Sprisahania na splnenie túžby

Plnenie túžob je takmer všetkým milovaným snom. Splnenie snov sľubuje narodeniny, sľubuje vysoko plateným pozíciám a ponuku pri podaní žiadosti o zamestnanie. Magic pomôže vyhnúť sa podvodom a nečinnosti hovoriť a splniť sny. Stačí, aby ste si vybrali správne sprisahanie, aby ste splnili túžbu a veľmi si želali, aby bola splnená!

Prípady týkajúce sa naplnenia túžby sa odporúčajú v období medzi Novým mesiacom a úplným mesiacom. Najvhodnejšia doba obradu padá na rastúci mesiac. Napriek tomu existujú aj modlitby za skorumpovaný mesiac.

Takže pre úspech rituálu je potrebné dodržiavať tri jednoduché pravidlá:

  1. Zamerajte sa na výsledok.
  2. Jasne vyjadrite svoju túžbu.
  3. S úprimným presvedčením o jeho realizácii.

Čo je najsilnejšie sprisahanie a túžba naplniť?

Viera je základným kameňom naplnenia želania. Preto sa niektorý z vašich najvnútornejších snov môže stať realitou, ak počas obradu skutočne veríte v jeho realizáciu. Existuje mnoho rituálov na internete, ktoré pomáhajú dosiahnuť sny, ale aby sme ich v blízkej budúcnosti naplnili, odporúčame použiť najsilnejšie sprisahanie a rituál túžby. Existujú tri najefektívnejšie sprisahania:

  • na vreckovke;
  • so sviečkami;
  • s ikonami.

Najefektívnejším obradom je pozemok na šálke. Aby ste to urobili, vezmite si čistý vreckovku, ktorú nikto okrem vás nepoužíva, zatvorte oči a mentálne si predstavte už zriadenú túžbu. Premýšľajte o sne v detailoch a zopakujte uvedenú túžbu trikrát nahlas. Aby sa to, čo bolo povedané, opravené, stlačte vreckovku a čítajte nahlas:

"Nech mi Pán pomôže splniť moju túžbu, nech im pomôžu nejaké neznáme cesty a nech sa sen splní, udalosti povedú cestu k tomu, aby to splnilo.

Na konci slávnostného ceremoniálu spojte vreckovku s uzlom a vložte ho do vrecka alebo vrecka tak, aby bol vždy s vami. Pritiahne vám duchovnú silu a šťastie, takže sa s ním nemôžete rozlúčiť, kým sa jej splní želanie.

Nemenej efektívne a veľmi silné sprisahanie na splnenie túžby - magický obrad so sviečkami. Je dôležité si vybrať presne ten sviečok, ktorý najlepšie vyhovuje vášmu snu. Budete potrebovať jednu veľkú sviečku, ale v určitej farbe. Ak snívate o láske - vyberte červené alebo ružové, zdravie je zosobnené bielou a modrou sviečkou, oranžovou a zelenou pomôže vám vo vašej práci a žltá bude prispievať k tvorivému rozvoju a priateľstvu.

Potom, ako ste sa rozhodli pre farbu sviečky, musíte sa postarať o zvyšné atribúty: nový svietnik, ktorý sa nikdy nepoužil, oceľovú nádobu, list bielych papierov a ceruzku. Napíšte želanie na papier a pridajte podpis pod tým, aby nikomu neškodil.

Počkajte na noc, umiestnite sviečku do svietnika na list papiera a osvetlite knôtu. Pri sledovaní ohňa si predstavte, že túžba už bola splnená. Zamerajte sa na svoje pocity a pocity v tejto chvíli. Vytiahnite sviečku a choďte do postele.

Obrad sa musí opakovať trikrát za sebou bez toho, aby sa zmenil list. Po tom zapaľte papier, pretrepte ho do pripravenej nádoby a nechajte ho vyhoreť a potom vyhoďte popol z okna.
Po rituále je dôležité, aby ste nerozmýšľali o túžbe a nečakali, kým sa nakoniec nestane skutočnosťou. Potom sa jej materializácia stane čoskoro a bude to príjemné prekvapenie.

Tiež považované za veľmi silné sprisahanie na štyri ikony: s obrazom troch svätých a so svätým, nesúce vaše meno. Zakryte stôl bielym obrusom a pyramídou na nastavenie ikon Spasiteľa, Panny Márie a Mikuláša Čarodejníka. Umiestnite list papiera s opísanou túžbou a postavte ju s ikonou svätca svojím menom.

