Módny večerný make-up 2019

Či už ide o dovolenku, firemnú večierku alebo svadbu, každá dievčina sa chce na to pozerať perfektne. Aby ste to urobili, musíte vybrať správny výstroj, topánky a príslušenstvo. Osobitná pozornosť by sa mala venovať večernému makeupu. Mala by priaznivo zdôrazňovať prírodné krásy, lesk, prilákať obdivujúce mužské pohľady.

Trendy večerného makeupu pre rok 2019

Make-up umelci hovoria, že ak trend pre prirodzenosť pretrváva v každodennom make-up, potom večer makeup je preferovaný. jas a jas.

Pri výbere make-upu by ste mali mať na pamäti jednoduché pravidlá, ktoré sú relevantné a použiteľné pre každý obrázok:

 • Prírodné obočie. Stojí za to zabudnúť na široké, hrubé obočie, ktoré boli tak populárne už pred niekoľkými rokmi. Všetko, čo potrebujete pre dokonalý vzhľad, je štetec na obočie a fixačný gél.
 • Červená rúž, K dnešnému dňu červená rúž vymaže hranice medzi denným a večerným make-upom. Nezáleží na tom, kde a kým ste, jasný odtieň je vždy vhodný, ak ho môžete kombinovať s make-upom pravého oka. Minulý rok bola uprednostňovaná rúž s nádychom vína a matnou textúrou a v roku 2019 sa lesk opäť zvýši v popularite.
 • Smutné oči ("Smokey Ice"). Už v tejto sezóne špecialisti experimentovali s možnosťami make-upu s "dymovými očami". Odtiene, metódy a štýly perie sa menia, ale tmavé očné make-up ostáva stožiarom hey 2019.
 • Veľa iskier. Glitteromania odchádzajúcej sezóny nezníži svoju pozíciu v roku 2019. Glitters bude vo večerných hodinách transformovať akýkoľvek make-up, ktorý prinesie blikanie a oslavu do obrazu. Môžu sa aplikovať na očné viečka, pery, lícne kosti a dokonca aj na vlasy a množstvo odtieňov umožňuje experimentovať s každou farbou.
 • Viacfarebné tiene.Dopyt po jasných tieňoch v make-up oka sa v nasledujúcom roku dramaticky zvýši. Predovšetkým sa použijú monochromatické farby s minimálnym počtom prechodov a osrstením v prechádzajúcom storočí. Akékoľvek farby z palety, ktoré sme sa predtým báli používať v make-up, budú teraz vhodnejšie ako kedykoľvek predtým vo večerných a dokonca každodenných make-upoch.
 • Šípky. Zdá sa, čo by mohlo byť triviálnejšie než čierne šípky? Napriek tomu stylisti neprestanú nájsť sto a jeden nový výklad tohto klasického prvku večerného make-upu. V roku 2019 šípky na očných viečka smerujú k chrámu, môžu byť úzke a široké, krátke a dlhé. Šípky nakreslia ceruzku v hornom aj dolnom viečku. Môžete vytvoriť zaujímavý efekt tým, že nakreslíte čiaru na oblúku obočia.

Večerný makeup na farbu očí

Aby ste si vybrali správny make-up, musíte brať do úvahy prirodzené údaje osoby. Osobitnú úlohu pri výbere odtieňov make-upu farba očí, V závislosti od vybranej palety môže byť farba očí priaznivo zvýraznená alebo stratená medzi desiatkami vrstiev tieňov. Preto odporúčania na večerné make-up by sa mali brať do úvahy pre každú farbu očí oddelene.

Pre modré a šedo-modré oči

Najdôležitejšie modré a šedé oči sú zdôraznené. teplé, slnečné farby, Bronz, meď, zlato - skvelé riešenie pre večerný vzhľad. Peach, oranžová a žltá farba bude vyzerať originálne a tajomné. Slávnostný efekt je možné dosiahnuť rôznymi trblietkami a trblietkami.

Pri výbere modrého odtieňa pre večerné make-up musíte použiť len tie tmavé odtiene, ktoré nezodpovedajú farbe očí. Ultramarinové a kobaltové tiene sú vhodné pre jasné oči, ktoré robia vzhľad jasnejším a atraktívnejším.

Ak chcete urobiť make-up viac nezvyčajné a slávnostné, miesto čiernej ceruzky, môžete použiť modré, tmavo hnedé alebo šedé.

Tiež fialové a levandulové očné tiene budú vyhovovať majiteľom šedo-modrých očí.

