Propagačný pozemok

Všetci už dlho poznajú nemennú pravdu: "Aby ste dosiahli niečo v živote, musíte veľa pracovať." Ale niekedy sa stane, že pracujete na hranici svojich silných stránok a schopností, zmiznete celé dni v kancelárii, nevidíte svoju rodinu, ale sedíte na tom istom mieste. Dôvody sú úplne odlišné: od vysokej konkurencie až po nepočujúcich až po náznaky a žiadosti manažmentu. Ako vyriešiť problém? Vyskúšajte kariéry!

Pozrime sa podrobnejšie na to, aké sprisahania existujú pre propagáciu v službe, zoznam potrebných atribútov a pravidiel pre vykonávanie obradov.

Aké sú pozemky na propagáciu?

Pozemky na propagáciu nie sú veľmi odlišné od ostatných. Pre nich je tiež dôležité dodržiavať pravidlá správania, prítomnosť kúzel a čarovné príslušenstvo. Takéto obrady môžu byť vykonané doma, ale pracovné prostredie bude ideálnym miestom. Nezabudnite na mesačné fázy - bude to obdobie rastúceho alebo úplného mesiaca. Nedoporučuje sa čítať na klesajúcu, pretože efekt môže byť priamo opačný a namiesto zvyšovania riskujete stratu vášho predchádzajúceho miesta bez toho, aby ste dostali nový.

Medzi najefektívnejšie rituály pre úspešnú kariéru patria:

 • pozemok na kancelárskych zariadeniach;
 • kúzlo s kancelárskymi potrebami;
 • sprisahanie na pracovisko;
 • Hex na dokumenty (priečinky, papier).

Je ľahké vidieť, že všetky obrady sú vykonávané na základe vecí, ktoré sú priamo použité v procese. Okrem hlavných spôsobov, ako si môžete sami prehovoriť talizman, ktorý prinesie veľa šťastia a priláka ziskové zmluvy, zákazníkov a ďalšiu prácu na čiastočný úväzok.

Príprava na ceremónii

Príprava na povýšenie na kariérovom rebríčku je univerzálna. Bez ohľadu na zvolený rituál je potrebné dodržiavať niekoľko pravidiel:

 1. Rozhodnite sa o sprisahaní, ktoré vám vyhovuje. Závisí to od toho, že je ľahké vystúpiť z konšpirácie alebo je k dispozícii.
 2. Nalaďte si pracovnú náladu. Zamyslite sa nad prácou, predstavte si nárast, nové mzdy, známych, ktoré získate s rastom.
 3. Usporiadajte správnu atmosféru. Ak plánujete vykresliť dom, snažte sa mať čo najviac objektov, ktoré pripomínajú prácu v miestnosti.
 4. Držte sa nariadenia o plánovanej akcii. Nikto by nemal vedieť o pripravovanom obrade, ani o vykonávanom obrade.
 5. Počkajte na správne podmienky. Patria sem mesačná fáza a čas dňa. Väčšina rituálov sa vykonáva vo večerných hodinách, takže by bolo pekné zostať na pracovisku.
 6. Keď vyslovujete čarovné slová, musíte sa dotýkať pomocných predmetov oboma rukami a nechať oči zatvorené. Predstavte si, ako vaša energia naplní a posilní sa vráti do tela.

Po dokončení prípravku prejdite na obrad.

text

V každej z vyššie uvedených sprisahaní sa používajú nielen rôzne rekvizity, ale aj kúzla.

Na vykreslenie kancelárskych zariadení môžete vybrať pracovný počítač, telefón, fax alebo dokonca aj tlačiareň. Toto kúzlo znie takto:

"Sila pracovníka získava silu, zásobovanie a nabíjanie. Aby ste pracovali tak, aby boli neprerušované a bezproblémové, aby ste sa vzplývali láskou a veľa peňazí na prácu. Chcem dosiahnuť viac, aby sa režisér nedostal dostatku chvály! Posunujem sa, učím sa, zlepšujem sa a obohacujem sa! Slová ako kameň sú silné a tvrdé, tak to buď! "

Čím častejšie používate položku, tým skôr príde nárast.

Úloha na pracovisko je iná, pretože môže byť vykonaná kedykoľvek, dokonca aj v priebehu práce, pretože nevyžaduje ústne hláskovanie. Stačí, aby ste vo svojej mysli opakovali slová niekoľkokrát denne:

"Keď včely pracujú na poli a mravce pracujú na zemi, tak som v kancelárii (vaše pracovisko) prebudený a bdieť v noci. Použijem svoju silu, budem slúžiť zamestnávateľovi, zlepším to. Amen! "

Odporúčané dokumenty sa odporúčajú používať pred tým, ako sa tieto dokumenty odovzdajú vyššej správe. Dajte ich do hromady, stlačte oboma rukami okolo okrajov a povedzte:

 • na schválenie projektu - "prinášam úrady a učiním efekt pre seba!";
 • na úspešnej zmluve - "Na papieri nie je priestor, odpoveď bude pozitívna!";
 • za zvýšenie platu - "Žiadam o žiadosť, ako odmenu za zmluvy (názov dokladu), ktoré dám, aby som dúfal, že budem mať aj nový plat."

Zvláštnosť ohovárania v rýchlej a krátkej expozícii. Pomôžu pri dosahovaní krátkodobých cieľov, takže skúsení špekulanti vám odporúčajú, aby ste použili zvýšenie sľubu len ako dodatočné opatrenie, pretože ste predtým vykonali hlavný sprisahanie.

účinky

Očakávajú okamžité zvýšenie nestojí za to. Taká vec, ako je posun do kariéry, sa nestane okamžite. Aby sa túžba splnila a kariéra smerovala do kopca, odporúča sa dodržiavať pravidlá a rozumne používať sprisahania. Aby sa zabránilo negatívnym dôsledkom:

 • Nevykonávajte viac ako jeden obrad za mesiac. Môžete kombinovať rituály s ohováraním, ale nie viac;
 • Nepoužívajte sa v tomto období v konfliktných situáciách a nemusíte sa pochváliť výsledkom, ktorý ste ešte nedosiahli;
 • Nechcete poškodiť osoby, ktorých miesto plánujete vziať. Okrem toho sa nesnažte eliminovať súpera pomocou magie!
 • Zapojte sa do sebaorganizácie, duchovného a duševného osvietenia. Vyčisti svoju myseľ a myseľ negatívnych myšlienok.

Podľa vyššie uvedených stanov vám umožní dosiahnuť výsledok bez negatívneho výsledku. Takže môžete vyliezť kariérny rebrík bez poškodenia seba a iných. Choďte do toho!