Darček k narodeninám darujte sami

Ako málo človek potrebuje šťastie - teplé palčiaky v chladnom dni, úsmev milovaného človeka, keď je smutný, príležitostne "ahoj" keď osamelý, darček k narodeninám. Narodeniny sú našou najobľúbenejšou dovolenkou a každý z nás by chceli teplo, lásku a nehu v tento deň.

To všetko nám dáva dar. Zvlášť cítime strach voči darcovi, keď vidíme, že prekvapenie sa uskutočnilo vlastnými rukami, a to znamená, že človek vynaložil nielen peniaze na nás, daroval nám to najcennejšiu vec - svoj čas a s ním úžas, starostlivosť a úprimné pocity ,

Urobte si nápady na narodeniny

Čoskoro narodeniny milého a blízkeho človeka? Unavený z banálnych prekvapení? Chcete prekvapiť niečím novým a zaujímavým? Najlepší spôsob, ako sa z tejto situácie dostať, je urobiť darček vlastnými rukami.

Ó, povedz. A neviem, ako to nie je pre mňa. Počkajte, neponáhľajte, každý človek má určité schopnosti, hlavnou vecou je zručne ich používať.

Niekto čerpá a potom ako prekvapenie je celkom vhodný obrázok, zdobené v ráme a prezentované zo srdca:


Ten, kto sa zaujíma o fotografiu, prečo nie Fotoalbum s najjasnejšími okamihmi života narodeného dňa:

Niekto má rád pliesť, znamená to, že môžete potešiť mamičku, otec alebo priateľku s teplými krásnymi úpletmi.

plechovka spojiť šál alebo klobúk:
Ak máte bezuzdnú fantáziu, potom si môžete myslieť, že si vytvoríte nezvyčajný panel s improvizovanými materiálmi vlastnými rukami, alebo môžete experimentovať s umelecké, Vo všeobecnosti môže byť veľa zaujímavých myšlienok, hlavnou vecou je mať túžbu realizovať ich.

užitočný video, ako vytvoriť album pomocou scrapbookingovej techniky:

Ako urobiť darček k narodeninám urobiť sám seba tipy

Existuje obrovské množstvo tipov, ako urobiť darček z vlastných rúk, príjemný dojem na narodeninový muž.

  • Ak sa rozhodnete vyskúšať, potom vám, ako nováčik, môžete odporučiť nasledovné: v prvom rade je potrebné vedieť o chuťových preferenciách narodeninového muža, o tom, čo má rád, o tom, aké farby si uprednostní a aké detaily pre dizajn interiéru akceptuje.
  • Musíte si byť úplne istí, že váš suvenír bude použitý na jeho zamýšľaný účel, a nebude zaprášený na skrini. Nevyberajte príliš ťažké preložiť nápady. Nechajte prácu komplikovanú, ale starostlivo a s chuťou.
  • Vezmite si čas, urobte všetko dôkladne, je lepšie opäť konzultovať, než to urobiť zle a potom ho zopakovať. Snažte sa neporušovať svoje stvorenie príliš veľa malých detailov a veľa farieb.
  • Vyberte tie, ktoré sa vám najviac páčia a ktoré podľa vášho názoru miluje narodeninový muž. Podľa týchto jednoduchých tipov budete určite uspieť.

Čo dať maminkám pre deti

Zvyčajne sú najkreatívnejšie a nezvyčajné prekvapenia vyrobené vlastnými rukami deti. Pýtate sa: narodeninový darček s vlastnými rukami matke, ako urobiť zo syna? Veľmi jednoduché.

Ak môže chlapec kresliť, nech mu nakreslí portrét matky

alebo to urobí z papiera buket obľúbené kvety mojej matky, A tu technika vykonania nie je absolútne dôležitá, hlavná vec je, že kresba je zo srdca.

V hotovom výkrese môžete napísať pár slov o tom, ako veľmi dieťa miluje matku. Ak je už starší syn, môže sa pripraviť vopred fotografická koláž, doplnené o slová lásky a náklonnosti k matke. Uistite sa, že matka bude mať také prekvapenie.


Je úplne iná vec, ak dcéra vyrastie v rodine. Fantazie nie je obmedzená. Darčeky k narodeninám pre mamičku urobte sami sladkosti Od dcéry sa bude líšiť nielen teplo a presnosť implementácie, ale aj kreatívny prístup.

Alebo urobte malé prekvapenia s vlastnými rukami z korálkov:

Dievča môže potešiť mámubeaded obrázok, zaujímavý panel ručne vyrobených nití alebo stuh.

Ako vyšívať obrázok s korálkami doma:

Alebo sa možno rozhodne použiť techniku ​​quillingu. Jedna vec je istá, že bez ohľadu na to, akú dcéru by prijala, určite túto záležitosť skončí a poteší svoju matku s príjemným prekvapením.

