Sprisahanie milovať manžela za svoju ženu

Vyhasený požiar lásky, musíte zapáliť žeravé ...

Ak sa vzťahy v rodine ochladia, manžel nevykazuje svoje bývalé pocity, alebo existujú podozrenia z vlastizrady, mali by ste sa uchýliť k osvedčenému starému spôsobu - sprisahania k láske. Od staroveku sa ženy uchýlili do trikov, aby vrátili manžela alebo prebudili bývalú vášeň a obrátili sa na biele kúzelníkov o pomoc.a.

Aké sú sprisahania, ktoré miloval môj manžel?

Láska, vášeň, úcta, starostlivosť, dôvera sú dôležitými zložkami manželstva. Je zlé, ak chýba jedna z komponentov, ale keď nie je láska, výsledok môže byť smutný. Žena by nemala tento problém ignorovať a v prípade potreby môže použiť sprisahania, ak jej manžel stratil záujem alebo išiel na inú ženu.

Sprisahanie, ktoré si manžel mohol oceniť v náručí, ktorý nosil, sa dá čítať doma bez toho, aby sa uchýlil k službám čarodejníkov a čarodejníkov. Najobľúbenejšie a najdôležitejšie obrady sú:

  • Na vode
  • Na úplňku
  • Na vlasoch,
  • V období nového mesiaca,
  • Na kolíku.

Rituály s fotografiou sa používajú častejšie na lásku a odpovede od divočiny. Výber sprisahania by sa mal robiť aj s mimoriadnou opatrnosťou a odporúča sa biela magia. Tmavá mágia môže poškodiť manželku aj manželku.

Na vode

Príbehy o láske manžela pre svoju manželku čítať doma je pohodlnejšie a ľahšie na vode. Najčastejšou láskavou pomluvou je piť na úplňku alebo počas rastúceho mesiaca. Vo štvrtok, skoro ráno, musíte vziať pohár vody a povedať tichým, pokojným hlasom:

"Pôjdem skoro hľadať vodu, budem to hovoriť a prinesie to domov, aby som pili môjho manžela, znova prebudil lásku Nech sa moje srdce roztopí, zavolajte mi samo a zachovávajte len moje meno v mojej duši Nech to priťahuje rodinu späť ako magnet ".

Spišaný vodný vodca musí piť. Preto je možné z neho pripraviť čaj alebo kávu. Jednoduché sprisahanie na pitie, ktoré sa musí vykonať denne počas troch týždňov, bude pomerne účinné. Ráno je potrebné tajne začať hovoriť s nápojom svojho manžela a popíjať tri poháre z jeho pohára. Po každom sipu musíte zopakovať magické slová:

"Pijem prvé a pijete, odteraz nebudete s nikým iným."

Nápoj by mal byť predložený jej manželovi bez varovania o sprisahaní. Je dôležité, aby milované nehádali nič. Takže vplyv hexánu získa viac sily a vplyvu.

Na úplňku

Celý mesiac zväčší magické pozemky o polovicu, takže najsilnejšie obrady môžu byť použité na úplňku. Šanca vrátiť druhú polovicu v tomto období výrazne stúpa. Výsledok rituálov vykonaných na plnom mesiaci je zaručený.

Považované za najúčinnejšie sprisahanie na fotografii. Nie je potrebné sa báť - to je biela mágia, bez toho, aby si na človeka uložila svoju vôľu. Pre rituál si urobte fotografiu záujmovej osoby a cirkevnej sviečky. O polnoci prejdite do okna, obráťte obraz na oblohu a umiestnite zapálenú sviečku na vašu stranu. Sviečku viesť kruhové pohyby v smere hodinových ručičiek za fotografickou kartou v tichom slova zmysle:

"Svetlo k svetlu, mesiac k nebu (meno človeka), ku mne prišiel, inšpiroval som myšlienky vidieť môj obraz všade: na každom peši, v zrkadle a na vodnom povrchu, za mojou chrbtom a vedľa mňa. On ho nájde a nebude blízko k nemu, prosíme vás o lásku a lojalitu.

