Detské šaty háčkovanie majster triedy pre začiatočníkov

Ako sa viazať krásne dieťa šaty pre trochu fashionista, ak ste len učenie základy pletenie? Tu vám pomôžu hodiny a videá (MK) od najlepších majstrov v sieti a ich krok za krokom vysvetlenie celého procesu s najcennejšími komentármi. Pre začiatočníkov skúsených pracovníkov so skúsenosťami dámy odporúčame začať s najjednoduchšími modelmi, takže nemusíte okamžite začať pletenie zložitých sundresses.

Háčkované detské šaty s programami - majstrovská trieda pre začiatočníkov

Nikdy nie je neskoro, aby ste sa začali učiť, ako pliesť, a to najmä, ak chcete, aby vaše príbuzné prinášali príjemné prekvapenie. A dnes sa to môžete naučiť zadarmo!

Ako pliesť jednoduché letné šaty

Krok za krokom pre kvalifikovaných pracovníkov s trochou skúseností je lekcia najjednoduchšieho oblečenia pre jednoročné dieťa pre teplú sezónu, kedy sa slnko ohreje.

Model sa vykonáva pre mladé dievčatá 8-12 mesiacov, upevňuje sa na chrbte. Sukne pletené priečne detaily.

materiály: 2 pradiatka Linha Camila Módna priadza (bavlna, 100 g / 500 m.) Krémová farba, zelené pozostatky z priadze, háček 1,75 mm., Ihla, 65 cm. Krémová farba široká, 42 žltých korálkov, 6 tlačidiel.

popis


sukne: v priečnom smere. Vytočte reťazec vzduchových slučiek dlhých 31 cm S alternatívnymi jednostrannými háčikmi a dvojitými háčikmi podľa schémy 1 vykonajte skrátené riadky podľa schémy 1. Takto umyte 152 riadkov (alebo 15 opakovaní) - teda do výšky 49 cm Krátka strana ( pás) a 81 cm dlhej strane (lem). Dokončite úlohu.

koketa: na línii voľby linky pleteniny 112 st. b / n (1 stĺpec na 1 riadku). Rozdeliť späť a predtým.

Knit pod schémou 2. 1/2 späť: pletené prvých 28 stĺpcov. Pokračovať v pliesť podľa schémy - 15 riadkov (vrátane už pletený prvý riadok). Spusťte krk podľa schémy - 5 riadkov. Pokračujte v úplete pod vzorom do 17. riadku vzoru. Zopakujte správu až do 25. riadku práce. Dokončite úlohu. Opakujte pre druhú polovicu zadného zrkadla.

pred:pliesť nad strednými 56 stĺpmi. Pokračovať v pliesť podľa schémy - 12 riadkov (vrátane už pletený prvý riadok). V 13. rade ponechajte stredné 18 stĺpikov na výstrihu, pletené boky oddelene, dokončite koncovky na krk a výšku operadla. Dokončite úlohu.

zostava: šiť ramená.

Rail:

1. Na rez na chrbte a výrez úst na pliesť 1 riadok so stĺpmi bez nakida. Rozložte 6 tlačidiel pre otvory pozdĺž ľavej strany chrbta: prvá pozdĺž okraja hrdla chrbta, posledných 9 cm nad spodkom šiat, zvyšok medzi nimi. Knit druhý rad stĺpcov bez nakida, (1 v / n., Preskočiť 1 stĺpec, článok B / n v nasledujúcom stĺpci) - pre každú dieru. Knit tretí rad háčkov. Dokončite úlohu.

2. Zarovnajte riadok v spodnej časti šaty s jedným háčikom.

3. Pripevnite každú dierku podľa schémy 2.

dekorácie: ak neviete ako zdobiť, viažete 14 kvetinových motívov a 14 listov podľa schémy. Prilepte na každú nádhernú kvetinu 3 korálky v strede, šiť list, pripevniť k šatám podľa schémy. Zviažte stuhu v strede prednej časti luku.

Háčkované detské šaty (schéma a popis) 2-3 roky.

Docela jednoduché, ale elegantné otvory s volánkami na leto. Môžete pridať pás a dekor vo forme korálkov.

materiály: Nako Estiva priadza (50% bavlna, 50% bambus, 100 g / 375 m.) - 1 pradian bielej farby a 1 pradian béžovej farby, háčik 2,5 mm.

popis

chrbát: Béžový závit vytočí reťaz vzduchových slučiek 45 cm dlhý, pletený pletiv podľa vzoru 3. Vo výške 22 cm pletené 1-6 rady ozdôb podľa vzoru 2 (šatový lem). Pripojte závit k vytáčanému reťazcu (do horného okraja), plete 1-6 radov ozdôb. Zopakujte ďalšie 2 úseky ozdôb medzi hornou a dolnou časťou. Pripojte biely závit k vytáčanému reťazcu a prilepte zátku chrbta podľa schémy 1. Ak je výška kokteilu 13 cm, znížte na každej strane 2 skupiny stĺpikov V pre dierky. Vo výške 46 cm Odpočítajte centrálne 7 skupín V-stĺpikov na krku. Pletené boky oddelene. Vo výške 47 cm Dokončite prácu.

pred: štart ako chrbát. Keď je výška koeficientu 20 cm. Znížte centrálne 3 skupiny V-stĺpikov na krk. Knit samostatne bokmi a pokračujte v znižovaní 3 stĺpcov (nie skupín, ale stĺpcov!) - 2 krát, 2 stĺpce - 1 čas. Vo výške 47 cm Dokončite prácu.

zostava: šiť boky zo spodnej strany do kĺbov, šiť ramená. Viazanie krku: béžová niť na viazanie stopy krku. cesta: * 4 lyžice. w / n z jednej slučky, preskočiť 1 cm, opakovať od * v kruhu, dokončiť pripojenie. stĺpec. Kliešte dierky rovnakým spôsobom.

Háčkované detské šaty (video v ruštine)

Lekcia videa je vnímaná niekým ľahšie, takže sme si na YouTube vybrali zaujímavé majstrovské triedy na vytvorenie háčkovaných detských šiat.

Idea s okrúhlym jarmo pre dievča 3 mesiace

Tento model môže byť vhodný na krstovanie (ako ornament, pozrite sa na saténový pás, ktorý vyzerá krásne s otvorenými vzormi).

Rád by som poznamenal, že koketa pre detské šaty je háčkovaná, berúc do úvahy skutočnosť, že výstrih musí byť natiahnutý veľmi dobre.

Tak, pliesť s Svetlana Bersanova krásne ružové šaty.

V kombinácii textílie a motívov (model od čínskych majstrov)

Fabric a krásne čipky v kombinácii vyzerajú veľmi originálne. Dokončenie lem dokončilo súbor, takže tento odev môže dokonca vyskúšať na promócie party na záhrade.

Ananás červenej robe

Tieto šaty vyzerajú dobre a v bielej farbe, čo dodáva eleganciu.

Marshmallow s raglánovými rukávmi

Najzaujímavejšie je možné nájsť v blogoch "Mamochkin kanál", a venovali sme pozornosť oblečeniu "Zephyr" pre dievčatá 2-3 roky.

MK - štvorhranný háčik