Kamene maskoty pre znamenie zverokruhu Panna

Kamenný maskot je spoľahlivou dodatočnou ochranou energetického poľa človeka proti čarodejníctve, poškodeniu a zlému oku. Navyše takýto prírodný amulet priťahuje šťastie a zlepšuje zdravie. Vyberte si kamene, talismany musia byť opatrní. To, čo zapadá do jedného znamenia zverokruhu, ubližuje druhému. Je potrebné vedieť, ktoré kamene sú vhodné pre Pannu ako talizman, a ktoré drahokamy reprezentantov tohto označenia by sa malo vyhnúť.

Popis zverokruhu Panny Panny

Panna (Latinčina pre Pannu) je šiestym znamením Veľkého Zverokruhu a druhým symbolom prvkov Zeme. Toto znamenie symbolizuje prvotnú čistotu vesmíru a úplnú spravodlivosť, ako aj zosobňuje porážku chaosu v boji proti poriadku a víťazstvo racionálneho princípu nad iracionálnym.

Virgos majú takmer mystickú schopnosť spoznať nepríjemné detaily toho, čo sa deje, a dať ich do uceleného obrazu. Študenti triezvo posudzujú každú situáciu a volajú na to isté. Predstavitelia tohto znamenia sú perfekcionisti snažiaci sa o dokonalosť, ktorí chcú prevziať kontrolu nad tým, čo sa deje okolo nich.

Pre tých, ktorí sa narodili pod znamením Panny, sú charakteristické tieto vlastnosti:

 • Atraktívny vzhľad v kombinácii s jemným šarmom;
 • Hudobné vkus a láska ku všetkým oblastiam umenia. Zástupcovia tohto zverokruhu často vytvárajú úspešnú umeleckú kariéru.
 • Jemná chuť pri výbere oblečenia, doplnkov a šperkov;
 • Neznášanlivosť voči nedbanlivým a rozptýleným ľuďom. Panna si radšej ostane preč;
 • Racionalistický typ myslenia a svetonázoru. Typickí predstavitelia tohto označenia sa sotva môžu nazvať snové a romantickí;
 • Spoľahlivosť a sklony k hromadeniu.

Planétka patróna zástupcov tohto zverokruhu je Merkúr. Expozícia nebeskému telu umožňuje Virgosovi stať sa kvalifikovanými remeselníkmi alebo obchodníkmi. Tiež vďaka svetskému a pragmatickému mysleniu robia výbornú prácu s emóciami, pričom majú dostatok empatie na prácu v rehabilitačných a psychologických centrách.

V kvalite Panna silné stránky môže zvýrazniť:

 • Pragmatizmus a racionalita;
 • Aktivita a náročná práca;
 • Pozor a predvídavosť;
 • Schopnosť úmyselne zjednotiť plán;
 • Spoľahlivosť.

Dev slabosti Sú to:

 • Neschopnosť s nepresnými a energičtějšími partnermi;
 • Absencia psychologickej vytrvalosti, charakteristická pre iné znaky prvku Zeme. Panna často potrebuje odpočinok od styku;
 • Zraniteľnosť, najmä pokiaľ ide o zdravotný stav. Zástupcovia tohto znamenia milujú, ako liečiť a liečiť iných, čo môže v konečnom dôsledku viesť k skutočným zdravotným problémom.

Ak chcete odhaliť to najlepšie a zabrať negatívne vlastnosti Virgos pomôže talismans vhodný pre znamenie zverokruhu. Najsilnejšie z nich sú prírodné drahokamy a polodrahokamy.

Ako si vybrať kamenný maskot podľa dátumu narodenia

Hlavným kritériom pre výber kamenného talismanu je dátum narodenia osoby. Ľudia pod znamením Panny sa narodili od 24. augusta do 23. septembra. Voľba talismana však závisí od konkrétnych desaťročí počas tohto obdobia:

 • Skoré obdobie (prvé desaťročie) - od 24. augusta do 2. septembra.
 • Priemerné obdobie (druhé desaťročie) - od 3. do 11. septembra;
 • Neskoré obdobie (tretie desaťročie) - od 12. do 23. septembra.

Rôzne kamene sú vhodné pre skoré, stredné a neskoré Virgos. Zvážte každé obdobie tohto znamenia zverokruhu zvlášť.