Osvieť kostolnú sviecu a obrátiť sa k svätým na splnenie vašej túžby a potom si prečítať "Náš Otče". Keď sviečka vyhorela, vytiahnite kúsok papiera s túžbou a skryte ju na stránkach Matúšova evanjelia po dobu 40 dní.

Náhľad na čítanie pred spaním

Modlitby sú považované za univerzálne sprisahania, ak žiadajú svätých a Boha o pomoc, aby splnili svoje sny. V modlitbe sa môžete obrátiť na svojho anjela slovami:

"Môj opatrovateľský anjel, požehnaj! Odovzdajte sa túžbe, ktorú pomáhate!"

Sprisahanie na splnenie túžby čítať je potrebné pred spaním Ak chcete dosiahnuť výsledok pred modlitbou, mali by ste premýšľať a správne formulovať svoj sen.

Na úplňku

Najefektívnejšie rituály sú tie, ktoré sa vykonávajú s úplným mesiacom. Podobne modlitby a sprisahania na úplnom mesiaci na splnenie túžby v krátkom čase prinášajú svoje výsledky. Pre rituál na plný mesiac musíte urobiť prianie a prečítať si nahlas:

"Na plnom mesiaci som začal rituál, čítal som slová k nebu v magii.
Ako mesiac teraz svieti v plnom rozsahu, tak sen bude naplnený.
Vyzývam všetky mocnosti nebies, aby sa splnilo želanie. "

Tento graf zaručuje jeden z najrýchlejších výsledkov. Prvé sú jednoduché túžby. Aby bolo možné naplniť sen s istotou, je lepšie uskutočniť slávnosť niekoľko mesiacov za sebou.

Ako hovoriť vodu na splnenie túžby?

Pre tých, ktorí očakávajú skorý vzostup, existuje rituál, ktorý musí byť vykonaný za úsvitu. Sprisahanie na splnenie túžby lepšie čítať vodu na rastúcom mesiaci.

Ráno zozbierajte vodu zo studne alebo prameňa a vložte ju do infúzie až do večera. Počas dňa sa vôbec zamyslite nad vašou túžbou a psychicky si predstavte, ako preniká do vody, naplňuje ju a nahradí ju. Pred spaním povedzte sprisahanie nad vodou trikrát:

"Tajné čaro čistej vody, veľká sila, ktorú nosíš v sebe,
Tak to zdieľajte so mnou, upokojte svoju myseľ a dušu.
Nechajte obísť nepriaznivé počasie a smútok. Nechajte sa čoskoro splniť moje prianie! "

Vezmite 3 vody a umyte zvyšky a choďte do postele. Sprisahanie na vode nielen pomáha pri realizácii snov, ale aj vyčistí myseľ, eliminuje zbytočné škodlivé myšlienky a prináša úľavu duši.

Nodulárna mágia na 9 uzlov

Príbeh na splnenie túžby čítať môže byť v rôznych fázach mesiaca, s použitím rôznych objektov. Avšak len málo ľudí prikladá dôležitosť veciam, ktoré sa používajú v rituáloch. Ešte menej ľudí si uvedomuje nodulárnu mágiu, v ktorej sa lano samo osebe objavuje ako osud človeka.

Použitie nodulárnej mágie na dosiahnutie ich záujmov je celkom výhodné, navyše vlákno môže byť vždy prenesené a poháňané energiou rituálu. Pre plot si pripravte 30 cm červený kábel. Posaďte sa pred zrkadlo a začnite pliesť uzly, povediac:

"Nech sú splnené všetky moje myšlienky, všetky slová budú stelesnené, myšlienky sa stanú, nech sa obrátia k lepšiemu"

Každý ďalší pripojený uzol musí byť rozprávaný oddelene, opakovať túžbu a nevyhnutne naznačovať, že sa to určite splní. Odporúča sa, aby ste vždy držali konečnú šnúru s vami alebo ju noste na zápästí ako talizman.

Nezabudnite, že je potrebné veriť v uskutočňovanie obradov a naplnenie túžby. Bez ohľadu na to, aké mocné je mágia, nemôže urobiť všetko pre vás. Poskytne len potrebné príležitosti a situácie. Využite to!