Narodeninové parcely

Hovorí sa, že každý druhý človek na svete nemá rád svoje narodeniny. Áno, pravdepodobne viete situáciu: hostia, tortu, sviečky, slávnostné osvetlenie a nálada je nulová a rok po tom plynie zúrivo a závratne.

Narodeniny sú špeciálnym, najdôležitejším dňom v živote ktorejkoľvek osoby. Prvé narodeniny sú momentom, keď je dieťa oddelené od matky, prelomením hustej energetickej väzby a stane sa nezávislou, nezávislou éterickou bytosťou. Zároveň je okamih narodenia určite ťažký, energeticky náročný a šokujúci.

V ďalších rokoch, s blížiacim sa koncom dvanásťmesačného cyklu, prežívame takýto okamih. V deň našich narodenín sa stávame slabými, nervóznymi, podráždenými. Nie je to nič, že nezmeniteľné novoročné pravidlo hovorí, že keď oslavujete nový rok, strávite to. Narodeniny sú pre človeka rovnakým novým rokom, navyše je to hlavný sviatok, koniec životného cyklu. V tento deň smerujeme k novej etape vývoja.

Vychádzajúc z toho, ezoterický v deň narodenia sa odporúča odpojiť sa od vonkajšieho sveta a stráviť niekoľko dní pod ochranou domácich múrov. Pamätajte si na všetky dobré veci, ktoré sa stali počas roka, vyčistite svoje myšlienky, plány a analyzujte minulý rok. Najmä efektívne, vstupujúc do stavu harmónie, čítajte parcely na narodeniny, pretože tento deň poskytuje obrovské príležitosti na naplnenie túžob.

Čo čítať pozemky v deň narodenia?

V deň narodenia, vyššie sily podporujú narodeniny, na všetkých poliach sa plnia obľubené priania. Anjel strážca, k dispozícii každej osobe, priaznivo prijíma všetky žiadosti a vykonáva ich do jedného roka. Buďte pripravení na ďalšie narodeniny, aby sa splnili najzložitejšie a pozoruhodné túžby.

Strážny anjel sa dá osloviť aj v deň jeho narodenín, ale najsilnejší účinok modlitby je v deň narodenia. V tento deň sa získajú najsilnejšie talizmany, túžby po láske, šťastie, úspech, finančný rast a ochrana pred chorobami.

Narodeninové kúzla sa odporúčajú čítať tajne od všetkých, pričom sa rozhodnú urobiť to, čo je najbližšie k hodine vášho narodenia. V prípade, že presný čas nie je známy, zvoľte hodinu úsvitu alebo západu slnka pre vykreslenie. Rôzne kúzla môžu vyžadovať rôzne termíny a nástroje.

Je dôležité mať na pamäti, že sprisahania a modlitby v deň narodenia by mali byť smerované v prospech vás alebo vašich blízkych. Je neprijateľné žiadať zlo nepriateľom, požiadať o to, aby vám dal to, čo majú ostatní, ako napríklad: kariéra, bohatstvo, milovaný človek. Dôsledky takejto túžby obrátiť sa na vás a nasledujúcich 12 mesiacov sa budete snažiť zlyhať.

Želanie naplnenie

Modlitba na splnenie želaní o narodeninách strážneho anjela je najsilnejším zo všetkého, čo sa dá povedať v tento deň. Nemali by ste ujsť príležitosť obrátiť sa na niekoho, kto vás udržiava počas vášho života. Pri každej modlitbe vyslovenej na vaše narodeniny sa nebojte sa zdať sobecké - teraz môžete všetko žiadať. Takéto sprisahanie na splnenie priania k narodeninám je možné čítať raz ročne.

Naše túžby sa dostanú k anjelovi strážcu s dymom sviečok, a preto v detstve naši rodičia svietili sviečky na koláč a požiadali nás, aby sme od nich tajne žiadali.

V dospelom živote nie je koláč najvýznamnejším atribútom, na rozdiel od sviečok.

