Kúzlo, že manžel opustil domov navždy

"... a žili šťastne až potom," - zvyčajne to je presne osud, ktorý čaká na ženu, keď sa oženila.

Ženatý život je však ďaleko od rozprávky, o ktorej sa v detstve snívalo. Čoskoro po svadbe sa všetko mení, ale nie vždy k lepšiemu. Čo mám robiť, ak môj manžel začal piť, začal zdvihnúť ruku, ide "odišiel", sleduje každý krok, kričí z akéhokoľvek dôvodu a nechce sa meniť?

Povieme, ako s pomocou sprisahaní, bez škandálov a súdnych konaní, donútiť neopatrného manžela opustiť rodinu sám.

Ako spôsobiť, aby jej manžel opustil rodinu sám?

Často sa stáva, že dúhové plány na šťastný rodinný život sa neplnia. Jednou z najbežnejších príčin je alkohol. Manžel začne piť a opitý, a nič mu neumožňuje zbaviť sa svojej závislosti a sám sa nechce zastaviť a pokračovať v trápení rodiny. Spása bude konšpiráciou, aby alkoholický manžel opustil rodinu.

Na ceremónii budete potrebovať:

 • farebné sklo;
 • svätá voda;
 • obraz jej manžela.

Jeho žena musí stáť v kuchyni s chrbtom k otvorenému oknu, postaviť pred sebou sklenenú pohár, nakloniť fotku proti nemu, vziať do rúk fľašu svätej vody a pomaly začať plniť pohár a povedať:

"Voditsa naleje čistá, miesto vodky (meno manžela) je naplnené milovaným, na okraji a cez ne. Cesta je pretiahnutá - manžel je vymytý zo života. Nechcem zlo, ja sa nedržím blízko seba. Nechajte ho odísť z domu, z rodiny, kam ide, neznesie a nepije. Hovorím svätej vode, presviedčam svojho manžela, aby odišiel. "

Ak voda vyleje zo skla - nie strašidelná. Žena by si ju mala vziať do pravej ruky a hodiť obsah cez ľavé rameno do okna. Fotografia sa musí roztrhnúť na malé kúsky a rozptýliť sa do vetra. Napriek poslednej akcii toto efektívne kúzlo na rozvod od tyrana vám umožní odvrátiť ho od jeho rodiny bez poškodenia zdravia.

Sprisahania sa rozviedli a zlomili nepromýšľajúce vzťahy

Dôvody, prečo žena môže chcieť opustiť svojho manžela alebo priateľa, sú odlišné:

 • márnosť vzťahu;
 • opilstvo;
 • zrada;
 • domáce násilie;
 • nadmerná žiarlivosť;
 • tyranie;
 • neochota mať deti;
 • nedostatok financií a práce;
 • problémy s rodinou manžela.

Veľa z vyššie uvedených skutočností sa nedá opraviť. Ani liečba, ani psychológovia, ani ľudové prostriedky niekedy pomáhajú. Zostáva posledná možnosť - odvolanie sa na mágiu. Ak chcete odradiť manžela od rodiny alebo sa zbaviť chlapíka, vhodné sprisahania založené na dobrej bielej energii. Aby ich držala, musí byť žena úplne istá vo svojom rozhodnutí ukončiť tento vzťah raz a navždy a prerušiť všetky vzťahy.

Tiež pred tým, ako sa rituál podrobí špeciálnemu školeniu:

 1. Vyčistiť dom od špiny: vyčistiť, posypať všetky kúty svätou vodou a čítať "Náš Otče".
 2. Vyčistiť myseľ a telo: kúpať sa s éterickými olejmi alebo svätou vodou, byť sám a meditovať, upokojovať.
 3. Sledujte sviatosť: získať všetko potrebné pre obrad, bez toho, aby o tom nikomu povedal.

Iba potom môže začať čítať sprisahanie.

Príbeh rozvodu tyrana

Rozvedenie tyrana ľahko a bez akýchkoľvek problémov vám umožní naplánovať rýchly rozvod. Bude potrebovať vec svojho manžela, ktorú nedávno dal alebo držal v rukách. Musíte sa zamknúť v úplne tmavej miestnosti, napríklad v kúpeľni, po vypnutí svetla. Vec je stlačená v rukách a konšpirácia sa číta šepkom:

"Keďže váš majiteľ (meno manžela) mi priniesol bolesť (pre nás, ak máte deti), tak nech je nešťastný. Aby sa nekričal, nekričal, nevrátil sa domov, ale vrátil sa domov navždy a večne, vykúpim! Moje slová majú magickú silu, odoberajú môjho muža, odvezú ho do diaľky, zablokujú ma tam, nevracajú ma. Byť mnou (nás) slobodným, radostným a pokojným bez neho. Obťažujem niečo, zamkni ju na zámok a hodíš kľúč do oceánu. Tak to byť! "

Vykreslený objekt musí byť daný manžela, bez ohľadu na akú zámienku. Potom, čo vezme vec v rukách, začne sa čarovať.

Rozpustenie na soľ na rozvod

Zbavte sa manžela zbabelca pomôže sprisahania soľ na rozvod. Najobľúbenejšie sa odporúča minúť na klesajúci mesiac pri sviečkach. Zostáva sama, žena by mala rozsvietiť sviečku a okolo nej ju nalil do pevného krúžku. Potom by prst mal vystopovať meno manžela na soľ a vyslovovať toto kúzlo:

"Nepriateľstvo, očarujem, chcem vyhnúť môjho muža z domu, vziať moju rodinu zo seba a zachrániť moju rodinu od neho. (tu je potrebné uviesť všetky jeho nedostatky, napríklad: prisahá, pije, beaty, zmeny) - v blízkosti nie je takéto miesto. Neexistuje žiadny život, ani sladkosť ani šťastie, len nešťastia a zlé počasie. Robím pre neho biela, vzdialená trať, nechajte ho chodiť po piatich stranách (päť riadkov by malo byť vedené pozdĺž soli), ale nevrátené. Moja slová sú silná a silná viera, ktorú chcem - nech sa to stane skutočnosťou! "

Soľ sa musí zhromaždiť a ďalšie ráno pripraviť raňajky svojho manžela s použitím. Je dôležité, aby žiadny iný člen rodiny nemal jesť jedlo varené na ňom. Manžel je možné nakŕmiť so spontánnou soľou až po jeho samotný odchod - to napraví magický efekt.

Príbeh na svadobné šaty

Najsilnejší a efektívny rituál rozvodu je považovaný za sprisahanie svadobných šiat. Prirodzene bude potrebovať tie isté šaty, na ktorých sa uskutočnila svadba. V extrémnom prípade oblečenie, nosené v čase manželstva. Niet divu, že takéto šaty sú považované za dôležité, používajú ju v rituáli, žena sa zbavuje minulosti a súčasnosti.

Vo večerných hodinách musíte ísť na čerstvý vzduch (môžete ísť na balkón), vziať šaty a ihlu s čiernou niťou a začať lemovať hemline so slovami:

"V živote bolo veľa čiernej, tmavej, veľa bolesti a utrpenia (meno jej manžela). Strach a zúfalstvo v minulosti, bolesť a nešťastie v súčasnosti - všetko vrátim, vrátim sa. Nepotrebujem horký osud, nepotrebujem nešťastníka. Sloboda chcem nájsť a nikomu neublížiť! "

Vlákno je vytiahnuté z ucha a zvyšok z neho visí na šatách. Biela niť je zaskrutkovaná do ihly a prišitá cez čiernu, zatiaľ čo žena číta kúzlo:

"Prešiel som čiernym, aby som videl bielu. V budúcnosti čaká na radosť a šťastie, pokoj a lásku, len svetlé a čisté, bez nepriateľov a (meno jej manžela). Zlý odíde, ale dobré pre mňa zostávajú. Nech je to tak rozkaz! "

Po ceremoniáli by mali byť šaty zabalené do červenej tkaniny a skryté.

Sprisahané šaty prerušia vzťah medzi manželom a manželkou na duchovnej úrovni. Spolu s jej zmiznutím sa manžel bude cítiť nadbytočný a zbytočný. Takže oslobodenie od nepríjemných, náročných vzťahov získa obaja manželia.

Aké následky môže mať manželka?

Dôsledky uskutočňovaného rituálu sú priamo závislé od cieľov a motívov zberateľa. Ak sa žena úprimne chce zbaviť manželstva, ale nechce poškodiť svojho manžela, nemala by sa báť. Sprisahanie čítané s dobrými úmyslami nepoškodí, najmä ak je založené na bielej mágii. Prilákanie zlyhaní môže len tmavé obrady alebo nedodržiavanie pravidiel.

Je dôležité mať na pamäti, že kúzlo by malo byť čítané s vierou vo vašej vlastnej sily a magických slov.