Farbenie na tmavom a blond vlasoch

Farbenie je relatívne nový koncept, ktorý má rovnaký význam ako pravidelné maľovanie, jediný rozdiel je, že na hlave vlasov je niekoľko odtieňov.

Je dôležité vedieť, že existuje niekoľko metód - horizontálne a vertikálne a typ farbív - osviežujúci, tonizujúci a odolný.

Tento postup možno vykonať na melirovannyh, a na objasnené kučery. V závislosti od toho, aký výsledok chcete dosiahnuť.

K dnešnému dňu môže majster úplne namaľovať vlasy alebo tonizovať v niektorých oblastiach. Ak sa po prvýkrát rozhodnete o takejto zmene obrazu, je lepšie konzultovať s kaderníkom, ktorý vyberie správny farebný rozsah, ktorý vyhovuje vášmu obrazu a zodpovedá farbe vašich očí a kože.

Farbenie vlasov

Fotografie a videá mnohých dievčat, ktoré si vyskúšali tento postup farebnosti, ukazujú, ako krásne to vyzerá na dlhých, stredných a dokonca aj krátkych vlasoch. Jedinou otázkou je, koľko to stojí, pretože cena takého zafarbenia je relatívne drahá v porovnaní s bežnou metódou.

Fotografie, videá a recenzie sú najznámejším dôkazom krásy tejto technológie. Farbenie môže byť kontraindikované len pre majiteľov sušených a oddelených chĺpkov, ktoré je možné dať do poriadku iba vtedy, ak si vyskúšali sfarbenie v niekoľkých tónoch. Dokonca aj s náramkami a štvorcami je možné pokúsiť sa pridať niekoľko rôznych farieb do celkovej farebnej schémy.

Čo je to farebná technika?

Všetko je veľmi jednoduché - pri úplnom zatienení je celá hlava vlasov vystavená farebným zmenám a pri čiastočnom tienení sú niektoré časti alebo jednotlivé pramene vertikálne alebo horizontálne. Spočiatku by ste sa mali rozhodnúť pre základný tón a na základe toho by ste mali zvoliť svetlé, tmavé alebo kontrastné farby.

Účes tiež zohráva veľmi dôležitú úlohu, pretože ak nie je profesionálne ovplyvnený na vlasoch, vzhľad a pôvodne definovaný tvar sa zhorší, keď ho vystrihne štylista. Ak sa rozhodnete pre horizontálne zafarbenie, potom na prvom mieste budú tri základné odtiene a nič viac. Korene sú nasýtené, svetlejšie uprostred a veľmi ľahké na špičkách. Táto možnosť je vhodná pre ženy stredného veku, ktoré vizuálne omladia tvár a poskytujú sviežosť a prirodzenosť.

Procedúra farbenia vertikálnou metódou môže obsahovať až 20 rôznych odtieňov, ale je lepšie obmedziť váš impulz a predstavivosť, aby ste vyvážili iba niekoľko farieb a nevyzerali sme absurdne. Tento výsledok trvá oveľa dlhšie a výsledok je okamžite viditeľný.

Fotografie dievčat so svetlom, blondom, tmavými vlnami, maľované farbiacou technikou:

Aké odtiene si vyberiete?

Ak ste jasná brunetka a nebudete meniť svoj obrázok, budete potrebovať fotografie a video príklady týkajúce sa pôvodnej zmeny farby vlasov.

Pre tmavé blondy sa odporúča vykonať experiment, aby ste určili svoj vlastný typ farby. Vykonajte test pomocou mäkkej ružovej a popraskanej látky, ktorá sa aplikuje striedavo na tvár. Ak niektorá z farieb poukázala na nedostatky, potom to nie je váš typ farby. Pre "studené" fit tlmené a pokojné farby - platina, mrazivý, gaštan, popol-blond.

Pre "teplé" je lepšie vybrať karamel, orech alebo zlato, mliečnú čokoládu, škoricu alebo medu farbu. Pre tie temné je možné vyskúšať techniku ​​farebného ombra vo fialovej, zelenej, červenej a šedej s čiernou. Tiež väčšina majiteľov červených vlasov sfarbí na koncoch v červenom ohni.

