Kyselina hyalurónová na tvár - masku a krém s kyselinou hyalurónovou

Pred viac ako polstoročím vedci dokázali, že množstvo tekutiny v tele priamo ovplyvňuje elasticitu a mladosť pokožky tváre, t.j. na celkovom vzhľade. Práve táto skutočnosť, rovnako ako večná túžba dievčat a žien všetkých čias krásy, stimulujú moderné vedcov, aby vytvorili jedinečnú liečivú, kozmetickú a veľmi zvlhčujúcu tvár a telo pleti prostriedkami - kyselinou hyalurónovou (hydrofilnou látkou).

Kyselina hyalurónová pre tvár - recenzie, fotky pred a po procedúre:

• Anna z Krasnodaru (49 rokov): "Urobil som injekcie (injekčná biorevitalizácia). Bol som veľmi potešený - moja tvár bola o 15 rokov mladšia!";


• Elena z Izhevska (52 rokov): "Obávam sa z injekcií z detstva, preto som sa rozhodol vyskúšať metódu bez podania injekcie - mezoterapiu, bola som veľmi potešená, tvár bola oveľa mladšia, koža bola elastická, väčšina vrások zmizla.

Dnes ponúkame, aby sme hovorili o tom, čo to je, či to môže byť škodlivé a aké sú jeho vlastnosti, na čo sa používa a čo je užitočné, ako to vyzerá a ako ho predstaviť.

Kyselina hyalurónová - zdroj omladenia a riešenie problémov starnutia

V súčasnosti sa hyaluronát nachádza v rôznych variantoch: hotové kozmetické prípravky proti starnutiu na ošetrovanie tváre (krémy, masky, gély atď.), Injekcie a lasery (mezoterapia alebo biorevitalizácia). S jeho pomocou je možné odstrániť menšie chyby na tvári a simulovať vzhľad osoby (lifting tváre, zväčšovanie pier atď.). Po aplikácii sa koža stáva elastickou a vyzerá mladšie, pery sa stanú bujnejšími.

Čo je to kyselina hyalurónová

Kyselina hyalurónová nemá takmer žiadne kontraindikácie, pretože je prirodzenou súčasťou našej pokožky (zahrnutá v jej zložení) spolu s kolagénom a elastínom. V našom tele je zodpovedná za migráciu buniek. Inými slovami, zohráva úlohu biologického mazania a používa sa na lepšiu hydratáciu pokožky. Výnimka z používania alergií, tehotenstva, kožných ochorení (môže byť škodlivá a účinky sa môžu líšiť). Lieky, ktoré sú na ňom založené, majú antibakteriálny a protizápalový účinok, vďaka čomu po podaní injekcie nedochádza k podráždeniu.

Čo je kyselina hyalurónová?

Kyselina hyalurónová pôsobí na pokožku tváre a tela na úrovni buniek (nízkomolekulárna tkanivá), zhromažďuje a drží molekuly vody okolo seba. Tento proces vám umožní udržať vlhkosť pokožky na požadovanej úrovni, vďaka čomu sú vyhlazené vrásky a iné drobné chyby, ktoré vytvárajú dojem zbytočnej pokožky (efekt rýchleho zdvíhania).

Sérum, maska, injekcie, krém s kyselinou hyalurónovou. Čo si vybrať?

Všetky kozmetické prípravky, dokonca aj s malým obsahom hyaluronátu (krém, pleťový krém, gél, maska, emulzia, sprej, tonikum atď.) Sú veľmi účinné, čo potvrdzuje pozitívna spätná väzba od žien. Uznané ako najlepšie výrobky z japonskej kozmetiky.

Procedúry salónu (injekcie (biorevitalizácia), laser (mezoterapia), implantácia zlata pod kožu na tvári (bio-zosilnenie) atď.) Si zachovávajú účinok dlhšie (od šiestich mesiacov do roka). V tomto uskutočnení je mínus vysoké náklady. Ak používate drogy doma, môžete ušetriť veľa. Môže sa kúpiť v lekárni v ampulkách alebo kapsulách (suchý koncentrát) bez lekárskeho predpisu. Farmaceutické prípravky je lepšie nakupovať od dôveryhodných výrobcov farmaceutických výrobkov a prípravkov.

Neodporúča sa injekčné podanie s vlastnými rukami (biorevitalizácia) bez odborných zručností, použitie mezoterapie je menej bezpečné. Technika, ako pichnúť a ako často sa môžete odtrhnúť môžete vidieť na videu. Hyaluron sa môže používať v čistej forme alebo používať anti-aging koktaily (mesokokteyli) s retinolom, vitamínmi alebo zázvorom. Môžete pridať olej alebo iné výrobky a vytvoriť masky na základe pripraveného gélu.

