Sprisahanie sprisahania

Rovnako ako v prípade lásky, sprisahania o priateľstve majú dve stránky - svetlé a tmavé. V tomto prípade, aby ste pochopili, či sa používa biela či čierna farba, môžete špecifikovať účel konšpirácie.

Ľudia, ktorí chcú vytvoriť silné priateľstvo s bohatými a silnými ľuďmi, aby zlepšili vlastnú životnú úroveň, prechádzajú z chamtivosti. Bez vedomia, so závisťou a chamtivosťou prechádzajú čiernou mágou. Dokonca aj keď sa sprisahanie stane skutočnosťou, existuje veľké riziko, že temná energia zhorší životy týchto ľudí v budúcnosti.

Tí, ktorí sa v takom sprisahaní obrátia k zámerne bielej mágii, zvyčajne pochádzajú z jasných cieľov: jednostranné súcit, dobré úmysly, túžba zbaviť sa osamelosti, túžbu po mieri s drahým človekom.

V tomto článku uvažujeme iba o bielej mágii, takže nasledujúce sú sprisahania, ktoré dokážu vytvoriť priateľské priateľské vzťahy, viazané na duchovnú harmóniu. Rovnako ako biele kúzlo lásky alebo sprisahanie na dôverné vzťahy, také obrady nemajú žiadne negatívne dôsledky.

Ako hovoriť so silným priateľstvom?

Podmienky na vykonávanie takých rituálov sa často líšia v závislosti od účelu rituálu. Zvyčajne motívy, ktoré riadia kúzlo, spadajú do jednej z troch kategórií:

 1. Hľadanie nových priateľov je skvelou voľbou pre tých, ktorí od detstva chcú mať spoľahlivého a verného kamaráta, ale osudu rozhodol inak.
 2. Kŕmenie ustáleného vzťahu je spôsob, ako posilniť priateľstvo, preniesť ho do užšej pozície alebo zosúladiť hádky ľudí.
 3. Rozšírenie kruhu datovania a priateľstva nie je špecifickým cieľom pre človeka, obrad zameraný na oslobodenie a zvýšenie atraktívnosti kúzelníka v očiach druhých.

Bez ohľadu na účel, tieto obrady sa odporúča, aby sa konala v deň na rastúci mesiac. Máte záujem o to, čo je potrebné na vykreslenie silného priateľstva?

Atribúty sprisahania sa môžu líšiť, v zásade ide o tri zložky:

 • Sviečky.
 • Fotografie alebo osobné veci osoby, s ktorou chcete zlepšiť vzťahy.
 • Individuálne pre každý prvok grafu.

žena

Sprisahanie o priateľstve ženy by sa malo čítať večer, po západe slnka a pred polnocou, na vzostupnom mesiaci alebo novom mesiaci. Úplné svety by sa mali vyhnúť takým rituálom, ako aj zatmenie.

Bez ohľadu na pohlavie, či už ste muž alebo žena, pripravte sa na obrad vhodným spôsobom: naložte na najbežnejšie oblečenie, snažte sa nevyzerať úprimne alebo vzdorne.

Požadované položky:

 • Šálka ​​vody.
 • Fotografia alebo osobná vec tejto ženy. Vlasy, zabudnuté šperky alebo dočasné oblečenie (ak ste žena) to urobia. Táto vec musí byť taká, aby odolala kontaktu s vodou.
 • Oranžová sviečka
 • Dámske zrkadlo (ideálne pre dievčatá, s ktorými chcete posilniť priateľstvo).

Je to dôležité! Ak ste muž a hľadáte cieľ budovať silné priateľstvo s dievčaťom, aby ste potom mohli prejsť na dôvernejšie, váš plán s najväčšou pravdepodobnosťou nebude fungovať. Vyššie sily perfektne vidia podvod a výsledok môže byť pre vás oboch negatívny. Využite biele kúsky lásky, nemajú žiadne dôsledky a účinnejšie pracujú na takéto účely.

Takže keď ste pripravili všetko, čo potrebujete, pokračujte v obrade. Po odchodu do dôchodku a odstránení z vonkajšieho hluku položte misu s vodou na podlahu.

Do misky položte fotografiu dievčaťa alebo osobnej položky. Ak sú obe položky k dispozícii, vložte obe. Fotografie by mali zobrazovať iba vybrané dievčatá, ďalšie osoby nie sú povolené. Pokúste sa prispôsobiť veľkosť fotografie veľkosti zrkadla. Je dovolené dekorovať tvár dievčaťa.

Otvorte ju a umiestnite ju vedľa zrkadla na pitie tak, aby sa vaša tvár odrazila v hornej polovici.

Zapáliť sviečku a umiestniť ju pred zrkadlo. Je dôležité, aby sviečka bola celkom oranžová, nie je potiahnutá farebnou farbou cez vosk. Oranžová farba symbolizuje otvorenosť a optimizmus, zlepšovanie priateľských a obchodných vzťahov.

Meditujte na pár minút a pamätajte si všetky pozitívne chvíle, ktoré sa vám stali za účasti dievčaťa. Môžete ich hovoriť nahlas, aby ste zvýšili efekt. Pocit emocionálneho vzostupu, pokračujte k rituálu.

Vezmi do rúk osobnú vec dievčatá. Ak ho nemáte, nasledujte ďalší krok s ukazovákom. Ponorte to do vody a pomocou kruhovým pohybom rukou povedzte:

"Voda, prijmite môj dar, prijmite moje svetlo, rozpoznať majiteľa tejto veci a nakŕmiť ju tým, čo vám dám. Moje úprimné priateľstvo, moje nezištné teplo, moja túžba byť silnými a blízkymi priateľmi. "

Prineste sviečku do vody, aby sa jej plameň odrazil na povrchu. Spustite vec cez miesta oslnenia. Bez toho, aby ste ju vytiahli z vody, s druhou rukou odkvapte vosk na spodnej časti zrkadla so slovami:

"Pečať svoje slová, budú silné a večné!"

Odložte sviečku a vložte vodu na miesto vosku z vykreslenej veci. Vložte hornú časť fotografie a zatvorte zrkadlo so slovami:

"Ako zrkadlo to neodhaľuje, nenájde, takže naše priateľstvo bude silné navždy. Amen! "

Zrkadlo by malo byť skryté a nedotknuté, keď ste na ceste priateľstva. Uistite sa, že k nemu nemá prístup žiadny iný. Nalejte vodu pod stromom v hlbokej noci, uhaste sviečku mokrými prstami. V budúcnosti môže byť jednoducho svietiť v noci v okamihoch, kedy sa vzťah ochladí.

Čoskoro budete cítiť významné posilnenie vzťahov.

človeče

Muž, ktorý hovorí so silným priateľstvom, je oveľa jednoduchšie, ak ste aj zástupca silnejšieho pohlavia. Úprimná naivita ženy môže v budúcnosti spôsobiť, že podnecovaný človek chce prejsť z priateľstva do vzťahu. Je veľmi dôležité, začať takýto rituál, zvážiť všetky možné dôsledky.

Človek, aby hovoril o priateľstve iného človeka, stačí dať mu sprievodný suvenír alebo cennú vec. Môže to byť magnet na chladničke, pero, zavesenie v aute alebo zapaľovač.

Zvolený darček by mal zostať celú noc na okne pod celosvetovým mesiacom. Nasledujúce ráno, keď ho vezmete do ruky, povedzte:

"Mocou mesiaca a mliečneho svetla vás žiadam, aby ste sa stali mojimi. S (meno vášho budúceho priateľa) sa so mnou pridajte priateľov, dajte nám priateľstvo a choďte. Ďakujem za to. "

Nasledujúci deň sa stretnite s predmetom sprisahania a poskytnite mu magický dar. Buďte pripravení na skutočnosť, že amulet, ktorý vykonal svoju prácu, náhodne zmizne. V takom prípade ho pripravte úplne nahradiť, už nehovoríte o novom amulete. Úloha prvej bude ukončená úplne s jeho zmiznutím.

Mnoho žien, ktoré sa rozišli s blízkym, nechcú s ním odtrhnúť vzťahy. Avšak v priebehu času bývalý partner pre ženu ochladí. Je ťažké zachovať to, čo bolo na inej úrovni komunikácie, keď boli zverené úplne iné veci. Existuje rituál, ktorý môže posilniť takéto vzťahy a premeniť ho do kategórie skutočne silnej a slušnej filmovej adaptácie priateľstva.