Farbenie na tmavých vlasoch, ktoré si môžete vybrať:

čokoláda

červená

mosadz

prechladnutie

farba

Na blond farbenie vlasov doma

Pre bežných vlascov je vhodné vybrať si z takých techník, ako sú detské svetlá, oslnenie, sombre, chambray, balada a brnenie, ktoré vyzerajú skvele so štvorcom alebo rebríkom. S ich pomocou sa vzácne a tenké pramene pridávajú do objemu a tvaru, ktorý robí vlasy atraktívnejšími, svetlejšími a krásnejšími.

Zľahčte alebo zatmavte doma lepšie pripravovaných ľudí, aby výsledok nesklamal vás. Červenkastá, červená hlina, korál, gaštan, popol a čokoláda - to všetko vidno na fotografii a videu, aby ste našli správny tón na koži tváre a očí.

Video: Farbenie blond vlasov doma

Na svetlohnedých farbách farieb vlasov pred a po

Svetlomodrá krása by mala vyskúšať metódu sfarbenia koncov v takých módnych farbách, ako je kobaltová modrá, modrá, jasná a čierna, fialová. Výberom jednej z troch metód - viacfarebnej, neónovej a asymetrickej, dodáte svojmu vlasu nový luk a štýl. Z fotografií a videí pred a po hneď sa objaví, či si vyskúšať takéto farbenie na seba alebo nie.

Neónová technika je skvelá pre blondínky a blondínky, ktoré sa nebojí riskovať maľovanie zelene, modrej alebo červenej. Viacfarebná technika je špeciálna v tom, že každá vrstva mení farbu, ale neprekračuje hlavnú farbu.

Myšlienky pre svetlohnedé vlasy - fotografie pred a po:

Technika farbenia nie je tmavé vlasy

Hlavná vec, ktorú by nemali zabudnúť brunetky, je to, že je ťažšie zobraziť svoju vlastnú tmavú farbu a musíte sa na to zbaviť. Bez toho nebudete môcť počať a výsledok vás môže rozrušiť. Aby ste všetko urobili sami, nebudete potrebovať viac ako tri odtiene. Toto zlaté pravidlo sa vzťahuje aj na odevy, make-up a dokonca aj na výber šperkov a šperkov. Hlavná vec - nepreháňajte to. Ak ste pripravení na šancu, pozrite sa na fotografie s podrobným rozpisom tohto postupu. Ale je lepšie míňať nejaké peniaze a zveriť vlasy špecialistovi. Použite priečne, pozdĺžne alebo úplné lakovanie, pričom zohľadnite svoj strih a každodenný styling.

Fotografické príklady rôznych techník:

Farbenie na fotografiu tmavého vlasu

Vek a zvolený štýl zohrávajú dôležitú úlohu pri výbere správnej farby, pretože to môže posilniť vady súvisiace s vekom, a tým zhoršiť vzhľad. Takýto štýl ako rocker nebude vyhovovať dospelým ženám, skôr mladým dievčatám s hladkou matnou kožou bez chýb. Tmavá pšenica, med, škorica, mliečna čokoláda - odporúčaná voľba pre dospelú generáciu. Čierna sivá bude vyzerať ohromujúci popol šedý, modrý a červený gaštan.

Príkladom úspešného farbenia nie sú tmavé vlasy:

Farbenie vlasových videí

Takže ak sa rozhodnete pre domáce sfarbenie, nezabudnite, že vlasy každej dĺžky, farby a tvaru vyžadujú starostlivosť. Pomocou regeneračného balzamu po každom umývaní zabraňujete strate prírodného lesku po maľovaní a vaše kudrlinky budú stále svietiť na slnku.

Šampón na farebné vlasy, masky na báze vitamínov A, E, balzamy s keratínom a bielkovinami vám pomôžu dlhodobo udržiavať zdravie Vašich zámkov. Vyhnite sa priamemu kontaktu so slnkom a dlhodobému pobytu v bazéne s chlórovanou vodou.

Záver: Farbenie je jedným z najbezpečnejších spôsobov, ako dať originálnosť vašim vlasom a diverzifikovať ich s kvapkou kontrastnej farby, ale zároveň si vlasy vyžadujú starostlivú starostlivosť.

Pozrite si video: JAK NA TO: Přechod z tmavých vlasů na blond. Tipy na udržení zdravých vlasů (Január 2020).