Čo odporúča krém na tvár s vedúcimi kozmetológmi kyseliny hyalurónovej

Podľa recenzií praktických kozmetológov sú lídrami v hodnotení: Japonsko, Francúzsko, Taliansko, Španielsko. Zoznam menej nákladných, no menej efektívnych prostriedkov vytvára ochranné známky:

• Siberika alebo Evelyn;
• Sengara alebo sérum;
• Laura alebo Mertz;
• Topping alebo Roller;
• Bilenda alebo Natura;
• Faberlik;
• plnivo;
• L'Oreal;
• Novosvit atď.

Najčastejšie sa v recenziách uvádza tvárový krém Liberoderm s odporúčaniami kyseliny hyalurónovej.

Inšpirácia fotografií pred a po (budú tu fotky)

Na prezentovaných fotografiách môžete vizuálne overiť účinnosť akejkoľvek metódy, zobraziť a porovnať výsledok toho, čo vyzerá osoba pred a po aplikácii.

Obrys plastovej tváre hyalurónovej kyseliny fotografie pred a po

Kyselina hyalurónová sa aktívne používa v plastickej chirurgii (hyaluronoplastika): zväčšuje pery alebo upravuje kontúry tváre, nasolabiálne záhyby, zväčšuje pery a napravuje iné defekty vzhľadu. Preniká hlboko pod kožu a doslova sa spája do známeho prostredia pre seba bez toho, aby spôsobovala odmietnutie a / alebo alergie, ako je vidieť na prezentovaných fotografiách.

Liečba vrások na tvári kyselinou hyalurónovou

Podľa názoru lekárov je procedúra injekcie (biorevitalizácia) veľmi bolestivá, hoci sa vykonáva injekciou pod lokálnou anestézou. Avšak ženy, ktoré chcú vrátiť mladosť alebo zvýšiť svoje pery, tento okamih nekončí. Hlavnou vecou je vysoká účinnosť metódy a praktická absencia kontraindikácií (existuje len mierne obmedzenie veku pacientov).

Druhou možnosťou je laserová procedúra (mezoterapia). Tento proces je bezbolestný a trvá asi pol hodiny. Jediné negatívne - účinok zostáva menej času.

Ďalším spôsobom posilnenia. Jeho účelom je vyplniť pokožku užitočnou látkou (uťahovanie a modelovanie). Môže sa vykonávať pozdĺž obrysu alebo na určitom mieste (pery, nasolabiálne záhyby atď.).

Všetky metódy (mezoterapia, revitalizácia, posilnenie) vyžadujú opakované použitie, každý nasledujúci postup v priebehu niekoľkých týždňov (zmeny sú viditeľné za niekoľko dní). Celkovo budú potrebovať 15 až 20 pre dosiahnutý účinok. Potom si môžete odpočinúť. Pred začatím procedúry sa pokožka na tvári očistí (krém na odlupovanie a hydratáciu). Podľa recenzií žien, ktoré skúšali tieto metódy, postupy sú naozaj účinné a na rozdiel od Botoxu sa nevytvárajú "bábka", t.j. umelý.

Kyselina hyalurónová na preskúmanie tváre

Kyselina hyalurónová - recenzia (pre tvár) nechávajú dámy, ktoré sa pokúsili o celú zázračnú silu tejto látky.

Karina 35 rokov

«… Pri objavení sa prvých vrások som si uvedomila, že príde čas, keď musím aktívne vyživovať pokožku a začať injektovať kyselinu hyalurónovú. hneď po skončení procedúry je výsledok viditeľný. Navyše som kúpil krém s touto látkou a moja koža je veľmi transformovaná. Nikto mi nedáva viac ako 25… »

Svetlana 54 rokov

«… Zdá sa mi, že hyaluronka je prelom v kozmetickom priemysle. Poskytuje nám ženám príležitosť zastaviť čas a pracovať pre seba a nie proti… »

Maria 33 rokov

«… Začal som sa zoznámiť s kyselinou hyalurónovou tým, že si kúpil krém, v ktorom bol obsiahnutý. Všimol som si zlepšenie a rozhodol som sa pre injekcie. Bol som rád po ukolchikov. Všetky vrásky zmizli a asi o osem rokov som bol mladší. Manžel je spŕšený komplimenty a nie je žiadny koniec k priateľom. Možno, samozrejme, som sa dostal aj do dobrého pána, ale faktom zostáva fakt. Látka je platná… »