Modlitba pre milovaného, ​​aby zavolal práve teraz

Vo veku technológií sa objavujú čoraz viac problémov, ale spôsoby ich riešenia sa vynásobia. Ak sa v dávnych dobách modlili Pánovi, aby sa manžel vrátil z boja, hosťujúci princ upozornil na červenú dievčinu, teraz sa modlia za to, aby milovaný zavolal a pozval na rande. Takéto modlitby fungujú veľmi dobre.

Dôležité pravidlá a rituálne čítanie

Najdôležitejšie pravidlo akejkoľvek modlitby: keď to hovoríte, obráťte sa na Pána správnymi slovami, testovanými časom a generáciami.

Pri výbere kresťanskej modlitby, aby ste dostali dôležitý hovor, pozorne prečítajte jeho text. Niekedy sa modlitba vydáva za modlitbu, ktorej činnosť je v podstate opakom Božieho slova. Čarovné konšpirácia porušuje vôľu človeka a prinúti ho povolávať, zatiaľ čo Pán iba pomáha a inštruuje vybraného, ​​nie porušuje jeho vôľu, ale posilňuje už existujúce pocity.

Ak modlitba funguje, človek dokáže pochopiť skutočnú podstatu zmyslov. Ak ten chlap nevolal po tom, ako sa modlitba opakovala niekoľkokrát, potom jeho pocity pre vás nie sú dosť silné. Nemali by ste ho teraz tlačiť, je lepšie počkať na nejaký čas a pokúsiť sa znova získať jeho srdce.

Nie je žiadny rituál pre čítanie modlitby, aby človek miloval, nudil a volal, na rozdiel od sprisahania. Modlí sa za každých podmienok a bez ohľadu na čas. Perfektne je ráno po prebudení v špeciálnom modlitebnom kútiku domu, kde stojí ikony Ježiša Krista, Panny Márie, Mikuláša Čarodejníka či iných. Modlite sa na kolenách, odporúčame svietiť kostolnú sviečku pre lepšiu koncentráciu.

Odvolať sa Pánovi ako existujúcu modlitbu a podľa vlastných slov. Niekedy má ten najlepší účinok, pretože modlitba pochádza zo srdca. Najhoršie, to znamená nulový efekt, bude mať modlitbu, čítanú z kúsky alebo obrazovky telefónu, zubaté slová, ktorých význam nerozumiete.

Pri riešení Pána je dôležité pochopiť, čo od neho chcete a ako sa k nemu priblížite, byť pripravený mu poďakovať slovom, modlitbou, očistením, pôstom alebo chodením do cirkvi.

Kto sa modlí za toho, kto volá?

Akýkoľvek svätý, ktorého sa rozhodnete premeniť, bude modlitba vystúpiť k Najvyššiemu. Svätí pôsobia ako sprievodcovia medzi ľuďmi a Bohom. Vyberte si niekoho blízkeho, ktorého životy viete viac, ktorého deň pamäti je teraz oslavovaný. Môžete stráviť nejaký čas čítaním o svätých a vybrať si tých, ktorí vás najviac cení pre konverziu.

Najsilnejšia modlitba, ktorú miluje teraz, bude ten, ktorý pochádza zo srdca. To sa opakuje mnohokrát, s úprimným trasom v hlase a vzrušením v srdci.

Aby sa modlitba presnejšie a rýchlejšie dostala do Neba, odporúča sa modliť sa k Ježišovi, Ničovi, Čarodejníkovi a Najsvätejšiemu Theotokovi. Je zároveň užitočné mať fotografiu svojho milovaného vedľa zapálenej sviečky, aby bol jeho obraz jasne vytlačený vo vašom hovore.

Šeptanie na fotografii

Účinná modlitba sa číta na fotografii blízkej osoby. Predbežne vytlačte fotografiu, na ktorej je znázornený váš obľúbený v plnom raste alebo na ramenách, bez neoprávnených osôb. Pri pohľade na fotografie by ste mali smerovať k objektívu fotoaparátu.

Držte fotografiu na chvíľu, ohrejte ju teplou rukou. Potom zatvorte oči, povedzte modlitbu:

"V mene silnej lásky, úprimnej lásky, volám nášho Pána Ježiša. Slyšte prosbu vášho služobníka (vaše meno) o vašom služobníkovi (meno milovaného). Viac než čokoľvek iného, ​​prajem znovuzjednotenie nášho srdca. Modlím sa, Pane, dotkni sa ho svojim plagátom, zdvihne jeho srdce a dušu, prebudí môj obraz v jeho očiach. Nech ma premýšľať o mne, ak ma skutočne miluje, bude ma zatieniť, nech mi povolá, nech príde a prijme ma, lebo mi chýba, Bože. V mene Otca a Syna a Ducha Svätého, amen. "

Pánovi

Pre milovaného človeka musí byť modlitba úprimná. Pamätajte, že taká modlitba nie je láska, je to žiadosť o Božskú milosť.

