Ako urobiť kórejský makeup?

Mnoho dievčat s európskym vzhľadom obdivuje krásu a mladosť kórejských žien. Ak chcete dosiahnuť podobný výsledok, pomôže vám kórejský make-up, ktorý je teraz na vrchole popularity na celom svete. Minimálna kozmetika a správne umiestnenie akcentov zvýrazní prirodzenú krásu dievčaťa. Aké sú črty kórejského makeupu a ako ho postupovať postupne, prečítajte si ho ďalej v článku.

Kórejské makeup funkcie

Kórejský makeup má veľa rozdielov od všeobecne akceptovaných európskych. Ak chcete dosiahnuť požadovaný efekt, mali by ste upraviť určité oblasti tváre.

Vlastnosti korejského makeupu zahŕňajú:

 • Vyrobenie perfektnej porcelánovej pokožky;
 • Dávajú tvár mierne žiarivosť;
 • Pridajte prirodzenú červenú tvár;
 • Make-up akcenty na oči;
 • Vytváranie širokých a rovných bez ohybov obočia;
 • Pridávanie objemu rias pomocou riasenky;
 • Možnosť použitia falošných rias;
 • Používanie odtieňov svetlých odtieňov;
 • Nedostatok kontúrovacích pier;
 • Výkres malé, tenké a hladké šípky.

Môžete získať bezchybný kórejský makeup s pomocou správne vybraných kozmetických prípravkov. BB krém pomôže dosiahnuť pozitívny účinok. Nástroj nastavuje tón a textúra pokožky nie je horšia ako základ. Kórejské ženy používajú krém s SPF 30.

Kórejský makeup bude pri aplikácii vyzerat lepšie na tvári vankúš, Vankúš je špongia s tónovou základňou, ktorá obsahuje mnoho užitočných komponentov. Prostriedky ľahko pokrývajú pokožku a dobre skrývajú viditeľné nedostatky.

Žiadny z kórejských make-up nie je dokončený. Tinta, Znamená rôzne tekuté textúry a obsahuje veľa farebného pigmentu. Hlavný plus cieľ - trvanlivosť a všestrannosť. Odtieň môže byť použitý na sfarbenie pier a na zašpinenie tváre. Prostriedky poskytujú priehľadné, nepriehľadné pokrytie.

Ak chcete zdôrazniť línie rastu rias, kórejské ženy používajú výhradne tekuté očné linky, Podšívka vám umožňuje nakresliť tenkú a elegantnú šípku.

Kórejský make-up tiež navrhuje použitie zvýrazňovač, Je vhodné, aby zľahčili určité oblasti tváre, aby sa dosiahla žiarivosť a transparentnosť pokožky. Táto technika sa nazýva strobe.

Očné techniky

Dievčatá s európskym vzhľadom budú ľahko pripraviteľné oči, ako sú kórejské ženy. Hlavnou úlohou je upraviť tvar a zmeniť strih.

Pri vytváraní kórejského makeupu sa zameriava na oči.

Pred aplikáciou make-upu treba oblasť očných viečok ošetriť základným náterom. To vám umožní hladko aplikovať tiene a zabrániť ich zrolovaniu. Pri výbere farby tieň mali by sa uprednostňovať svetlé odtiene s krémovou textúrou - ružová, perleťovo-zlatá, ľahká broskyňa, béžová, piesok atď. Použitím takejto farebnej schémy sa vizuálne zväčší oči.

Vonkajšie rohy zriedka sú zakryté tieňmi. V prípade potreby sa na tieto účely používajú hnedé alebo slivkové odtiene. Hranice farebného prechodu by mali byť dobre zatienené, aby poskytli prirodzený vzhľad. Tmavé tiene sa odporúčajú na mierne zadržanie dolného viečka na vytvorenie opuchu.

Kórejský make-up často zahŕňa absenciu tieňov na očné viečka.

Hlavným prvkom v make-up je očné linky, Dosť na zdôraznenie prirodzenej línie rastu rias. Odporúča sa nakresliť tenkú, rovnú malú šípku. Chvost by mal mierne klesať smerom k lícnym kostiam. Dôležité upozornenie: pre vložku by ste mali používať iba vložku, nie ceruzku.

Kórejský make-up nie je bez pridajte objem rias pomocou maskara. Je potrebné použiť prostriedky v niekoľkých vrstvách. Majte na pamäti, že kórejské ženy nezakrývajú mihalnice. V prípade potreby môžete použiť falošné riasy. To platí najmä pre vytváranie večerného vzhľadu.

Obojstranné tvarovanie

Tvar obočia kórejských žien sa výrazne líši od tvaru, ktorý je v Európe všeobecne akceptovaný. Dievčatá s európskym typom vzhľadu zvyčajne vytvárajú zakrivené obočie s úzkym chvostom. Aby ste urobili kórejský makeup správne, musíte simulovať svoj tvar. Ak chcete opraviť, musíte použiť tieň alebo ceruzku.

Kórejské ženy radšej dávajú obočie prirodzený, hladký tvar bez ohýbania.

Obočia by mali byť starostlivo farbené, postupne dosahovať rovný a široký tvar. Odtieň kozmetického prípravku na farbenie je potrebný na výber odtieňa, ktorý je ľahší ako farba vlasov. Ak chcete vytvoriť prirodzené obočie, musíte urobiť dobré perie. Na konsolidáciu výsledkov sa navrhuje použiť osobitné zamknúť - gél, vosk alebo rúž. Tieto kozmetické prípravky udržujú tvar obočia dlhú dobu.

Ak chcete uľahčiť prácu pri vytváraní obočia, môžete použiť špeciálne šablóny, Umožňujú vám rýchlo a čo je najdôležitejšie, ľahko načrtnúť a maľovať cez formulár. Začiatočníci budú musieť trochu trénovať s nimi, ale výsledok bude príjemne prekvapený.

Návrh pera

Ako bolo uvedené vyššie, pri vytváraní kórejského makeupu sa hlavný dôraz kladie na oči. Z tohto dôvodu sa make-up rúk má robiť v upokojujúcich farbách. Kórejské ženy radšej používajú pretrvávajúce, priesvitné odtiene, lesklé alebo rúžové svetlé odtiene.

Pri vytváraní kórejského makeupu pomocou rúžu s matnou textúrou alebo tmavými odtieňmi nie je k dispozícii.

Kórejské ženy sa vyhýbajú vymedzeniu prirodzeného obrysu pier. V tomto ohľade by dievčatá s európskym vzhľadom mali prestať používať konturové ceruzky.

Použite produkt by mal byť v strede pery, zatieniť prstami extra ružička bližšie k okrajom. Rohy nie sú zafarbené. Zhora môžete umiestniť trochu transparentného svetla. To vytvára gradientový efekt. Ak chcete dosiahnuť požadovaný výsledok, odporúčame maľovať cez obrys korektorom.

Kórejský makeup zahŕňa vytvorenie efektu bozkávaných pier.

Odtieň rúž alebo tinta je lepšie vybrať bobule - maliny, jahody, čerešne, pretože korejské ženy často používajú. Pridávajú k obrazu prirodzenosti a citlivosti. Nahé farby nie sú v Kórei populárne, takže je lepšie ich zbaviť pri vytváraní kórejského makeupu.

Tón tváre a sfarbenie

Kórejské ženy ohromujú svojim porcelánovým tónom pleti s mierne ružovými líškami. V tomto prípade tvár vyžaruje slabo žiara. Na dosiahnutie tohto efektu bude jednoducho používať špeciálnu kozmetiku.

Pravidlá pre vytváranie tvárových tónov:

 • Zvlhčenie pokožky. Pred aplikáciou make-upu v kórejskom štýle sa odporúča ošetriť pokožku krémom a základným náterom. Umožní to rovnomerne naniesť make-up na tvár;
 • Odstránenie vizuálnych nedokonalostí pokožky. Ak chcete, aby pokožka vyzerala perfektne, použite korektor;
 • Stroboskopické. Zvýraznenie jednotlivých častí tváre je neprijateľné bez použitia zvýrazňovača. Nástroj sa aplikuje na lícne kosti, nos, oblasť pod očami, záhyb cez hornú peru, bradu a starostlivo zatienený;
 • Retušovanie tváre. Kórejské ženy často používajú vankúše namiesto tónových prostriedkov. Nástroj súčasne obsahuje vlastnosti tonerov, práškov a BB-krému. Umožňuje vám vytvoriť efekt perfektnej hladkej porcelánovej pokožky;
 • Prášková aplikácia. Vyberte nástroj by mal byť svetlé textúry. Koža tváre dáva miernu žiaru a transparentnosť.

Ak chcete tváre poskytnúť vhodný tón pomocou svetelných odtieňov.

Kórejský make-up by mal vyzerať čo najprirodzenejší. Ostré rozdiely v odtieňoch sú vylúčené. Preto by mala byť všetka kozmetika po aplikácii dobre zatienená.

Vylepšenie vzhľadu viac korejskej pomôže pridanie červenej farby, Blush by sa mali používať iba prirodzené odtiene - broskyňa, ružová, béžová. Aplikujú sa s nadýchanou kefkou na hornú časť lícnej kosti, aby sa vytvoril zdvíhací efekt.

Namiesto korenia koreňa počas aplikácie make-up časti použitého odtieňa.

Kórejský make-up krok za krokom

Kórejský make-up je vhodný nielen pre dievčatá s asijským typom vzhľadu. Pre ruský spravodlivý sex je tiež vhodný. Ak chcete dosiahnuť požadovaný efekt, mali by ste sa oboznámiť s postupnými inštrukciami pre fotografovanie.

Krok 1, Pripravte pokožku na make-up. S bavlnenou poduškou očistite tvár penou alebo gélom a naneste tonikum. Potom použite hydratačný prostriedok a počkajte, kým sa absorbuje do pórov.

Krok 2, Naneste primer na pokožku tváre. Nástroj vylepšuje štruktúru pokožky a pripraví ju na aplikáciu základov pre kórejský makeup.

Krok 3, Kreslenie tónovej štruktúry na vytvorenie efektu porcelánovej kože. Môžete použiť krémy BB a SS. Ľahko sa aplikujú a vytvárajú prirodzený vzhľad. Rovnako je vhodná konzistencia vankúšikov. Pre prenos nástroja na kožu pomôže špeciálna huba.

Krok 4, Aplikácia korektora. Kórejský makeup zahŕňa prítomnosť dokonale čistej kože. Skryť vekové škvrny a modriny pod očami pomocou korektora. Na aplikáciu a tieňovanie používajte kefu alebo prsty.

Krok 5, Prášková aplikácia. Pri širokej, zamatovej kefke zastrihneme nástroj po celej ploche tváre. Vhodný drobivý a bezfarebný prášok s ľahkou textúrou. V mierke môžete použiť zvýrazňovač.

Krok 6, Zarovnanie s červenou farbou. Na líce a lícne kosti sa nanieslo malé ružové oči. Ak chcete vytvoriť kórejský make-up, odporúčame používať produkty s prirodzeným odtieňom - ​​broskyňou, jemnou ružovou, béžovou.

Krok 7, Kreslenie tvaru obočia. Kórejské ženy majú širšie a širšie obočie, a preto sa neodporúča zdôrazňovať ohýbanie. Pri korekcii tvaru je lepšie použiť práškové tiene. Nástroj by mal byť dobre zatienený.

Krok 8, Očný make up. Stínovanie nie je potrebné na vytvorenie kórejského makeupu. Ak je to potrebné, môžete použiť ružové alebo slivkové priesvitné tiene. Rohy očí sú mierne zakryté. Pre linku na očné linky odporúčame používať vložku. Vytiahne sa tenká priama čiara s krátkym chvostom ohnutým nadol. Na mihalnice použite riasenku v dvoch vrstvách. Je tiež možné použiť falošné riasy.

Krok 9, Makeup pery. Kórejské ženy sa nepodarí zhrnúť obrys tužkou, takže je lepšie vytvoriť účinok bozkávaných pier. Rúž sa aplikuje na pripravenú kožu pier. Mal by byť natretý od stredu k okrajom. Značná pozornosť sa venuje dobrému tieňovaniu. Ak chcete vytvoriť účinok bozkávaných pier, je lepšie použiť Tint. Odtiene rúž by mali vybrať prírodné - čerešňa, malina, jahody. K oprave výsledného výsledku potrebujete transparentný lesk.

Kórejský makeup je ľahko výkonný a vyzerá pekne ruské dievčatá.

Výhody a nevýhody kórejského makeupu

Kórejské ženy vždy vyzerajú ako mladé a prirodzené. Ruské dievčatá sa často pokúšajú zopakovať svoj obraz. Môžete dosiahnuť pozitívny efekt, ak poznáte niektoré nuansy.

Kórejské výhody make-upu:

 • Je na vrchole módy po celom svete;
 • Vhodné nielen pre kórejské ženy, ale aj pre dievčatá s európskym vzhľadom;
 • Zdôrazňuje prirodzenú ženskú krásu;
 • Umožňuje používať minimálne množstvo kozmetiky, ktoré má dobrý účinok na pokožku.
 • Používa sa pri všetkých príležitostiach - vytvoriť obraz dňa a večera;
 • Vhodné pre všetky typy pleti;
 • Použitie tieňov je voliteľné.
 • Môžete použiť falošné riasy pri vytváraní obrázka;
 • Rieši problém blížiaceho sa storočia, ak sa kórejský očný make up vykonáva v monochromatickej farebnej schéme.

Existujú určité nevýhody týkajúce sa make-upu. Hlavný a jediný bez môže byť považovaný za nenápadný kórejský makeup. Kórejské ženy uprednostňujú prirodzené odtiene tiene, červu, rúžu.

Kórejský makeup je vhodný pre všetky dievčatá bez výnimky. Pomocou kozmetiky je pokožke dané slabé vyžarovanie. Ako výsledok, spravodlivý pohlavný vzhľad je mladý, bezchybný a prirodzený. Video tutoriály a inštrukcie pre fotografovanie vám pomôžu vytvoriť si vlastný obrázok.