Obráťte sa na anjel strážcu a odišlite. Anjel bude počuť takúto modlitbu počas celého vášho narodenia, nie je potrebné čakať na presnú hodinu. Nastavte zrkadlo pred sebou. Zvýraznite počet sviečok zodpovedajúci počtu rokov, ktoré ste naplnili. Pozrite sa do očí svojho odrazu, usmial sa a poďakujte svojmu anjelovi za to, že ste s vami po celý život, aby ste vás chránili a chránili vás pred poškodením.

Zamerajte sa na oheň sviečok. Jasne si predstavte, ako sa splnia najzákladnejšie a najviac milované túžby. Zostaňte na kolená pred sviečkami, zložte svoje ruky modlitbou. Potom sa obráťte na anjela modlitbou:

"Poslyš ma, kto ma zachoval z neba dňom i nocou. Počujte ma a buďte milostiví. Vaša dcéra (syn) sa vás pýta na kolená: dajte šťastie, dať úspech. Počujte moje milované sny a naplňte ich čo najviac - a sú skvelé. Nechajte všetko, čo očakávam, splniť (uveďte základné túžby) a za to vám ďakujem. "

Opakujte to by malo byť počet, koľko sa rovná súčtu číslic v počte rokov, ktoré ste vykonali Ak otočíte 23, mali by ste tento rozpis opakovať 5 krát.

Po poslednej modlitbe vystúpte a vyfuknite sviečky a snažte sa to urobiť jedným výdychom. Potom sa usmievajte. Pocit úľav, ísť oslavovať. Užite si predstavu, ako sa splnia všetky vaše sny.

milovať

Láska je najsilnejší pocit, ktorý si málokto poteší. Ak chcete nájsť svoju lásku prostredníctvom sprisahania, je najlepšie ju minúť na vaše narodeniny. K tomu potrebujete krásny nový šál, šál alebo šál, ktorý si vybral pár dní pred festivalom.

Na vaše narodeniny, kravatu šatku a ísť von do mesta. Prejdite sa po uliciach, vezmite si promenádu ​​okolo obchodov, rozveselte si lahodnú kávu z obľúbeného kaviarne. Pozrite sa, koľko ľudí je to možné, - úsmev, - cítiť ich obdiv a záujem.

Po návrate domov hovorte vreckovku. Aby ste to urobili, postavte sa pred zrkadlom a držte ho tak, aby nezakrýval celé telo. Pri pohľade na seba v reflexii si prečítajte sprisahanie trikrát:

"Krása maiden, krása bezprecedentná. Oči sú jasné, tváre sú červené, pery sú šarlátové, obočie sú čierne. Pozerám sa na teba - neprestávam sa pozerať. Keďže táto šálka nebude skrývať vašu krásu a ukáže svetu všetko a to bude. Ty a ja sme jedno a táto vreckovka je jedna. Nech sa dvojnásobná krása objaví svetu a spojí môj srdce s najcennejšími najcennejšími. "

U mužov sa takýto rituál môže robiť s kravatou. Potom sa text na grafe zní trošku odlišne:

"Stať sa mužom, ani dnom, ani okrajom. Gaze ostrý, váš vzhľad múdry, vaša silná bogatyr. Pozerám na vás - nie som prekvapený. Rovnako ako kravata sa vaša atrakcia posilní. Ty a ja sme jedno a táto kravata je jedna. Nech sa objaví dvojitá impresivita sveta a spojí môj srdce s najcennejšími hodnotnými. "

Zostavený predmet by mal byť umiestnený pod vankúš a ráno by ste mali ísť na obvyklé veci. Čoskoro na vás čakajú prvé zmeny.