Technika quilling:

Ako urobiť darček rýchlo a ľahko za 5 minút?

Už ste úplne zabudli, že jeden z vašich blízkych má oslavu a dátum nie je úplne vôkol, pred narodením narodeniny má 5 minút? Nezúfajte. Vaše kulinárske zručnosti vám pomôžu.

Ako variť chutný koláč za 5 minút:

Bežte, choďte do kuchyne, otvorte chladničku a vyhľadajte mlieko a maslo na regáloch. Našiel? skvelé, vezmite pohár alebo misku, premiešajte nájdené zložky. Teraz nájdete slnečnicový olej a pridajte jednu čajovú lyžičku. Teraz je čas pridať 4 polievkové lyžice múky a znova premiešať.

Nakoniec pridajte k výslednej hmotnosti 2 polievkové lyžice cukru a rovnaké množstvo kakaa. Zmiešaná? Skvelé, vložte nádobu do mikrovlnnej rúry, nastavte maximálnu teplotu a počkajte 3 minúty. Váš prázdninový košíček je pripravený. A čo by sa zdalo ešte viac slávnostné, potom s kyslou smotanou a cukrom smotanou môžete nakresliť smajlík alebo dať listy s DR. Nezvyčajne vynikajúci koláč s vlastnými rukami určite poteší vaše blízke.

Originálny darček pre otca

Má otec taťka? Potom je poskytnutý originálny darček na narodeniny s vlastnými rukami otec od dcéry 10 a 12 rokov. Čo môže byť? Áno, čokoľvek. Napríklad, origami jasného farebného papiera alebo krabice s papierovými rúrkami pre všetky otcovské malé veci.

Alebo možno to bude otecovi portrét. Áno, dievčatá v tomto veku sú veľké sny a vynálezcovia.

Origami Myšlienky:

Hugs a bozky sa stanú povinným atribútom prekvapenia dcéry. Niet divu, že hovoria: ak máte syna, ste sa stal otcom a ak vaša dcéra je papule.

Skvelý nápad bude lopta - proti stresu:

Ako urobiť loptu proti stresu:

Čo dať babici?

Čoskoro meno jeho milovanej babičky? Narodeninový darček s vlastnými rukami babičke od vnučky nenechá nikoho ľahostajným. Vnučka sa pripravuje na túto udalosť predtým. Určite premýšľa nad všetkými malými vecami. Najoriginálnejšie, teplé a úprimné prekvapenie v tento deň môže byť retro album.

V ktorom môžete zhromaždiť predbežne naskenované fotografie života babičky. Babička bude určite spokojná s týmto darom.

Ako vytvoriť album s vlastnými rukami:

//www.youtube.com/watch?v=7Tho1Czzdr8

Čo dať starému otcovi?

Meno má dedko? Nebojte sa. Deň narodeníka dedonskej vnučky bude tiež nezabudnuteľná. Vnučka plne schopná zviazať staré ponožky alebo šatku. Alebo možno nakreslí portrét starého otca alebo možno pripraví svoj obľúbený jablkový koláč. Ale bez ohľadu na to, čo urobila vnučka, starý otec by určite bol spokojný.

Šál si môžete priviazať vlastnými rukami:

Alebo ponožky:

Čo dať mojej sestre a bratovi?

Ak budete musieť potešiť vašu sestru alebo brata s slávnostným darom, nemôžete na to nijako vyjadriť žiadnu odvážnu myšlienku. narodeninový darček pre sestru s cukrovinkami urobte to sami, bude nielen romantické, ale veľmi chutné.

Aby ste neboli triviálne, a nie len vkladanie cukríkov do balíčka, môžete si vytvoriť kvety z nich, ktoré potom môžete zbierať v kytici originálnym a krásnym spôsobom.

Brat, môžete si pekné domáce pohľadnice za peniaze. Zvlášť bude rád, ak bude malá karta v karte suma peňazí.

Darček pre svojho obľúbeného chlapíka a najlepší priateľský poradca

Na záver chcem povedať pár slov o prekvapení pre milovaného alebo najlepšieho priateľa. Odpoveď bude univerzálna. Musíte krásne zdobiť svoju izbu, môžete použiť balóny, strihy a všetko v tomto duchu.

Pripravte si lahodnú večeru pozostávajúcu z tých jedál, ktoré miluje vaša milovaná. Pump up vaše obľúbené filmy a pozvať narodeninový muž alebo narodeninovú ženu, aby ho navštívili. Surprise sa podarí na 100 percent.

A pamätajte, darčeky vyrobené vlastnými rukami nie sú relikviou minulosti, je to kúsok tepla a svetla, ktoré poteší milovaného človeka viac ako rok.

Loading...