Od 24. augusta do 2. septembra

Nasledujúce drahokamy a polodrahokamy sa budú hodiť na prvé Virgos ako trvalé talismany:

Lapis lazuli vám pomôže cítiť viac sebavedomie v spoločnosti neznámych ľudí. Dáva Panne odvahu a silu.
achát - dokonalý talisman pre ženu v manželstve. Tento kameň ju robí atraktívnejšou v očiach svojho manžela, čo mu bráni pred možným podvádzaním. Aj agát prispieva k zachovaniu rodiny.
drahokamu vhodné pre tých predstaviteľov znamenia Panny, ktorí majú veľa hovoriť verejnosti s prejavom. Kamenný maskot dáva majiteľovi moc návrhov, čím sa stáva kvalifikovaným rečníkom.
karneol odhaľuje najlepšie kvality Panny, pomáha nájsť životného partnera.
nefrit používali na získavanie šťastia, peňazí a bohatstva. Okrem toho kameň harmonizuje rodinné vzťahy a minimalizuje nebezpečenstvo nesúladu. Malo by sa však objasniť, že magické vlastnosti jade sa objavujú len vtedy, ak je kameň uzavretý v striebornom ráme. Zlato a iné kovy premenili tento kameň na bežnú výzdobu bez vlastností talismana.
jaspis vhodné podnikanie Virgos. Pomáha vyliezť na kariérny rebrík, chráni pred konfliktmi s nadriadenými a kolegami, eliminuje nebezpečenstvo poškodenia pracoviska. Jasper pomáha spoločnosti Virgos sústrediť sa na svoj pracovný postup a zvyšovať produktivitu.

Hlavnou podmienkou pre nosenie amuletov prvého obdobia je, aby sa s nimi za žiadnych okolností nerozdelili.

Kamenný maskot pre Pannu prvej dekády môže byť prezentovaný v podobe šperkov alebo nenáročnej kľúčenky.

3. - 11. septembra

Ako drahokamy pre druhé desaťročie Virgos fit:

chryzopras robí svojho majiteľa otvorenejším a priateľš- ším, priťahuje k nemu užitočných druhov a rovnako zmýšľajúcich ľudí. Stone kúzlo umožňuje rozšíriť okruh komunikácie.
ametyst chráni pred vonkajšou agresivitou. Majiteľ takého kamenného šarmu je chránený pred čarodejnicou, poškodením a zlým okom. Okrem toho sa zástupca Panny Márie stáva pokojnejšou a pokojnejšou a je pod priaznivým vplyvom prírodného ametystu.
Morské perly - perfektnú výzdobu pre ženy Virgos z druhej dekády. Perly aktivujú ženské šarmy, čo je neodolateľné a žiaduce. Kamenný talizman je vhodný pre dámy, ktoré chcú byť vždy v centre pozornosti.
ónyx - najsilnejší amulet proti čiernemu čarodejníctvu. Tento kameň chráni Pannu nielen pred negatívnou energiou zvonku, ale aj z vlastných temných myšlienok. Nosiť onyx ako talizman by mali byť tí, ktorí nemajú optimistickú náladu.
citrín poplatkov optimizmus naklonený k despondency Virgins druhého desaťročia. Dáva dôveru a dúfa v lepšiu budúcnosť.

Kamene druhej dekády sa vyznačujú silným vyžarovaním energie.

Preto by pri výbere týchto talizmov mali byť najpresnejšie.

12. - 23. september

Neskoro Virgins odporúčame vybrať nasledujúce kamene ako talismany:

smaragd prispieva k rozvoju intuície a daru predvídavosti, činí zástupcov druhého znaku Zeme viac zdržanlivými a mäkšími.
topás priaznivý vplyv na emocionálny stav jeho majiteľa. Najmä tento kameň talisman pomáha blokovať záchvaty paniky, pomáha zbaviť sa depresívnych a úzkostných stavov.
chryzolit pomáha dievčatám z posledného desaťročia počas verejných vystúpení. Poskytuje dôveru na obranu svojej pozície v diskusiách a sporoch, pomáha vyrovnať sa so strachom zo scény.
zafír podporuje osobný rast. Dáva svojmu majiteľovi múdrosť a pomáha nájsť neustáleho spoločníka života.
granátové jablko - kamenný talisman, ktorý by mal byť vybraný s mimoriadnou opatrnosťou. Faktom je, že v Virgo z posledného desaťročia môže tento jasne červený minerál spôsobiť nekontrolovateľnú vášeň pre partnera. Preto nosenie granátu sa odporúča iba tým, ktorí majú problémy so zmyslom. Aj tento kameň môže motivovať pasívneho človeka k dôveryhodným akciám.

