Najluxusnejšie ženské zimné a letné tenisky

Každá žena v šatníku má niekoľko rôznych pohodlných módnych tenisiek. A bez ohľadu na to, ako stará žena je 15 alebo 50, veľa ľudí uprednostňuje túto konkrétnu topánku pre všetkých, pretože je to veľmi pohodlné a ide dobre so sukňami a šatami.

Preto každý rok dizajnéri vytvárajú množstvo zaujímavých nových modelov, ktoré oslovia aj tých, ktorí majú najhlbšie zážitky z vlasov a vysokých podpätkov.

Najluxusnejšie dámske tenisky z najnovších zbierok (foto 2018)

Tenisky, bez ohľadu na módu, by mali byť predovšetkým pohodlné a pohodlné. Hlavným smerom je model s pružnou podrážkou a ľahkou tkaninou. Globálne značky Reebok, Puma, Nike, Adidas sa snažia vyrábať produkty šetrné k životnému prostrediu, ktoré dokážu vydržať vysoké športové štandardy a zaťaženia. Obe tenisky a bežecké topánky sú vyrobené len z prírodných, vysoko kvalitných materiálov.

Najbežnejšie módne dámske modely sú s potlačou a na platforme. Návrhári sa snažia dosiahnuť rovnováhu medzi teniskami a módou. To všetko je možné vysledovať na fotografii alebo v obchodnom obchode Adidas.

Tenisky pre ženy Nike

Dizajnéri každý rok ponúkajú všetky nové a nové nápady. Dámske tenisky Nike v tejto sezóne - vzor jednoduchosti a jednoduchosti. Topánky sú veľmi pohodlné a štýlové. Tento rok kolekcia zapôsobila svojim bohatým farebným rozsahom: červená, zelená, modrá, oranžová, ružová, čierna, biela. Najoriginálnejší model je fialový s tyrkysovými klinmi. Vo väčšine modelov Nike je horná časť sieťoviny a na podrážke sú farebné tlmiče nárazov.

Fotografie z najnovšej zbierky:

Adidas tenisky pre ženy

Najvhodnejšie pre cvičenie všetkých športových tenisiek - Adidas. Jednoduché bežecké modely sa dostanú na leto. Sú prakticky bezstarostné, ale veľmi praktické na nosenie. Najchladnejšie obdobie roka - zima s izoláciou. Vhodný pre fitness topánky s hrubými podrážkami a basketbalové topánky sú vybavené vysokým hriadeľom a pohyblivým tlmičom, ktorý je nevyhnutný pre náhle aktívne skoky.

Každá obchodná značka značky Adidas ponúka klasický model - tenisky, suché zipsy a top-top tenisky - sú ideálne na dlhé prechádzky. Ale Adidas v podpätkoch alebo klinoch je vrcholom fantastiky dizajnérov, čo dodáva majiteľovi originality a niekoľko ďalších centimetrov.

Fotografie pre inšpiráciu:

Novinky od spoločnosti Reebok

Dámske tenisky značky Reebok ponúkajú praktickosť, ktorá vedie k aktívnemu životu. Všetky topánky sú vyrobené výhradne z prírodných materiálov - semiš, koža, textil. Môže ísť o ľahkú letnú kolekciu s podrážkou bez obuvi alebo topánky s izoláciou na zimu. Populárny dizajn s farebnými vložkami, spevneným zadným povrchom a systémom čerpania vzduchu robia topánky značky Reebok jedinečnými medzi celou čiarou topánok. Väčšina recenzií z týchto modelov je pozitívna.

Fotografie modelov Riobok:

Biele a čierne modely

Modely tenisiek s čiernou a / alebo bielej farby existujú vo všetkých zbierkach známych spoločností Adidas, Nike, Rybok, Puma a ďalšie. Koniec koncov je to pre fanúšikov klasiky absolútne výhodné. Biele a čierne dámske tenisky vyzerajú skvele v hale, na bežiacom páse, na ihrisku na volejbal a na prechádzku a dokonca aj na párty. Sú univerzálne, môžu sa nosiť v každom ročnom období.

Biele aj čierne sú kombinované s oblečením akejkoľvek farby s takmer akýmkoľvek športovým prvkom šatníka. Tento trend sa nikdy nezmení. A v každom obchode je určite niekoľko modelov bielej, čiernej alebo kombinovanej farby.

Kožené zimné modely ženských tenisiek

Tenisky dlho prestali byť výhradne jarno-letné obväz. Všetci najznámejší výrobcovia nevyhnutne ponúkajú zimné modely, hlavne kožené.

Najväčšia rozmanitosť je uvedená na fotografii. Pôvodná úprava pre nich bude ozdobená kožušinou. V rovnakej dobe, topánky nie sú preťažené bez dodatočnej hmotnosti ani objemu. A vnútorným materiálom môže byť nielen kožušina, ale aj fleece, bicykel, vlna atď.

Módne letné tenisky pre ženy

Najpopulárnejším modelom pre dnešok je nová rovnováha. Pevne fixuje chodidlo, chráni pred nežiaducimi zraneniami, chráni pred vibráciami.

Detská séria nových produktov je tiež veľmi populárna. Pre mnohé deti sú to univerzálne topánky pre všetky príležitosti.

Fotografie letných noviniek:

Vysoké modely na platforme

"Snickers", topánky s klinom - "arrowroot", so skrytým klinom - "bekkety" na vrchole popularity. Bez ohľadu na to, aká obuv je pohodlná, dokonale zapadá do mestského i kancelárskeho štýlu. Ale kategoricky nevhodné pre športové rekordy.

Na jednej strane dámske topánky na platforme priťahujú pozornosť, na druhej strane však vážia oveľa viac ako klasické fitness modely.

S tým, čo nosiť tenisky pre ženy - fotky módnych obrázkov

Až do nedávnej minulosti bola otázka, čo nosiť športovú obuv, pomerne zvláštna - samozrejme aj športové oblečenie. Dnes však mnoho známych značiek produkuje obrovské množstvo štýlových, viacfarebných, multifunkčných topánok vhodných pre dlhé sukne aj kabáty a legíny. Pod vrcholmi, šortky a tričká vyhovujú novým vyváženostiam a klasickým modelom Adidas, Rybok, Nike atď.