Módne svadobné manikúra 2019

Dokonalá svadba sa skladá z malých vecí. Každá nevesta vie, aké dôležité je poskytnúť všetky odtiene a venovať zvláštnu pozornosť vzhľadu. Keď sa oženila, dievča chce vyzerať menej perfektne: najlepšie šaty, závoj, účes, make-up a samozrejme aj manikúru. Krásna manikúra by mala dopĺňať obraz nevesty a zodpovedať ju, zatiaľ čo je v móde.

Ktoré svadobné manikúry budú v móde v roku 2019?

Klasické svadobné francúzske

Krásna manikúra nevesty - okrem svadobného obrazu. Hrebene sú pokračovaním dekorácie, preto by ste mali venovať osobitnú pozornosť dizajnu. Pri výbere svadobnej manikúry venujte pozornosť:

 • módne trendy odvetvia nechtov;
 • dĺžka nechtov;
 • tvar klinčeka na nechty;
 • svadobné farebné schéma;
 • prítomnosť šperkov po ruke.

V rokoch 2018-2019 svadobný stylisti nedoporučujú používať rukavice v obraze nevesty, preto sú mimoriadne dôležité krásne nechty. Je lepšie vybrať oválny alebo mandľový tvar z foriem. Námorné nechty v tejto sezóne nie sú vítané.

Trend módnej manikúry v roku 2019 sa trochu líši od predchádzajúcich rokov, vrátane farebnej schémy, takže dizajn by mal byť vybraný s osobitnou starostlivosťou.

Trendové farby a odtiene

Svadobné bundy s kamienkami v tvare srdca

Než začnete so základným dizajnom, musíte si vybrať farbu svadobnej manikúry. Tu majitelia nechtových služieb odporúčajú zvážiť niekoľko faktorov:

 • farebná schéma svadobných šiat;
 • dostupnosť farebného príslušenstva;
 • hlavné farby použité pri návrhu svadby;
 • osobné preferencie nevesty.

Po definovaní hlavných odtieňov môžete prejsť k výberu farieb a dizajnu.

Klasická manikúra

Fawn svadobné manikúra s kamienkami a vločkami

Hlavná farba pre dizajn svadobných nechtov je stále biela. Ružová kamufláž má druhú pozíciu, ale v roku 2019 ju prirodzene odtiene hladko odtiene:

 • broskyňa;
 • mäso;
 • béžová;
 • prachový;
 • ružová plavá.

Pri absencii dodatočných dekorácií na nechty alebo výkresy sa odporúča používať laky a gély s perlou.

Nasýtené farby

Matný biely dizajn s farebnými kamienkami, diery a bujóny

Nezvyčajné jasné farby, ktoré sa prelínajú s témou svadobnej oslavy, sa stávajú čoraz obľúbenejšími. Často nevesty radšej robia bohatú manikúru, vhodnú pre škálu doplnkov šiat alebo dizajnu sály. Môže to byť červené, modré, fialové, modré a dokonca aj zelené odtiene.

Vodca medzi nezvyčajnými farbami používanými v svadobnej manikúre v roku 2019 je farba Marsala.

Zvolená paleta nemusí nutne úplne zaujať koncept manikúry. V dizajne vhodnej farby je potrebné urobiť niekoľko odtieňov. Môžu to byť farebné kamene alebo kempingy, alebo možno aj nenápadný vzor.

Výkresy a dizajn

Svetlo ružový svadobný dizajn s bodkami a čipkou

Návrh nechtov na svadbu stále dodrží klasické kánony. Vedúce postavenie v roku 2019 je stále obsadené francúzskou bundou. Častejšie je doplnené o rôzne prvky.

Spolu s francúzštinou, mnohí majstri nechtového umenia odporúčajú dodatočne vyzdvihnúť jeden klinec s jedinečným vzorom. Pre svadobné manikúru nevesty so vzorom hlavne emitujú kvetinové motívy. Najzkušenější remeselníci ponúkajú aj ďalšie možnosti:

 • zlaté krúžky;
 • fiktívne nápisy;
 • vzory vírov;
 • koruna;
 • kópie šiat a smokingu.

