Módne manikúra jeseň 2018

Podľa odborníkov a show fotografií z výstav, 2018 je čas starostlivosti, citlivosť a prirodzenosť. Dievčatám sa odporúča opustiť obrovské rozšírenie nechtov v prospech malých, ale krásnych a elegantných. Na jeseň sú zaujímavé vzory, ktoré nás každý rok inšpirovajú svojimi jasnými šťavnatými farbami.

Módna manikúra na jeseň

Prirodzenosť, harmónia, štýlová kombinácia elegancie a jednoduchosti sú hlavnými trendmi pre sezónu jeseň-zima. Tučné poznámky v dizajne neboli takisto zrušené, ale tu si musíme pamätať na miernosť. Dokonca aj najmodernejšia manikúra by nemala priťahovať príliš veľa pozornosti.

Manikúra na jeseň: módne trendy (foto)

Zima a jeseň a ponúknuť zaujímavé nové predmety.
Trendy nahý štýl je hlavným hitom v tejto sezóne. V doslovnom preklade znamená slovo "nahotu", to znamená prirodzenosť a maximálnu prirodzenosť.

Jedná sa o novinky v minimalistickom štýle: francúzsky alebo jemný odtieň ružovej, béžovej, mliečnej a svetlohnedej, ktoré dokonale vyzdvihujú krásny tvar nechtov (tento rok navrhuje zrušiť ostré možnosti a vytvoriť kruhový alebo mandľový tvar nechtu). Pozrite si fotografie nových položiek.

Jeseň francúzština

Nová sezóna a najnovšie trendy ponúkajú módnym ženám opäť pripomenúť francúzsku (francúzsku manikúru). Biela klasická manikúra francúzštiny zostáva dôležitá (obzvlášť miluje zimu). Ale pre odvážnych je návrh na jeseň nechty - francúzsky.

Nezvyčajné riešenia, ako sú francúzske šaty s jiskrami, abstrakcie, kozmické pokyny, rôzne kosoštvorce a cikcaky, spôsobia, že vaša manikúra bude svieža a trochu trpká. Na fotografii tento moderný dizajn vyzerá veľmi štýlovo.

Návrh nechtov: nový štýl ombre na jeseň

Ak sa vám francúzsky zdá príliš nudný, je tu ešte jedna novinka pre jeseň - módnu manikúru na ombre. Neobvyklý dizajn s prechodom z jedného odtieňa do druhého vyzerá dobre na dlhých aj krátkych nechtoch.

V klasickej verzii novosti sa zmena odtieňov začína v základni a postupne sa mení a prechádza z jednej farby na druhú. Podklady nechtov sú namalované v svetlých odtieňoch, na špičke vytvárame nechty tmavšie. Tento módny dizajn bude vyhovovať tak mladým dievčatám, ako aj starším ženám.

Najlepšie zo všetkého je, že dizajn novinky vyzerá, ak kombinujete odtiene jednej farby (na jeseň sa páči teplé farby, zima je chladnejšia). Po sledovaní fotografií alebo videí môžete ľahko urobiť manikúru doma.

Jesenná manikúra na krátkych nechtoch

Ďalšie inovácie a trendy na jeseň.

Na fotografii z časopisov pre tento rok, kde sú prezentované všetky hlavné trendy, je možné poznamenať, že v tejto sezóne sa mnohé ženy rozhodli nahradiť rozšírené dravce nechty čistými krátkymi.

Majiteľom týchto skromných špecialistov na manikúru sa odporúča, aby venovali osobitnú pozornosť tanieru a následne prírode, aby zdokonalili svoj tvar nechtov.

Pokiaľ ide o kresby, okrem francúzskeho a ombre, laconic bude relevantný, momenty sú naivné varianty v primitívnom štýle. Na fotografii sa podobný dizajn podobá detským kresbám. čo znamená, že vám ešte viac pripomenie jeseň.

Mesačná manikúra na jeseň

Po preskúmaní archívov fotiek môžete vidieť, že tento dizajn nechtov prišiel k nám od vzdialených 30 rokov. V týchto časoch bolo považované za neslušné maľovať celý klinec lakom, takže otvory ženy zostali nezakryté.

Teraz môžete túto módnu manikúru urobiť rôznymi spôsobmi:

 1. hrať na kontrast pomocou rôznych jasných lakov (rozsah farieb "jeseň");
  vyberte lak strieborno-zlaté odtiene;
 2. ako skutočná žena z fotografie 30-tych rokov, nechávajú základ nechtov transparentné;
 3. hrať s tvarom dierky (môže byť hladko zakrivená, v tvare trojuholníkového úsmevu a tiež s dvojitým obrysom).
  skombinujte mesiac + francúzsky.

Navyše je novinkou, že s týmto dizajnom môžete chodiť aspoň na jeseň, bez toho, aby ste museli opravovať nechty. Dobré trendy v tomto roku.

Myšlienky s obrázkom

Ak chcete mať na jeseň krásnu a módnu manikúru, ale aby nevyzerala príliš vzdorná, nechcenti stylisti odporúčajú zdobiť nie všetko, ale selektívne jeden klinec (často dva).

Ak chcete, aby jesenná manikúra s obrázkom vyzerala krásne nielen na fotografii, ale aj v štýle v živote, odborníci odporúčajú používať len gélové leštidlá. Tieto nové predmety okrem toho, že vyzerajú lepšie, trvajú aj dlhšie.

Tu stojí za zmienku o aplikáciách a maľbách na tému jeseň. Farba zvolí vhodný trend: červená, trendová čerešňa, tlmená zelená, zlatá a modrá.

V období, keď jar a leto zostanú za sebou a jesenná sezóna príde, bude vhodný návrh nechtov s príslušnými výkresmi:

 1. javorové listy;
 2. dub;
 3. breza;
 4. a tiež zhluky rôznych zrelých bobúľ.

V chladnejšom jesennom období, keď je zima blízko, môžete vo svojom dizajne použiť dažďovú kvapku. Pozrite sa na fotografiu: môžu byť použité doma s obyčajným štetcom, alebo jednoducho kombináciou farebného laku s priehľadným. Jednoduchý, ale veľmi harmonický dizajn.

Hlavným trendom v tomto roku je mačacie očné gélové leštidlo.

Ide o neobvyklý tmavý šelak, ktorý vytvára efekt trojrozmerného obrazu. Obzvlášť krásne nové výrobky vyzerajú v priebehu dňa, keď lak začne blikať a odrážať odtieň od druhého, keď dopadne na slnko. Na fotografii to môže byť jasne vidieť.
Dokonale zdôrazňuje obraz štýlovej a sebaistkej ženy.

Pamätajte, že dámske ruky sú to, na čo muži najprv venujú pozornosť. Postarajte sa o ne, sledujte ich zdravie a nezabudnite prehodnotiť najnovšie produkty a fotografie s najnovšími trendmi v tomto roku.