Ako čítať sprisahanie o láske svojho manžela na soľ?

Rodina je pilierom, ktorý každý človek drží v modernej spoločnosti. V snahe posilniť tento pilier mnohí využívajú všetky svoje schopnosti.

Avšak niekedy sú zvyčajné spôsoby málo. Kuchyňa môže byť perfektne umývaná, jedlo stojacej hviezdy Michelin, deti pohladené a spokojné, sex - pravidelný a vysokokvalitný, ale stále chýba. Spýtajú sa, čo miláčik chýba pre úplné šťastie, pre lásku ako vo filmoch, veľa žien dospieva k záveru: niečo dosť malé. Posledná kvapka, posledné zvýraznenie, posledný prvok.

Biela mágia je v dopyte s väčšinou žien, manželiek, dievčat, milovníkov a sebestačných žien. Pomocou mágie môžete pridávať iskry do akéhokoľvek vzťahu.

Silné sprisahanie milovať svojho manžela

Hlavným vrcholom sprisahania soľou je rýchlosť realizácie požadovaného. Stojí za to, že sa úplne spojíte v správny čas, na správnom mieste a ráno bude výsledok musieť čakať na to.

Existuje niekoľko typov sprisahania soľ na lásku manžela Najjednoduchší z nich je sprisahanie na pridávanie soli do jedla známej sibírskej liečiteľky Natálie Štěpánovej.

Prečítajte si, že sa odporúča kedykoľvek pri varení. Vezmite štipku soli a povedzte, keď sa na ňu pozeráte:

"Keďže soľ je pre ľudí ľúbená a životne dôležitá, budem potrebná aj pre môjho manžela. A nebude môcť žiť bezo mňa, všetko ma bude nasledovať, ale obdivovať. Amen. "

Existuje ďalšie sprisahanie, ktoré koná rovnakým spôsobom. Jeho rozdiel je, že sa číta na Palm Sunday a po prečítaní štipky musí byť čiastočne rozptýlené po dome, čiastočne pridané do jedla.

"Čo sa týka kresťanského ľudu, je to roztomilá nedeľná Palm, tak aj môjmu manželovi by som bol radosťou, služobníkom Božím (meno manžela). Keď sa ľudia otriasajú zvuk zvona, tak môj manžel v mojej neprítomnosti nenašiel miesto pre seba. A ja by som čakal, volal a videl som, že by som sa ponáhľal, aby som sa stretol s mnou a vyzdvihol by ma. Keďže svätá slávnosť je večná, tak budem večný v srdci môjho milého Božieho služobníka (meno manžela). Amen. "

Najsilnejšie sprisahanie so soľou sa uskutočňuje v niekoľkých krokoch.

Je dôležité pamätať si, že pomocou soli v rituáloch je táto kryštalická látka silným vysielačom emócií. Je prísne zakázané povoliť negatívne želania, hovoriť soľou pre jedlo. Týmto budete prinášať problémy nielen vášmu manželovi, ale aj sebe. Použite bielej mágie, pre úprimných ľudí sú jej následky mimoriadne dobré.

Sprisahanie manželky o lásku k soli

Ak chcete, aby sa vaša manželka vznášala viac ako kedykoľvek predtým, počkáme na nový mesiac. Počas tejto doby lunárna energia uprednostňuje rituály zamerané na rast a posilnenie vzťahov. Odporúčame navštíviť kostol pred Novým Mesiacom a priznať sa, aby ste očistili dušu pre prospešný výsledok rituálu.

Takéto sprisahanie so soľou sa odporúča nielen v situáciách, v ktorých idyla vládne v rodine, ale nie sú žiadne jasné a vzrušujúce pocity. Tiež je užitočné sprisahanie av čase konfliktu, hádky a spory. Takto vynášaná soľ pôsobí ako amulet a výstužný prvok.

výcvik

Na Novom Mesiaci čakajte šesť hodín večer. Samozrejme, tento rituál by sa mal vykonávať tajne, preto sa uistite, že vaša rodina chýba v tomto čase.

Osobitné miesto pre toto nie je potrebné. Rituál sa vykonáva v celom dome. však by mali vopred skladovať tieto materiály:

  1. Cirkevné sviečky v množstve, ktoré sa rovná počtu izieb v dome.
  2. Dve červené sviečky.
  3. Nové, neotvorené balenie kamennej soli.
  4. Taška s vanilkou.
  5. Cesto na pečenie koláča (môžete sa pripraviť vopred).
  6. Krídlo, zakúpené v kostole.
  7. Malé množstvo svätej vody.

V každej miestnosti by mala svietiť sviečku a nechať ju spáliť. Sviečky nemusia byť dlhé, môžete sa skrátiť. Oplotenie sviečok je zakázané.

Dve červené sviečky sa rozprestierajú okolo okrajov zápasu a navzájom sa pripojí. Nastavte cesto pred vami a pri vyslovovaní textu nižšie mixujte vanilín a malé množstvo soli s cestom. Dajte koláč do rúry, potom pohnite dom, posypte soľ v rohoch a posypte vzduch posvätnou vodou.

Umiestnite pečený koláč na šírku krídla a pridajte ho k manželovi, keď prídete domov.

Plot text

"Keďže soľ je slaná, cukr je sladký, mieša sa spolu, zvyšuje sladkosť. Ako sviečky spália spolu v dome posvätenom bohatstvom, tak naša láska bude horieť bez spálenia a akákoľvek bolesť zvýši lásku, pretože soľ zvyšuje sladkosť. Keď kŕmim môj milý s konšpiratívnym koláčom, usne, láska opevnený a na druhý deň ráno ma bude túžiť s novou vášňou a ona nezomrie navždy. Amen! "

Nehľadajte príznaky sprisahania po tom, čo váš manžel zjedí vašu tortu. Budú sa objavovať ráno a je dôležité, že ráno hneď po prebudení prebúdza túžbu v manželovi. Potom sa sprisahanie považuje za splnené av krátkom čase sa vzťahy medzi vami zmenia k lepšiemu.

Loading...