Každý prvok svadby môže byť obsiahnutý v podobe manikúry, jediná vec, ktorej sa treba vyhnúť - množstvo detailov.

Nové nápady s jiskrami a kamienkami

Svadobná manikúra s leskom a kamienkami

Zriedka to, čo robí svadobná manikúra bez rhinestones alebo trblietky. Spolu s nimi je dizajn so sľudou, perlami a builly tiež populárny teraz. Zmena len dizajnu nechtov.

Najmódnejšia manikúra zahŕňa použitie krku a lesk v harmonickej kombinácii. Sú rozdelené cez nechty postupne o gradientový efekt.

Nedoporučuje sa pridávať obrázky. Základ takého nechtíka musí byť monotónny v pastelových odtieňoch.

Svadobný dizajn s leskom

Nude manikúra so šedým leskom

Make svadobné manikúra s glitter na jednom klinec alebo všetko. Niektorí experti odporúčajú používať takzvanú "snehovú guľu", ktorá vyzerá ako trblietavá, ale s predĺženým tvarom.

Sekvety musia zodpovedať zvyšku konštrukcie. Nepoužívajte busting a uprednostňujte harmonické farby:

 • striebristé;
 • biela;
 • ružová;
 • gold.

Manikúra s kamienkami

Pearlescent biela manikúra s kamienkami a bundou

Pri výbere svadobnej manikúry s kamienkami je potrebné určiť ich polohu. Vlastne pokrývajúci celý necht s kamienkami alebo zdobením ich francúzskeho.

Pomocou kamienkov rozdeľte necht na polovicu, pokrývajúc jednu z nich vhodnou farbou a druhou ponechajte prirodzenú farbu.

Niektorí majstri majú na základni nechtov jeden kamienok, čím vytvárajú minimalistický dizajn.

Bude návrh čipky relevantný?

Nočná konštrukcia "čipka"

Čipka manikúra je jedným z obľúbených návrhov modernej nevesty. Vzhľadom na módu pre svadobné šaty s čipkami vložky, nie je prekvapujúce, že tento prvok sa zakorenil v umenie nechtov.

Svadobné manikúru s čipkou vykonávajú niekoľkými spôsobmi:

 • Používanie prírodných čipiek;
 • Nakreslite akrylový alebo gélový lak;
 • Použite špeciálne pečiatky;
 • Zakryť nechty pevnou čipkou.

Zmena umiestnenia čipky na nechtoch. Nechty úplne vyrobené v technike "čipky" už nie sú relevantné. Mastieri na manikúru používajú gélové leštidlo na farbenie niektorých prvkov na okraji nechtov, namiesto francúzskeho alebo diery, naplnia polovicu nechtu s guipure alebo nechajú kresliť na bokoch.

Preferencie vo farbách čipky sa tiež zmenili. Teraz spolu s bielym vzorom sa čierne aktívne používa.

Ako zmeniť klasické svadobné bundy?

Klasická svadobná bunda s otvormi a čipkou

Až doteraz je obľúbenou voľbou pre väčšinu neviestok svadobná francúzska manikúra - klasická francúzska. V roku 2019 experti odporúčajú, ak nie úplne zmeniť preferencie, potom ich doplňte. Najrelevantnejšia bunda:

 • diagonálne;
 • široký;
 • farba;
 • čipky;
 • zo sľudy;
 • s otvormi.

Pre francúzske perfektné vložky krajky umiestnené na okraji alebo na bokoch. Môžete zdobiť stred nechtu s čipkou a spojiť sa s otvorom. Majstrom sa doporučuje pridať do kadín na vzor, ​​ak nejaké, drahokamy.

Zaujímavá verzia manikúry - francúzština je úplne vyrobená z kamienkov alebo sľudy. V tomto prípade bude vyzerať skvelo na oválnych nechtoch.

