Ako zvýšiť pier v domácich metódach

V poslednej dobe sa dievčatá stále viac začali uchýliť k pomoci plastickej chirurgie. Preto by vynikajúcim riešením bolo zvýšiť pery úplne iným spôsobom, bez operácií, injekcií. Ale zároveň, môže byť požadovaný objem rýchlo dosiahnuť doma na vlastnú päsť. Každá žena bude radi také rozhodnutie!

To vám pomôže špeciálne cvičenia a kozmetické triky - takéto metódy môžu dočasne zvýšiť pery doma. A ako to urobiť správne - stačí, aby ste sa riadili radou nášho článku!

Ako zvýšiť pery doma rýchlo a veľmi ľahko

Existuje mnoho spôsobov zväčšenie pier, Hodnotenie podľa recenzií používateľov internetu, aby aby dlhšie trčali pery, môžete použiť ľudové prostriedky, masáže, pohár alebo veko. Jedná sa o najobľúbenejšie recepty pre tých, ktorí chcú krásne pery.

Ako môžete zvýšiť pery doma na 1 deň

Najjednoduchší a najbezpečnejší spôsob, ako dosiahnuť požadovaný objem - urobte špeciálnu masáž pery každý deň, Ak pravidelne vykonávate cvičenie, zobrazí sa výsledok jeden a pol mesiacaAk si myslíte, že recenzie. Nepotrebujete piť žiadne lieky zakúpené v lekárni, aby vaše pery vyzerali viac objemné a zvodné. Pretože akýkoľvek zásah lieku vo vašom tele môže poškodenia zdravia, Ak vás príroda odmenila nádhernými bacuľami, potom ste neuveriteľne šťastní!


Ako urobiť pery plné pomocou zubnej pasty

Ráno, keď ste si zuby, použiť malé množstvo zubná pasta na kefke a masáže kruhové pohyby Strčte si pery. Masáž horných a dolných pier dobre. Môžete použiť malé množstvo namiesto pasty. med, Potom jednoducho umyte pastu vodou. Pamätajte si, že kefa by nemala byť veľmi tvrdá!


Ako urobiť pery plné doma s čiapkou

S pomocou veko alebo čiapkya môžete tiež dosiahnuť dobrý výsledok doma. Pomôže vám to náš video tutoriál:

Ako zvýšiť pery doma s korením

Môže používať olej kajenský koreniebuď vziať čistá červená, Len ich treba starostlivo používať. Stačí pridať niekoľko kvapiek ropy v domáce balzam na pery, Taký závitový dopravník bude fungovať veľmi rýchlo. Kvôli účinku korenia na pery, sú niekoľkokrát väčšie. Samozrejme, toto je krátkodobé, pretože oteplenie netrvá dlho.

Zvyšujte pery navždy

Bohužiaľ, aby ste navždy navýšili pery s ľudovými prostriedkami alebo doma je nemožné, Tu by ste mali pomôcť. chirurg, kozmetička, špeciálny špecialista na zlepšenie peryvykonať osobitné postupy.

Zvýšte pery

Samozrejme, môžete urobiť zvláštne cvičenie na perysprísniť ich svaly. Čo presne a ako ich správne vykonať, nájdete v lekcii o videu:

Najlepšie zlepšenie pery

Môžu byť vizuálne vylepšené kvôli správny makeup, Hlavná vec je správne používať rúž, ceruzku (nakresliť obrys) a zvýrazňovač. Farba ceruzky by mala byť trochu ľahšienež rúž sám, Účinok nebude dlho trvať, ale pozornosť sa venuje vášmu sexuálnemu obrazu! Nebojte sa experimentovať a miešať dve alebo viac farieb rúžu. Dobrý make-up nikoho neublížil. Podľa recenzií je dobrým a vysoko kvalitným nástrojom "L'Action Lip Enhancer" od Rive Gauche, Môžete si ho zakúpiť v obchodnom obchode alebo ho objednať online. Mala by byť aplikovaná na čisté pery, aby im dala potrebný objem.

Ako robiť plné pery doma - pomocou ľudových prostriedkov

Je ľahké zväčšovať pery doma použitím niektorého škoricového alebo mäsového oleja. Použite túto metódu - vyhnite sa zbytočným injekciám!
Najlepším a veľmi efektívnym olejom je škorica. Kto to raz použil - určite ju použije ešte raz! Zvýši tok krvi na pery, čo im prinesie brušný vzhľad.
Ďalší zázračný olej - mäta pieporná. Účinok je rovnaký ako škoricový olej.

Je možné zvýšiť pery s kyselinou hyalurónovou alebo kyselinou nikotínovou?

Tu pomôže maska ​​tablety kyseliny gualurónovej. Zmes by mala byť kajenka alebo červená paprika (menej ako pol čajovej lyžičky) a vazelína s kyselinou. Aplikujte na pery jednu minútu.
Dôležité !!!! Výrobok neuchovávajte na perách viac ako jednu minútu!
Túto metódu môžete vykonať doma bezprostredne pred aplikáciou make-upu. Prostriedky na aplikáciu na ústa predmazané olivovým olejom.

Zväčšenie pier v domácnosti: pred a po

Fullips Lip Enhancer - Recenzie

Najpopulárnejším a najdokonalejším nástrojom na zväčšovanie pier medzi mladými ľuďmi je plné zvýšenie vákua so špeciálnym uzáverom. Neponecháva žiadne zvyšky, rovnako ako bežné kozmetické viečko. Dokonca aj najtónovejšie pery, niekoľkokrát sa zvýši. Poskytneme niekoľko videí, ktoré sú na webových stránkach YouTube, aby ste si mohli sami uistiť, či plné listy fungujú.

Ako načerpať pery doma: video

Zväčšenie pier v domácnosti - recenzie

Posúdené Anfisa, 35 let

«… Milujem používať zubnú kefku pred maľovaním rúk. Huby sú naplnené krvou a stávajú sa krásnymi a nádhernými. Môžete použiť sucker, ale potom, čo zostáva modrina a opuch rýchlo ustúpi… »

Hodnotenie: Alexandra, 56 rokov

«… Bez ohľadu na to, ako som sa pokúsil o metódy, zvýšenie ceruzky funguje najlepšie, mierne prekračuje hrany. Používam špeciálny filer a bežnú farbu. Potom použite rúž na vrchu.… »

Spätná väzba od Vari 33 rokov

«… Príležitostne dávam injekcie, pretože len s nimi výsledok zostáva dlhší čas. Ak potrebujete pridať hlasitosť, stačí použiť funkciu fullips… »