Aký farebný lak na nechty je teraz v móde (2018)

V každej novej sezóne trendy ponúkajú nové trendy. To platí aj pre odvetvie kozmetiky. Jeseň-zima 2017-2018 a jar-leto 2018 sa usiluje o spravodlivý sex s novými trendmi. Tu sú hlavné módne odtiene laku na nechty v tejto sezóne:

Prirodzené. Zostáva na vrchole popularity. V prvom rade sú teplé pastelové farby - ružová, karamelová, béžová, broskyňová. Tieto farby budú úžasne vhodné pre rôzne obrázky a dajú dievčine elegantnú eleganciu.

Gotický štýl, Vhodné pre dievčatá dramaticky. Je to čierna, baklažánová, hnedá, zelená alebo slivka. Ak chcete dať nechtám zvláštny šarm, stylisti navrhnú pridanie zlata alebo striebra do takejto manikúry (pozri fotografiu).

Pevný lak s iskrami, Ak chcete trochu šikovný a trblietavý, mali by ste sa pokúsiť vytvoriť módnu manikúru s falošnými kamienkami alebo šumivou fóliou. Z neho môžete ľahko vystrihnúť ľubovoľné postavy a dávať lesk najtenším odtieňom laku na nechty.

Všetky tóny a odtiene bielej farby, Od perly po matu. Klinec s takou manikúrou urobí dievča elegantné a vzdušné. Môžete tiež experimentovať s bielymi tónmi a krémovými textúrami laku na nechty.

Klasická červená. Bude to vždy požadované silnými ženami, jasnými a sebavedomými. Na základe svojej bohatosti by takáto voľba mala byť perfektne kombinovaná s oblečením. Toto platí iba pre jasne červený odtieň. Ostatné varianty šarlátového tónu však zostávajú v trende.

Aký farebný lak na nechty je teraz v móde 2018?

Hlboké tmavomodrýObľúbené fashionisty v poslednej sezóne. Avšak v roku 2018 je tiež populárny, hoci v trochu inej interpretácii. Táto farba nám pripomína kozmos alebo báječnú zimu a je úžasne vhodná pre chladné počasie. Ak budete hrať s tvarom a dĺžkou nechtíka, tak by manikúra bola vhodná nielen vo voľnom čase, ale aj v kancelárii.

béžový, Krémová, teplá a nepriehľadná farba bude vyzerať očarujúce na oválnych nechtoch. Súčasne je pre tento odtieň laku na nechty povolená dosť tučná dĺžka. Táto farba je vhodná pre všetky tóny pleti, má byť bohatá, teplá a úplne nepriehľadná.

Šedé uhlie. Absolútna obľúbená v móde ukazuje túto zimu. Vhodné pre najrôznejšie oblečenie. Vyzerá skvelo na oválnych krátkych alebo stredných nechtoch.

Kovové striebro, Módny trend tejto sezóny vyzerá skvele na krátkych nechtoch. Bude potešiť milovníkov diskrétneho lesku kovový odtieň.

More zelená, Bude populárny v teplej sezóne. Najčistejší odtieň zmesi modrej oblohy a zelenej trávy nám pripomína letné obdobie. Vyzerá dobre ako na krátkych prírodných, tak na dlhých štvorcových nechtoch.

Módna zima

Módna farba laku zima 2018 umožní krásnym mladým dámam vždy vyzerať štýlovo, elegantne a byť v "trende". Aký tónový gél na nechty je v zime v móde? Fotografie práce vám pomôžu zistiť to.

Burgundsko hnedé Vždy dôležité a vhodné pre takmer akýkoľvek obrázok.

Berry Red ponúka zimu z klasického jasného šarlátového odtieňa. Vyzerá na nechty veľmi elegantné, ušľachtilé a nie banálne.

zlatoVyzerá to perfektne na krátkych nechtoch a ide dobre s čiernymi, červenými a béžovými farbami (inšpirovaná fotografiou).

Purple - Farba baklažánu je obľúbená mnohými ženami. Ideálne pre akýkoľvek zimný vzhľad. Vyzerá skvele na miestach nechtov akejkoľvek dĺžky a tvaru.

Strieborný lesk - v trendovej striebornej farbe manikúru. Ideálne pre slávnostný vzhľad.

Duohrom - zasiahne zimu roku 2018. S určitým osvetlením sa farebná škála farieb a vyzerá skvele.

Svetlo ružová To ide dobre s teplými načechranými svetre a dáva majiteľovi takú manikúru šarm a ženskosť.

Aktuálne v zime je návrh mrazivých čipiek. Obzvlášť atraktívny takýto obrázok vyzerá v kombinácii s tmavým priesvitným podkladom.

Jarné módne laky na nechty 2018 - najlepšia fotografická práca

Populárnym trendom jarnej sezóny 2018 budú jemné odtiene nebes, ružovej a modrej. Nie je jasné, ale viditeľné a čerstvé. Trendom bude gradient nehtovej umeleckej techniky, ktorý vyzerá veľmi neobvykle a zároveň elegantný (pozrite si náš nový výber fotografií z diel najlepších majstrov).

Dizajn s rastlinnými, kvetinovými a zvieracími výtlačkami v teplom období na vrchole popularity.

Krém, svetlé šedé a zelené odtiene budú tiež populárne. S univerzálnym tónom laku na nechty si dizajnéri vybrali módnu farbu tmavočerveného vína, ktoré nádherne vyhovuje všetkým oblečeniu a obrazu (foto módnych bloggerov to potvrdzuje).

Manikúra na leto

Aký módny lak na nechty na leto roku 2018 vám pomôže urobiť svoj vzhľad štýlovým a jasným? Navrhujem vidieť fotky novej sezóny.

Toto leto bude módne tlmené a zároveň slnečné odtiene. Tu sú hlavné aktuálne tóny (priložená fotografická práca):

Rose kremeň poskytne vášmu obrazu romantiku, nedbalosť a optimizmus.

Delikátna broskyňa obzvlášť vhodné pre blondínku s čestnou pleťou.

Svetlo modrá vyvoláva myšlienky jasného neba a harmónie. Je schopný vizuálne znížiť vek ženy.

Bohatá modrá v kombinácii s broskyňami, žltými a béžovými tónmi. Vytvára nezabudnuteľný obrázok.

Citrónová žltá vhodné pre kreatívnu povahu, ktorí majú radi originál. Je kombinovaný s lilami a modrými odtieňmi.

Čerstvá zelená Stylisti odporúčajú kombinovať s broskvami, bielymi a modrými tónmi.

Morská téma v lete je veľmi populárna. Skvelý nápad na takú manikúru by bol fotografický dizajn s výkresmi vlny, mora, paliem a škrupín.

Módny lak na nechty na jeseň 2018 - nová fotografia

Na jeseň ponúkajú designéri paletu farieb laku na nechty, ktoré pripomínajú zlatú sezónu. Ide predovšetkým o odtiene padlých listov, bobule a vínnych tónov, tmavo oranžovej, čokoládovej, khaki a olivovej. V jesennej manikúre môžete vykonať fotografický dizajn s výkresmi listov, kvapkou dažďa alebo ovocia.

Posúdenie fotografie v móde - prirodzené, diskrétne a monochromatické tóny. Fancy a zložité vzory sa postupne stávajú vecou minulosti. Dizajnéri nájdu nové riešenia a používajú zaujímavé prístupy k dizajnu manikúry a pedikúry v módnej sezóne roku 2018.