Foto-zbierka krásnych nápadov na svadobnú manikúru 2019

Biela ružová manikúra s kamienkami

Začnite výber svadobnej manikúry, oboznámte sa s hlavnými trendmi, hlavnými módnymi trendmi v oblasti nechtového umenia v rokoch 2018-2019. Medzi ne patrí: neobvyklá bunda, krajka, nahá manikúra a jasné farebné kombinácie.

Najdôležitejšou vecou pri konečnom rozhodovaní nie je zabudnúť na vaše vlastné preferencie. V opačnom prípade manikúra neprinesie radosť, ale len zkazí krásne spomienky.

Prezentovaná fotografická zbierka krásnych nápadov na svadobnú manikúru je vhodná nielen pre nevesty, ale aj pre ich priateľky, ako aj pre hostí osláv.

Francúzska manikúra

Široká bunda s okrajom kamienkov pre ostré nechty

Svadobná manikúra, ktorá sa vykonáva úplne v klasickej technike, už nie je zaujímavá. V rokoch 2018-2019 sa na nechty bude pozerať najlepšia kombinácia francúzskych vzorov, štylizovaných nechtov, kamienkov, perlí, sľudy a trblietky.

Nebojte sa vyzdvihnúť jeden necht so sakom a zdobiť zvyšok iným dizajnom. Alebo naopak, môžete pridať klasickú francúzsku manikúru a vyzdvihnúť nechty, ktoré ju úplne pokrývajú s kamienkami alebo leskom.

Klasické svadobné francúzske Klasická bunda s dierou z kamienkov a vývarov Svadobná bunda s otvoreným vzorom Široký svadobný francúzsky vzorec Crossover bunda s bielymi pruhmi a flitrami Francúzsky s zvýraznenými bielymi klincami a kamienkami Široká bunda s čiernym vzorom Francúzske šaty s dierkami a perlami Svadobné bundy s bielou čipkou Jemná francúzska manikúra s okrajom a bujónmi Svetlá modrá bunda s lesklom a kamienkami Francúzska manikúra s kamienkami a červeným srdcom

Svadobný dizajn so vzorom

Svadobné bundy s bohatými bielymi ružami

Výkresy používané v svadobnej manikúre, väčšinou kvetinové. V tomto prípade môžu byť kvety ploché, maľované alebo vyrobené pomocou pečiatok alebo volumetrických v 3D technológii.

Z odtieňov preferujú prirodzené, biele a ružové kvety. Niekedy je dovolené používať motívy zeleného listu.

Biela-nahá manikúra s vyklenutými kvetmi Biela francúzština s akrylovými farbami Svadobné bundy s bohatými kvetinovými motívmi a kamienkami Klasický foliový korunkový francúzsky obväz Violet Ombre s 3D akrylovými farbami Fialový glitter francúzsky Svadobné manikúra s konvexným vinobraním a kvetinou Manikúra Nyud s bielym plášťom a kvetinovými vzormi Svadobné bundy s vyklenutými kvetmi a kamienkami Neobvyklá biela bunda s kvetinovými motívmi Ombre manikúra s kvetinovým vzorom a leskom Strieborný francúzsky s bielymi kvetmi Svadobné bundy s lesklými kamienkami a monogrammi

Čipka Design

Lacy svadobné manikúra na ružovom laku

Čipka manikúra je ideálny pre svadobné šaty. Zvláštna pozornosť sa venuje majiteľom nechtových služieb, ktoré používajú čipky na nude odtiene laku. Rozsiahle čierne vzory.

Čipka môže úplne zakryť klinec, pochádza z bundy alebo rám nechty na bokoch. Aplikuje sa s pečiatkou, tahaním alebo lepením tkaniny.

Nude svadobné manikúra s čipkou Neobvyklý dizajn s lesklom a zlatou čipkou Biela čipka Peach svadobné manikúra Nude manikúra s čiernou čipkou Biela čipka na červených nechtoch s leskom Biela manikúra s čipkou a kamienkami Čierne čipky kvety na nahé nechty Biela manikúra s geometriou a srdcom Svadobné manikúru s čipkou a akrylovými kvetmi Svadobné bundy s bielou čipkou

Svadobná nahá manikúra

Nude manikúra s kamienkami

Milovníci nahých odtieňov sa budú páčiť svadobný trend z roku 2019. Nahé laky zaujímajú vedúcu pozíciu v dizajne manikúry. Používajú sa namiesto maskovania a hlavnou farbou nechtov.

