Rozdeliť z 40 smrteľných chorôb

Ľudstvo sa rozvíja a s ním sa rozvíjajú choroby. Niekedy choroby v ich vývoji sú pred liekom a ľudia čoraz viac čelia impotencii. Vo chvíľach, keď život človeka závisí len na sebe a na šťastí božskej úrovne, spory a modlitby prídu na záchranu. Pán je poslednou možnosťou, na ktorú sa obrátime, keď sú nádeje rozptýlené do prachu.

Rozdeliť z 40 smrteľných chorôb

Nie je známe, kde takéto sprisahanie vzniklo. Bolo to na dlhú dobu a prax ukazuje, že je naozaj efektívna. Jeho plodnosť bola dokázaná v situáciách, keď najlepší doktori odmietli muža. Ak sa človek nestane odradzený a úprimne verí v vyššiu moc, sprisahanie bude mať pozitívny účinok.

Najlepší spôsob, ako čítať sprisahanie alebo modlitbu zo štyridsiatich smrteľných chorôb pred časom. Zdravý človek ochráni kúzlo pred obrovským množstvom ochorení. Medzi ne patria infekčné choroby, ochorenia dýchacích ciest, srdca, krvných ciev, tráviacich orgánov a mnoho ďalších.

Modlitba je účinná aj v prípade, keď skutočná príčina indispozície ešte nebola objasnená, ale človek sa cíti veľmi zlý. V tomto prípade modlitbové slová pomôžu odvrátiť strašnú vetu.

Je dôležité nezabudnúť na hlavné pravidlo akejkoľvek modlitby: zázrak je nemožný bez viery.

Ako čítať?

Sprisahanie z choroby, ktoré si môžete prečítať, je potrebné každodenne skrátiť mesiac pred spaním. Dôležitým prvkom rituálu je sviečka. Svieti na parapete, priťahuje pozornosť Najvyššieho. Modlitba sa číta na sviečku.

Existuje meditatívna metóda kombinujúca sprisahanie zo 40 smrteľných ochorení a sprisahaní z ochorení očí. V akých dňoch im lunárny kalendár povie, aby si prečítali: je známe, že klesajúci mesiac má s ním všetko negatívne. Zakaždým, keď čítate sprisahanie proti akejkoľvek chorobe, urobte to s očami zatvorenými. Zamerajte sa na tanečné červené svetlo a hovorte, kým sviečka nevypáli. Potom neotvárajte oči, kým sa červená bodka nerozpustí v tme. To zlepšuje víziu.

Text sprisahania 40 smrteľných ochorení sa musí zapamätať a vysloviť bez chyby. Keď napíšete slová sprisahania, dajte im pravú vieru a modlitbu, len takýmto spôsobom bude sprisahanie fungovať:

Anjelov nebies, svätých anjelov,
Vezmite to a dajte to Pánovi Božemu,
K Ježišovi Kristovi, všetky moje slová,
Všetka moja žiadosť.
V mene Otca a Syna a Ducha Svätého. Amen.
Ľudia sú chorí, ľudia sú zranení
Ľudia umierajú.
Kto uvažoval o týchto chorobách
Kto sú tieto choroby na ľudí, ktorí dobiehajú?
Stojte, chorý, potriasť sa,
Choď a choď dole do pekla
Prejdite, pád z Božieho služobníka (meno),
K jej duši vystúpil
A telo prestalo ublížiť.
Boh požehnaj všetky moje slová
Všetky moje liečebné veci.
A to, čo mi chýbalo,
To, čo Pán zmeškal, príde
A všetky slová pre mňa povedať anjel.
Kľúč, zámok, jazyk.
Amen. Amen.
Amen.

účinky

Samozrejme, nemali by sme očakávať, že sprisahania a modlitby z ochorenia nôh, kĺbov, kostí a svalovo-kostrového systému vykonajú zázrak. Samotné kosti nerastú spolu a bez pomoci medicíny nemôžu byť rany zviazané slovom. Ale niekedy môže byť ochorenie zabránené alebo odcudzené. V situáciách, v ktorých podľa lekárov nič na človeku a medicíne nepomôže, modlitby a sprisahania prídu na záchranu. Viera je motorom duševnej sily a duševná sila je podporou fyzickej. Všetky slová, ktoré prinášajú benevolentné posolstvo, majú veľký vplyv na ľudský osud.

Pomocou bielej mágie sa môžu vyskytnúť nepredstaviteľné zázraky. Biela mágia, ako kuklík, chráni ľudskú auru pred negatívnym vplyvom vonkajšieho prostredia. Veriaci sa vždy usmieva na Pána.