Chudnutie

V dnešnej dobe sú gastronomické pokušenia veľmi ťažké udržať si tvar. Súčasne môže byť výskyt ďalších kilogramov ovplyvnených rôznymi chorobami, stresovými situáciami a "sedavou" prácou. Stáva sa tiež, že ani diéty, ani lieky, ani homeopatické prostriedky nepomáhajú schudnúť.

Ale je možné stratiť tie extra libier pomocou magie? Aké kúzla pre chudnutie sú v bielej mágii? Ktorú fázu mesiaca je najlepšie vykonať tieto rituály a rituály? Aké sú dôsledky odovzdania kúzla? Odpovede na každú z týchto otázok nájdete v našom článku.

Aké sú kúzla strata hmotnosti?

Často sa nadbytočná hmotnosť z fyziologických dôvodov neobjavuje, ale kvôli zlému oku alebo tmavému hexu, ktoré zavinili závistiví ľudia. Na druhej strane silné kúzlo na chudnutie možno nájsť v základoch bielej a v praxi čiernej mágie. Čierne rituály však predstavujú nebezpečenstvo pre obete, ako aj obeť, ktorej sa jeho problém prevádza. Na jednej strane, temný hex je logická pomsta voči tomu, kto pôvodne uložil pečať úplnosti. Problém je však v tom, že zlo uvoľnené do astrálneho systému sa môže vrátiť do kariéry pre "efekt bumerangu".

Preto je pre chudnutie lepšie obrátiť sa na bielej mágie, ktorá nikomu neškodí, volá len vyšším silám, aby pomohla, a odstráni akýkoľvek čierny potlač s šikovným prístupom. Všetky pozemky na rýchlu stratu hmotnosti, rovnako ako iné kúzla na rozlúčku s niečím, sú čítané na klesajúci mesiac. Najsilnejšie z nich sú:

 • Sprisahanie za mesiac;
 • Rituál s vodou;
 • Kouzlo na bylinkový čaj.

Rozprávajme sa o každom z nich.

Rituál na chudnutie

Ako už bolo spomenuté vyššie, malo by to byť akékoľvek sprisahanie, ktoré by schudlo na čítanie na skrátenom mesiaci. Existuje však obrad, ktorý je potrebné vykonať pri pohľade na polmesiaci. Na vykonávanie tejto sviatosti by mala byť spárovaná s štíhla priateľkou, oblečená v priestranných šatách. O polnoci si práve ženy vymieňajú oblečenie a menia oblečenie. Potom by štíhla priateľka mala povedať nasledovné:

"Odo mňa, [Meno], k vám, [Názov] je tenký, pretože som štíhlý, budete tiež štíhlý, pretože tuk v mne nestačí - tak vaša zem zmizne!"

V tejto dobe druhá žena by mala čítať nasledovné s istotou hlas, hladil šaty štíhlej priateľky nosil na:

"Ako sa mi dobre hodia oblečenie -
Takže mačka sa bude držať
Do svalov, žíl a bielych kostí!
Úplnosť - ísť preč! Tuku - choď! "

Po prečítaní sprisahania obe ženy obrátia svoje tváre na mesiac a zároveň hovoria:

"Luna sestra!
Nech je to pravda!
Ťažký tuk, šmykľavý tuk -
Zo zeme von - v zemi pôjde,
Smútok [Meno úplnej ženy] vezme so sebou!
Povedali sme
Mesiac je zapečatený
Boh počul
Osud rozhodne!
Amen! Amen! Amen! "

Na konci obradu by mali byť oblečenie oboch účastníkov pochované na najbližšej križovatke. Je žiaduce, aby bol v blízkosti mladý strom s ženskou energiou - jelša, breza, horský popol alebo osika. Ak je všetko vykonané správne, žena po 7 dňoch stráca váhu.

Zbohom prechodu vodou

Ak chcete čítať silné sprisahanie, aby ste schudli na vode, potrebujete:

 • Pohár cirkevnej vody;
 • 3 chrámové sviečky.

