Pozemok pre rýchly predaj domu a pozemku

Magic je pomoc v mnohých oblastiach života, najmä vo finančnom sektore. Pomocou mágie sa poskytuje nielen rýchle obchodovanie, ale aj ľahké riešenie problémových transakcií.
Máte k dispozícii dom alebo pozemok na predaj, ale:

 1. Neexistuje žiadny kupujúci a pozemok sa musí predať čo najskôr?
 2. Máte problémy s papierovaním?
 3. Potrebujete výhodnejšie podmienky?

Pozemky na predaj vám pomôžu. Existuje ich niekoľko typov - zameraných na zvýšenie počtu kupujúcich, jednoduchý tok transakcie a zvýšenie zisku z predaja. Existuje aj univerzálne sprisahanie na čistenie energie domu / pozemku, čo občas zvyšuje šance na dobrú dohodu.

Všetky sprisahania budú podrobnejšie popísané v článku.

Čo čítať pozemky na predaj domov a pozemkov?

Mali by ste vedieť, že každý pozemok na predaj domu alebo pozemku si musí prečítať vlastník pozemku. V extrémnom prípade - praktický biele kúzelník, ktorého povesť si istý. Tiež stojí za to vedieť, že na čítanie sprisahania na ubúdajúci mesiac o polnoci v tichu a samote čaká zvláštne šťastie. Bez ohľadu na okolnosti, ktoré vás priviedli k hľadaniu alternatívneho zrýchlenia transakcie, nezabudnite na hlavné pravidlo.

Úspešný výsledok magického rituálu priamo závisí od dodržiavania všetkých pokynov, zameraných na účel rituálu a v presvedčení o povahe použitých síl.

Všetky sprisahania uvedené v článku sú prevzaté výhradne z arzenálov bielej mágie a sú bezpečné pre vás, váš majetok a zákazníkov.

Univerzálny pozemok na predaj domu alebo pozemku

Potrebujete získať rodinu nových svätých kostolov, môžete si ich kúpiť v kostole najbližšie k predanému majetku. Uistite sa, že podľa mesačného kalendára v čase sprisahania bude mesiac klesať. Počkajte až do polnoci, ustúpte do prázdnej miestnosti predávaného domu alebo stojte v strede pozemku. Usporiadajte sviečky v strede miestnosti / priestoru v tvare kruhu, osvetlite ich a sedte v kruhu v modlitebnej polohe.

Strávte niekoľko minút v úplnom tichu. Snažte sa zamerať sa na túžbu: čo najrýchlejšie predať dom alebo pozemok pomocou bielej mágie. Nenechávajte ďalšie myšlienky na každodenné starosti a starosti. Keď sa cítite sústredení na účel rituálu, zhlboka sa nadýchnite a začnite opakovať slová sprisahania:

 • Pre domácnosti:

"Dom, ktorý poskytuje útočisko, steny, ktoré dávajú mier, požívajú silu ohňa a kúzlo dobra. Ja, Boží otroci (s), (vaše meno), necháte ísť v rukách spoľahlivých. Nech sa kupujúci neustále čaká a biele svetlo ho povoľuje k vašim dverám a jeho pohľad neprejde oknami. Nechajte nohu stupňovitého na prahu nepríde zbytočne späť. Obchodný úspech v mojom prospechu bude korunovaný, tak rýchlo, ako si to prajem. Sviečky sú cirkev, sviece sa hovoria, počujú moje požiadavky a hovoria Pánovi. Dostavím ťa do svätej zeme, nech je moje konšpirácia splnené! Amen. "

 • Pre pozemok:

"Pôda, ktorá živila národy, pôda je pevnosťou živého charakteru, zachraňuje teplo a praskanie oheňom. V mene nášho Otca, ja, otrokov Boží (s), (vaše meno), necháte ísť do ruky spoľahlivých. Nechajte kupujúceho neustále čakať a dotýkať sa pätky svojej krajiny a nebude schopný odmietnuť. Nechajte Božie znamenie, bude to okamžite fascinované. Obchodný úspech v mojom prospechu bude korunovaný, tak rýchlo, ako si to prajem. Sviečky sú cirkev, sviece sa hovoria, počujú moje požiadavky a hovoria Pánovi. Dostavím ťa do svätej zeme, nech je moje konšpirácia splnené! Amen. "

