Plány na výhru lotérie: ako čítať?

Po stáročia ľudia používajú rituály a rituály na dosiahnutie rôznych cieľov: získavanie zdravia, získavanie šťastia, vyháňanie nepriateľov, hľadanie lásky a získavanie peňazí. Často peniaze rituály vyžadovali veľa času na to, aby si uvedomili alebo priniesli malý príjem. Výstup bol nájdený s príchodom lotérie - pomerne rýchly spôsob, ako zarobiť peniaze. Takže bola potreba magických rituálov zameraných na víťazstvo v lotérii.

Ako hovoriť loterie na veľké víťazstvo?

Môžete hovoriť o loterijnom lístku na veľké víťazstvo na účte, mesiaci, minciach, šupke, sviečkach a samotnom lístku. Všetky metódy majú niekoľko pravidiel, ktoré je dôležité nasledovať počas rituálu. Hlavné sú:

 • Vizualizácia cieľa.
 • Viera v magický vplyv a konečný výsledok.
 • Anonymita a zatajenie obradu od nečlenov.
 • Vymazanie miestnosti pred plotom.

Najlepšie dni v týždni na rituál sú stredu a štvrtok. Pre veľkú cenu sa odporúča, aby sa tento obrad uskutočnil v stredu na účte. Vezmite si účet na zakúpenie letenka a prečítajte si pozemok 7 krát za sebou:

"Dám jednu bankovku - dostanem jednu letenku - dostanem veľa peňazí!"

Loterijný lístok musí byť zaplatený bankovkou. Prineste ho domov a okamžite, bez toho, aby ste niekomu povedali o nákupe, rozsvieťte sviečku v miestnosti, najlepšie zelenú a prečítajte si slová:

"Držím lístok šťastný v mojich rukách, priťahujem výhru, prinášam bohatstvo sebe a moju rodinu."

Vstupenka by mala byť skrytá pred dátumom lotérie a nikto ju neukázať. Nezabudnite na dôležitosť vizualizácie. Pravidelne môžete získať lístok a pri pohľade na ne reprezentovať výhry.

Najsilnejšie sprisahania a kúzla na výhru lotérie

Najsilnejšie kúzla na šťastie a víťazstvo v lotérii zahŕňajú:

 • Sprisahanie sviečok.
 • Vodný obrad.
 • Rituál s lístkom na lístky.
 • Hex na kôre.
 • Zúčtovanie alebo mince.

Väčšina argumentuje, že rastúci mesiac má najväčšiu silu na získanie financií. Niektoré zdroje trvajú na tom, že obrad by mal byť držaný na ubúdajúcom mesiaci, pretože počas tohto obdobia sa nikto nebude zaoberať sprisahaniami na šťastie a dostanete magický vplyv úplne. Odporúčame dodržiavať počiatočné pokyny a čakať na rast mesiaca.

Od Vanga

Sprisahanie o veľké víťazstvo v lotérii od Vanga sa uskutočňuje na minciach, ktoré sú šité do odevov. Pomocou rituálu môžete vyhrať šťastie a prilákať veľa šťastia v peniazoch. Pred ceremoniálom vyzdvihnúť potrebné položky pre svoje správanie:

 1. Biela niť.
 2. Nová ihla.
 3. Obľúbená šatníková položka.
 4. Mince.

Minca by mala byť šitá do obloženia alebo lemu oblečenia večer, povedal:

"Táto bielá niť a oceľová ihla k mojim šatám, ja som si šiel bohatstvo a veľa šťastia pre seba, takže peniaze mi smerovali inak: veľké i malé, papier a zlato a priniesli radosť.

Oblečenie by malo byť zavesené v šatníku v noci, samozrejme ponechať niekoľko účtov alebo mincí vo vrecku. Ráno by mali byť vytiahnuté a presunuté do peňaženky a oblečenie s mincou v sprisahaní. Nosiť tento šatník čo najviac, podnecovať myšlienky na víťazstvo. Nemôžete ju vymazať predtým, než dostanete cenu.

Na účte

Ak chcete hovoriť šťastie, môžete použiť metódu Vanga. Druhou spoločnou metódou je vyššie opísaný obrad s kúzlom, keď sa za losovanie lístkov zaplatí peniaze za sprisahanie. Len málo ľudí však pozná rýchlejšie a jednoduchšie spôsoby a rituály. Budú potrebovať papierové peniaze, najlepšie zelené. Uprostred noci musíte narovnať účet na stôl a prednášať čarovné kúzlo:

"So mnou veľa šťastia a šťastia! Mne čakajú dobré peniaze a veľký úspech!"

Vytvorte si poznámku vo vrecku a choďte kúpiť lístok na lístky. Samotné peniaze nemôžu byť poskytnuté, inak účinok zmizne. Tento obrad vám umožňuje vybrať si dobrý kupón a platí len raz.

Na loterie


Ak ste si zakúpili lístok na lístky, môžete to povedať na šťastie. Na rituál si vezmite 7 sviečok a položte ich na stôl a vytvorte kruh, v strede ktorého budete potrebovať šťastný kupón. Svetlo sviečok a čítanie kúzla:

"Lístok na lístok, výhry na výhru, vyvolávam oheň, volám víťazstvo, čísla sa spojili, zisky klesli, nech je šťastie v ruke a peniaze v taške!"

Pri vyslovovaní sprisahania by ste sa mali sústrediť na pozitívne aspekty, premýšľať nad finančným blahobytom a mať istotu vo vašom šťastí. Vydajte sviečky a skryte loterijný lístok na mieste, kde si ponecháte peniaze, až do dňa remízy.

Čítanie pozemkov pre šťastie v lotérii sa týka bielej mágie, takže sa nebojte dôsledkov. Neodporúča sa však používať rôzne obrady alebo modlitby súčasne. Modlitba za lístok na lístky by sa mala konať počas rastu mesiaca a musí byť adresovaná svätej Marthe. Mali by ste sa začať modliť v utorok. Prečítajte si "Otče náš" a pokračujte v hlavnom texte modlitby:

"Svätý Marty Čarodejník vyriešte problém a uvoľnite pokoj.V mene Otca, Syna a Ducha Svätého.

Modlitba sa číta 9 týždňov a potom sa kúpi lístok. Rýchlejšie, ale menej efektívne bude odvolanie k svätému Mikulášovi. Môžete sa ho kedykoľvek modliť slovami:

"Modlím sa k svätému Bohu, svätému Mikulášovi, chrániť služobníka Božieho (meno), počuť a ​​pomôcť vyriešiť problémy, vyslobodiť sa z nepriateľstva a neschopnosti naplniť svoj život finančnou stabilitou Dávať zisk namiesto chudobných, lebo prinesiem prospech iným Amen".

Text modlitby sa odporúča čítať pred ikonou vo svetle sviečky v úplnej samote. Hovorené slová majú veľký vplyv a vplyv. Preto sa obráťte na Všemohúceho o pomoc, buďte čestní a otvorení.