Pre hnedé oči

Večerné udalosti sú určené na prekvapenie, je to čas pre živé obrázky a štýlové experimenty. Majitelia bohatých hnedých očí, ako žiadni iní, si môžu dovoliť módne a jedinečné večerné make-up.

Klasická verzia s čierna očné linky ideálne pre dievčatá s tmavo hnedými očami. Čierna farba bude dobre zdôrazňovať strih očí, prehĺbiť prirodzený odtieň a urobiť pohľad tajomnejším. Nie je nutné, aby večerný make-up bol obmedzený iba na čierne očné linky. Môžete použiť očné tiene fialové a hnedé, ktoré efektívne zdôrazňujú farbu očí.

Pri výbere tieňov by ste mali venovať pozornosť kontrastu odtiene zelená, Emerald, oliva, bažina - to sú farby, ktoré sú najvhodnejšie na zdôraznenie hnedých očí.

Hnedé-eyed dievčatá si môžu dovoliť hrať s módnou v tejto sezóne červené tiene, S hnedými očami sa najlepšie zmiešajú červené tiene. Aby oči nevyzerali ako roztrhané alebo bolestivé, na oblasť okolo očí by mal byť aplikovaný korektor.

Hnedé oči dievčatá stojí za to opatrné modré tiene, Svetlomodré odtiene dodávajú do očí bolestivý, jednoduchý vzhľad. Z modrej palety je lepšie použiť tmavú, napríklad,ultramarínová farbu. Táto farba, podobne ako čierna, zvýši prirodzenú hĺbku očí.

Pre zelené oči

Voľba make-upu pre zelené oči krás je dosť veľká. Zelené oči sú dokonale zdôraznené. svetlé tiene, Broskev, hnedá, fialová, bronzová - to sú farby, ktoré sú ideálne pre dievčatá so zelenými očami.

Najmä zelené oči vhodné odtiene bystrý-ružový farbu. Pre okouzlujúci vzhľad je vhodná kombinácia koralov a tmavo hnedých, rovnako ako lila a kávové odtiene.

Je potrebné sa obávať veľmi ľahkých odtieňov ružovej, modrej, šedej a bielej. Tiež si nevyberajte strieborné a jasne modré tiene. Pretože oči stratia expresívnosť, budú mať bolestivý vzhľad.

Pri aplikácii večerného makeupu na svetlé zelené oči je potrebné vybrať odtiene oveľa tmavšie ako oči. Pastelové farby (broskyňová, béžová, svetlozelená) sú vhodné pre vnútorný roh, tmavé farby sú aplikované na vonkajší roh oka. Obzvlášť pôsobivý a slávnostný vzhľad smaragd farbu.

Tmavé zelené oči idúbystrý odtiene, Pre večerné make-up fit fialová, zlatá a bažinatá farba.

Večerný makeup na farbu vlasov

Pri aplikácii večerného make-upu je dôležité pamätať nielen farbu očí, ale aj farbu vlasov. V závislosti od odtieňa vlasov, vyberte správny tieň, ružová, rúž a dokonca aj tónový nástroj. Večerný makeup je obzvlášť odlišný. pre blondínky a brunety.

Pre brunetky

Majitelia tmavých vlasov majú miernu výhodu oproti bežným dievčatám, pretože ich vzhľad bez makeupu vyzerá viac kontrastne a výrazne.

Vo večerných make-up brunettes si môže dovoliť venovať pozornosť jasným odtieňom. Modrá, fialová, kovová - tie farby, ktoré ozdobia blondínky v slávnostnom večeri.

Pri výbere riasenky musíte dať prednosť hnedý farba, Bude vašim očiam prirodzenejší vzhľad, aj keď je použitý komplexný make-up.

Make-up na pery môže byť jasné a pokojnejšie. Burning dark-eyed brunettes môže poskytnúť veľkolepé rúž farby fuchsie alebo rubín. Pre dievčatá s menej tmavými blond vlasmi môžete experimentovať s odtieňmi ružovej alebo oranžovej.

Statočné dievčatá môžu využiť rúž neobyčajné odtiene, Nastal čas, aby ste dostali modrú, zelenú, žltú rúž alebo úplne naneste lesk na pery. Kedy inak vyskúšať, ak nie na večernú večierku alebo párty?

Farba rouge a prášku by sa mala vybrať na základe farby pokožky a očí. Ľahšie pokožku a oči, tým menej teplé a nasýtené by mali byť dekoratívne a tónové nástroje pre pokožku.

