Ako čítať sprisahanie na milovanie dažďa?

Láska, ak je to vzájomná, je najväčšie šťastie. Ženy sú pripravené na to, aby sa na to dostali. V horúčke lásky žiadajú pomoc od prvkov prírody, ktoré boli od dávnych čias vnímané ako prejav vôle vyšších mocností. Voda a najmä dážď sú najlepšími "partnermi" v takých jemných záležitostiach.

Je možné začať pršať na lásku človeka?

Voda - možno najsilnejší vodič energie. Jej úžasná moc je uctievaná vo všetkých kultúrach sveta a používa sa v mnohých magických rituáloch. Voda spadajúca z výšky je ešte silnejšia a preto sa úspešne používa na obrady, ktoré majú zmeniť energiu inej osoby a spájajú ju s aurou niekoho, kto číta sprisahanie. Získajte lásku človeka cez dej sprisahania môže byť niekoľko spôsobov. Keď sa otočíte k vode, dostanete to, čo chcete, ak potrebujete vzbudiť telesnú túžbu, urýchliť chvíľu stretnutia alebo prebudiť vzájomný pocit vo vašom milovanom.

Ako čítať sprisahanie na milovanie dažďa?

Slová majú osobitnú silu a nielen podstatu, ale aj poradie čítania, hlasovej sily a intonácie sú dôležité. Rovnaký text môže mať samo osebe konštruktívnu a deštruktívnu energiu, ak ju vyslovíte nesprávne. Ak chcete čítať lásku k dažďu, nezabudnite:

 • Vyslovte slová jasne, neponáhľajte, ale nezastavujte sa po trestu. Povolené sú iba malé prestávky.
 • Zamerať sa na meno milovaného a jeho (ak je v tele sprisahania). Jasne ich povedzte jasne, aby ste nehonali na vás cudzinca, ktorého pozornosť absolútne nepotrebujete;
 • Snažte sa hovoriť tak, aby zodpovedali rytmu rýchlosťou dažďa. Ak elementy zúfajú, nesnažte sa utopiť zvuk vetra a vody, ale odkryjte kúzlo tak, aby všetky jeho časti boli jasne počuteľné;
 • Dýchajte rovnomerne, neponákajte slová. Ak sú emócie ohromujúce a slzy už naplnili oči, zastavte, vydychujte a pokračujte v čítaní. V extrémnych prípadoch zastavte rituál a strávte ho v inom čase.

Príprava na obrad

Ak sa na oblohe vyskytujú zrážky, začnite sa pripravovať na rituál. Pravdou je, že takáto príprava by sa mala uskutočniť skôr, ako sa mraky zhromaždia nad hlavou a nebeská priepasť sa otvorí. Povedomie o potrebe, viera v zázrak a túžba zmeniť osud správnym smerom sa postupne dostávajú. Niektorí ľudia trvajú roky, kým to urobia, iní sa rozhodnú o veľkej zmene v zlomku sekundy. Ak ste morálne zrelí pre metamorfózu, postupujte podľa príkazov nižšie:

 • Vyberte správny okamih. Ak chcete presne uhádnuť moment, postupujte podľa správ atmosféry: príslušnú aplikáciu je možné nainštalovať na smartphone;
 • Nalaďte si rituál mentálne a emocionálne. Z času na čas si vypočujte a skúste dýchať, opakujte rytmus dažďových kvapiek;
 • V deň vyhlásenia sprisahania musia byť všetky starosti a zlé myšlienky ponechané. Zamerajte sa na pozitívne. Ak máte pocit starosti, je lepšie previesť obrad do iného času;
 • Čím viac vyleje z neba, tým rýchlejšie pomstie sprisahanie. Pri slabom daždi rituál nie je taký účinný;
 • Čítanie čarovného kúzla sa vyslovuje samo sebou samým. Prítomnosť outsiderov nielen oslabuje, ale neutralizuje moc sprisahania.

