Ako urobiť vlasy z luku?

Prirodzený účes na vlasy - tento zábavný nápad sa vyskytol jednému zo západných stylistov. Účes vyzeral tak originálny, že táto myšlienka bola hneď vyzdvihnutá hviezdami showbusinessu. Na internete je veľa videí a fotografií, ktoré dokazujú nadradenosť tohto pôvodného luku. Ak sa vám páčil účes, môžete sa pokúsiť urobiť sami.

Ako urobiť vlasy z luku?

Najkrajšie oči otvára tvár na maximum, upozorňuje na to. Účes bude vhodný pre oslavy a každodenný život. Je dokonale udržiavaná vo vlasoch a nepotrebuje opravu. Urobiť to doma nie je tak ťažké, ale na to sú potrebné tieto zariadenia:

 • žehlička alebo sušič vlasov;
 • kefa, hrebeň;
 • lakovaná pevná fixácia;
 • čapíky, neviditeľné;
 • guma;
 • pena alebo stylingový vosk.

Vytváranie účesov trvá asi 10 minút a ak trénujete, stačí 5. Existuje niekoľko spôsobov, ako vytvoriť luk vlasov. Je to docela všestranné, pretože môžete urobiť luk z hladkých vlasov a kučeravé, dokonca aj krátka dĺžka sa nemôže stať prekážkou k módnemu a krásnemu účesu. Luk môže byť umiestnený na zadnej strane hlavy, na korune. Existuje však niekoľko bodov, ktoré je potrebné zohľadniť.

1. Účes by nemal byť vykonaný z vlastných vlasov, ak sú nudné, krehké, bez života. Nebude to vyzerať len zle, ale nebude si zachovať svoj tvar v správny čas, a to napriek tomu, že vaše kudrlinky sú dlhé.

2. Lop otvára tvár, preto dievčatá a dievčatá s veľkým nosom, bradu a široké čelo by si mali zvoliť iný spôsob znášania.

Nasledujúce videá vám pomôžu urobiť si módny luk. Krok za krokom sa dozviete o zložitosti a fázach vytvárania malého majstrovského diela na jeho vlastných dlhých alebo stredných vlnách.

Vlasy z vlasov po krokoch krok za krokom inštrukcie obrázky

Potom, čo ste získali všetky potrebné nástroje, prejdite priamo do účesu. Povedzme, že najjednoduchší spôsob, ako urobiť tento účes pre dlhé a stredné vlasy. Inštrukcie krok za krokom s obrázkami umožnia tento proces príjemný a zrozumiteľný:

 1. Zostavte chvost na korunku (môžete na inom mieste), dotiahnite gumičku. Bude to základom štýlového štýlu, a preto by mal byť dobre zachovaný. Neodporúča sa si predtým umyť vlasy, pretože pramene budú ťažšie položiť.
 2. Urobte chvost, úplne ho nevytiahnite, ale postavte niečo ako slučku.
 3. Odstráňte voľnú časť dopredu a opravte ju pomocou neviditeľného, ​​ako je znázornené na fotografii.
 4. Výsledná slučka je rozdelená na 2 rovnaké časti.
 5. Skorší pevný hrot, ktorý sa hodil späť, čím rozdelil slučku. V tomto štádiu je dôležité byť opatrný - jediný spôsob, ako vytvoriť krásny a hladký luk.
 6. Zabezpečte voľný koniec od chrbta pomocou malých vlasov.
 7. Teraz musíte posypať lakom a môžete si vychutnať nezvyčajný výsledok.

To bolo opísané najjednoduchší spôsob, ako vytvoriť luk vlasov. Vyzerá dobre s treskou alebo bez nej. Takže môžete ísť na párty, školu, promócie, narodeniny, osláviť Nový rok a dokonca urobiť dievča na dovolenke v materskej škole.

Foto lekcia

Bow vlasy účes dlhé vlasy video

Nasledujúce videá a fotografie ukazujú zaujímavú verziu postupného vytvárania romantického účesu pre dlhú hlavu vlasov pre dievčatá a dievčatá v akomkoľvek veku. Môžete tiež použiť vyššie popísané pokyny, ale teraz odporúčame zvážiť inú možnosť vo video tutoriáli. Pre túto možnosť sa skladajte z malých gumených pásikov, neviditeľných vlasov alebo kolíkov.

A tu je krok za krokom inštruktáž pre jednu z možností dievčenských dlhých vlasov:
1. Rozdeľte pramene na dve časti, rovnako ako je vytvorená malvina. Jedna časť musí byť zostavená vo zväzku tak, aby to nezasahovalo a od druhej sme sa pokúšali.
2. Vytvorte chvost.
3. Vytvorte slučku, rozdeľte ju na dve a opravte tak, ako je to popísané vyššie.
4. Zostávajúce vo voľnom páde kaderov môže byť zvlnené, ozdobiť podľa vlastného uváženia.

Romantický štýl s voľnými prameňmi pripravený. Táto možnosť nie je vhodná na prvý september, ale ideálne sa hodí do romantickej atmosféry.

Video tutorial pre začiatočníkov

Účes vlasov účes na stredné a krátke vlasy to urobiť sami

Máte krátke alebo stredné strihanie? Vlastníkom strihov strednej dĺžky nebude ťažké robiť všetko, čo bolo opísané v pokynoch uvedených vyššie. Tieto metódy sú aplikovateľné na stredné a dlhé kadeje, ale krátke to nie je tak jednoduché. Nasledujúce video v ruštine vám povie a ukáže, čo sa dá urobiť v tejto situácii. Ak budete postupovať podľa odporúčaní z videa a starostlivo zvážiť fotografiu, potom hravá výzdoba bude zdobiť svoj zadok.
1. V časových oblastiach oddeľte 2 pramene a urobte ich konce v zadnej časti hlavy.
2. Pripojte konce gumového pásu a vytvorte slučku.
3. Opatrne oddeľte slučku a vytvorte takzvané "uši".
4. Zostávajúca chvostová obálka okolo výsledných "uší", bezpečná neviditeľná.

Ukazuje sa, ako ľahké je na vašej hlave postaviť takú krásu. Pokyny krok za krokom nehovoria o šperkoch, ale môžete ich vyzdvihnúť podľa vlastného uváženia. Tie môžu byť vlasy, kučery, obruče. Ale aj bez ďalšieho príslušenstva vyzerá sebestačný a originálny.

Foto lekcia

Pozrite si video: Ako si to vyrobiťJednoduchý luk. (Smieť 2019).