Aké sú sprisahania úplného mesiaca?

Fáza úplňku v ezoterických praktikách všetkých čias a národov sa považuje za čas čoraz väčšej magickej aktivity. Na úplňku je obrovské množstvo sviatostí a rituálov čiernej a bielej mágie. Čierne čarodejnice a čarodejníci sa zhromažďujú v sobotu, bieli čarodejníci a čarodejnice vykonávajú očistné rituály. Toto obdobie je tiež priaznivé pre šťastie hovoriť na runy, tarot a kávy.

Ale prečo je obvyklé robiť rituály a čítať sprisahania počas celého mesiaca? Ktorý z plotov a rituálov je najefektívnejší? Je možné vo fáze plného mesiaca prilákať bohatstvo, šťastie a lásku s čistou bielou mágou? Aké môžu byť dôsledky? Odpovede na každú z týchto otázok nájdete v našom článku.

Prečo robíš sprisahania na plný mesiac?

Noc, keď mesiac vstúpi do celej svojej fázy, sa právom považuje za najzákladnejšiu noc v mesiaci. Na plný mesiac sa magické sily zvyšujú trojnásobne a dokonca aj najslabší černošský mág prináša svoju zvolenú obeť na šialenstvo alebo smrť a liečebná sila biele rituály dosahuje vrchol svojej moci. Na túto noc, duchovia, tmavé a ľahké astrálne bytosti, túlať po zemi. Ľudia s možnosťami ezoterickej praxe a jasnovidectva cítia úplný mesiac nepochopiteľnú úzkosť a smäd po akcii. Nemôžu spať, sú prenasledovaní nevysvetliteľnou nespavosťou. Ale ako platba za to, na úplňku je to jedinečná inšpirácia.

To všetko je spôsobené vplyvom úplného mesiaca na pozemské biologické pole a na astrálnom tele každého živého tvorca na Zemi. Príťažlivosť nočného svietidla sublimuje sily všetkých prvkov na zemskom povrchu. Preto sa na plnom mesiaci zvykne čítať sprisahania, uskutočňovať obrady a sviatosti a hádať.

Úplné mesačné sprisahania: najúčinnejšie

Na úplňku sa neodporúča zneužiť čiernu mágiu. Ako viete, tento ezoterický priemysel je vybavený takzvaným "efektom bumerangu". Všetko vytvorené pomocou kúziel a rituálov zlo sa vráti do kolobehu v dvojnásobnej veľkosti. Zlo, spáchané s úplným mesiacom, sa vracia trojmo.

Zároveň sa významne zvyšuje aj účinok bielych kúzel. Účinok je mimoriadne pozitívny, pretože biela mágia nie je smerovaná k ničeniu, ale pre dobro.

Najefektívnejšie sprisahania na úplnom mesiaci sú:

 • Pozemky šťastia a bohatstva;
 • Kúzla lásky a rýchleho manželstva, vrátane bielej lásky;
 • Rituály, ktoré vám umožnia znovu získať stratené zdravie, emocionálnu rovnováhu a krásu;
 • Ochranné manipulácie proti technikám čiernych čarodejníkov, aktívnych na úplnom mesiaci;
 • Sviatosti, sprisahania a kúzla na plnenie túžby;
 • Pozemky pre úspech v podnikaní a hľadanie nového zamestnania;
 • Obrady a zápletky o tehotenstve a pôrode. Takéto rituály sa vykonávajú obzvlášť efektívne, pretože samotná Matka Božia je patrónkou nočného svietidla;
 • Rituál pre úspešný prechod na nové miesto.

Jedným z najúčinnejších rituálov je profylaktické nariadenie na ochranu pred ničivým kúzlom. Jedná sa o výlučne pohanský rituál, ktorý pochádza z hĺbky vekov, dedičstva našich predkov. Na úplňku, presne o polnoci, by ste mali ísť do každej nádrže (najlepšie to bola rieka). Pred vstupom do vody sa odporúča zbaviť sa väčšiny odevov. Najlepším oblečením pre toto rituálne vyčerpanie bude dlhá biela plátená bielizeň. Je potrebné, aby voda vstúpila do pása, obráťte sa na Mesiac. Po rozšírení oboch rúk na nočnú hviezdu by sa malo vysloviť toto hláskovanie:

