Čo je to policajný sen?

Dream knihy hovoria, že ak človek sníva o zamestnancov polície / milície, potom v skutočnom živote potrebuje pomoc alebo ochranu, to znamená, že osoba nie je schopná zvládnuť problémy sám a zúfalo potrebuje niekoho podporu.

Ale je to len jedna strana. Navrhujeme dôkladnejšie porozumieť problému a zvážiť rôzne situácie: napríklad let (útek z väzenia), zatknutie, stíhanie atď.

Sny o polícii čo to znamená?

Moderný sen Ivanova uisťuje čitateľovi, že polícia sníva o skutočných problémoch v reálnom živote: to je problém v rukách zlých učiteľov a aktivácia nepriateľov a klebety. Osoba bude musieť požiadať o pomoc kolegov a urýchlene vyriešiť ich problémy.

Dream Vanga dáva inú interpretáciu: ak sny policajti snívajú (alebo len ľudia v uniforme), znamená to, že snívajúci sám niekoho dáva problémy a na neho čaká slušný trest.

Avšak, ak je svedomité svedomie jasné a nemá nič, na čo sa pokánie, potom policajt sníva len ako znak dobrých zmien.

Dream Miller tvrdí, že polícia vo sne nie je nič iné ako pripomienka nahromadených alebo prípadne opustených prípadov, ktoré si vyžadujú naliehavé rozhodnutia a konania. Podľa tvorcu vysnívanej knihy je to výzva na objednávku.

Freudov názor je iná vec. - vo svojej snovovej knihe pripisuje takýto jav ako skryté obavy a dokonca aj izoláciu speváka v intímnej sfére. Osoba by mala zabudnúť na puritánsku výchovu a dôverovať milovanej polovici.

Všetky údaje sú iba všeobecným názorom prekladateľov snov, z ktorých každý otvára pohľad na svoju oblasť činnosti. Ale čo keď sa ponáhľate do takých snov, ako to môže byť podrobne interpretované: ak utečiete alebo schováte, ak ste snívali, že vás ľudia v uniforme prenasledujú atď., Alebo pracujem v tejto oblasti?

Preč od polície, prečo snívať

Podľa výkladu väčšiny vysnívaných kníh, ak sníva o úteku z polície - toto je zlé znamenie. Snívač môže dostať problémy a úzkosti, ktoré k nemu prúdia v neuveriteľnom prúde.

To môže mať vplyv na akúkoľvek oblasť života, vrátane rozlúčenia so svojím blízkym.

Skryť z polície vo sne

Ak osoba snívala o situácii, v ktorej potreboval skrývajúc sa od presadzovania práva (polícia sa usilovne snaží vyhľadávať snovateľa a doma, v práci a musí sa skrývať), potom v skutočnosti začal pochybný podnik: bude niekoho klamať, podvodne zneužiť niekoho iného alebo spácha iný zločin.

Ak by ste mali iný obrázok, v ktorom by ste mali skrýva niekoho iného, spánok môže predpovedať, že v skutočnom živote sa ľudia snažia zapojiť do takýchto podvodov. Taký sen hovorí, že má venovať veľkú pozornosť svojmu okoliu a vyhýbať sa pochybným ľuďom.

Ďalšia otázka, či snívať útek z väzenia (výsledok bude závisieť od situácie v sne):

  • úspešný útek s prenasledovaním - oslobodenie od všetkého zbytočné, Millerova sviatočná kniha naznačuje nové známe, ziskové podniky a zlepšenie kvality života vo všeobecnosti;
  • útek, v ktorom polícia prenasleduje po ňom a potom ho chyti - hovorí o zničení nádeje, musíte byť odvážni a priznať svoje nešikovné skutky.

Zadržanie políciou

Ak zhrniete údaje z mnohých snov, môžete si vybrať hlavnú vec - ak by ste mali situáciu so zadržaním alebo zatknutím (bez ohľadu na to, či ho niekto prenasleduje alebo nie), znamená to, že v skutočnosti sa očakáva finančný kolaps alebo veľké straty. Ale vo sne, ako v živote, zadržanie môže byť iné:

  • ak ste mali legitímne zachytenie (retencia s prenasledovaním alebo bez nej) - taký sen znamená veľké problémy, možno ochorenie blízkych alebo oddelenie od milovaného človeka;
  • ak polícia sníva, že bola zadržaná bez akéhokoľvek dôvodu - snímač bude schopný obísť všetky závistlivé a ohovárajúce, bude schopný obrátiť situáciu v jeho smere, je možné lámať súpera k jeho boku.

Ak je vo sne polícia naháňa

Ak polícia sníva - snívač urobil v skutočnosti hrubú chybu a dôveroval nesprávnej osobe, možno povedal tajomstvo, ktoré mu bolo zverené. Tento čin bude čoskoro odhalený a snílek bude trýznený výčitkom svedomia.

vlastne sen, v ktorom naháňa sen v ktorom je osoba vyvolaná týmto upozornením, znamením perfektnej chyby. Ak sa človek nedokáže napraviť situáciu - môže stratiť priateľov.

Čo sny zatknú

Ak policajt snídí zatknutie a ďalšie problémy sú symbolom budúcich zmien. Príjemné alebo nie, závisí od situácie:

  • ak sníval o situácii, v ktorej bol snítač odvezený na ulici alebo v práci (na akomkoľvek verejnom mieste) - sen môže súvisieť s kariérnym rastom (pre mužov) alebo s úspešným manželstvom (pre dievčatá) vo všeobecnosti takýto sen hovorí o dobrých správach;
  • ak odobraté z domu a ľudí okolo nich podporované osoby v podobe - snívač môže počítať s podporou príbuzných a priateľov;
  • ak Mal som sen o odporu zatknutia - naplánované záležitosti sú nakoniec úspešné, možno pomoc moci pri riešení niektorých otázok;
  • ak žena snívala o príbehu, v ktorom by jej manžel bol zatknutý (či utečie, či je prenasledovaný alebo nie, nie je dôležité) - mala čakať na problémy, možno jej podozrenia sú oprávnené a ona má naozaj súpera.

Veľa snov knih spojuje zatknutie s oslobodením od ich strachu a získavanie istých slobôd v činoch.

Dream Vanga uisťuje, že ak zatknutie sníva - znamená to, že v skutočnosti budete zverení inému tajomstvu a tento náklad vyvíja tlak na snovateľa.