Svadobné šaty pre tehotné ženy: módne modely 2019

Manželstvo je udalosť, ktorú každá žena sníva. Ale v poslednej dobe je čoraz častejšie vidieť nevesty s krásnou, zaoblenou brušou, ktorá je dvojnásobne potešujúce, pretože to znamená, že v novej bunke spoločnosti dôjde k doplňovaniu. Preto sú svadobné šaty pre tehotné ženy veľmi dôležitou témou, pretože pre nevestu je výber svadobných šiat základom nadchádzajúcej oslavy.

Vhodné štýly šiat pre tehotné nevesty

Módny priemysel je bohatý na množstvo svadobných šiat pre ženy akejkoľvek pleti. V každom salóne nájdete modely šiat pre tehotné ženy, ktoré sa v kráse a jedinečnom dizajne nelíšia od šiat pre dievčatá, ktoré nie sú v pozícii.

Dokonca aj v prípade, že plynutie lehoty neprekročí dva mesiace, po príchode do obchodu uveďte svoju zaujímavú situáciu. Po prvé, pred výberom sa musíte rozhodnúť, či chcete zdôrazniť žalúdok, alebo ho musíte skryť. Ak nevesta nezakryje svoju pozíciu a chce sa na ňu sústrediť, potom môžete zvážiť montáž a krátke modely.

Ak ste plachý alebo nechcete odhaliť svoju pozíciu, pomôžete si vybrať svadobné šaty pre tehotné ženy, skrývajúce brucho, v ktorom sa budete cítiť najviac pohodlne a pohodlne. Tiež ak máte v pláne nosiť špeciálne oblečenie pod šatami, potom by sa mala montovať v ňom.

Svadobné šaty pre tehotnú nevestu by mali byť bez korzetu, pretože zasahuje do správneho zásobovania krvou a dokonca aj na krátku dobu stláča brucho a poškodzuje stav plodu. Výnimkou v tejto situácii je bustier, ktorý je skôr ako skrátený korzet.

Šaty štýl Je potrebné vopred vybrať na základe trimestia, na ktorom je očakávaná matka. Je dôležité brať do úvahy variabilitu čísla v danom časovom období.

V prvom trimestri Sú povolené všetky druhy svadobných šiat, vrátane krátkych. Je ľahké skryť brucho v tomto okamihu tým, že prepne pozornosť z pásu na pôvabné nohy alebo ramená. Môžete si kúpiť šperky, nebudú mať nadváhu.

Druhý trimestr skryť brucho je ťažšie. Dobré šaty na svadbu v tomto prípade sú šaty s siluetou A a v gréckom štýle, ktoré zdôrazňujú hrudník kvôli vysokému pásu. Z šperkov dobre kombinuje náušnice a jemný prívesok.

Tretí trimester žiadne šaty sa nemôžu skryť, ale môžete si ľahko urobiť krásnou kráľovnou večera. Harmonicky vyzerajúce štýly sú oveľa menšie, ale jeden z nich je stále rovnaký s A-silhouette. Empire style je tiež vhodný pre ženy v poslednom období. Dekorácie sú žiaduce, aby sa minimalizovalo, pretože pridaním ťažkosti, je lepšie zamerať sa na vysokokvalitnú štruktúru, ktorá bude vyzerať bohatá. Z topánok uprednostňujú baletné byty, v extrémnych prípadoch topánky na stabilnom klíne.

Vyhnite sa oblečeniu s veľkým množstvom masívnych dekorácií, napríklad s lukom a golierom, ktoré poukazujú len na tehotenstvo a vizuálne váhu obrazu.

Najdôležitejšou podmienkou pre svadobné oblečenie je pohodlie. Nemali by ste byť obmedzovaní v pohybe a nemali by ste vyvíjať tlak na žalúdok. Na to zapadajú také prírodné materiály ako: gulička, hodváb, šifón. Dĺžka a štýl závisia od predvolieb chuti nevesty.

maznavý

Svetlé svadobné šaty pre tehotné ženy sú rovnako vhodné pre nevestu na začiatku tehotenstva a neskoro. Tiež sa líšia v štýle a prítomnosť alebo absencia korzetu.