Uvedenie farby na tvár, je potrebné pamätať na zlaté pravidlo večerného make-upu. Dôraz sa musí klásť buď na pery alebo na oči. Čo presne je na vás.

Pre blondín

V roku 2019 by večerný make-up pre blondínky mal byť v najteplejších prirodzených farbách. Slávnostný obrázok vám pomôže vytvoriť zlatá alebo bronzová paleta tieňov na celé storočie. Odporúča sa tiež používať prípravok na oči. ružové, práškové odtiene, Dajú im obraz ženskosti a expresivity.

Ak chcete zvýšiť dôraz na oči, môžete použiť klasiku čierna ceruzka pre oči alebo očné linky.

Pre blondínky svetlé vlasy vhodnejšie svetlohnedé alebo sivé očné linky. Svetlé a platinové blondínky sú tmavé slivky alebo modré očné linky.

Pre večerné make-up môžete použiť túto techniku. "Smokey Ice", Čierna farba musí byť uložená v miernom režime alebo zmiešaná s inými farbami, pretože tmavý odtieň môže spôsobiť, že oči vyzerajú ťažšie, čo im dáva nepríjemný vzhľad.

Posledná fáza akéhokoľvek očného make-upu je atrament, Blondínky môžu používať čiernu a modrú, hnedú alebo slivkovú riasenku. Módny trend v roku 2019 bude silne maľované riasy dolného viečka.

Pri výbere rúže by ste mali venovať pozornosť koralová červená, čerešňové odtiene, Textúra rúžu môže byť lesklá, matná alebo perla.

Dodatočná pozornosť by sa mala venovať farbe tonálneho nástroja a štruktúry pokožky. Zdravá, žeravá koža bez váženia je hlavným trendom sezóny. Nemali by ste aplikovať príliš hustú vrstvu tonálnych prostriedkov, je lepšie použiť ľahký krém BB, korektor (ak je to potrebné) a zvýrazňovač.

zvýrazňovač vytvorené tak, aby "zdôrazňovali" pokožku a dali jej zdravý vzhľad. Ale neaplikujte to príliš. Nadbytočné prostriedky na tvári dodajú pokožke mokrý účinok, napríklad po cvičení.

Výber tónu závisí od tónu pleti a farby očí:

 • Blondínky s modrými očami sú odporúčané tónové zdroje v teplých kvetinových tónoch, napríklad ružové alebo broskyňové odtiene;
 • Rozpútané dievčatá s hnedými a zelenými očami by sa mali rozhodnúť pre prášok alebo červené v bronzových tónoch.

Dobrý doplnok k večernému makeupu bude falošné mihalnice, Budú vizuálne zväčšiť oči a urobiť výraz výraznejší.

Ako urobiť večerný makeup doma?

Aby sa večerný make up dokonalý, najprv by ste sa mali postarať o to, ako koža vyzerá. Ak je vaša pleť nedokonalá z prírody, potom sú tu TOP produkty, ktoré vám budú užitočné:

 • Primer. Táto základňa make-upu, ktorá vytvára prekážku medzi pokožkou a kozmetikou. Pomôže to vyhladiť nerovnosti tváre, zvýšiť trvanlivosť tonálnych prostriedkov a zvýšiť pigmentáciu dekoratívnej kozmetiky.
 • Krém na podklad. Vo večerných make-up nadácie by mali byť perzistentné, a tiež majú príliš hustá štruktúra. Neodporúča sa používať odtiene tmavšie ako vaša pokožka, pretože to spôsobí maskovací efekt.
 • Prášok. Tento nástroj je potrebný pre dievčatá s mastnou pokožkou. Prášok bude zdržať vzhľad ošklivého lesku na tvári, rovnako ako pridať pevnosť make-up.
 • Zvýrazňovač. Tento liek spôsobuje, že pokožka vyzerá zdravšie a žiarivejšie. Trendom tejto sezóny je prirodzená krása, takže zvýrazňovač by sa mal používať s mierou.
 • Korektor. Tento korektor skryje modriny a únavu pod očami.

Môžete tiež vyhladiť nedokonalosti pokožky pomocou kontúrovacie palety. Avšak pri hľadaní perfektných vlastností dievčatá začali strácať svoju individualitu.

V roku 2019 umelci make-upu odporúčajú, aby zdôrazňovali svoju individualitu a používali kontúrovacie nástroje na minimum.

Make večerný make-up doma nie je ťažké, ak máte minimálny súbor kozmetiky a postupujte podľa jednoduchých odporúčaní makeupu. Nasledujúca príručka krok za krokom na večerné make-up, ktorá vám pomôže sami ju použiť doma.

Krok 1. Čistenie. Pred každým make-upom musíte vyčistiť pokožku od prachu a toxínov. K tomu môžete použiť pleťové vody, toniká alebo peny na pranie. Očistia nielen pokožku, ale aj v závislosti od zvoleného výrobku zvlhčujú alebo mierne odlupujú pokožku.

Krok 2. Tón tváre.Aby ste dosiahli dokonalý tón tváre, môžete použiť nástroje uvedené vyššie.

Najprv musíte použiť základňu pod make-up (primer) alebo tvárový krém. Ak chcete použiť tónovaný krém bodkovaný, potom pomocou štetca alebo špongie, rozdeľte krém od stredu tváre k okraju. Problémy na pokožke môžu byť skryté s korektorom, čo spôsobuje, že sa okolo oblasti očí, alebo korektora.

Krok 3. Očný make up.Tento večerný make-up je ideálny pre dievčatá s akýmkoľvek vzhľadom. Čierne očné linky zdôraznia strih očí a tiene v zlatých a broskyňových tónoch urobia obraz slávnostnejšími.

Očný make up sa aplikuje v nasledujúcom poradí:

 1. Aplikujte svetlé odtiene s teplým odtieňom na horné viečko. Ľahšie, chladnejšie odtiene by sa mali používať v oblasti obočia a vo vnútornom rohu oka.
 2. Na vonkajšom okraji oka naneste tmavý odtieň tieňov, postupne tieňovanie znamená až do polovice storočia.
 3. Naplňte stredné storočie s odtieňmi zlatého odtieňa, čím sa prechod do hraničných zón.
 4. Aplikujte očné linky podľa tvaru storočia. Môžete použiť ceruzku alebo značku v rôznych odtieňoch namiesto očného viečka, čím vytvoríte jasnejší obraz.
 5. Zakryte riasy riasenkou. Ak chcete vytvoriť väčší zväzok, môžete ich zvlniť alebo použiť falošné riasy.

4. Kozmetické pery. Večerný makeup zahŕňa použitie jasných odtieňov rúžov. Ak chcete urobiť obraz nezabudnuteľný, môžete použiť gradientný make-up pier. Na to potrebujete rúž a dve zodpovedajúce odtiene rúžov.

Najskôr je potrebné načrtnúť pery tužkou, čo je trochu nad nimi. Potom aplikujte rúž, nechajte miesto bližšie k vnútornej strane pier. Tužka a rúž musia byť zatienené, čo vytvára malý prechod. Aplikujte svetlejšie odtieň rúže alebo lesku na vnútornej strane pier. Ak chcete, aby pery boli ešte jasnejšie, môžete na vrchu umiestniť transparentný lesk.

Krok 5. Dokončenie make-upu. Konečná fáza make-upu môže byť zvýrazňovač na výhodné oblasti, poprášenie pokožky alebo pridať rouge.

Je dôležité mať na pamäti, že ak používate tiene, ktoré sú silne sypyat, potom je potrebné urobiť prípravu očí pred aplikáciou tónovej štruktúry.

Tiež, ak je to potrebné, môžete odtiahnuť vzácne obočie. Prírodné a dokonca mierne rozcuchané obočie sú v móde teraz, takže by ste im nemali venovať väčšiu pozornosť.

Večerné nápady make-upu

Vytvorenie večerného vzhľadu si musíte spomenúť na módne trendy nadchádzajúcej sezóny, ako aj na odporúčania odborníkov. Dodržiavaním módnych predpovedí a tipov môžete vytvoriť jedinečný a nezabudnuteľný obrázok pre slávnostnú udalosť.

Večerný make-up v tmavých farbách pre brunetky Brilantné večerné make-up v ružových a zlatých tónoch Spectacular Pearlescent Makeup pre modro-šedé oči Večerný makeup so šípkami a leskom Jasný makeup pre zelené oči Módny večerný make-up pre brunetky Jasný večerný make-up v žltej farbe pre blondínky Večerný make-up 2019 s dôrazom na pery Večerný make-up s dôrazom na oči Večerný make-up s jiskrami na oči a nude rúž Večerný make-up pre hnedé vlasy Večerný make up v hnedých tónoch Klasický večerný make-up: dymový ľad a červené pery