Záplet sa musí opakovať sedemkrát za sebou a snaží sa udržať hlas trepať. Buďte sebavedomí v sebe a svojej sile, vyžarujte svetlo a láskavosť, odložte chamtivosť a mazanie.
Keď sviece vonú a tma vládne - vstávajú. Stonky sviečok sa zbierajú v vreckovke a predávajú sa na zemi pod osika, jelša alebo breza - strom s ženskou energiou.

Plot-modlitba na predaj domov na zrná a pin

Budete potrebovať:

 • soľ;
 • ryže;
 • hlboká miska;
 • nový, nevyužitý bezpečnostný kolík.

Choďte do prázdnej miestnosti predávaného domu. Zmiešajte obilniny v miske a stredom čapu tak, aby vyčnievala uprostred. Prečítajte si modlitbu počas miešania obilnín a dokončenia prilepením kolíka do zmesi:

"Pán náš je svätý a kraľuje v nebi, prosil som s tebou, tvojím služobníkom (tvojím menom). Chcem predať svoj dom ľuďom úprimný, nie zlý. Chcem predať za dobro šťastia a prosperity svojej rodiny, s peniazmi, ktoré dostávam, chcem kúpiť to, čo považujem za potrebné. Potrebujeme (nazvať požadovanú sumu peňazí). Amen. "

Skryť misku obilnín a pin v skrini v zadnej miestnosti domu, uistite sa, že nikto nebude rušiť. Po rýchlom a úspešnom predaji domu bude musieť byť odstránený a pochovaný v pôde v opustenom priestore.

Dôležitou podmienkou pre sprisahanie je tvoja úprimnosť voči sebe: pri pomenovávaní sumy sa nevyjednávajte s Bohom. Volajte spravodlivé a priemerné čísla, nie nadhodnotené ani podhodnotené. Niektoré sumy prijaté za transakciu vďačnosti vyšším silám budú musieť byť poskytnuté bezdomovcom na charitatívne účely.

Pozemok na predaj domu s pozemkom

Budete potrebovať:

 • vetvy stromu rastúceho na pozemku, najlepšie muži;
 • kostolná sviečka;
 • svätá voda.

Počkajte na klesajúci mesiac v mesiaci. V poledni odtrhnite malú vetvu z každého stromu, ktorý rastie na mieste a stojte na prahu o polnoci. Držaním v jednej ruke zapálenej sviečky, v druhej - vetvičky, posypanej svätou vodou, obísť dom a obvod priľahlého priestoru.

Pamätajte slová sprisahania vopred:

"Rastú stromy, postavte sa pevne, zdvihnite ma - rastú ďalšie. Nový majiteľ príde, vezme si kľúče, miluje dom, stará sa o stromy. Štěstí v dome, na zemi - plodnosť, v mojom novom živote - pamäť. Ja - bohatstvo, domov - svetlo, zem - starostlivá ruka. Moje slovo je silné, moje úmysly sú čisté. Amen. "

Opakovaním vyššie uvedených slov sprisahania, na každom rohu domu, na každom okne av každom rohu pozemku, na plote a bráne, nechajte kríže s vetvou. Nemali by byť viditeľné.

Zhnite sviečku v rohu pozemku a vysajte vetvičky v zemi nad ním. Čoskoro sa objaví čakajúci kupujúci na prahu - stretnite ho s radosťou.

Ako hovoriť kľúče?

