Aké sú kolíky sprisahania?

Už dlho je zvykom, že ľudia používajú na ochranu ochranu rôznych amuletov. Stoly sa stali veci z domácnosti. Častejšie, malé predmety, ktoré by mohli byť skryté pred zvedavými očami, boli brané ako talizmany. Najobľúbenejšie je stále čap pripnutý na vnútornej strane oblečenia.

Čo môže hovoriť o pinoch?

Kolík je symbol univerzálnej mágie. Kov, z ktorého je vyrobený, vo svete mágie je považovaný za najlepšieho vodiča energie. Malá veľkosť vám umožní vždy nosiť so sebou. Podlhovastý tvar je označený plynulosťou a uzavretý ovál je znakom nekonečna. Ihla je schopná chrániť svojho majiteľa a pichnúť páchateľa. To je dôvod, prečo je obyčajne vyzerajúci predmet považovaný za jeden z najviac multifunkčných amuletov.

Pozadia na kolíku používali aj naše babičky a prababičky, keď chceli zachrániť svoju rodinu a doma pred negatívnymi vplyvmi. Vedeli veľa tajomstiev na zlepšenie zdravia, bohatstva a blahobytu v živote. Môže hovoriť skoro pre akýkoľvek účel:

  1. Na šťastie a úspech.
  2. Od zlého oka a škody.
  3. Na peniaze.
  4. Na lásku.
  5. Na ochranu.

Tento magický atribút je schopný absorbovať negatívnu a uvoľňovať svetelnú energiu. Správne napísané čapy vám umožnia zistiť, či existuje nejaké poškodenie človeka a absorbuje zlé oko. Chráni pred tmavými silami a nepriateľmi a pomáha svojmu nositeľovi dosiahnuť to, čo chcú.

Ako hovoriť kolík proti zlému oku a poškodeniu seba?

Najjednoduchšie sprisahanie proti zlému oku a poškodeniu kolíka môže byť vykonané v ktorýkoľvek daný deň, presne o polnoci.

"Všetok prebytok, ktorý je na mne, nech sa odvráti, nech zlo a zlo odišiel, čep chráni ma a ublíži seba!"

Kolík je pripevnený na vnútornej strane hlavy a je po dobu jedného týždňa nosený. Keď absorbuje zlé oko, musí byť vyhodené. Silnejšia energia sa prejaví, ak sa spálite v ohni. K tomu musíte navyše kúpiť novú voskovú sviečku a zápalky. Sviečka sa zapálí vo večerných hodinách s zápalkami a keď sa vosk začne taviť, mali by ste kvapkať niekoľko kvapiek na rohu kolíka oproti špičke a povedať:

"Akonáhle sa táto svieca taví, tak ma zničia škoda a zlé oko, nech jehlu chrániť pred tvojimi nepriateľmi, nech sa uzdraví od zla a chorôb, zložím špendlík na oheň a do železa a odtrhnem sa od seba!"

Ak sa kliatba začala prejavovať aktívnejšie a obeť ochorela, môžete vyskúšať obrad s vodou. Súčasne čistí telo choroby a odstraňuje poškodenie. Na rituál budete potrebovať sklenené nádoby s vodou zo studne alebo prameňa. V žiadnom prípade nemôže odobrať vodu z kohútika alebo jazier. Pred vložením kolíka do vody musíte prečítať slová:

"Nech je voda čistá jar (dobre), nezakrytá ničím, podeliť sa o jej silu a chrániť ju touto mocou, aby ju chránila pred zrami, útrapami nepriateľov a všetkými druhmi nákazy

Ponechajte kúzlo vo vode presne 24 hodín. Potom, ešte mokré, pripojte k šatám s hrotom dole po dobu 7 dní, potom by mala byť odstránená a vyhodený von. Tento rituál sa uskutočňuje na rastúcom mesiaci vo štvrtok.

Modlitba za dieťa

Z čapov dostanete veľmi silného a účinného opatrovníka pre dieťa. Hlavnou podmienkou je, aby talisman mohol hovoriť s domorodým alebo kňazom dieťaťa, aby nemohla preniknúť žiadna negatívna energia. Na zvyšok budeme učiť, ako hovoriť kolík proti zlému oku a znehodnoteniu pre dieťa doma.

Keďže deti sú obzvlášť náchylné a vystavené vonkajším vplyvom viac ako dospelí, dokonca by sa mal vyčistiť nový kolík pred tým, ako sa začne s rituálom. Preto by sa mala dať do jednej noci soľou, čítaním "Náš Otče". Pri úsvitu musí byť odstránený, umiestnený na dlani a povedať slová:

"Keď matka Theotokos milovala Syna, tak som vykreslil kolík pre moje dieťa a modlím sa, aby anjel strážca a všetci svätí chránili služobníka Božieho od zlého, poškodenia a zlého oka, aby sa jeho ťažkosti a choroba nedotkli.

Čap musí byť okamžite pripevnený k vnútornej časti detského oblečenia alebo pod prikrývku. To ho ochráni pred závislosťou niekoho iného a zlého oka, ako aj prispieva k dobrému a silnému spánku. Ak sa kolík stmavne, potom sa niekto pokúsil prekliat dieťa, takže obrad by sa mal zopakovať s novým talismanom.