Ak na začiatku tehotenstva voľba padla na šaty s topánkami, ľahko ju utiahnite. Vybavenie by malo byť pohodlné, aby ste mohli ľahko dýchať a ľahko sa pohybovať. Nestojí za to, aby ste sa obetovali kvôli harmónii, vaše brucho je samo o sebe krásne.

Môžete si zakúpiť šaty na svadbu od ruskej firmy Gabbianoktorá ponúka širokú škálu svadobných šiat pre tehotné dievčatá.

V poslednom termíne by ste mali odobrať z topánky, je lepšie uprednostniť čipky z čipky. Široká sukňa z hrudníka s vzdušnou textíliou prinesie šarm a hladko obopína žalúdok. A ak sa zastavíte vo verzii s holými ramenami a otvoreným výstrihom, potom sa pozornosť od brucha dostane k nim.

Šaty takého modelu skrývajú polohu nevesty len vtedy, ak na úrovni pasu nie sú žiadne dekoratívne prvky.

Krásne modely svadobných šiat poskytujú Ida Torez.

Dávajte pozor aj na možnosti značky. Strekkoza.


Veľkolepé šaty premieňajú každú dievča na princeznú, a taká oslava ako svadba ju robí hrdinkou skutočnej rozprávky.

S hlbokým výstrihom

Decollete - skvelé riešenie pre ženy v zaujímavej pozícii. Zapáh bude robiť aj lacné svadobné šaty pre tehotné ženy luxusné.

Najbežnejšie typy výstrih:

 • V tvare písmena V;
 • štvorica;
 • V tvare písmena U;
 • asymetrický;
 • kolo;
 • V tvare srdca.

Výrezy sú rôzne, rovnako ako modely šiat, ale ženy s bruškom na svadbu sú obzvlášť vhodné oblečenie s V-krk, zdôrazňujúc výstrih.

Hlboký výstrih je neodmysliteľný v šatách rôznych štýl: Grécke, impérium, boho, rok (malá morská víla), retro, atď.

Skryť hornú časť najtenšou handričkou alebo nie závisí od nápadu dizajnéra a jeho vízie.

Hlboký výstrih je navrhnutý tak, aby zvýraznil pikantný tvar a pridal náznak sexuality na krásny obraz nevesty. Avšak, z "kvitnúce" štýlu rok tehotné ženy by mali odmietnuť.

"Malá morská víla" sa hodí na postavu a odchádza, podobne ako rybačka, do lemu. Tento model vyžaduje dokonalú štíhlu tela, aby vyzerala nádherne a harmonicky, takže pre tehotnú ženu je lepšie zastaviť voľbu na inej verzii.

Populárny štýl s veľkým výstrihom - ríše, čo tiež znamená vysoký pás, výrazne zvyšuje úroveň komfortu pre tehotnú nevestu. Na svadbu v zime je vhodný empírový štýl s dlhými rukávmi, v lete - s krátkymi rukávmi.

Svadobné šaty v empírovom štýle ponúkajú mnohé značky, ako napr Ida Torez.

aleboLorang so svojim sofistikovaným modelom Aurika.

Krásne impérium materské šaty tiež predstavujúOksana MuchaaKira nova.

Šaty sú pozoruhodné v tom, že je veľmi ľahké dýchať. A hoci klasický empírový štýl je dlhé šaty, ktoré sa dotýkajú podlahy, ľudia experimentujú so strednou dĺžkou v módnych domoch. Pekným doplnkom bude jemný prívesok a klobúk so závojom.

Dekolt je vždy lákavý a atraktívny. Správne vybrať šaty s príslušným výstrihom, nevesta bude vyzerať elegantne a magicky súčasne.

Vysoký pás

Veľkolepé svadobné šaty sú zobrazené pre tehotné ženy. Bez ohľadu na veľkosť brucha, toto oblečenie vyzerá elegantne a elegantne.

Nevesta, ktorej termín je až päť mesiacov, bude vyhovovať šaty s rovnou siluetou a dĺžkou podlahy. Zvyčajne sa horná časť skladá z čipky alebo korzetu, ktorá môže byť zdôraznená širokým krásnym pásom.

