Čo dať jej manželovi narodeniny?

Každoročne v predvečer narodenín svojho manžela, milujúca žena sa pýta, ako zablahoželať svojmu zasnúbený? Na pleciach manželov je často zverené organizovanie dovolenky a vytvorenie zodpovedajúcej atmosféry a v ruchu často nemajú čas na výber daru. Preto je lepšie sa o to starať vopred.

Čo dávať svojmu milovanému manželovi za svoje narodeniny

Žena odpovie na túto otázku najlepšie - kto iný vie človeka lepšie ako ktokoľvek iný? Ale v priebehu rokov, pôvodné myšlienky vysušili. Novým riešením môže byť nová literatúra, vzácne a darované vydania jeho obľúbených diel.

Milovník miluje zbierku pohonu vašej obľúbenej skupiny. Vždy môžete dať niečo súvisiace s hobby - nové položky sa dajú ľahko sledovať na špecializovaných stránkach a fórach.

Ak je váš manžel rybárom - Môžete mu dať narodeniny, ktoré dopĺňajú najnovší model alebo viacnásobné návnady, návnady a háčiky.

Aktívny chlap, ktorá spočíva v prírode, stojí za to dať kvalitný skladací nôž alebo niečo z nej turistický inventár:

• stan;
• spací vak;
• karemat;
• sada karabín;
• turistické jedlá;
• zariadenia na rozmnožovanie požiaru.

Mnoho dlhý sen o bicykli, ale neodvážte sa kúpiť - realizácia takého snu bude viac ako príjemné prekvapenie.

Darček pre jack všetkých obchodov - Súbor nástrojov kvality. Ak má manžel rád plávať - ​​po narodeninách si kúpte predplatné do bazéna, môžete mu dať nové kúpacie kufre, uterák, klobúk a plavecké okuliare.

Muž, ktorý trávi veľa času pred počítačom, ako darček, vyhovuje nová komfortná stolička. No, ak si vyberiete hudobníka - bude samozrejme spokojný s novým hudobným nástrojom, na ktorom hrá alebo s ktorou nemá hudobné vybavenie.

Univerzálne darčekyktorý bude vyhovovať ľubovoľnému človeku, môže byť:

• kolínska alebo parfumová voda;
• holiaci strojček;
• kožený opasok;
• peňaženku alebo peňaženku.

Každý človek však ocení individuálny dar, vybraný špeciálne pre neho, nie nevyhnutne užitočný a praktický, ale schopný uspokojiť svoju dušu.

Nápady na darček jej manželovi za svoje narodeniny 30 rokov

30 rokov je nádherný vek medzi mladosťou a zrelosťou a výber darčeka pre tridsaťročného chlapíka je rozsiahly a rozmanitý. Nová technológia bude vždy dôležitá - aktualizujte vášho manžela smartphone, videorekordér v aute alebo rádiu.

Ak je váš manžel stále dieťa v sprche - prosím ho s takou novinkou technológie ako quadcopter, určite sa stane najlepším darčekom k narodeninám. Môže ísť aj o vozidlo na hranie, nádrž alebo rádiokompatibilný vrtuľník.

Ak váš manžel má záujem o fotografiu - môžete mu dať nový fotoaparát alebo príslušenstvo k existujúcej. Môže ísť o špecializovaný objektív, fotografickú tašku, popruh na krk pre fotoaparát, prenosný statív, ľahké zariadenie.

Darček k narodeninám svojho manžela s vlastnými rukami

U ihličiek nie je ťažké vytvoriť svojmu manželovi darček k narodeninám. Akýkoľvek pletený výrobok vyrobený s láskou as prihliadnutím na osobnosť narodenín bude príjemným prekvapením a prekvapí svojho manžela.

Veľa emócií mu dá obľúbený šatku s názvom futbalového klubu, pre ktorý je chorý. Nekomplikovaným a príjemným prekvapením bude koláž jeho fotografií alebo karikatúra vtipnej karikatúry vytlačená a zarámovaná.

Univerzálnym nápadom na narodeninový darček je upiecť lahodný koláč a vyzdobiť ho, ako by sa to mal váš človek páčiť.

Nezvyčajné narodeninové dary pre milovaného muža

Aby ste milovali svoje milované nekonvenčným darom - je ľahké, ak máte predstavivosť.

Možnosti nápadov:

• vzor farby podľa čísel;
• puzzle s jeho alebo vašou spoločnou fotkou;
• fotografická kniha so svojimi fotografiami;
• certifikát pre fotografickú reláciu.

Neobvyklým darom bude originálny tort objednaný profesionálnym šéfkuchárom za predpokladu, že človek miluje sladkosti. Dort sa bude vyrábať podľa akéhokoľvek náčrtu a na ktorúkoľvek tému, môžete si tiež vytvoriť prázdninový nápis, napríklad "Najlepší manžel" alebo "Happy birthday, dear!". Nebude nadbytočné koordinovať s pečivým šéfkuchárom, čo sladkosti a ovocie miluje narodeninový chlapec.

Čo môžete darovať milovanému mužovi - originálny darček

Skvelý darček pre milovaného človeka je nahrávať zbierku jeho obľúbených piesní alebo jednu z noviniek na samostatnom disku alebo novom USB flash disku, aby mohol počúvať v aute. Ak môžete spievať, hrať a nahrávať jednu z jeho obľúbených skladieb v štúdiu.

Pre mužov, ktorí sú schopní oceniť kultúru východných krajín, bude japonský súbor kameňov Tumi Ishi z prírodného dreva zaujímavým darom. Takáto jednoduchá meditatívna hra vám pomôže naladiť sa na správny smer myšlienky, oddýchnuť a byť rozptýlení počas prestávky na obed.

Podobné vlastnosti majú malú stolovú japonskú záhradu, vyrobenú vo forme kompaktnej krabice s rôznymi kameňmi alebo malými architektonickými štruktúrami, napodobňujúce skutočné japonské nádvorie.

Darček k narodeninám pre muža, ktorý má všetko

Prosiť bohatého a sebavedomého človeka je ťažké, ale celkom realistické. Hlavným tajomstvom je dať mu dojmy.

Extrémne športy - skladisko darčekových nápadov. Organizujte víkend, na ktorom bude narodeninový chlapec schopný využiť svoj darček k narodeninám:

• skočiť s padákom;
• lietať na klzáku;
• Kajak alebo kajak;
• raft na horskej rieke (rafting).

Každý bude s radosťou vidieť individualitu v darčeku, môže byť vyrytá jeho menom, iniciálkami, dátumom narodenia alebo nápisom.

Gravovanie je možné vykonať na:

• guľôčkové alebo plniace pero;
• náramkové hodinky;
• kľúčenka;
• klip na kravatu.

Muž, ktorý má všetko, môžete dať narodeninový portrét jeho portrétu, objednaný od profesionálneho umelca, ktorý ho môže čerpať z fotografie.

Viac rozpočtovou možnosťou by bola fotografia vytlačená na plátne - väčšina fotografických obchodov ponúka túto službu. Okrem portrétu si môžete objednať a prezentovať rodinnú fotografiu alebo fotografie z vašej spoločnej dovolenky.

Ale nezabudnite na dovolenku dekorácie vašich gratulácií. Vždy je príjemnejšie prijímať darček, ktorý je krásne a štýlovo zabalený, bude dobrým doplnkom karta alebo pohľadnica s gratuláciou a príjemnými prianiami.

Hlavným tajomstvom úspešnej blahoželania je zohľadniť túžby a záľuby udeľovaných a jasné emócie sú zaručené.

Pozrite si video: VLOG. Tohle manžel nečekal! (Január 2020).