Pred spaním by ste mali svietiť sviečky a sprisahanie schudnúť, aby ste čítali vodu a pili ju v malých dúškoch počas čítania. Text kúzla je:

"Rýchla voda, silná voda!
Spustíte, neviete kde!
Choď dovnútra
Vezmite moju váhu,
Všetko, čo je rozbité - správne,
Nechaj mi tvoju ľahkosť!
Aby som sa nezletil
Existuje veľa by sa nepáčilo
Áno, v mene Otca, Syna a Ducha Svätého,
Amen! Amen! Amen! "

Po opití celého skla na poslednú kvapku je potrebné vysloviť nasledujúcu pečať:

"Od svätej vody -
Áno, nebudú žiadne problémy!
Moja zbytočná váha odíde
Áno, na oplátku, dobrá príde!
Amen! Amen! Amen! "

Ďalej by mala žena čakať, kým sa sviečky nevyhoria. Cinder nemôže byť vyhodený. Musia byť zabalené v bielom tkanive a zakopané za úsvitu pod najbližším ženským stromom. Táto metóda vám umožní schudnúť o 5 kilogramov každý týždeň v nasledujúcom mesiaci. Preto s malým množstvom extra kilogramov sa neodporúča používať.

Kouzlo na bylinkový čaj

Pre tento obrad bude potrebovať bylinný čaj. Môže to byť sedatívna kolekcia na použitie v noci, alebo harmanček na prechladnutie - na tom nezáleží. Nápoj sa varí, ochladí sa na prijateľnú teplotu. Je dôležité poznamenať, že na to, aby toto chudnutie kúzlo fungovalo, korenie, mlieko a cukor nemožno pridávať do čaju. Predtým, než konzumuje nápoj, je mu zaľúbené kúzlo:

"Čistenie čaju, liečivého čaju, liečivého čaju!
Vyčisti svoje mäso od čiernej choroby,
Z bremena ťažkého
Od žiaľu krutého!
Tuk je mäkký, viskózny tuk, tučný tuk!
Vypadni z môjho tela!
Ako môžem piť z tejto misy -
Takže môj chudnutie a začať! "

Toto kúzlo sa opakuje najmenej 7 krát. Nápoj, ktorý sa tak spája, sa pije krátkymi prestávkami v malých dúškoch. Nemusíte sa ponáhľať - čitateľ kúzla musí cítiť, ako sa lieči tekutina naleje na jeho telo a jasne prezentuje jeho strata hmotnosti. Po prvé, niekoľko libier a potom všetka nadmerná hmotnosť zmizne. Ak kazeta robí všetko v poriadku, proces straty hmotnosti začne posledným dúškom čaju, ktorý bol vyslovený.

účinky

Bieli rituály sprisahania rýchlo schudnúť nemajú negatívne dôsledky pre účastníkov sviatosti ani pre neoprávnených ľudí. Správne čítanie magického textu vám umožní stratiť niekoľko desiatok kilogramov.

Avšak aj tie najsilnejšie sprisahania, ako schudnúť, nemusia fungovať. Dôvodom je veľa:

 • Používanie cirkevných doplnkov nie je pokrstením čarodejníkov;
 • Nedôvera vo vlastné slová a činy;
 • Nedostatočná psychologická a duchovná pripravenosť pretekára. Ak sa používajú pohanské sprisahania, pred čítaním kúziel na zníženie hmotnosti musí byť častejšie v prírode. Ak má kúzlo modlitbu, musí pred obradom úbytku hmotnosti predchádzať týždenný pôst s návštevou cirkvi a pokánia;
 • Neúspešný výber miesta konania rituálu. Biele sviatosti by sa nemali vykonávať na miestach s negatívnou energiou, ako aj v blízkosti cintorínov, nemocníc, hospicov atď.
 • Závažná choroba alebo morálna depresia zberača počas rituálu;
 • Prekrytie biopólu kasína silnejšou energiou čierneho čarodejníka, ktorý vyjadruje nemožnosť znižovať hmotnosť

Je možné posúdiť, či sprisahanie o stratu hmotnosti pracovalo do týždňa po ňom. Žena môže stáť na váhe a kontrolovať váhu. Ak nestratila aspoň 1 kilogram - znamená to, že pozemok nefungoval. Opätovné vykonanie obradu na úbytok hmotnosti je možné len po mesiaci vo fáze ubúdajúceho mesiaca. Predtým sa môžete pripraviť v novom živote, preskúmať svoje stravovacie návyky, robiť šetriace cvičenie na odstránenie tuku z brucha.

Pozrite si video: Najlepšie cviky na chudnutie! PRAVDA ODHALENÁ!!! Tréning, kardio, tipy na vyrysovanie svalov. (November 2019).

Loading...