Kvetinové jemné béžové odtiene dopĺňajú kresby, drahokamy, trblietky, perly, premenené na umelecké diela. Minimalistické návrhy budú vyhovovať akémukoľvek tvaru nechtov a dĺžke.

Nude manikúra s kamienkami a trením Svadobné manikúra nahé s kamienkami Nude manikúra s ohňami a flitrami Minimalistická nahá manikúra s bujónom Mäkká manikúra s kamienkami Ružová Nude Manikúra s Glitter Gél Svadobné manikúra Akt s dierou a kamienkami Jemná nahá manikúra s otvormi Ružová manikúra s kvetinovým vzorom a kamienkami Nude strieborné nechty dizajn Svadobné manikúra akt s zlatou sľudou Matné nahé nechty s bielymi dierkami a vzormi. Nude manikúra s trojuholníkovým otvorom s kamienkami Návrh skla s nahým základom a kvetinovým motívom Nude manikúra s otvormi a strieborné kamifibuki Neobvyklá nahá manikúra s leskom a strieborným srdcom Nude-štýl nechty dizajn so zlatými glitters a kamifibuki

Jasné nechty

Svadobná manikúra s jasnými farbami

Make krásne svadobné manikúra môže byť s jasnými farbami. Aby to bolo možné, odborníci odporúčajú pridať dizajn viacfarebných kamienkov, výkresov, vzorov kontrastných farieb. Môžete použiť šťavnaté odtiene ako základ návrhu.

Z farieb by ste si mali vybrať najvhodnejšiu svadobnú tému alebo zodpovedajúce šaty s príslušenstvom.

Žlto-biela manikúra s práškom, kamienkami a konvexným vzorom Svadobné jemné ružové manikúru so vzorom nevesty Modrý svadobný dizajn s bielymi rozvodmi Nude manikúra s farebnými kamienkami a srdcom builly Francúzske šaty s čipkou a červeným kvetom Sweed Manicure Ombre s béžovou francúzštinou a kvetmi Neobvyklá svadobná červená manikúra s béžovými otvormi Modrá svadobná manikúra s trojuholníkovým zlatým otvorom Biela s tyrkysovými nechtami s kamienkami a bodkovaným vzorom Fialový svadobný francúzsky s hudobnými kresbami Svadobné manikúru "shell" s oranžovými kamienkami Krásne ružové nechty s kvetinovým šmýkačkami a kamienkami Jasne ružová manikúra s akrylovými kvetmi a kamienkami Modré nechty s vlnou kamienkov Neobvyklá manikúra so sľudou a zlatými kamienkami Tyrkysová manikúra s nápisom

Manikúra pre družičky

Zlaté nechty s červenou matnou bundou

Samozrejme, nielen nevesta chce byť krásna na svadbe. Družičky sa tiež pokúšajú nájsť zaujímavý dizajn nechtov, ktorý zohľadnili nechtní remeselníci.

Pre priateľky odporúčame jemné odtiene ružovej a modrej s pridaním zlata. Klasické bundy sú vhodné pre všetky šaty. Ak má oblečenie jasnú farbu, odporúčame vám zvoliť manikúru v nudných tónoch.

Nude bunda s monogrammi zlatej fólie Neobvyklá bunda so zlatým okrajom a bielym lukom Nude dizajn s čiernym bundom a zlatom Bledo modrá manikúra so strieborným lemom Svadobné geometria s guľôčkami a perlami na nechty Jasne ružová manikúra so strieborným leskom Biela ružová manikúra s dekoráciou s kamienkami Návrh nechtov s trením chameleónom Bledo ružová manikúra s bielym práškom Červená matná manikúra s perlami Nechty pastelové farby s pruhmi kamienkov Neobvyklá bunda so sľudovými otvormi Viacfarebná manikúra v nude odtieňoch