Sprisahanie o priateľstve s bývalým partnerom sa uskutočňuje metódou odlišnou od prvej. Mali by ste vziať tú vec, ktorú vám táto osoba niekedy poskytla, alebo si na chvíľu od nej niečo požičať, ktorú ste mu niekedy dali. Musí to byť osobná, často používaná vec. Dokonalý šál, gadget alebo nástroj.

Príbeh sa vyslovuje skoro ráno, počas úsvitu. Najpriaznivejšia fáza mesiaca je rastúca. S tou vecou, ​​ktorú ste zvolili pre rituál, by ste mali spať celú večer predtým. Položte ju na nočný stôl pri posteli, vstávajte ráno, vezmite si ju a choďte von na verandu, do záhrady alebo na balkón. Zdvihnite to, nahradzujte lúčmi slnka a spievajte čítaním pozemku:

"Boli sme blízko k vám, budeme s vami ešte bližšie. Boli sme s vami pár, teraz sa stali priateľmi. Naše silné priateľstvo sa nedá zlomiť, nemôže to byť zlomené, ale silná niť sa nezlomí - takže sa my a my nebudeme rozlúčiť, prisahať, navzájom sa vyhnúť navzájom navzájom navzájom prepojené. Prírodné svedectvo vás vyčíst, navždy byť priateľom, čo vám sľubujem. "

Vráťte vykreslený objekt kamarátovi a cítite úľavu. Váš vzťah sa bude postupne zlepšovať a posilňovať. Ak sa to nestane hneď, skúste zopakovať rituál, možno s inou vecou.

Sprisahanie na obnovenie priateľstva

Zdá sa, že je nemožné obnoviť stratené priateľstvo, najmä keď od okamihu oddelenia uplynulo dosť času. Avšak bez ohľadu na to, aké obtiažne pre obidvoch ste boli dôvodom prestávky, priateľstvo je rieka, ktorá po uschnutí nestráca svoj kanál. A dať novú vodu starým spôsobom je jednoduchšie, ako sa zdá na prvý pohľad.

Pre tento rituál budete potrebovať aj:

 • Fotografia s vami so svojím priateľom (kde ste vyobrazení spolu, bez cudzincov);
 • Jedna oranžová sviečka pre každý rok strávený v oddelení. Ak uplynul dosť času, až jeden rok - vezmite iba jednu sviečku.
 • Sedem kostolných sviečok.
 • Dve oranžové vlákna.

Pre tento rituál si musíte vybrať čas, ktorý je najbližší k času, kedy ste posledný priateľský rozhovor s predmetom sprisahania. Pokúste sa vykonať rituál v ten istý deň v týždni, hodinu dňa a v mesiaci, ak je to možné. Ak čas nie je vôbec vhodný, vykonajte rituál po polnoci a opakujte slová sprisahania štrnásťkrát za sebou namiesto siedmych. Toto je nevyhnutné, aby vyššie sily počuli váš hovor.

Vytvorte fotografiu a položte ju na zem. Na fotografii opatrne umiestnite osvetlenú oranžovú sviečku a snažte sa zabrániť padaniu vosku do tváre.

Sedem kostolných sviečok svieti a umiestňuje sa v náhodnom poradí.

Pripojte dve oranžové vlákna dohromady a prečítajte si graf sedemkrát za sebou a navzájom spájajte uzly (celkom sedem uzlov a sedem opakovaní plotu by malo dopadnúť).

"Čo nie je navždy, je reverzibilné, to, čo prešlo, sa opakuje. S mocou, ktorá mi bola dávaná v mesiaci osvetlenou mesiacom, s silou ohňa a tepla v hrudi, so silou melanchólie a pamäti, nabádam vás, závit, oživiť svoje bývalé priateľstvo. Ten, kto bol podporený, ten, kto bol podporený, nech si pamätať na mňa a vrátiť sa znova. Ten, ktorý svieti slnkom, ten, ktorý ohrieva šťastie, nech sa vráti. "

Zbaliť výsledný dvojitý závit okolo oranžovej sviečky. Otočte fotografiu a vezmite oranžovú sviečku tak, aby sa z nej odkvapila vosk na zadnej strane fotografie. Sviečka by nemala ísť von, robiť to pomaly a opatrne. Nehorujte sa. Každá zo siedmich sviečok svieti na každý zväzok - jedna sviečka na jeden uzol. Súčasne veta:

"Pečať svoje slovo, plním svoju túžbu."