Rozdeľte na kolík na šťastie a peniaze

Na čítanie doma sa odporúča vykresliť čip pre šťastie a peniaze. Je to pre seba a pre váš domov, že priťahujete bohatstvo. Ideálny čas na prilákanie peňazí je noc, ale stav tohto vedomia je v tejto chvíli dôležitý. Je potrebné nielen veriť v obrad a slová, ale aj otvoriť svoje podvedomie, nechať do teba vieru a magickú energiu.

Pred spaním, keď ležíte v posteli, pritlačte kolík do dlaní, držte ju do svojho srdca a zašepnite pozemok:

"Keď sa sny dostanú k mne v noci, nech sa peniaze ožijú, nech je peňaženka naplnená zvukovými mincami a šumivými účtami, aby som mohol spať zdravo a sladko ako kužeľ, pripevňujem kolík, takže príšery a šťastie prídu ku mne."

Kolík by mal byť umiestnený pod vankúš a predtým, ako usnete, premýšľajte o budúcom živote v drobnom štýle, v ktorom máte veľa peňazí a veľa šťastia vo všetkom. Takto sa myšlienky zjednotia s magickou silou a vstúpia do šarmu. Nasledujúce ráno by mal kolík na šnupce zvnútra. Pravidelne ho môžete podávať svojím energiou, dotýkať sa a premýšľať nad peňažným blahobytom.

S ryžou, soľou, cukrom

Pre plné otvorenie peňažných kanálov a prilákanie úspechu stojí za to čítať sprisahanie na čape pre šťastie a peniaze s ryžou, soľou, cukrom. Rituál sa koná na rastúcom mesiaci. Posypte hrstkou ryže, cukru a soli na novú misu a medzi nimi vložte kolík a zopakujte 3 krát:

"Mesiac rastie a môj zisk ma priťahuje.
Keďže to bude plné, peniaze ma pokryjú vlnou.
Úspech a prosperita teraz čakajú na mňa
Starosti a problémy nech všetci idú! "

Pin by mal byť naplnený obilninami a ponechaný cez noc. Ráno by sa mala odstrániť a pripevniť k oblečeniu a miska by mala byť skrytá a uložená po dobu jedného mesiaca. Ak sa nenastane žiadna zmena až do nasledujúceho stúpajúceho mesiaca, je lepšie zopakovať to. Obrad vám umožňuje otvoriť prúd pre príjem finančných prostriedkov a priťahuje finančnú energiu.

Môžem milovať hovoriť pin?

S problémami vo vzťahoch môže pomôcť konšpirácia, ktorá sa zameria na lásku. Existujú prípady, kedy sa človek alebo manžel zmení, pocity sa ochladzujú a oddeľuje sa. Môžete vrátiť svoju bývalú vášeň bez kúzla, ale pomocou magického rituálu. Ak chcete splniť rituál, musíte si zakúpiť novú červenú látku. Prerezané z jej dvoch identických sŕdc. Budú sa symbolom vás a vášho zvoleného.

Počkajte až do polnoci a rozložte zvyšky tkaniny na podlahu. V strede nastavte sviečku v starom svietniku, ktorý bol naplnený vašou energiou. Pred sviečkou položte obe srdce vedľa seba a vyzdvihnúť kolík a povedzte:

"Keď tento magický oheň spálil, starý a zbytočný, nevera a hnev horí, plameň vyčistí dve milujúce srdcia a znova znova vzbudí silný a čistý pocit, prosí ich na úprimnú a neposlušnú lásku, navzájom sa spájam so svetelnými silami.

Nakloňte svoje srdcia tak, aby sa úplne zhodovali a upevnite pomocou kolíka. Zastavte sviečku, zabaľte ju svietnikom v zostávajúcej textílii a skryte sa od pozorných očí. Pokiaľ obe srdcia zostanú navzájom spojené, vaša láska zostane nezmenená.

účinky

Ako povedať špendlík pre šťastie, peniaze a dokonca aj lásku, je známy. Dôležitá otázka ostáva: Bude to dôsledok?Všetko závisí od typu sprisahania. Negatívny očakáva iba tí, ktorí sa zaoberajú čiernou mágou. Keď sa rituál vykonáva na ochranu, nemôže to mať žiadne negatívne dôsledky. Kolík, ktorý sa hovorí ako amulet, nesie iba pozitívnu energiu. Ak sa nesnažíte nikomu ublížiť, nebude to pre vás zlé.

Ak hovoríte o kolíku, zvážte dôležitosť svojho cieľa. Zamyslite sa nad výsledkom, na ktorý čakáte, a uistite sa, že nechcete, aby zlo ostatným. Platí to najmä pre obrady, ktoré sa týkajú chamtivosti. Využite pre seba, sľubte, že pomôžete niekomu inému vymáhať využitie mágie.

Plotové kolíky sú biele kúzlo a sú bezpečné pre dobré úmysly!

Loading...