Najlepší spôsob, ako získať cenu, ktorú si zaslúži dom, je pozemok na predaj domu a pozemok na kľúče. Po tri dni, kedy slnko stúpa a keď sa to stane, vezmite si kľúče do rúk a vyslovte slová modlitby:

"Veľa šťastia príde do vášho domu, - otvorte dvere pomocou klávesov s kľúčmi. Choď domov, prineste spravodlivosť. Určite správne ceny, vlastné záujmy v rýchlosti. Zavolajte kľúče od kupujúceho, cena bude povedať, atraktívne. V dome nového usadeného, ​​podeľte sa so mnou bohatstvo. Amen. "

Na vzostupný mesiac

Sprisahanie predaja domu a pozemkov na rastúci mesiac je kľúčom k úspechu tejto dohody. Zvyšujúci sa mesiac je časom zmeny, rastu a zisku, takže obrad uskutočnený počas tohto obdobia je obzvlášť silný. Pre lepší úspech opakujte to trikrát týždenne - v pondelok, v stredu a piatok.

Je dôležité, aby sa jeden rituál nezmiešal s iným a nepoužíval viac ako jeden naraz, aby sa magické sily nedostali do konfliktu.

"Mesiac rastie, nesie úspech, počuje moje volanie v nočnom tichu. Pre dohodnutie sporu za peniaze vás žiadam, aby ste vám čoskoro pomohli - predávam v zhone. Pán požehná môj dom a ten, kto v ňom prebýva. "

Na diaľku

Sprisahanie predať pozemok na čítanie doma je určite lepšie. Ale v živote je niečo, a možno nebudete schopný zasvätiť dom alebo osobne sprisahanie. Potom sa na záchranu dostane silné sprisahanie na predaj domu a pozemkov na diaľku.

Ako každá modlitba za rýchly predaj domu, mala by sa čítať na vzostupnom mesiaci, v tichu a samote. Stojte pri okne domu, v ktorom sa nachádzate, predstavte si, že môžete vidieť nehnuteľnosť, ktorá sa predáva mimo okna. Odporúča sa čakať na noc, aby sa nevideli vonkajšie predmety. Na okennú parapetu položte sviečkovú sviečku a, ak je tam, fotografia domu / pozemku a kľúče k nej.

Povedz nasledujúcu modlitbu 7 krát:

"Rieka tečie, žije mesto, svieti slnko, je šťastné. Obchodník na trhu, mlieko z krinok. Kupujúci - zastavte zavádzanie. Len pod nebesami, pod Pánom, modlitbou môjho děkana, predať dom na adresu (adresu vášho domu) za požadovanú cenu, nič viac nič. "

Aké môžu byť dôsledky?

Ako už bolo uvedené vyššie, všetky sprisahania uvedené v článku sú prevzaté z bielej mágie. Žiadny z nich nesie negatívne ani pre rečníka, ani pre kupujúceho. Koniec koncov, biela magia - mágia pozitívnych myšlienok a výsledok jeho sprisahaní môže byť len pozitívna alebo neutrálna. Posledný prípad môže byť spôsobený nesúladom. pravidlá, ktoré každý biele kúzelník by mal poznať zo srdca:

 1. Najskôr v rozpore so sprisahaním musí človek veriť nielen jeho úspechu, ale aj samotnému procesu toho, čo sa deje. Nepochybne v sebe a v prírodných silách sa biela mágia len nedá.
 2. Je veľmi dôležité pozorovať nielen individuálny časový rámec pre každý druh sprisahania, ale aj všeobecné nevyslovené pravidlo pestovania mesiaca.
 3. Nemôžete zmeniť súčasti pre rituály, ak nepoznáte dôsledky.
 4. Slovy sprisahania musia byť vyslovované v istotom, rovnom hlase.
 5. Pozemky na predaj by mali byť čo najviac nezainteresované. Nebuďte nároční, prosíme. Otvor svoju dlaň, aby sa do nej dostalo niečo nové.
 6. Nezabudnite po každej úspešnosti poďakovať vyšším silám, prinajmenšom verbálne, inak prestávajú pomáhať.

V snahe hovoriť dom alebo pozemok na predaj, prvý pohľad hlboko do seba. Najprv musíte vyčistiť svoje myšlienky pripútanosti k domu a domu - k tomu, aby ste boli viazaní na seba. Buďte pripravení rozlúčiť sa s rodinou z detského domova a prejsť ju do rúk nového majiteľa s dobrým teplo.

Koniec koncov, samotná podstata bielej mágie je v pozitívnom postoji voči sebe a okolitému svetu.