Šťastie, úspech v práci, v škole a vo všetkých veciach

Tento pozemok je pri jeho realizácii veľmi jednoduchý. V predvečer dovolenky by ste mali kúpiť červenú sviečku. V presnej hodine narodenia, alebo ak nie je známe - po 10 hodine odchodu do dôchodku, sviecej sviečku pri okne. Hovorte na zápletku:

"Ochránca môjho života, daj mi moju láskavosť a úľavu, chráni ma pred nepriateľmi, od márnosti a rúhania od nevesty, od bolesti a choroby, od jedu a čepele, od šelmy, od vojakov, od hladu a chladu, od ohňa a plameň, okrem všetkého. Daj mi silu, Chráň sa, daj mi bdelosť, pozornosť a láskavosť, otvor mi oči a roztiahnite svoje ruky a nechaj ma zlí ma dotknúť, ale len dobrá v tebe prúdi do mojej ruky. A šťastie bude stáť ruka v ruke so mnou a nenechá ma na ceste k úspechu: v práci, štúdiu, lásku, bohatstvo, rodinu a život. Amen! "

Sviečka necháva vypaľovať na parapete. Nikto by ju nemal vidieť okrem teba. Koniec sviečky je skrytý v krabici a nasledujúci rok svieti na tento zvyšok novú sviečku.

Sprisahanie za darčeky

Mnohí dostanú narodeninovú párty nezabudnuteľné drobnosti, šperky, talizmany. Niektoré z darov, ktoré môžete hovoriť za šťastie po celý rok. Najúspešnejšie rituály na jeho narodeniny na naplnenie túžby so zlatom. Ak sa vám darí zlaté šperky, je ľahké hovoriť s úspechom vo všetkých veciach. Zlato priťahuje zlato, hovorí staroveké cikánske presvedčenie a dobré priania priťahujú dobré udalosti. Taktiež sa uistite, že osoba, ktorá im dala, si želá len dobrý, inak by vám ambulant poškodil.

Po prvé, dekorácie by mali byť vyčistené. Aby bolo možné očistiť zlato z energie, musí byť ponechané v svätej vode na noc. Sprisahanie sa vyslovuje ráno po narodeninách.

Na ceremoniál bude vyžadovať:

  1. Zlaté šperky (krúžok, náušnice, reťaz, prívesok);
  2. Červená niť.
  3. Tri červené sviečky.
  4. Rez bavlnenej tkaniny.
  5. Javor alebo list vlašských orechov. Ak sezóna nemá - vezmite si novú vreckovku.
  6. Pero a atrament alebo ceruzka.
  7. Žehličky.
  8. List papiera.

Vstávajte za úsvitu. Ceremónia sa koná na podlahe, takže najprv roztiahnite textílie. Môže to byť ako malý rez, tri sviečky alebo dostatočne veľké štvorec, na ktorom si môžete posedieť a usporiadať všetko, čo potrebujete.

Svetlo tri sviečky. Pred nimi položte plochú železnú podšálku. Rituál sa potom vykoná jednou rukou a druhým je potrebné vziať červenú niť a na ňom visieť zlatú ozdobu, držte ju natiahnutou rukou. Vezmite list papiera s atramentom alebo ceruzkou napíšte svoje meno. Jeden papier na ohni každej sviečky, položte ju na misku. Počkajte, kým sa papier nespustí. Vložte ho na list stromu podľa vlastného výberu. Teraz odstráňte výzdobu z nite a povedzte prvú časť pozemku:

"Zlato je jasné, zlato je svetlé, obdarené dobrom, zasvätené ohňom. Prijímam vás ako dar a vyvolať.

Vložte dekoráciu. Viazajte list alebo vreckovku ako tašku s červenou niťou.

Nechajte sviečky vyhorené. Do tej chvíle prepustite, vyjdite z domu. Vykopajte ju v zemi na odľahlom mieste. Na zemi pritopchennuyu hovoria:

"Matka Zem, posvätný predok, akceptuje môj dar, akceptuje moje meno a uchová to v tajnosti. Spojte ma s amuletom a dajte ho na silu prírody a chráňte proti všetkým zlo navždy "

Nechajte sa neobhliadnuť. Teraz vy - majiteľ najsilnejšej ochrany pred problémami.

Po návrate domov odstráňte plátno handričkou na odľahlom mieste. Nedotýkajte sa ich počtu dní, ktoré sa rovnajú počtu vašich rokov.