Skryť fotografiu pod vankúšom a ísť spať. Nasledujúcich 9 dní ju nosíte bližšie k srdcu, môžete vo vnútornom vrecku svojho oblečenia alebo peňaženky. Mentálne naladiť svojho milovaného a vášho zväzku.

Na nový mesiac


Nový mesiac - obdobie zvyšovania a zvyšovania magickej energie. V období nového mesiaca je pohodlné a efektívne uskutočňovať obrady na lásku, takže pocity budú rásť s nočnou hviezdou. Ideálnou možnosťou by bolo sprisahanie na vec, ktorú neskôr použije milovaný človek.

Kúpiť vhodný darček a v noci, pri pohľade na mesiac, obsadenie:

"Prijmite dar a stratíte mier, nezabudnite na môj obraz. Keď tento mesiac rastie, vaše srdce vás pritiahne ku mne."

Dajte vec svojmu milencovi ako znamenie pozornosti, ale na oplátku nevyžadujte ani neočakávajte nič. Darček musí pochádzať z čistého srdca a úprimne, inak obrad nebude fungovať. Pre návrat človeka k rodine sa odporúča použiť silné sprisahanie na milovanie svojho manžela na novom mesiaci. Ak chcete vykonať rituál doma, budete potrebovať nasledovné:

  1. Tri sviečky.
  2. Pohárik čistenej vody.
  3. Nedávno použitá položka obete.

O polnoci sviecejte sviečky, umiestnite trojuholník a do stredu položte to, čo máte radi. Ponorte prsty do nabitej vody a posypete predmetom na stôl a opakujte:

"Vyzývam vás vodou, ohňom a vašou vecou (meno človeka), bez mňa, ako bez svetla, túlať sa v tme, stačí sa pozrieť na mňa, ako keby životná vlhkosť v teple. bez toho, aby sa pozrel na iných.

Majte očarovaný predmet pod posteľou. Príbeh má silnú energiu a čoskoro sa milovaný vráti.

Kúzlo na vlasy


Viazanie svojho manžela na seba umožní, aby kúzlo vlasov, a budete potrebovať pár vlasov veriacich. Pomocou sprisahania vlasov môžete prebudiť lásku a chuť. Existuje množstvo rúk s vlasmi, takže je dôležité starostlivo a zodpovedne vybrať ten správny. Niektoré sprisahania sú neškodné, iné majú vážne negatívne dôsledky.

Obrad založený na bielej mágii sa robí v noci stúpajúceho mesiaca po polnoci. Pripravte bielu alebo červenú sviečku vopred a rozsvieťte ju. V úplnom tichu a osamote si vezmite vlasy svojho milovaného, ​​držte ho v dlani a prezentujte jeho obraz. Odrežte alebo odtrhnite rovnaké množstvo chĺpkov z hlavy a pridajte vlasy svojho manžela a povedzte:

"Ja som vo vás a vy vo mne - navždy tkaný osudom."

Chlpy by mali byť starostlivo zapálené z plameňa sviečky a povedať slová:

"Naše telá a duše budú jedno, pretože popol padne na popol, ako vlas vlasom, nikto nemôže byť od nás oddelený, nie je oddelený a spojenie milujúcich sŕdc nemôže byť zničené."

Sviečka necháva spáliť až do rána, potom sa musí odstrániť z domu. Aj tento sprisahanie je užitočné, takže manžel sa nehľadá na iné ženy.

Ako hovoriť kolík o láske svojho manžela?

Bežný rituál pre bežný kolík. Nové, len kúpil pin by mal byť nosený na 3 dni, pripojenie nadol hlavu. Po uplynutí termínu musíte spozorovať sprisahanie:

"Nos, neztrať, nezabudni na svoju ženu.
(Meno manželky) láska a riadte ostatných.
Buďte verní, zabudnite na zvyšok.
Pripojím kolík, priťahujem sa k sebe.
Láska (meno manžela) sa vráti ku mne! "

Kolík musí byť pripevnený k oblečeniu milovaného človeka zvnútra s hlavou nadol. V blízkej budúcnosti je zaistené oživenie zmyslov a navyše kolík bude vynikajúcim talizmom, ktorý dokáže chrániť pred zlým okom, poškodením a dokonca láskou z boku.

Pozrite si video: Last Action Hero (November 2019).

Loading...