Ako sa zbaviť celulitídy doma

Bohužiaľ, mnoho žien čelí celulitíde, a to zkazí ich život. Každý sa domnieva, že by sa mal urýchlene zbaviť. Preto vzniká otázka, ako sa zbaviť celulitídy na pápežovi a lyashke doma?

Existujúce metódy sa najlepšie používajú v komplexe, nie v každom z nich samostatne. To vám pomôže vyhladiť existujúcu "oranžovú kôru" na dne. Ak sa vám zdá, že to skutočne máte, najprv by ste mali hľadať fotografiu - aký celulitída vyzerá a čítať recenzie od zákazníkov o liekoch, ktoré boli použité na boj proti nej.

Zvyčajne sa tvorí celulitída pri narušenom toku lymfy, ako aj pri zmenách hormonálnych hladín počas špecifických období života ženy. V niektorých prípadoch sa problém objavuje z mladosti, čo môže hovoriť o dedičnosti.
Pravdepodobne nie je potrebné povedať, že nezdravá strava, rovnako ako prítomnosť zlých návykov, zohráva veľkú úlohu Často sa tento problém môže vyskytnúť v žalúdku po tehotenstve.

Ako sa zbaviť celulitídy doma

Každá žena má celulitídu inak. Ak môžu byť prvé prejavy odstránené prostredníctvom reklamy, potom pre pokročilejší formulár je potrebný integrovaný prístup. Tento kozmetický problém nie je úplne pochopený, ale na jeho odstránenie potrebujete použiť niekoľko opatrení:

1. Zhodnoťte svoje jedlo. Odporúča sa odstrániť zo stravy všetok tuk, slaný a vyprážaný. Získajte veľa čerstvej zeleniny a ovocia bohatých na vitamíny a minerály.

2. Ukončite všetky zlé návyky, vytvoriť denný režim, ako aj dostatok odpočinku.

3. Využite miestne kozmetické ošetrenie.

4. Cvičenie. S pravidelnou telesnou výchovou môžete nielen zbaviť celulitídu, ale tiež zvýšiť krvný obeh a rýchlosť metabolizmu. Napríklad v posilňovni môžete použiť posilňovač na posilnenie gluteálnych svalov.

Diéta na celulitídu na stehnách a zadku rýchlo zmizne

Aby ste sa zbavili tohto jemného problému, musíte tiež dodržiavať určitú stravu. Pôst je prísne zakázaný, a to ešte viac, že ​​je potrebná pomoc lekárov. Pri zostavovaní denného menu by ste mali zvážiť niektoré pravidlá. Telo by malo dostať dostatok vitamínov a stopových prvkov. Aj potraviny by mali byť vyvážené, takže je potrebné vybrať správne produkty.

Jedzte viac zeleniny. Sú veľmi dobré pre zdravie, pomáhajú očistiť telo. Je žiaduce zahrnúť do potravín fazuľa, cibuľu, kapustu, kôpru, čakanku, paradajku, špenát, baklažán.

Užitočné jesť bobule a ovocie. Sú zložené z veľkého množstva draslíka, a preto tiež pomáhajú očistiť telo. V lete, jesť viac malín a jahôd, jabĺk, kivi a ananás. Jedzte citróny, ale bez cukru. Veľmi užitočné pri strate hmotnosti na konzumáciu grapefruitu.

Počas stravy sa zbaviť celulitídy, je dokonca možné jesť chlieb. Len lepšie, ak je z celozrnnej múky. Je tiež užitočné jesť ražný chlieb. Nevzdávajte strukoviny: šošovica, hrášok, fazuľa. Nezabudnite jesť ryby v pare.

Dieta z celulitídy počas 2 týždňov.

Prvý týždeň
Jedzte 4 pomaranče a dve varené vajcia denne. Mali by ste piť len minerálnu vodu bez obsahu uhličitanu. Okrem toho musíte vypiť aspoň jeden a pol litra. Pomaranče a vajcia by mali byť distribuované v deň, aby nedošlo k pocitu hladu.

Odpovedajúci týždeň.
Napriek tomu pridajte ďalšiu dosku z ryže alebo pohánkovej kaše na vodu. Kaša by mala byť pripravená bez cukru a soli.
V žiadnom prípade nepôjdu taká strava počas dojčenia alebo tehotenstva.

Keď sa zbavujete celulitídy, postupujte podľa niekoľkých jednoduchých pravidiel. Nefajčite vôbec. Ak máte taký zlý zvyk, potom je lepšie ho opustiť, pretože nikotín prispieva k výskytu dier a hrdiel na nohách. Plavidlá sa zužujú a kyslík je nedostatočne dodávaný na kožu a metabolizmus je narušený.

Nie je potrebné robiť občerstvenie medzi jedlami. Ak sa cítite hladní a pred večerou, veľa času, potom piť vodu. Nemali by ste tiež nosiť pevné nohavice alebo džínsy, pretože prispievajú k vzhľadu "pomarančovej kôry".

Celulitída na nohách a na dne - ako sa zbaviť cvičenia

Cvičenie, ako sa zbaviť celulitídy, je veľmi jednoduché. Preto nie je potrebné pracovať v posilňovni. Sú dosť reálne, aby mohli hrať doma. Napriek tomu ich jednoduchosť nepomôže úplne vyriešiť problém - ako sa zbaviť celulitídy na pápežovi a na nohách doma. Cvičenie prinesie vynikajúce výsledky, dokonca aj za prítomnosti silnej celulitídy, len ak ich robíte pravidelne a v kombinácii s diétou.

Skákacie lano. Skočiť asi 15 minút. Môžete si vziať prestávky, chodiť, niečo robiť, ale v žiadnom prípade si nemusíte sedieť.

Drepy. Nohy by mali byť od seba vzdialené od ramien a ruky by mali byť umiestnené na páse. Pri dosadaní, zatlačte zadok, ako keby ste sedeli na stoličke. Keď sú kolená v uhle 90 stupňov, môžete vyliezť. Každý prístup by sa mal vykonať 15 krát a potom s ľahším prevedením pridať činky do cvičenia alebo urobiť viac prístupov.

Chôdza po zadku. Posaďte sa na zem, narovnáte nohy pred sebou, postavte si chrbát rovno, otočte ruky za hlavou. Pohybujte sa na zadku, neohýbajte kolená sem a tam. Cvičenie by sa malo robiť, kým nebudete unavení. Potom chvíľku vyskúšajte a znovu ho znova spustite.

Cvičenie v zbavení sa celulitídy zohráva kľúčovú úlohu. Pri vykonávaní takého malého komplexu dosiahnete vynikajúce výsledky na bokoch a dno za mesiac. Cvičenia budú tiež užitočné pre každého teenagera alebo muža.

Na záver by sa malo povedať, že sa môžete zbaviť celulitídy a ľudových prostriedkov a pomocou masáže v salóne. Balenie s medom je tiež účinné. Pred vykonaním takejto procedúry sa odporúča sprchovať sa pomocou žínku. To tiež pomáha schudnúť a zároveň zbaviť striech. Okrem toho je postup striktne zakázaný pre kŕčové žily. Namiesto zábaly, v tomto prípade je lepšie používať medové masky, pomôžu uvoľniť vaše dve krásne časti tela problémov dokonca aj v neskorom štádiu, môžete predparu vo vani. Tiež nezabudnite na rôzne video lekcie s cvičením pre zbavenie celulitídy. Ak chcete problém vyriešiť raz a navždy, postupujte podľa odporúčaní a všetko bude v poriadku!

Loading...