Týmto spôsobom uzatvárajte vlákno, vyberte ho zo sviečky. Nechajte ich zapnuté. Zviažte závit na ľavom zápästí, prilepte ho na ďalších sedem uzlov. Zvyšné tipy vyhoďte do plameňa a ponorte sa do roztaveného vosku.

Noste amulet bez odstránenia. Jeho moc je skvelá av krátkom čase dostanete správu od starého priateľa. Ak sa tak nestane, predložte ho sami. Vynaložte všetko úsilie na posilnenie vzťahu. V tejto záležitosti vám pomôže silný talisman.

Rituály na zlepšenie vzťahov s ľuďmi

Tento typ rituálov patrí do tretej kategórie a je zameraný predovšetkým na zmenu vnútorného vnímania, postojov k sebe a ostatným.

Nasledujúci rituál je dosť ťažko pripraviteľný, ale efektívny ako výsledok.

Je lepšie ho stráviť v špeciálnom období: pred slnovratom, rovnodennosťou, hviezdami, Plejádami, veľkými sviatkami, narodeninami, vianočnými sviatkami, výročím významných udalostí pre ľudstvo, keď je v atmosfére veľa pozitívnej energie. Príprava na rituál trvá tri dni. Najprv by ste mali očistiť telo. To sa robí, aby ste sa naladili na samotný rituál a tiež podpísali vyššie sily, ktoré vaša túžba je naozaj silná.

Postupujte podľa nasledujúcich rozvrhov na tri dni:

 1. Zvyšujte každý deň najneskôr šesť ráno. Dajte alarmu príjemnú, ale nie príliš tichú melódiu.
 2. Choďte do postele najneskôr deväť večer.
 3. Začnite deň umývaním studenou vodou, ideálne s kontrastnou sprchou.
 4. Ráno meditujte alebo choďte na beh. Cvičenie na udržanie telesného tónu.
 5. Jedlá ľahké a časté: mliečne výrobky, ovocie, obilniny. Mäso, múka, tuk a alkohol by sa mali zlikvidovať. Tiež odmietajú silné a sladké čaje.
 6. Pred spaním vyčleňte čas na bezplatnú modlitbu: vyjadrujte nahlas túžbu túžiť po ľuďoch tým, že oslovíte vyššiu moc.
 7. Snažte sa obmedziť komunikáciu s ľuďmi počas tohto obdobia, čím menej slov vyjadrujete počas tohto obdobia, tým viac sa váš energetický priemysel pripraví na rituál.
 8. Počúvajte tiež skúste menšie. Najmä sa neodporúča sledovať televíziu, zábavné programy a správy počas čistenia. Videohry sú zakázané, obzvlášť kruté. Hudba je lepšie vyberať meditatívne a inštrumentálne.
 9. Pre zábavu v týchto dňoch čítajte knihy. Najlepšie zo všetkých klasikov, zahraničných alebo sovietskych, inšpirujúca a inšpirovaná literatúra.
 10. Dajte si vôľu vo svojej obľúbenej forme kreativity, nechajte svoje koníčky v tejto dobe vašou zásuvkou.
 11. Každý deň pred spaním si napíšte akékoľvek myšlienky, ktoré sa vyskytli vo vašej mysli v denníku alebo na samostatnom liste.
 12. Tretí deň navštívte chrám bez toho, aby ste s nikým hovorili. Modlite sa pred oltárom a vráťte sa domov. O polnoci prejdite na rituál.