Spočiatku viera v úspech magického rituálu sa stáva nepostrádateľným stavom. Mali by ste jasne vidieť, ako v budúcnosti strávite svojim blízkym najlepšie momenty života. Cítite jeho dotyk, predstavte si smiech a úsmev, nezabudnite, ako sa na vás pozerá. Ak je tento pocit vzájomný, mocnosť sprisahania sa mnohonásobne zvyšuje.

Po vyslovení slov, sledujte dážď niekoľko minút. Ak zmenil svoj charakter, stal sa intenzívnejším alebo oslabeným, je to znamenie, že element odpovedal na požiadavku. No, ak počas čítania kúzla nebesa prerazila blesk a zasiahla hrom, okamžite zastavila rituál a požiadala o odpustenie od prírody. Zvoľte ďalší deň pre obrad a začnite znova.

Text konšpirácie pre lásku k dažďu

Po príprave na rituál začnite čítať pozemok:

"Ako dážď padá z neba, tak vy voláš za mňa a smútiš, keď sa klesne do kvapky na pohári, môj jediný nezabudne na mňa, len sa to spěchá ku mne, len sa mi ponáhľa. nezachyťte do sita, nezastavujte sa svojou dlaňou a nikdy nemôžete byť oddelení od svojho milovaného. Hantaa ular! "

V sprievodcovi výkrik Hantaa Ular preložený ako vďačnosť, podporovaný slovami "Nech je to tak, lebo je to moja vôľa." Keď skončíte čítanie, sklopte si dlani v úctivom gestu pred hrudníkom a mierne sa poklop.

Silné sprisahanie k láske k dažďu potrebuje písomné posilnenie. Ak to chcete urobiť, napíšte svoje meno a iniciály milovaného na čistý list. Keď prší, položte papier pod rozprašovač a hlasno kričajte:

"Dážď, oddeľte od seba oddelenie, ale priniesť sladkosť (meno osoby) na túžbu a smútok! Ako atrament rozmazáva vodu, ako sa kvapky splynú a naše mená na liste dohromady, tak nech sú naše životy zviazané! Nebude žiť bez môjho mena v pokoji, či dážď nás spája na veky vekov! "Amen!"

Po rituále vysušte dosku a skryte ju na odľahlom mieste. Udržujte, kým sa graf nevykoná.

Dôsledky lásky sprisahania

Použitie sprisahania na milovanie muža v daždi, musíte si uvedomiť jednu ťažkú ​​pravdu: kúzlo lásky je krádež slobodnej voľby, vykonaná pre sobecké účely. Niekedy je ťažké alebo takmer nemožné dosiahnuť vzájomný pocit, takže sa vyberá jednoduchšia cesta (ako sa zdá), čo znamená používanie magickej moci. Ale každá akcia má dôsledky. Milovať silou je podriadiť vôľu a to je priame násilie. Takýto čin je nebezpečný nielen pre sprisahanca, ale aj pre toho, kto číta sprisahanie.

Čo ohrozuje lásku?

 • Problémy v rodinnom živote (ak nie je zadarmo);
 • Zdravotné problémy (bolesti hlavy, nespavosť, stres, depresia);
 • Zhoršenie sociálnej situácie (ukončenie kariérneho rastu, prepustenie);
 • Finančné ťažkosti (v dôsledku vyššie uvedených problémov).

Čo ohrozuje toho, kto čítal sprisahanie, aby miloval?

 • Znepokojenie výberu, popretie pocitu;
 • choroby;
 • "Vplyv kyvadla" - očarená osoba sa určite zmení v budúcnosti.

Existuje presvedčenie, že vykonanie očarujúceho sprisahania neprinesie šťastie, alebo bude letmé. Bez ohľadu na to, koľko chcete, láska môže byť oklamaná len na chvíľu. Ale aj v tomto období sa pravdepodobne nebudete tešiť, pretože platba bude nasledovať v každom prípade.