Najslávnejší štýl šiat s vysokým pásom je greek, čo je najčastejšie odporúčané ženám v druhom a treťom trimestri. Lem sa zväčšuje cez brucho, a preto ho zakrýva ľahká, tečúca sukňa. Samostatnou výhodou je maximálna úroveň komfortu: žalúdok nie je napätý, takže žena, ktorá má dieťa, bude čoskoro veľmi pohodlná.

Jednoduchosť rezu gréckeho oblečenia má mnoho pozitívnych vlastností:

 • Tvar sa stáva jemný a vizuálne menší;
 • Široké zdobené popruhy umožňujú zvýrazniť ramená;
 • Zvyčajne sa na šitie používajú ľahké tkaniny (hodváb, gulička, šifón, taftová);
 • Pomocou vysokého pasu môžete skryť okrúhle brucho;
 • Vďaka ornamentu v tvare V je pozornosť zameraná na hrudník a prúdenie vzduchovej bránice má závesy z vertikálnych záhybov, čo robí šaty svetlé a vzdušné.

Dodatočná elegancia a elegantnosť gréckych šiat je daná výzdobou: kamienkami, perlami a korálkami. Sú to väčšinou malé detaily, ale robia siluetu novomanželského ťažkého.

Veľa módnych možností ponúka módny dom.Valentina Gladun.

Zvyčajne si nevesty vyberajú dlhé šaty, ale sú tu aj krátke možnosti, ktoré získali v posledných rokoch popularitu. Pri výbere jednoduchého štýlu s lemom nad kolenom budete vždy kedykoľvek roztomilý.

Jednoduchý, ale originálny obraz tehotnej ženy poskytne oblečenierolnická žena, Je charakterizovaná otvorenými ramenami.

Populárne a aktuálne svadobné šaty sú šaty s A-linkaktorých modely sú v kolekcii Strekkoza.

Široké rúcha jednoduchého strihu vytvárajú sofistikovaný obraz, ktorý často vyzerá bohatšie ako drahé šaty s množstvom dekoratívnych prvkov.

S rukávmi

Svadobné šaty s rukávmi nosenia nevesty v zimnej sezóne. Móda však postupne opúšťa úplne nahé ramená a zavádza oblečenie s uzavretými špičkami a sofistikovanými rukávmi.

Štýly rukávov na svadobné šaty sú rôzne:

 • Tri štvrtiny;
 • dlhý;
 • "Motýľ";
 • "Baterka";
 • "Teplovzdušný balón";
 • "Julie";
 • "Ilúzie".

Rukávy dajú svoju kožu a eleganciu, ak sú vybrané s prihliadnutím na postavu. Ženy veľkých, zakrivených tvarov sa nezmestí do rukávov "baterku" a "balónika", zväčšia ich tvar a vizuálne ich zmiernia.

Všestranný je trojštvrťový variant rukávov. Ručné svadobné modely predstavujú značky ako Strekkoza.

Tiež zaujímavá zbierka neobvyklých elegantných šiatTilda.

Rukávy vyrobené z čipky, saténu, hodvábu alebo organzy dopĺňajú krásny obraz nevesty a robia to ešte jemnejšie.

Na popruhoch

Ženské ramená sú krehké, hladké a hladké. Mnohí majitelia štíhleho tela ich chcú zdôrazniť a z dobrého dôvodu. Šaty s popruhmi sú nielen ženské a sofistikované, ale sú aj trendom leta roku 2019.

Klasické - nádherné šaty s tenkými pásikmi, ktoré sú tak harmonicky kombinované s nádherným strihom šiat. Vzhľadom na kontrast jemnosti a pomp, ako je značka Lanesta, vytvára krehký obraz princeznej, ktorá miluje dievčatá.

S priamym rezom, rovnako ako v empírovom štýle, sú tiež dobre kombinované tenké pásky.

Aj na svadbe si môžete vybrať popruhy, pripomínajúce rukávy s rouškou na ramenách, ktoré sú šité na šatku šiat. Skromnosť tohto štýlu vytvára obraz nevinnej a romantickej dievčiny.

V závislosti od výberu typu popruhov je možné zmeniť obrázok, zdôrazňujúc ramená, kľúčovú kosť, dlhý krk a hrudník.