Ak ste veľmi unavení, unavení a ste si vedomí, že potrebujete odpočinok, nedávajte prednosť granátom.

Zvláštnosťou tohto kameňa je, že vás bude neustále tlačiť na aktívne činy, ktoré vás môžu zbaviť vašej poslednej sily. Ak ste v depresívnom stave, potrebujete zvýšiť sebavedomie, ale nemáte dostatočnú silu na aktivitu, aby sa vaše topaz šetrilo energiou vo vašom energetickom kameňa.

Kamene sú kúzlo pre mužov

Ďalším dôležitým aspektom pri výbere kamenného talismana pre Pannu je rod budúceho majiteľa minerálu. Dôvodom je odlišný vplyv rôznych kameňov na energiu. To, čo mu vyhovuje, môže poškodiť ženu - a naopak.

Muži - zástupcovia znamenia Panny sa odporúča, aby venovali pozornosť nasledujúcim kameňom:

Rodonit - maskot pre obchodných mužov. Pomáha zlepšovať finančnú situáciu, umožňuje podnikanie bez akýchkoľvek osobitných prekážok.
chryzopras - kúzlo kameňa, chrániť jeho majiteľa pred čarodejníctvom a čierna závisť. Je však dôležité mať na pamäti, že chryzopáza je veľmi zlý minerál. Vyberá svojho budúceho majiteľa a osoba, ktorú talisman nevybral, môže priniesť nešťastie. Ak chcete zistiť, či je určitá chryzopáza umiestnená, je pre vás veľmi jednoduchá - len ju držte v ruke a držte ju krátku dobu. Ak necítite nič nepríjemné a nechcete, aby ste na nej položili kameň, môžete ho bezpečne kúpiť.
heliotrope robí človeka múdry a optimistický. Maskot tiež zaťažuje človeka s liečivou energiou, ktorá má priaznivý vplyv na jeho zdravie. To je veľmi dôležité pre podozrivé Virgos. Kameň stabilizuje prácu kardiovaskulárneho a centrálneho nervového systému, preto sa odporúča ako talizman pre starších predstaviteľov znamenia Panny.
Čierny, červený a žltý jaspis odhaľuje najlepšie mužské vlastnosti zástupcu zváženého znamenia zverokruhu a dáva mu dôveru vo svoje schopnosti. Jasper sa navyše používa na liečbu zubov, tráviacich orgánov a vnútorného krvácania. Takže tento kameň bude veľkým talizmom pre Devs, ktorí sa starajú o svoje zdravie.
chryzolit - amulet pre sebarealizáciu a rozširovanie obzory. Pomáha človeku, aby sa zbavil negatívnych stereotypov a konzervatívnych názorov, umožňuje triezvo posúdiť svet okolo nás. Zároveň je chryzolitom najviac maskulinný kameň, ktorý je Virgo k dispozícii vo svojej energii.
Lapis lazuli - talisman pre Panny v poslednom desaťročí. Priťahuje šťastie, robí človeka otvoreným a priateľským. Vzhľadom na vplyv tohto minerálu, krutá povaha septembra Virgos zmäkne, stáva viac vyhovujúce.
Dark Sapphire - Ďalším kameňom, ktorý oslobodzuje svojho majiteľa od stereotypného myslenia. Majiteľ takéhoto minerálu je pripravený naučiť sa nové veci, neustále zlepšovať svoje zručnosti a rozvíjať skryté talenty. Navyše podobný kamenný talisman prináša zástupcom znamenia Panny atraktívnu pre opačný pohlavný styk.

Všetky vyššie uvedené drahokamy a polodrahokamy sú vhodné pre absolútne všetkých mužov narodených v období od 24. augusta do 23. septembra. Ale výber kameňa pre seba, počúvajte svoju intuíciu. Nekupujte amulety, dotýkajte sa, čo spôsobuje negatívne emócie.

Kamenné šperky pre ženy

Ženy narodené pod znamením Panny sa odporúčajú uprednostniť kamene uvedené nižšie:

cievka - Silný amulet proti zlému oku a čiernej mágii. Tento kameň absorbuje magický negatív, takže ak ho zrazu stratíte, nenechajte sa rozčuľovať a nestrachujte sa. Amulet odôvodňuje svoj účel a chráni vás pred poškodením.
nechtík (Selén) zmäkčuje naliehavú povahu žien - Virgos narodených v poslednom desaťročí tohto znamenia. Odporúča sa nosiť kamenný talisman v striebornom ráme. Nedoporučuje sa používať v kombinácii s inými kameňmi, pretože v tomto prípade stratí selenit svoju pevnosť.
avanturín - minerál pre aktívne ženy, ktoré radi cestujú a učia nové veci. Poskytuje jasnú myseľ, obvinenia s optimizmom a ochotou konať.
malachit - najviac čarovný kameň pre ženy - dev. Tento minerál je schopný naplniť túžby svojho majiteľa, preto sa odporúča, aby ste ho vzali so sebou na osudné stretnutia a iné dôležité udalosti.
Žltá alebo ružová perla - kamenný talisman, ktorý je úplne nevhodný pre mužských Virgínov, pretože môže spôsobiť stratu potencie. Ale pre ženy narodené začiatkom septembra sa doporučuje perlovo šperky. Odhaľuje prírodné cnosti, prináša ich do dokonalosti, vytvára priaznivé energetické prostredie na nosenie a porodenie dieťaťa, pomáha žene udržať rodinné krby. Ale slabé ženy nemôžu nosiť perly - potláča ich už slabú vôľu.
ónyx - kamenný talisman, ktorý chráni citlivú Pannu z prvej dekády pred depresiou. Aj tento minerál je vhodný ako rehabilitačný agent v psycho-traumatickej situácii. Nabádal s pozitívnym a dôverou v lepšiu budúcnosť.
achát - maskot zachrániť rodinu. Mal by sa nosiť ako prívesok alebo v kruhu so strieborným rámom.
Tiger oko robí pannu ženu čo najatraktívnejšie v očiach mužov, obvinila ju zo sebadôvery. Odporúča sa ako talizman pre zvlášť žiarlivej Virgos, pretože tlmí pocit žiarlivosti a pomáha triezvo posúdiť situáciu. Rovnako ako achát, prispieva k zachovaniu rodiny, a to aj v extrémnych situáciách.
karneol (Oranžovožltý) - Kúzlo pre Pannu ženu, chrániť pred astrálnymi parazitmi. Nielenže chráni pred poškodením, ale zachováva integritu energetického poľa jeho majiteľa.
nefrit - skutočné oddelenie pre zdravie žien. Okrem toho má pozitívny vplyv na činnosť srdcového svalu a čistenie krvných ciev z plakov cholesterolu. Odporúčaná pre dievčatá v každom veku.

Je dôležité zvážiť! Kamene - talismany určené pre ženy sú veľmi silné, pokiaľ ide o energiu, pretože sú účtované priamo z aury majiteľa. Preto sa ich činnosť rozširuje nielen na ňu, ale aj na zatváranie ľudí. Preto vezmite talismanovi za pannu-pannu vážne.

Kamene, ktoré sa nezhodujú s Panny

Pri výbere budúceho talismana pre predstaviteľov znamenia Panny je dôležité zvážiť, že niektoré kamene sú pre ne kontraindikované. Patria medzi ne:

 • turmalín - zbavuje šance na úspech;
 • rubín - je kontraindikovaná pre ženy Virgos, ktorá spôsobuje agresiu a tendenciu k hysterici. Obzvlášť škodlivé pre poctivý sex sú ovplyvnené kameňmi s jasnými odtieňmi;
 • Pyrop - spôsobuje, že zástupcovia tohto označenia sú príliš vášniví a sexuálne rušiví;
 • alexandrit - zbavuje životných síl;
 • hematit - vyvoláva depresiu;
 • obsidián - robí samec Virgos agresívny a zlý, zbavuje ho bežného znaku pokoja;
 • tyrkysový - niekoľkokrát zvyšuje negatívne črty povahy jej majiteľa.

Treba tiež poznamenať, že jasné a lesklé kamene pre zástupcov druhého znaku Zeme nie sú vhodné. Mäkší a hlbší tieň drahokamu, lepší talisman bude pre Pannu.

Pozrite si video: Kraslice: Hry u hranic vyhrálo družstvo ze Stříbrné TV Západ (Smieť 2019).