Profesionálna maska ​​na vlasy L'Oreal: klady a zápory

Masky na vlasy od populárnych značiek vždy spôsobujú väčší záujem a dôveru medzi spotrebiteľmi. Väčšina svetoznámych výrobcov vyrába profesionálne výrobky, ktoré sľubujú nádherné úžasné účinky po prvej aplikácii. Jednou z najobľúbenejších masiek na vlasy je L'Oreal Professionnel Absolut opraviť lipidium.

Popis výrobku

Francúzska značka L'oreal je lídrom na svetovom trhu vo výrobe produktov starostlivosti o vlasy a udržiava svoju pozíciu už mnoho rokov. Osobitnú pozornosť treba venovať profesionálnej Lorealovej maske pre poškodené vlasy zo série Professionnel Absolut Repair Lipidium.

Profesionálna maska ​​L'Oreal poskytuje intenzívnu obnovu a starostlivú ochranu vlasov pred ultrafialovým žiarením.

Podľa výrobcu je maska ​​L'oreal navrhnutá špeciálne pre silne poškodené vlasy, prispieva k okamžitému zotaveniu a obohateniu lipidmi. Po maske by mali byť vlasy silnejšie, pružnejšie a zdravšie. Je vhodný pre všetky typy vlasov a je ideálny pre zimnú aj letnú sezónu.

štruktúra

Profesionálna maska ​​L'oreal je bohatá na účinné zložky, obsahuje živiny, ktoré podporujú obnovu vlasov. Maska sa skladá z troch veľmi užitočných komponentov pre vlasy:

 • Kyselina mliečna;
 • ceramidy;
 • Fitokeratin.

Loreal maska ​​okrem iného obsahuje aj excipienty potrebné na udržanie vlasov a zväčšenie vizuálneho objemu:

 • glycerol;
 • Prírodné proteíny sóje, kukurice, pšenice;
 • Vyhlazovacie komponenty;
 • Parabény.

Zloženie nástroja je prevažne chemické, existuje len málo prírodných látok, ktoré môžu spôsobiť určité predsudky v súvislosti s jeho používaním. Použitie masky v spojení so zvyškom opravárenskej série L'Oreal Professionnel Absolut pomôže dosiahnuť vynikajúce výsledky.

Vôňa a textúra

Maska L'Oreal Professionnel sa dodáva v elegantnej nádobe so skrutkovacím uzáverom. Farba znamená broskyňovú mäkkú, vanilku. Vôňa obsahuje aj poznámky o vanilke. Všeobecne platí, že aróma je sladká, ľahká a nie rušivá, ponecháva príjemný, sotva vnímateľný vlak.

Konzistencia masky L'Oreal prispieva k ekonomickému využitiu výrobku

Textúra masky je mierne mastná, hustá a hustá. Vzhľadom na svoju hustotu trvá dlho, pretože sa vynakladá pomerne malá suma peňazí. Súčasne sa maska ​​ľahko zapíše a aplikuje na vlasy, doslova sa taví v dlaniach, čo prispieva k pohodlnejšej aplikácii.

Indikácie na použitie

Skôr ako začnete používať nástroj L'Oreal Professionnel, musíte pochopiť indikácie použitia. Podľa výrobcu je táto maska ​​vhodná pre všetky typy vlasov, ktoré potrebujú výživu a profesionálnu starostlivosť.

Maska L'Oreal pomáha zbaviť sa vlasov:

 • krehkosť;
 • slabosť;
 • Nedostatok výživy;
 • Jemná štruktúra;
 • Rozdelenie končí.

Tiež tento nástroj prispieva k ľahkému česaniu, nespôsobuje zamotanie vlasov, čo je skromnejšie a príjemnejšie na dotyk. Obnovuje kudrlinky zvnútra a pomáha vyliečiť poškodené vlákno každého vlasu.

Maska L'Oreal Professionnel Absolut opraví lipidium neovplyvňuje vlasy, takže je hladká a hodvábna.

Maska od firmy L'Oreal Professionnel má dlhodobý kumulatívny účinok, ktorý odstraňuje vlasy z "závislosti" a v dôsledku toho vám umožňuje udržať a dosiahnuť najlepšie výsledky pri dlhodobom používaní.

Spôsob použitia

Podľa odporúčaní uvedených na obale vyplýva, že Lorealová maska ​​má byť aplikovaná na vlasy, sušená uterákom a ponechaná na tri až päť minút a potom opláchnutá vodou. V skutočnosti je dôležité poznamenať postupnosť pri použití prostriedkov:

 1. Umyte vlasy šampónom Absolut Repair lipidium;
 2. Mierne osušte kudrlinky s uterákom, odstránením prebytočnej vlhkosti;
 3. Aplikujte L'Oreal Professionnel masku na vlasy, ustupujúc päť centimetrov od koreňov a v ideálnom prípade nechajte to desať až pätnásť minút. Na zlepšenie priľnavosti vlasov môžete nosiť uzáver nad vrcholom.
 4. Masku umyte teplou vodou a starostlivo zriedime pramene prstami.
 5. Ľahko naneste Professionnel sérum na konce vlasov, rozložte ho trochu pozdĺž prameňov, vyhýbajte sa koreňom.

