Čo sny pijavice

Nikto by nemal tvrdiť, že sny sú dôležitou súčasťou života každého človeka. Po prvé, spánok je obnovenie energetického potenciálu tela a normalizácia vitálnej činnosti.

V poslednej dobe sa zvyšuje popularita získava sen Miller a VangaV ktorých sa zhromažďujú najobľúbenejšie sny s dotazy.

Sny o škodcoch prilepených na koži na rukách alebo nohách? Podľa snu Vanga Priložení škodcovia sú personifikovaní mapovaním postoja človeka k vlastnému životu.

Prenosné pijavice vo sne, čo to znamená

Leeching sny - pred vami existujú dlhodobé peňažné záväzky, ktoré musia byť splnené a ako kameň sú vo vašom živote. Ak ste snívali o žene - čakajte na doplnenie rodiny, ale len ak dievča chce znášať a porodiť zdravé dieťa.

Slobodná dievčina Biele alebo čierne pijavice na nohách alebo ramenách snívajú - posadnutý obdivovateľ, ktorý by sa mal bližšie pozrieť na budovanie šťastných a harmonických vzťahov.

Ak je tehotná žena uhryznutá parazit, počkajte na tých, ktorí vás obťažujú. Stojí za to, aby ste si prečítali svoje bezprostredné prostredie a menej diskutovali o svojom živote s ostatnými ľuďmi. Sen o šváboch a hmyze - množstvo nepriateľov v prostredí.

Čo sníva pijavice nasávané do tela

  • Pijavice nasiaknuté do tela ženy v knihe snov - to sú nevyriešené problémy, ktoré zrejme vyčerpajú energiu z vás a plytvajú vzácnymi silami, ktoré môžete vynaložiť na dosiahnutie cieľov.
  • Škodcovia to sen, nasiaknutý na ezoterickú snovú knihu znamená výdavky v zlom smere.
  • Mrtvý sen - čoskoro riešiť problémy. Ale ak spací pijavice, ktorá je určená na ľudskú spotrebu, snívala o spánku, tento sen znamená dobré zdravie a blahobyt celej rodiny.

Leech na telo pre to, čo sny

  • Pijavé pijavice na telo ženy v knihe snov- druh boja s pokušeniami, ktoré sú vo vašom živote nejako prítomné.
  • háveď o sne Miller znamenajú akumuláciu veľkého počtu nepriateľov a nahá závisť v živote spánku.
  • ak pijavicové nohy snívajú o žene - vonkajšie barle, ktoré by mali byť odstránené na voľný a plný život, plné harmónie a šťastia.
  • Ak ste snívali - cudzoložstvo.
  • Sen na hlavu alebo pod kožou sa budete usmievať na šťastie v podnikaní, kariére alebo osobnom živote.
  • Tento sen žena podľa knihy snov oznamuje otvorenie nových dverí pri dosahovaní cieľov. Čoskoro sen o týchto škodcoch možno interpretovať ako zmeny vo fyzickej rovine, zhoršenie alebo zlepšenie zdravia, pohody alebo všeobecného stavu.

Veľa pijavcov, prečo sníva

Ak by ste mali vo sne sny na snovú knihu, dávajte pozor na zlé činy ľudí, ktorých máte blízko k vám. Mali by ste si prečítať svoj sociálny kruh, aby ste sa ochránili pred duševnými poruchami a sklamaním.

Od dávnych čias, ak pieseň snívala - znamenalo to prítomnosť nepriateľov, ktorí tiesnú intriky proti vám. S najväčšou pravdepodobnosťou, aby sme mohli interpretovať sen, je potrebné spomenúť si detaily, v ktorých sa najčastejšie nájde ten, kto si želá zlo.

Sny, ktoré pijavice uhryzujú, čo to je

Niekedy spí, napríklad, žena môže snívať sen, v ktorom ho čnie hmyz a čierny hmyz nechať rany na tele, Dešifrujte tento sen - ako pokus o inváziu svojho života iných ľudí. Je pravdepodobné, že ľudia okolo vás si želajú dobre, ale nemali by ste ich venovať vašim plánom, pretože s najväčšou pravdepodobnosťou sa vaše ciele a sny nedosiahnu.

V prípade Mal som sen tehotnej žene musíte sa starať o vaše zdravie a bezpečnosť nenarodeného dieťaťa.

Ak ste videli tvár bielych a čiernych pijavíc - čakajte na ochorenia z kože.

Zhrnutie horeuvedeného, ​​je možné poznamenať, že nie vždy proroctvá, ktoré sú v knihe snov, sa musia nevyhnutne stať skutočnosťou. Aby sa negatívne sfarbený sen nestal v budúcnosti, je potrebné po prebudení prečítať sprisahanie alebo modlitbu.

Sila slova nadobúda bezprostredne po prebudení. Ako možnosť môžete použite modlitbu Otec Naša, Každý človek má svoj vlastný postoj k snu, je však vždy dôležité spomenúť si na intuíciu, ktorá hrá dôležitú úlohu v ľudskom živote.

Pozrite si video: Rybárska Televízia 22016 - relácia pre rybárov o rybách a rybolove (Január 2020).