Fotografie krásnych rozšírení nechtov

Rozšírenie nechtov s gélom alebo akrylátom nestráca svoju popularitu, napriek tomu, že jedným z módnych trendov budúceho roka sú krátke nechtíky, prírodná a prírodná manikúra. Voskované nechty umožňujú nechať nechtový tanier požadovaný tvar, dĺžka, dlho udržať atraktívny vzhľad. Umelo rozšírená doska na nechty je skvelým miestom pre kreativitu a stvárnenie módnych nápadov.

Návrh zvýšených nechtov: foto, novinky

Dizajnéri ponúkajú rôzne varianty manikúry pre gélové a akrylové nechty, ktoré umožňujú ženke zdôrazniť jej vlastný štýl, osobnosť a jasnosť prírody. Prinášame vám do pozornosti fotografiu krásnych rozšírených nechtov, ktorých dizajn majstri používajú kresby, vzory, obrázky, maľby a svetlé dekoratívne prvky.

Výkresy na rozšírených nechtoch

Krásne kresby na rozšírených nechtoch prinášajú obraz tajomstva a originality, zdôrazňujú charakter dievčaťa. V trende komplexných geometrických kompozícií, minimalistických obrazov, ktoré sú vytvorené pomocou škótskej pásky a farebných lakov, ako aj zložité vzory, kvetinové motívy. Môže to byť kvetina alebo celé kvetinové usporiadanie, vtipné karikatúry, srdce, hrach, nezvyčajné výtlačky a hieroglyfy.

Vzory na rozšírenej doske na nechty sa aplikujú tenkou kefou s akrylovými farbami, takže budete potrebovať trpezlivosť a skúsenosti na vytvorenie majstrovských diel.

Dlhé, predĺžené nechty umožňujú pánovi robiť väčšie objemné a úchvatné výkresy (kreslenie na krátkych nechtoch bude stručnejšie).

Obzvlášť luxusné vyzerá na dlhých dlhých nechtových doskách akváriu. Živé obrázky, obrázky kvetov, morských plodov, ovocia, čo znamená, že šťavnaté farby použité v dizajne budú vhodné pre jarno-letnú sezónu,

Fotografické správy pre inšpiráciu


Na zimu budú dôležité obrazy zimnej krajiny, snehové vločky, vianočné motívy.

Fotografie krásnych kresieb

Existuje mnoho variantov maľovania, môžete bezpečne experimentovať a vytvoriť svoj vlastný jedinečný dizajn sami, počnúc svetlými vzormi: čiarami, bodmi, jednoduchými vzormi.

Učiť sa, ako aplikovať jednoduché kresby je možné vďaka lekcii pre začiatočníkov za jeden deň.

Pozrite si video tutorial.

Francúzsky s fotografiou fotografií zvýšených nechtov

Francúzska manikúra je mimo módy, ktorú si vybrali mnohé moderné dievčatá, aby vytvorili krásnu nádhernú manikúru. Špeciálna elegancia plášťa je priložená k výkresom. Klasický biely a farebný francúzsky jazyk s jemným a ľahkým vzorom vyzerá bezchybne a elegantne a upúta pozornosť na dobre upravené ruky. V trende kvetinových motívov, zložitých geometrických vzorov a kaderov. Okraj rozšírenia môže byť zdobený čipkou, lukom, kamienkami a jiskrami.

Pozrite si fotografie

Námestie manikúra

Štvorcové predĺžené nechty s vzorom vyzerajú dobre upravené a čisté. Štvorcový tvar je ideálny pre bundy a je považovaný za klasiku v manikúre. Na vrchole popularity matný povrch, ktorý vyzerá nádherne na zvýšených štvorcovkách nechtík.

Môžete tiež ľahko realizovať nové nápady v dizajne a technológii sfarbenia: ombre, rozbité sklo, ktoré vyzerajú skvelo na námestie na nechty.

Najlepšie fotky

Módne manikúra mesiaca na predĺžené nechty

Rozdelené nechtové dosky sú ideálne pre mesačnú vrstvu, v ktorej je dôraz kladený na koreňový otvor dosky na nechty. V módnej diere rôznych foriem môže byť ostrý, oválny, trojuholníkový. Otvor môže byť namaľovaný, môže sa vyznačovať jasným lakom, zdobený krásnymi vzormi s použitím kvetinových motívov, geometrických obrazov, používať dekoratívne prvky.

Glitter nápady

Fotografie krásnych predĺžených nechtov s jiskrami ohromujú svojou krásou a veľkoleposťou. Kamienky, kamene, iskry, trny používajú dizajnéri v objemovom dizajne. Je to veľká slávnostná party. Trblietajúce iskry dávajú nechty šarmu a tajomstva.

Použitie dizajnu hrotov, kameňov a modelovanie gélu vyzerá extravagantne, odvážne, chytľavé a pôjde pre mladých ľudí. Tvarovaný dizajn je možné kombinovať s pečiatkami na nechty.

Špendlíky sú vynikajúce a nie nudné sa pozerať s plášťom a vykonávať úlohu okraj okraj alebo aplikovaný na okraj nechtu. Glitter a kamienky sú jednoducho povinné byť v zimnom novoročnom manikúre na vytvorenie slávnostnej nálady.

Svadobné bundy s zlatými a striebornými farbami zdobia ruky nevesty a zdôrazňujú slávnostnú udalosť. Sekviny pokryli celé predĺženie klinca alebo len jeho časť, vyčnievajú jednotlivé prvky a 3D vzory. Nápady na použitie v dizajne flitrov, stačí pozrieť na fotografie.