V komplexe majú tieto prostriedky okamžitý výsledok, ktorý vám umožní dosiahnuť krásne a dobre upravené vlasy po prvom použití.

Výhody a nevýhody

Prirodzene, ako každá iná maska, L'Oreal Professionnel má svoje výhody a nevýhody. Druhá je oveľa menšia, je však dôležité brať do úvahy akékoľvek nuansy, aby sa zabránilo nepriaznivým účinkom.

Hlavnou nevýhodou L'Oreal Professionnel Hair Repair Mask je nedostatok prírodných zložiek v kompozícii.

Medzi nevýhody loreálnej masky patria:

 • náklady;
 • Mnoho silikónov v kompozícii;
 • Malé množstvo prírodných látok;
 • Nezasahuje do straty vlasov;
 • Nesprávna kompatibilita so šampónom iných značiek.

Napriek nedostatkom je stále viac výhod použitia masky a výrazne prevláda nad mínusmi. Pri riadnom a pravidelnom používaní môžete dosiahnuť požadovaný účinok v čo najkratšom čase.

Výhody masky L'Oreal Professionnel:

 • Okamžité vizuálne zlepšenie vlasov;
 • Ziskovosť na úkor;
 • Hladké, tečúce, hodvábne vlasy;
 • Jednoduchý dizajn a elegantné kudrlinky;
 • Rekonštrukcia štruktúry vlasov;
 • Príjemná aróma a textúra.

Je dôležité mať na pamäti, že pozitívny výsledok bude zachovaný počas celej doby používania masky L'Oreal Professionnel v kombinácii s inými prostriedkami tejto línie.

Medzi hlavné odporúčania na dosiahnutie najlepšieho účinku masky, experti hovoria, že by sa mal používať so šampónom rovnakej série. V opačnom prípade sa vlasy začnú rýchlo tukat a šampón L'Oreal Professionnel pomáha udržiavať potrebnú rovnováhu vlasov.

Lacnejšie analógy

Nie všetci majú možnosť získať produkt série L'oreal Professionnel Absolut Repair Lipidium, takže mnohí hľadajú lacnejšie náprotivky s podobnými účinkami. Najbližšou možnosťou k profesionálnym produktom Loreal je maska ​​Estel Curex Therapy.

Maska Estel Curex vyživuje vlasy a prispieva k ich obnove, rovnako ako na terapeutické látky. Je vhodný pre všetky typy vlasov, ekonomický a cenovo dostupný. Curly po jeho použití sú jemné, hodvábne a učenlivé, ale nie je tam žiadny kumulatívny účinok.

Milovníci netradičných ľudových liekov na obnovu poškodených vlasov môže pomôcť maskou na báze oleja pripravenou doma.

Poškodené vlasy, najmä suché, odporúčané domáce masky z olejov: olivy, lopúch, ricín. Každý z olejov má originálne vlastnosti, ktoré pomáhajú pri reštaurovaní vlasov:

 • Olive - hydratuje a vyhladzuje;
 • Castor - regeneruje, vyživuje a dodáva lesk;
 • Náprstok - posilňuje, zvyšuje objem, zaoberá sa prelapsom.

Tieto oleje sa môžu používať ako jediné činidlo, ktoré sa zahrieva a aplikuje na vlasy jednu hodinu a potom sa umyje teplou vodou. Táto metóda sa považuje za klasiku. V zložení masiek sa používajú aj oleje.

Určitým plusom klasického spôsobu použitia oleja je to, že môže byť ponechaná na vlasy celú noc, pretože nemá žiadny negatívny účinok.

Najefektívnejšie Recept masky na oleje pre poškodené vlasy:

 1. Vyberte olejovú základňu: olivovú, lopúcovú alebo ricínovú;
 2. Dve alebo tri polievkové lyžice oleja zriedené troma kvapkami esenciálneho oleja z mandarínky, štyri - santalové drevo, tri - ylang - ylang alebo levanduľa a štyri kvapky harmančeka;
 3. Zmes sa zahrieva vo vodnom kúpeli na pohodlnú teplotu;
 4. Aplikujte na vlasy, ustupujúc niekoľko centimetrov od koreňov a rozložte ich po celej dĺžke.
 5. Pokryjeme sa uterákom alebo položíme na klobúk a necháme šesťdesiat minút, môžete cez noc;
 6. Umyte teplou vodou a šampónom. Namiesto obyčajnej vody môžete použiť bylinkovú odvar.

Navyše, esenciálne oleje zo sezamu a kokosového orecha môžu byť tiež pridané do šampónu na zvýšenie regeneračného účinku alebo na výrobu aromatickej vody na opláchnutie. Masky s prídavkom oleja sa zvyčajne pripravujú s vajíčkami, kefím, horčicou, cibuľovou šťavou a kvasnicami.

Použitie arganového oleja v zložení masiek vám umožní pokryť vlasy tenkým filmom, ktorý chráni pred vplyvmi okolia a poskytuje lesk.

Masky na báze oleja sa dajú ľahko pripraviť a používať. Avšak, nepoužívajte ich majitelia mastných vlasov. Frekvencia používania olejových masiek je raz za týždeň alebo dva.