Keď sa modlíme Pánovi, mali by sme sa zúčastniť na nedeľnej službe, zúčastniť sa spoločnej modlitby a potom svietiť na ikonu Ježišovi a po trojakom uctievaní šepte nasledujúci text:

"Pane Bože, jasný v nebi a na zemi, moja modlitba je jednoduchá a preto naliehavá pre mňa. Neotáčajte sa, svetlo-tvár, neopúšťajte, všemocný, uprednostňujte svojho otroka (meno). Modlím sa za odpustenie svojich hriechov od narodenia až po súčasnosť, pretože Svetlo, ktoré je zapálené v mojej duši, je úkonom veriť. Modlím sa vás o naplnení svojho horlivého snu, o prístupe lásky a silnom spojení na zemi. Nech tvoj služobník (meno milovaného) padne tvojou milosťou, pamätaj si ma. Dajte svoju dušu na svoje Svetlo, nechajte v ňom popálenú túžbu pripomínať, zavolajte mi. Chcem počuť jeho hlas viac ako čokoľvek iného na svete. Ďakujem, Pane, za to navždy budem vďačný Tebe. Amen. "

Nicholas Wonderworker

Modlitba k Nicholasovi Wonderworkerovi pomáha nielen k tomu, aby milovaný mal túžbu volať, ale aj prísť. Prelát Nikolay pomáha pri akýchkoľvek otázkach a prostredníctvom neho môže byť Pán riešený akýmkoľvek problémom.

Odvolanie na prijatie hovoru sa číta na ikone Benefactora:

"O svätom Mikulášovi, Čarodejníkovi a preláte. Žiadam vás s modlitbou, počujte ma, Boží služobník (meno). Môj cieľ je jednoduchý, ale dôležitý pre mňa, lebo sa modlím za dôležitú výzvu od môjho milovaného Božieho služobníka, drahého pre moje srdce (meno predmetu lásky). Ak sa v mojom srdci pocíti upadne, nech sa moje modlitba, vzostup z Pána, prebudí v ňom túžiac za mňa a on sa uklidní len povolaním, len keď ma prijme silnejšie ako silné. V mene Pána sa modlím, počujem a plním svoju túžbu, ďakujem ti v tom. Amen! "

Svätá Matka Božia

Svätá Mária, Matka Božia, prispieva aj k záležitostiam srdca. Mala by sa modliť, keď sa predtým kúpela, oblečená v čistých šatách a umiestnila do miestnosti kvety a zapálené sviečky.

Text modlitby sa číta trikrát na rôznych stranách sveta:

"Svätá Matka, predkovia kresťanskej rodiny, akceptuje modlitbu svojej dcéry, Boží otroci (meno). V mene svätých apoštolov, anjelov, archanjelov, svätých a svätých, prosím, aby ste splnili to, čo moje srdce túži. O čoskoro zavolajte o pozornosti lásky, o ktorú sa modlím, o služobníkovi Božom (meno milovaného), ktorý najviac snívam. Počujte ma, Najsvätejšia Matka, Panna Mária, neopustite milujúce srdce v úzkosti a očakávaní. Modlite sa nášmu Pánovi, prosíme za lásku. Tým, že sa modlím k vám každý večer a deň, aby som sa modlil na kolenách. Amen! "

Ako rýchlo zavolá ten chlap?

Rýchlosť účinku spôsobeného modlitbou pre toho, koho voláte, závisí od niekoľkých faktorov: koľko chcete, ako dlho a úprimne sa modlíte a ako silné sú jeho pocity voči vám. Ak ste si istí silou každého z nich, výsledok vás nevedie.

Nezabudnite, že sa môžete modliť neobmedzený počet, výberom rôznych svätých, pretože milujúce srdce neprestáva hľadať iné spôsoby.

Pamätajte tiež, že muži sa neodvažujú robiť prvý krok, najmä ak je žena chladná a ľahostajná. Niekedy by ste mali zavolať a počuť skutočné prekvapenie a radosť z vášho hlasu. Vaša láska je vo vašich rukách!