Na rituál budete potrebovať nasledujúce prvky (je lepšie ich pripraviť vopred):

 • Päť zrkadiel rovnakej veľkosti.
 • Škoricové tyčinky.
 • Mel.
 • Okvetné lístky ruže.
 • Pial.
 • Maltu a paličku.
 • Sklenená fľaša alebo nádoba.
 • Plastová fľaša.
 • Esenciálny olej s kvetinovou arómou, alebo iný, príjemný pre vás.
 • Nový, neotvorený parfum alebo parfum, ktorý sa dostal do vašej chuti z prvej vzorky. Je žiaduce, aby bol zápach odlišný od toho, ktorý ste doteraz používali, výrazne a odvážne.
 • Štyri zelené sviečky.
 • Kvet v banke.

Hodnota každého z týchto prvkov je obrovská.

Je lepšie vykonať rituál na mieste, kde ste najčastejšie v dome. Môže ísť o spálňu, štúdiu, balkón alebo kuchyňu. Položte ich na rovný povrch.

Vložte päť zrkadiel tak, aby každý odrážal vašu tvár ramenám. Za nimi položte hrniec s kvetinou - žiaden rozdiel, kúpený alebo odobratý z domu. Môže to byť akákoľvek rastlina. Parfém, zatiaľ čo môžete dať ďalšie.

Osvetlite sviečky, umiestnite ich medzi zrkadlá.

Pred nimi položte dve misky (misy, misky, taniere). Nalejte do jednej obyčajnej pitnej vody, teplej. Pridajte dve kvapky esenciálneho oleja do vody. Neberte ho ďaleko, bude to pre teba stále užitočné.

Vložte kriedu do malty a nalejte ju do druhej misy. Rovnako, striedavo rozdrviť škoricu a okvetné lístky ruží (môžete mať aj čerstvé aj suché), nalejte všetko do misy. Dajte dve kvapky oleja na vrch.

Je načase čítať sprisahanie. Číta sa štyrikrát pre každú zo sviečok.

"Ja, Boží sluha (Božie meno) (tvoje meno, ktoré zvyčajne prezentuješ ako nového známeho), sa v túto celú noc vzdáva bremena môjho života. bezplatne prilákať ľudí a ľuďom prosím ... Odteraz sa mi ten tieň nedotkne, môj odraz nájde cestu ku každému srdcu a budem sa milovať a ctiť ľuďmi, potvrdením toho je duchovné očistenie, ktoré som prešiel. "Amen.

Každú sviečku odkvapkáme do zmesi v druhej miske a potom ju zlikvidujeme vo vode od prvej. Tri sviečky nechajú stranou, ponechajú štvrté horieť.

Vezmite malú sklenenú fľašu, ak je to možné - s korkovým uzáverom. Vložte do neho zmes misiek. Ak zostane - naplňte ju do okraja, zvyšok pridajte k zemi kvetu. Korková fľaša a utesnite krk s voskom štvrtej sviečky. Krk potom posypeme novým parfumom. Vložte fľašu na viditeľnom mieste, kde sa vaše oči budú držať niekoľkokrát denne.

Nalejte vodu z prvej nádobky do plastovej fľaše. Voda túto kvetinu každé ráno s touto vodou, povedal:

"Rovnako ako rastlina Božieho vody, tak mocou svojich slov zdieľam a rozmnožujem svoju silu."

Parfum, ktorý sa zúčastnil rituálu, používal pred každým odchodom z domu: pokles na ohyb v lakte, pokles na zápästí, pokles za ucho, pokles na zadnej strane hlavy.

Po rituále sa odporúča, aby ste nebrali čakaciu pozíciu, pokračovali v živej rutine života, ale aby vo svojom živote urobili zmeny. Choďte do kaderníctva, zmeňte svoj účes, zmeňte svoj make-up štýl, nakupujte nové šperky alebo niekoľko nových vecí, zaregistrujte sa na kurzy, ktoré ste vždy chceli navštíviť, zaregistrovať sa na novom webe alebo fóre pre vás, pripojiť sa k zaujímavej spoločenskej organizácii alebo klubu v meste.

Tieto pomerne zložité, ale účinné rituály vás môžu viesť k vysokým výsledkom. Najdôležitejšia vec, ktorá sa uchýli k pomoci bielej mágie, nie je, aby sa nebola nič a nebola pochybovať o vlastných schopnostiach. To, čo si úprimne a sväto želáme, sa vždy splní.

Pozrite si video: Sprisahanie šedej rasy - The Grey Lizard Conspiracy - odhalenie na Slovensku (Február 2020).