Ako zabudnúť na milovaného: radu psychologa

rozlúčka - dôležitá emocionálna udalosť pre každého, kto niekedy veľmi zle bolí a je veľmi bolestivý. Avšak aj pri rozdelení sú pluses: po tom všetkom to bolo rozdelenie, ktoré pomohlo obrovskému počtu ľudí, aby sa stali dospelými, múdrymi, schopnými milovať, šťastnými ľuďmi.

Tri kroky na zabudnutie milovaného človeka po rozbití

Ako viete, rozchod opustí obrovskú známku, z ktorej neexistuje žiadny účinný liek. Je to ťažké obdobie, keď potrebujete prežiť sami a prežiť to.

Všimnite si, že sú tri jednoduché kroky, ktoré je potrebné vziať na zabudnutie milovaného človeka po rozbití.

Krok 1: Vyjadrite svoje emócie. Cry, ak chcete plakať, a kričať, ak chcete kričať. V prípade potreby porazte riad. Splash negatívny. Odporúčame, aby ste to urobili v súkromí, ale zároveň neodmietajte svojich blízkych, úprimne vám chcú pomôcť. Insularita je obrovská chyba, kvôli čomu sa nikam nezmestí. Nesťažujte sa každému o vašich utrpeniach, ľudia nemajú záujem. Vyberte jednu osobu, ktorá je blízko k vám. Povedzte mu, vylejte dušu a nakoniec skončte.

Krok 2: vyslobodenie. Zbavte sa všetkého, čo vám pripomína bývalého človeka. Fotografie, darčeky, veci - to všetko je bolestivé a ťažké. Je ťažké zbaviť sa aj takýchto upomienok, ale verte mi, je to veľmi efektívne!

Krok 3: otvorte nový. Vstúpte do svojho života nových, pozitívnych emócií. Nájdite si hobby, trávte viac času s priateľmi, oddýchnite si, bavte sa. Starajte sa o svoje myšlienky novými vecami. Koniec koncov, keď zostávame osamote s našimi myšlienkami, je to plné vážnych dôsledkov, fyzicky a psychologicky.

Ak chcete rýchlo zabudnúť na svojho milovaného po rozlúčení a žiť šťastne, ale to nefunguje, začnite sami seba! Milujte sa. Inšpirujte si, že si zaslúžite to najlepšie a najlepšie, samozrejme, vpred!

Tipy pre psychológov, ako zabudnúť na milovaného

Je dosť ťažké prežiť rozchod, môže to trvať veľa času a duševnej sily, nie každá osoba je pripravená na takýto test. Avšak psychológovia hovoria, že sa s tým dokážete vyrovnať, najmä ak budete dodržiavať niekoľko tipov.

Tip 1: zabudnite na to. Po rozlúčení odstráňte osobu z vášho života. Prijmite rozchod. Bez ohľadu na to, aký psychológ ste s takouto otázkou kontaktovali, prvá rada by bola presne taká.

Tip 2: Prerušte vzťahy s vašimi bývalými milencami.Najlepšie je odstrániť všetky stopy prítomnosti osoby vo vašom živote. Najprv musíte z kontaktov odstrániť bývalého milenca alebo ho pridať do čiernej listiny na internete, zablokovať poštu, Skype a iné komunikačné prostriedky.

Tip 3: Nemyslite si na minulosť. Ak je to možné, nemyslite na to, čo robí vaša bývalá láska. Nemali by ste odrážať len minulosť, ale aj súčasnosť tejto osoby. Nemusíte sa zaujímať o jeho život a pokúšať sa naučiť sa niečo nové o ňom.

Mali by ste byť ľahostajní k detailom života niekoho iného: v ktorom a s kým je váš bývalý partner vo vzťahu a čo v súčasnosti vykonáva. Nezostávajte na stránkach v sociálnych sieťach za žiadnych okolností. Potom, čo ste sa dozvedeli, že vaša predošlá polovica funguje dobre, z toho nebudete lepšie. Starajte sa predovšetkým o svoju vlastnú pohodu.

Tip č. 4: Nedávajte si vinu pri rozdeľovaní. Skutočnosť, že nikdy nebudeš spolu, nie je tvoja vina. Čo sa stalo, sa stalo. Nezabudnite: analýza vašich chýb a správania je v poriadku, ale mali by ste si byť vedomí týchto chýb a nemali by ste sa obviňovať a obviňovať.