S guipure

Šaty s prídavkom dier sú považované za symbol luxusu, elegancie a bohatstva niekoľko sto rokov. Nie je prekvapujúce, že tento štýl má neuveriteľný dopyt zo strany neviest, pretože svadba je oslavou, ktorá zahŕňa pomp.

Nádherné šaty z otvorenej práce alebo s jej doplnením nájdete na značke. Natalya Romanova.

Guipure je často zamieňaná s čipkou, ale guipure je produkt vytvorený pomocou špeciálnych technológií. Na rozdiel od ručne pletenej tkaniny s guipure so vzormi šitými na sieťovom materiáli. Guipure je pružnejšia a trvanlivejšia, zatiaľ čo čipka je jemnejšia v textúre a trvá dlhšie.

Podrobnosti guipure vyzerajú veľmi elegantne. Obraz môže byť doplnený ozdobnými rukavicami, závojom, plášťom alebo bolerom.

Guipure vložky sú veľmi dôležité. Materiál je ziskový a je vložený do mnohých modelov svadobných šiat.

S čipkou

Krajkové modely sú vhodné pre všetky typy karosérie. Čipky krásne a jemne zdobia všetky šaty. Mnoho zástupcov férového pohlavia vyberá kvetinové vzory, trochu menej - obyčajne ozdobené čiary.

Krásne krajkové svadobné vzory ponúkaEva grandes.

Čipky pokrývajú hornú časť šiat, rukávov, dno a vlak, existujú aj modely, ktoré úplne pokrývajú okrajový produkt.

Čo by malo byť farba svadobných šiat tehotnej nevesty?

Farba je dôležitý aspekt pri výbere svadobných šiat, pretože vám umožňuje zdôrazniť jednu alebo inú časť tela. Farba je schopná urobiť štíhlejší alebo hrateľný vtip s osobou, zvýraznenie a zvýšenie nevýhod.

Pre tehotné nevesty v roku 2019 sú zobrazené tieto mäkké farby: biele, práškové a slonovinové.

Klasické biele

Biela je klasická farba, ktorá je stále najvýhodnejšia. Táto víťazná výhra je skvelá pre ženy, ktorých subjekty prechádzajú zaujímavými zmenami.

Vhodné doplnky pre klasické biele svadobné šaty nájdete na módnych návrhároch a slávnych módnych domoch.

Napriek móde o sfarbení rôznych odtieňov budú vždy dôležité biele šaty na svadbu.

prášok

Mäkká tonality prášku poskytnú obraz jemnosti a ľahkosti. To je farba romantiky a sofistikovanosti. Práškové farby sú: marhuľová, ružová, cukrová poleva.

Jemné farebné ponukyLussano svadobné.

Strekkoza tiež sa môže pochváliť práškovou farbou modelov.

Každý z týchto jemných odtieňov je ideálny pre svadobný vzhľad a zdobí tvár nevesty. Z obliek v prašnej tonalite fúka vinobranie a klasická elegancia.

slonová kosť

Zriedkavo sa novomanželia súhlasia s bohatými a živými farbami svadobných šiat, pričom uprednostňujú upokojujúce tóny. V tejto kategórii patrí aj ušľachtilá farba slonoviny a vynikajúca náhrada za tradičnú verziu. V opačnom prípade sa táto farba nazýva "Ivory" a má obrovskú paletu odtieňov od teplej po studenú.

Skvelé možnosti značkyNaviblue svadobné.

Je to zaujímavá farba, ktorá zohľadňuje telo ženy, tkaniny a štýl oslavy.

Nakoniec by som chcel povedať, že pri výbere svadobného oblečenia je ďalší malý odtieň. Nikdy sa nemôžete ponáhľať k výberu. Dokonca aj keď ste naozaj radi obliekali, potom zostaňte na nej na chvíľu: pohybujte sa, sedte, pochopte, že je to naozaj pohodlné, nikde nestláča a neobmedzuje pohyb.

Svadobné šaty pre nevestu na prvom mieste by malo byť pohodlné, na druhom mieste - jeho súlad s požiadavkami krásy a trendov, ale našťastie návrhári neposkytujú žiadnu inú.

Loading...