Ako odpustiť zradu milovaného človeka

Väčšina ľudí verí, že hlavnou vecou v rodine je úprimnosť a chcú mať jedinú platónovú a fyzickú lásku. Po prvé, stupeň vzájomného porozumenia závisí od povahy oboch manželov.

Psychológia ako veda rovná zradu s chorobou, pretože určitý počet mužov nemôže prekonať túžbu po dobrodružstve na strane a neustále pokračovať v rovnakom hre. Konštantná zrada - je dôkazom vážnych problémov vo vzťahu. Napriek tomu sa ženy môžu dozvedieť o velezrave od priateľiek, susedov alebo od svojho manžela, ktorý sa rozhodol konať. V žiadnom prípade nie je možné vyhnúť sa hádkam a trestným činom.

Preto sa obráťme na veľmi dôležitú tému pre každú ženu: ako odpustiť jej manželom cudzoložstvo - poradenstvo psychológa (a zachrániť rodinu).

Je možné odpustiť zradu manžela?

Vo väčšine prípadov, akonáhle sa žena dozvie o velezrave, začína reťazec nepravidelných akcií:

- opit sa svojím najlepším priateľom a urobiť to, čo si myslí, že je správne. Ale to nestojí za to;

- začnite pomstiť milenke svojho manžela;

- považujte sa za tučné a škaredé;

- bez toho, aby zvážila, odstrániť vzťah, alebo ako odpoveď tiež zmeniť svojho manžela.

Ale ak sa naozaj chcete naučiť ako odpustiť zradu manžela, poradia psychológa vám pomôžu.

Akékoľvek bezohľadné činy môžu viesť k nenapraviteľným následkom. Stojí to za to, že zostal u vás, nechodil k nej, ale jednoducho ju používal. Takže vás miluje, a zrada - to sa ukázalo byť prechádzajúcou fyzickou atrakciou. On bude určite ľutovať jeho činu, požiadať o odpustenie, dať darčeky a pokúsiť sa správať správne. Samozrejme, všetko závisí od človeka, ale psychológovia odporúčajú dať druhú šancu, pretože všetci v živote môžu robiť chyby.

Napríklad slávny doktor Oleg Gennadievič Torsunov hovorí, že cudzoložstvo je testom pre dvoch a rodina neopiera o telesné potešenie, ale o vzájomné porozumenie, schopnosť porozumieť, odpustiť a prijať nedostatky partnera, pretože zodpovednosť vždy leží na ramenách dvoch. Nie ste jediná žena, ktorá čelí takejto životnej situácii a väčšina rodín zostáva napriek všetkému.

Ako zabudnúť na podvod milovaného človeka?

Ak chcete zabudnúť na akúkoľvek negatívnu epizódu života a spustiť ju z nového listu, musíte začať pracovať na sebe. Fitness, nakupovanie alebo dokonca krížové šitie - to všetko je malý krok do novej reality s šťastnou rodinou.

Vo vzťahu s chlapom musíte pochopiť, čo potrebuje, ale nepreukázať jeho vysokú hodnotu pre vás, a dokonca môžete dať trochu ospravedlnenie pre žiarlivosť, ale v žiadnom prípade opakovať jeho chyby. Dokonca aj v Biblii, zrada je rovná hriechu vraždy, stojí za to spomenúť si. Islam, všeobecne ako trest za vlastizradu, prideľuje verejne sto rias.

Dôležitým pravidlom ženskej psychológie je byť horúce v posteli a chlade vonku. Použiť toto pravidlo, budete môcť viazať manžela na seba. Musí pochopiť, že to môže veľmi ľahko stratiť nenávratne. A najdôležitejšou vecou je jasne uviesť, že váš partner je vinný z vlastizrady a dať mu príležitosť opraviť sa vedľa teba, pretože zrada je nielen koniec, ale aj začiatok novej stránky v živote.

Čo ak nemôžem odpustiť, ale chcem obnoviť starý vzťah?

Odpoveď na túto otázku nájdete vo svojom správaní a postoji k životu, pretože nie každá žena môže odpustiť mužovi aj po náhodnej zrave. Samozrejme, životné názory sa nemôžu meniť, ale je celkom možné pozrieť sa na veci z iného uhla, a to len v záujme detí. Preto by ste sa nemali zamerať na chybu partnera, nie sme dokonalí, ale máme jeden život a je možné, že váš manžel alebo priateľ je rovnaký spoločník na celú životnú cestu. Toto sa ukázalo byť jeho malou slabosťou, čo znamená, že potrebuje pomôcť vyrovnať sa s týmto incidentom.

Ak chcete obnoviť normálne rodinné vzťahy, mali by ste sa vyhnúť všetkým, čo spôsobujú zlé pocity voči manželovi. Je potrebné hovoriť o ďalších spoločných plánoch na život a čo je najdôležitejšie, pokojne si veci vyriešiť medzi sebou - to vždy pomáha oživiť minulé pocity. Môžete sa tiež zaregistrovať na spoločnú cestu rodinnému terapeutovi. A hlavnou vecou je pokúsiť sa všetkými možnými prostriedkami zlepšiť rodinné vzťahy a nechať v minulosti všetky zlé veci. A mali by ste sa to pokúsiť spoločne.