Čierne šaty s tým, čo nosiť?

Malá čierna šatovka je vzorom klasických žienových šiat, ktoré sú dôležité pre každú udalosť. Mal by to byť v šatníku každej dámy, pretože v ňom môžete ľahko ísť do práce alebo na večierok a vždy vyzerajú perfektne. Tento model oblečenia vyžaduje len správne vybrané príslušenstvo. preto vám ponúkame inšpiráciu vybraných fotografií módnych obrázkov, ktoré vám pomôžu aktualizovať alebo vylepšiť váš šatník.

Čierny malý prípad - fotografia štýlových obrázkov

Christian Dior nám dala trochu čierneho plášťa šaty len dva roky po objavení Coco Chanel v roku 1926 slávnej malé čierne šaty - nesmrteľné klasiky. Odlišuje sa spravidla prísnym minimalizmom, zdržanlivosťou a eleganciou. Iba takýto štýl vytvára ideálny tvar a zdôrazňuje všetky výhody. Vyzerá to skvele s jasným alebo klasickým príslušenstvom, pretože to pridá potrebný dôraz na obrázok.

Malé čierne šaty sú hitom všetkých ročných období a preto sú neoddeliteľnou súčasťou dievčenského šatníka. Prekvapivo vás urobí z každej strany najstylovejšia a najsofistikovanejšia: či už je to svadba alebo narodeniny, idete do divadla alebo pracovať v kancelárii.

Oblečte čierne puzdro s tým, čo nosiť?

Čo môžete nosiť takéto jedinečné šaty? Pod obväzy šatstva, najmä midi dĺžky, ako módne topánky, zvážte loď topánky pridať trochu ženskosť na obraz. Dlhé rukavice - pôvodný doplnok k obrázku. Tenký pás v páse zdôrazňuje pas.

Dokončite obrázok s elegantnou taškou alebo spojkou akejkoľvek farby, tmavá alebo béžová bude vyzerať najvýhodnejšie (vezmite si príklad z fotografie štýlových blogerov a celebrít).

V chladnom počasí vyzdvihnúť vrchol nebude problém: s šatami a kombinované hodvábne bolero a kožené bundy, kožené bundy. Pančuchy by mali byť vybrané buď pevné alebo čierne, ostatné farby, bohužiaľ, budú vyzerať neúspešné a "bez chuti".

Aplikujte makeup v súlade s udalosťou a požadovaným obrázkom. Pamätajte, že v tomto prípade sú klasické riešenia bohaté červené pery a elegantné šípky, ktoré budú vyzerať najvýhodnejšie.

Fotografie módnych doplnkov pre všetky príležitosti:

Čierne šaty fotografický foto módny obrázok

S čiernym šatníkom môžete vytvoriť rôzne kombinácie módneho obrazu. Vrchol vyberajte pomocou krku na v tvare V alebo tenkých popruhov, uzatvoreného krku alebo módnych golierov.

Guipure vložky, čipka, baskičtina - sú tiež veľmi populárne. Dizajnéri ponúkajú experiment s dĺžkou: od mini až po maxi, ale tento rok bude dĺžka trochu pod kolenom najimopestnejším Olympusom. S takýmto úsilím môžete vytvoriť elegantný vzhľad, nosiť topánky a šport, vyskúšať tenisky alebo šmýkačky. Dva z týchto obrázkov sú dnes veľmi populárne, pretože vyzerajú veľmi výhodne.

Fotografie módnych obrázkov:

Príslušenstvo pod malým čiernym šatníkom

Plášťové šaty môžu byť príležitostné aj večerné. Ale každý z nich vyžaduje starostlivý výber príslušenstva. Odporúčame vám, aby ste si vybrali diskrétne, nie vulgárne a neostré doplnky, ak už máte šaty na šaty. Čo bude najvhodnejšie? Pre takéto modely si vyberte šperky na tenkom retiazku alebo čiernom popruhu. Ak je prípad klasický s vysokým krkom - masívne šperky a svetlé farby. Hlboký výstrih - náhrdelník alebo malé nenápadné perličkové korálky.

Tašky si môžu vybrať najrôznejšie tvary a najneobvyklejšie jasné farby. Topánky potrebujú, aby sa zmestili na miesto - na párty alebo výlet do reštaurácie vyberáme klasické čerpadlá, na prechádzky alebo nákupy - pohodlné svetlé šmýkadlá alebo tenisky.

Fotografie štýlových nápadov:

výzdoba

sáčky

topánky

okuliare

Nápady pre obéznych žien

Veľa žien s nádhernými tvarmi sú skutočnými fanúšikmi malého čierneho šatového obalu. Koniec koncov, tmavá farba upravuje siluetu a vizuálne ju znižuje. Odporúčame vybrať topánky s vysokými podpätkami. To bude dámu ešte štíhlejšie.

1. Účinok "žrebčíka" na šaty bude vyzerať perfektne pre každodenné nosenie a vôňa v oblasti dekoltu vyzerá atraktívne a sexy. Dokončite obrázok s topánkami na stabilnej päte, ideálne - klasické čerpadlá a model na platforme.

2. Prúžky a flitre. Takéto modely budú vyzerať nádherne a jasne a vertikálne lesklé pruhy vás budú vizuálne štíhlejší. Tento výstroj vyvažuje minimálny počet doplnkov a otvorené topánky na podpätkoch. Obraz je vhodný pre sekulárne párty alebo pre návštevu reštaurácie.

3. Openwork vložky pridané do strihu šiat môžu pridať kôstko do akejkoľvek výbavy. Urobí z vás skutočného módy. Môžete ho nosiť pre pracovné stretnutia alebo kancelársky štýl. Dlhé a prívesné náušnice s malou spojkou sú skvelým doplnkom šiat.

Čierny šatník foto módny obrázok pre obéznych žien: