Prečo snívať spermie?

Je známe, že sen je odrazom pocitov, myšlienok a túžob človeka. Často vidíme vo sne zvláštne a nezvyčajné veci, ktoré spôsobujú zmätok a dokonca aj hanbu. Napríklad, ak ste snívali o spermie, je nepravdepodobné, že by ste sa s ňou zdieľali so všetkými ľuďmi okolo seba a verili, že je to neslušné.

V skutočnosti takýto sen jednoducho nesie určité informácie a môžete ho rozlúštiť, ak sa pozriete do modernej knihy snov.

Väčšina tlmočníkov súhlasí s tým, že spermie, ktoré snívali, sú dobrým znamením a môžu byť interpretované pozitívne.

Zasnívané spermie, čo to je

1. Ak je mužský spermie sen ženy / dievčaťaZnamená to, že sa môže stretnúť s problémami v osobnom živote, ktoré vzniknú v dôsledku frivolnej lásky. Je tiež možné rozvíjať konflikt, ktorý môže vyvážiť a prezentovať ženu v najnepriaznivejšom svetle.

2. Človek taký sen sľubuje šťastie a úspech v podnikaní.

Ale existujú aj iné interpretácie:

 • Vezmite svoje semeno do banky - V skutočnosti sa snívač cíti osamelý a opustený;
 • vidieť dlhý výlev tekutej tekutiny - uvažujete o nových plánoch a rozhodujete sa, ako implementovať nové myšlienky;
 • nemôžete ejakulovať vo sne - neúspešne sa snažíte nájsť cestu z ťažkej situácie;
 • Mal som sen vo sne ako fontána - zdieľajte svoje pocity a starosti s blízkym, nemali by ste všetko držať v sebe;
 • ste snívali o pláči v posteli - v láske sa objaví nebezpečný súper, sen sľubuje dievčine prechodnú románku a problémy kvôli nemu;
 • ak snívate spermie v kondóme - snažíte sa skryť dôležité informácie, ktorých distribúcia zničí vašu povesť.

Veľa spermií na to, čo sny

Ak snívate veľa spermií, silné a hojné, takéto interpretácie sú možné:

 • vidieť bohaté spermie na oblečení - v blízkej budúcnosti sa budete musieť ocitnúť v podivnej a smiešnej situácii, ale nemali by ste sa na to obťažovať, je lepšie zaobchádzať s humorom a len zabudnúť;
 • vidieť veľa spermy podivnej, neprirodzenej farby - sen varuje pred okamžitou chorobou blízkych príbuzných;
 • cítiť ostrý pach spermií muža vo sne - chcete pokračovať v pretekoch a sú morálne pripravené na to;
 • videli ste spermie zmiešané s krvou - zlý symbol upozorňujúci na problémy a zlyhania v podnikaní;
 • aby dievča prehltlo semeno vo sne - snívač chce mať so svojim milencom úprimnejší a dôvernejší vzťah.

Face cum vo sne to znamená

 • Ak žena sníva o spermie na tvári vo sne to znamená, že súčasný stav vecí a osobný život ju úplne vyhovuje. Nechce súťažiť alebo dosiahnuť niečo viac, pretože cíti strach z neznáma a je trochu neistá v sebe.

Ak hovoríme o vzťahu s opačným pohlavím, potom táto dievčina uprednostňuje poslušnosť niekoho iného, ​​aby nebola opustená alebo vyjadrila nespokojnosť s jej správaním.

 • Ak človek vidí sen, v ktorom sa vyvíja sperma tvárou v tvár svojmu sexuálnemu partnerovi, to znamená, že preferuje vedúcu úlohu vo všetkých sférach života, a to ako v osobných vzťahoch, tak v podnikaní.

Takýto človek má vysoké sebavedomie, takže nie je zvyknutý počítať s názormi ľudí okolo seba. Veľmi skoro bude potrestaný za vlastnú aroganciu.

Snívať spermie na rukách a na tele

Vysvetlenie snov hovorí: ak snívate spermie po ruke, táto osoba v skutočnosti neodhalila svoj vlastný potenciál. Je príliš kritický voči sebe, a to mu bráni v realizácii jeho plánov.

Ak máte sen na tele semenná tekutina znamená, že človek nemá žiadne ambície, ktoré sú nevyhnutné na dosiahnutie všetkých cieľov v živote.

 • Snívač je príliš lenivý a nie ambiciózny, je spokojný s malým, ktorého ho osud vysiela.
 • Je potrebné zmeniť tento postoj k životu, stať sa aktívnejším, nemusíte sa báť pokusov a odvážne prekonávať ťažkosti. Tiež prekonajte svoju vlastnú závislosť od okolností.

Čo sny o sexe a spermie

 • Sen tlmočníci to hovoria ak žena sníva o sexuálnom kontakte a hrubom mužskom spermie v ústach - jej súčasný vzťah so svojím partnerom jej nevyhovuje. Možno je príliš zatvorený a upevnený na vlastných pocitoch.

Ak chcete odstrániť tento problém, mali by ste sa porozprávať so svojím partnerom, zdieľať s ním svoje vlastné emócie.

 • Ak vyliata a muž sperma mala snovú dievča Kniha snov hovorí, že taký sen symbolizuje svoju účelnosť a vôľu vyhrať za každú cenu. Takéto dievča je vždy sebavedomé, nechce podľahnúť presviedčaniu alebo podľahnúť ťažkostiam.

Pozrite si čierne cum, najmä ak je to s krvou - pri výbere svojho sexuálneho partnera nesmiete byť frivolní, obzvlášť pozorujte sexuálne prenosné choroby.