"Chráňte ma, Divya, Matka Mesiac!
Zakryť ma, Perun-otec!
Objať ma, Lada-Ladushka!
Ako ma živí mladý strom, Mother-Cheese-Earth!
Ako hviezda, oslavuj ma, Svarog!
Chráňte ma, svojich predkov,
Áno, z nepriateľskej silnej silušky
Áno, od goryushka - čierny havran,
Áno od zlobushki - lyuta-kite!
Budem sa ponoriť do vody
Žiť, neviem
Vypnutie bolusu
Áno, postavte sa s nepriateľmi! "

Kúzlo hláskovania by malo hlasitý a istý hlas. Potom budete musieť ponoriť do vody 7 krát s hlavou.

Peniaze a šťastie

Najúčinnejšie sprisahanie na plný mesiac za peniaze by malo byť čítané úplne samé, ktoré čelí lunárnemu disku. Vo vnútri by nemalo byť žiadne iné svetlo ako mesačné svetlo. Spellcaster musí byť úplne pokojný, pokojný a naladený na šťastie. Akékoľvek jasné emócie, dokonca aj pozitívne, pri odovzdávaní peňazí a šťastia sú zakázané. Pre obrad bude potrebné:

 • peňaženka;
 • Hrst strieborných mincí. Najlepšou voľbou by boli strieborné mince, keďže striebro je lunárny kov, ale v ich neprítomnosti sa hodia peniaze z akéhokoľvek ľahkého kovu;
 • Biele pásky na krk alebo šatku.

Tvárou v tvár mesiacu musí zberateľ vysloviť nasledujúci text:

"Keď je táto hodina plná mesiaca,
Takže moja peňaženka je plná.
Ako moje srdce naplní mier
A tak môj dom je naplnený Božou milosťou.
V mene Otca, Syna a Ducha Svätého.
Amen. "

Peňaženka by mala byť umiestnená uprostred šálu a viazať uzol. Udržujte tento uzlík na šťastie je potrebné na pracovisku.

milovať

Nemenej efektívne je každé sprisahanie na milovanie úplného mesiaca. Mesiac uprednostňuje dievčatá, ktoré sa chcú stretnúť so zúženým, ale láska kúzla môže spôsobiť negatívne dôsledky. Preto, keď sú plné, mali by sa uskutočniť obrady, aby sa pritiahlo a neviazalo partner. Príbeh o úplnom mesiaci o láske človeka by mal byť čítaný pred spaním.

Na riadny priebeh obradu budú potrebné:

 • Svätá voda;
 • sklo;
 • nožnice;
 • Biela ruža

Sprisahanie lásky v úplňku by sa malo čítať pokorne, ticho, ale jasne. Text aktuálneho kúzla je nasledovný:

"Ako jemná kvetina vysuší bez vody,
Takto čisté srdce bez lásky bude sucho.
Ako kvet uhasí svoju smäd svätou vodou,
Rovnako, srdce Božieho otroka [Jeho meno] bude naplnený jasnou láskou

Potom nasleduje používanie nožníc na odrezanie suchého konca stonky ruže, odstránenie všetkých tŕňov a položenie kvetu do predtým pripraveného pohára svätej vody. Potom sa odporúča ponúknuť Pannu modlitbu, čítať "nášho Otca" a ísť do postele s pokojným srdcom. Tento obrad je taký silný, že aj s korunou celibátu sa dievča v nasledujúcich dvoch mesiacoch stretne s pravou láskou.

Aké môžu byť dôsledky?

Ak sa neuskutočníte na čierne mágie na úplňku, nebude mať pre kasína žiadne negatívne dôsledky. Sila plného mesiaca ztrojnásobí účinok akéhokoľvek kúzla, takže ak bol text správne a dôverne čítaný, všetka myšlienka sa určite splní. Ak sa majster dopustil chyby, bol v negatívnej nálade alebo bol vážne chorý v čase obradu, kúzlo jednoducho uplynie, čo v skutočnosti nijako neškodí. Môžete zopakovať rituál na najbližšom úplnom mesiaci, starostlivo pripravovať a dobíjať svoje biofield na miestach s pozitívnou energiou. Patria medzi ne kostoly, staroveké chrámy, prírodné rezervácie a lesy.