Nájdite svoje vlastné chyby, aby ste ich neopakovali v budúcnosti, inak sa s nimi môžete stretnúť v novom vzťahu.

Tip 5: Nebojte sa. Osamelosť je najhorším nepriateľom, ale nebojte sa ho. Pochopte, že iná osoba sa určite objaví vo vašom živote, s kým bude spojenie silnejšie občas. Nepokúšajte sa urýchliť proces hľadania nového partnera a pochopte, že to, čo prebehlo, je preč. Nie je potrebné držať v hlave to, čo už nie je.

Čo sa nedá rozdeliť?

Po rozlúčení mnohí robia chyby, ktoré sú potom poľutovaniahodné. Niektoré z nich dokonca vedú k negatívnejším dôsledkom. Po prerušení dlhého vzťahu je to kategoricky nemožné:

  • "Nalejte" svoj smútok alkoholom. Z tohto dôvodu a prospech nebude, ale môžu existovať zdravotné problémy a dokonca sa rozvíjať závislosť;
  • Pokúšajte sa vyhnúť sa problémom tým, že sa presťahujete na iné miesto. Najlepší spôsob, ako zmeniť situáciu, bude výlet do dlho očakávanej dovolenky.
  • Zamyslite sa nad tým, kto bol bývalý. Nestrácajte svoju energiu na tieto myšlienky, pretože negatíva odoberá veľa duchovnej sily, čo vedie k ďalšiemu stresu.

Ako zabudnúť na bývalého priateľa, ktorého milujete a vidíte každý deň?

Množstvo účinných spôsobov, ako zabudnúť na milovaného bývalého človeka, pomôže zbaviť sa obsedantných spomienok a myšlienok o bývalej láske.

Metóda 1:starať sa o seba!

Ďalším veľmi efektívnym spôsobom je nájsť ďalšie triedy, koníčky, domáce práce, robiť správy večer po práci. Táto metóda je efektívna vo všetkých plánoch. Nielen, že zabudnete na svoje milované, ale tiež sa budete pohybovať ďaleko po kariérnom rebríčku. Existuje mnoho príkladov, v ktorých sa dievčatá po rozlúčení so svojimi mladými ľuďmi vyznačovali vynikajúcou kariérou.

Metóda 3: Starajte sa o seba!

Nič nie je tak uvoľniteľné a nenahrádza myšlienky z problémov, ako sú kúpele, kozmetika, nakupovanie. Koniec koncov, po relaxačnej masážnej relácii, myšlienky vášho milovaného nebudú ani prísť na myseľ. Nový pár topánok a krásne šaty - dokonalý spôsob, ako uniknúť.

Metóda 4: sebarealizácia.

Ak ste už v detstve snívali, že sa naučíte nakresliť, teraz vezmite do ruky papier a kefy a nakreslite! Chcete navštíviť nejaké výstavy, divadlá? Teraz je čas. Praktizujte spev, ísť tancovať, prihláste sa do keramického umenia. Umenie a kreativita je dôležitou náhražkou vašich problémov!

Môže kúzlo pomôcť zabudnúť na niekoho milovaného?

Nešťastná láska sa môže dotknúť takmer každej osoby. Veľmi zvláštne, väčšina ľudí vníma rozchod veľmi bolestivo a nemôže niekoľko mesiacov ani rokov zabudnúť na milovaného. Niektorí aj naďalej žijú v biede, keď iní využívajú nekonvenčné metódy.

Existuje veľa sprisahaní o bývalých partneroch, obradoch a kúzloch. Niektoré dievčatá, ktoré sa uchýlili k magii, tvrdia, že existujú účinné modlitby a sprisahania, ktoré môžu pomôcť vášmu problému.

Najefektívnejšou modlitbou, aby sme zabudli na milovaného človeka navždy, je toto:

"Sily sú jasné, sily sú dobré, zbaviť sa zármutku a hnevu, moja horká láska, márna nádej, moja nezištná pripútanosť - odneste ju, slobodu a šťastie, mierový rozdiel, modlím sa, vrátiť sa na oplátku."

Modlitba môže tiež pomôcť zabudnúť na človeka, ktorý má byť navždy zabudnutý.

Rozdelenie nie je koniec vášho života. A ak sa vám zdá, že lúmen nie je viditeľný a nad tvojou hlavou visí oblak smútku - nestraďte sa a nezúfajte! Koniec koncov, je to len začiatok nového šťastného života.

Loading...