянутся.