Ako sa vrátiť blízkeho psychológa tipov

Počas ôsmich rokov som bol neustálym svedectvom o veľmi harmonickom vzťahu: priateľ so starostlivosťou o bona fide tajomník ma informoval o tom, ako román prichádza prvý a potom rodinný život. Úprimne povedané, bola som šťastná pre moju priateľku a trochu som závidieť.

Preto sa všetko naozaj vyvinulo podľa pokynov krásnych ženských milostných príbehov: kytice s alebo bez, roztomilé prekvapenia, láska malé poznámky, neustále mierne objatie a prchavé bozky. Úlohy v domácnosti sú rovnomerne rozdelené, príležitostne aj jej ranná káva v posteli slúži jej manžel (a to je po 4 rokoch manželstva a 2 roky pred registráciou spoločne žijú!). A potom, ako hrom, v jasnom júlovom večeri, priateľ prilne so slzami v troch tokoch, ona sama nevyzerá ako sama.

Všeobecne platí, že príbeh je banálny, všetko bolo dobré a práve úžasné, keď si dievča zrazu uvedomilo, že s romantikou vo svojom živote sa stalo veľmi depresívne. Kolegovia v práci sa zdalo, že sa dopustili sprisahania ticha: začali zmysluplne pozerať na seba a prestali rozhovory vo fajčiarskej miestnosti, hneď ako sa k nim pridal priateľ. Jej manžel / manželka (pracujú v tej istej spoločnosti, aj keď v rôznych oddeleniach) z nejakého dôvodu začali sympaticky pokrčiť ramená a povedali: "Neboj sa, že ťa opustila."

Kamarát sa rozhodol zistiť, čo sa deje, a priamo požiadala svojho milovaného, ​​čo sa deje. Zanechal rozhovor, ale poslal krátku textovú správu: "Zamiloval som sa do iného, ​​ale všetkým som povedal, že ste to, kto ste prestali milovať ma a odišiel, aby ste zachránili vaše sebavedomie."

Čítal som posolstvá, bol som rozhorčený z takého neslušnosti: sám som to zmenil, tak som tiež opustil svoju ženu a dieťa. A začala štandardnú procedúru útechy, využívajúc všetko, čo je k dispozícii v domácnosti: dala jej kamarátovi šancu plakať, darovala silnú kávu svojmu nápoju s čokoládou a krémovým likérom, nasiakala nové slzy z očí a utierky. A navrhla radikálne vyriešiť tento problém: čiže chcete, aby ste sa zasnúbili po tom, čo sa stalo? A ak áno, hľaďte informácie, ako sa vrátiť k milovanej osobe, ak je už s iným?

Ako sa vrátiť milovanému mužovi

Z môjho predchádzajúceho životného skúsenosti som vedel, že najlepší spôsob, ako získať pozornosť každého človeka, je ukázať mu, že ho vôbec nepotrebujete. Potom automaticky zapne starý inštinkt poľovníka, ktorý sa bojí strácať svoju korisť a on sa aktívne ponáhľal dobiť túto ženu znova. Pretože, podľa mužského prírodného kódu, už dobyté dievča, ktoré vyznáva svoju lásku a pripravuje syrniki a miešané vajcia ráno, sa stáva nezaujímavou.

Bolo veľa informácií a bolo odlišných, ale z uvedených efektívnych prostriedkov, ktoré umožňovali konať na diaľku, sa najúčinnejším priateľom zdalo byť modlitba. Priatel našiel ikonu doma (iná babička) sv. Mikuláša a požiadala o pomoc. Dokonca zapálila sviečky, hoci v novoročnom výzdobe - v dome sa nikto nenachádzal. Metodicky surfujem online zdroje pri hľadaní receptov na obnovenie vzťahov.

Počas dvoch týždňov sa priateľ snažil "vziať jej milovaného späť silou myšlienky", pretože to bolo každodenne potrebné, aby sa jeho fotografie o vlastných pocitoch rozprávali na hodinu. Ona čiastočne zdieľala svoje skúsenosti s fotografiou, ale väčšinou mi hovorila osobne. Potom vykonala rituál, ktorý sa odporúča po rozlúčení, aby pritiahol energiu lásky do svojho života: umiestnila srdcia a spárované figúrky v rohoch miestnosti, osvetľovala vonné sviečky, čítala mantru (musel prísť s najviac, ale rozprávať zo srdca a o milovanej) ,

Potom dva dni priatelia trpeli nad listom svojmu milovanému - podľa recenzií veľmi silného nástroja, najmä ak píšete ručne, uveďte najkrajšie momenty svojho predchádzajúceho života a prvé stretnutie a nakoniec pridajte register o tom, koľko milujete bývalú ... to znamená, povedzte, že bez toho nemôžete. V mojej mysli je to strata času, ale moja kamarátka bola trochu rozptýlená, písala v nerovnom ruke (kvôli jej skúsenostiam a praxi v minulosti) list-by-sheet, škrabanie a prepísanie. Korešpondencia sa však neuskutočnila - priateľka nevedela novú adresu bydliska a v práci jej manžel využil mesiac dovolenku. Pod vplyvom svojho kreatívneho impulzu som sa tiež pokúsila písať básne s romantickou aurou, boli to slová o láske lásky, o osamelom úplnom mesiaci ao dňoch čiernejších ako čierna pôda. Kamarát čítal, bol hlboko pohnutý a ja som plakal pre spoločnosť s ňou.

10 zlatých jednoduchých pravidiel

Podľa môjho názoru nezáleží na tom, čo človek robí počas obdobia duševnej agónie, hlavnou vecou je to, že niečo robí a nie je v pokušení na pohovke. A akékoľvek kroky môžu priniesť požadovaný výsledok. Napríklad môj priateľ použil nasledovné:

1) Bol som fascinovaný návrhom mojej budúcnosti s pomocou "Medici Solitaire" - tam je potrebné vybudovať reťazec určitých udalostí s cieľom získať požadovaný výsledok. Pozitívna bola skutočnosť, že sa počas herných solitérnych hier podarilo "zložiť" darček - a doslova za deň vyhral pár halierov v lotérii. Bola inšpirovaná a dokonca išla do kozmetického salónu pre nový účes.

2) Našiel som niekoľko online hráčov, ktorí zaručujú rýchle výsledky, sľubujú okamžité lásky a robia svoje magické služby aj bez preddavku. Nebolo možné priviesť milovaného do rodiny s ich pomocou, ale priateľ sa naozaj začal zaujímať o ezoterizmus a začal sa aktívne vzdelávať o tejto záležitosti. Z toho vyplýva, že podľa nej obnovila svoju energetickú rovnováhu, naladila sa na pozitívne myšlienky a začala nielen počúvať veselšie piesne, ale začala tancovať s radosťou aj s nimi.

3) Potom prišla priateľka do vzdelávacieho obdobia: úmyselne si stiahla kurzy a tréningy, ako ju priviesť z torrentov. "Spolu sme sledovali tri video kurzy od Victoria Vlasovej, ztratili sme srdce v nahrávkach Igora Latyshka, zistili sme príčiny depresie podľa Borisa Litvaka. V skutočnosti autori Olega Ideala a Alyony Volkovej opísali knihu "Ako sa vrátiť k blízkej", a to tým, že preskúmali odporúčania Olgy Chikankovej o tom, ako sa vrátiť k blízkej osobe. prečo "plochy" Irina World o tom, ako svoju manželku späť.

4) Podľa mojich pocitov môj priateľ a ja už môžeme prednášať na túto tému. Ale pokračovala v zlepšovaní, keď bola spokojná s pomocou tréningu Mikhaila Torsunova a zvýšila svoje hodnotenie v kurzoch Pavla Rakova.

5) Potom na novom mesiaci sme urobili romantické amulety a vykonali sme rituál, aby sme priniesli osobné "ženské šťastie" (na to sme sa museli utrieť chladnou mesiacovou vodou a vziať si vzduchový kúpeľ a rozmaznať sa aromatickou zmesou éterických olejov pod jednoduchým kúzlom ako "Poď ku mne mojej lásky a prinesiete šťastie s vami ").

6) A zúčastňovať sa na dvoch bezpečné a úplne neškodné rituály: vyčistite izbu z nepotrebných vecí a svoj život od negatívnych myšlienok. A potom zavolajte na bývalého manžela a telefonujte na neutrálne témy.

7) Potom došlo k jasnému prelomu situácie za menej ako jeden deň: manželka pozvala priateľa na pitie na kávu v kaviarni. Musíme vzdať hold všetkým týmto magickým a psychologickým trikom priniesol určitý výsledok - priateľka prestala cítiť ľútosť za seba a sťažovala sa na jej osud, bola osviežovaná a krajšia. Za ľudovými motívmi začala tancovať ešte aktívnejšie a každodennou praxou očisťovala sprchu so studenou vodou.

8) Po spoločnom piť kávy manžel ponúkol jej kamarátovi, aby ju odviezol domov - pokúsila sa ho po dlhšej dobe chytiť po práci s ťažkými vreckami a nakoniec sa jej podarilo. Rytíř v známom domácom prostredí ponúkal: obľúbený šalát s kurčaťom v gréčtine, varený špeciálnym spôsobom čaj a návrat.

9) Manžel poďakoval za všetko a odišiel premýšľavý a priateľka, ktorá dôkladne zvládla techniku ​​Simorona, začala recitovať zábavné rýmy z vlastnej kompozície. Po ceste požiadajte o pomoc sv. Matronušku. A aby som sa naučil na tarotových kartách, a z nejakého dôvodu sa mi podarilo urobiť šťastie s nejakým ženatým manželom.

10) Jej budúci víkendový priateľ, ktorý sa venoval očisteniu domu zbytočných vecí (dokonca sa snažil urobiť stoličku) a naplniť ho láskou kúzlo. Neviem, čo pomohlo, ale v tej chvíli, keď bola stolička pevne uviazaná vo výťahu, jej manžel sa vrátil. Pracoval ako slobodný nakladač, urobil nejakú mužskú prácu na dome a, keď bol veľmi unavený, požiadal, aby strávil noc, hovoria, a čas je neskoro (len začiatok jedenástej noci).

Čo robiť, aby získali dôveru po lži (psychológia)

Čo jej pomohlo jej priateľovi - neviem, už sa príliš blížila návratu svojho manžela. Všetko sa zdalo byť späť do predchádzajúcich kruhov, ale negatívny sediment stále zostal, aj keď jej manžel ospravedlnil a úprimne vysvetlil dôvod svojej činnosti (hovoria, že samá dievča skočila na neho, takže stratil hlavu), a prisahal sa už nebude opakovať. Teraz však zostáva znovu začať veriť a nie je paranoidný o minulosti.

Ale čo robiť, ak človek stratil dôveru vo vás? Jednoduchým sľubom nie je vystúpiť. Musíte jasne povedať, že jeho dôvera je pre vás veľmi dôležitá. Buď vždy úprimný a otvorený pre neho, rozprávať o tajomstvách, ktoré sú pre neho stále nedostupné. To je to, čo pomôže dýchať nové poznámky v starom vzťahu, kde bolo miesto lží.

A pokračujeme v téme: ako vrátiť mužovi, ktorého milujete (rada psychologa).

Storočia testovaná metóda "ako sa zbaviť súperov"

Jej priateľka samozrejme verila a odpustila manžela, ale od neho tajne vyvinula celú stratégiu, aby zabránila vzniku nových mileniek:

1) sa zakazuje žiarliť a ovládať svojho človeka raz a navždy.
2) začal "označovať" domáce územie s vôňou čerstvého pečiva (jej manžel jednoducho miluje škoricové buchty) a náhodne posype svojim obľúbeným oblečením na svoj parfum.
3) zaoberajúca sa sebarealizáciou, aby vyzerala zaneprázdnená, kreatívna a zaujímavá.
4) všetky požiadavky na manžela sa začali vyjadrovať vo forme žiadosti a aspoň raz denne sa mu venovali vďačnosť, komplimenty alebo chvályhodný prehľad (najmä s outsidermi).
5) a najdôležitejšia vec je pozerať sa na všetko s pozitívnym.

Loading...