Ako čítať sprisahanie o úspechu v podnikaní?

Poznáte rozdiel medzi podnikaním a bojom? Nič. A tam, a tam sú výhody pre tých, ktorí sú lepšie pripravení. A tam sú tu trumpy pod manžetami a ten, kto vyhrá tromfovú kartu, vyhráva tak, aby si nikto nevšimol.

Určite ste si všimli ľudí, ktorí sú zdanlivo nepoznateľní, ale podnikate arogantným a rýchlym spôsobom. Úroveň konkurencie v priemysle ich podnikania môže ísť mimo-rozsah, ale sú vždy najlepší zákazníci. V tomto prípade by ich malí odborníci nazývali "profesionáli". Tajomstvo ich úspechu na prvý pohľad je tajomné a spôsobuje závisť.

Ako uspieť v podnikaní, keď robíte všetko správne, ale šťastie sa taktiež odvráti? Ako sa vyrovnať s tými, ktorí vyrastali medzi žralokmi, ak nie je na to život pripravený? Ako sa stať úspešným podnikateľom pomocou tajných nástrojov?

Odpoveď je jednoduchá: kúzlo.

Nikdy nevieme, či sa na ňu uchýlia jeho konkurenti, pretože ich používanie musí byť prísne dôverné. Ale sme si istí, že biela magia v podnikaní neublíži, ale naopak vám dá silu a veľa šťastia.

Aké sú úspechy v podnikaní?

Keďže každá žena v domácnosti má svoj vlastný špeciálny recept na pečenie, každý podnikateľ má svoj vlastný špeciálny recept na získanie šťastia.

V ťažkých časoch, keď tlak okolností podkopáva vieru v seba samého, na záchranu prichádzajú alternatívne sprisahania. Hovorte veľa šťastia v podnikaní na účty a zlaté šperky, na bazalka listy a mince, na sviečky a zmeny, a oveľa viac. V tomto článku sa pozrieme na tri tradičné sprisahania a najpopulárnejšie sprisahanie technológie simoronskoy.

Rozpis na účtoch a zlatý prsteň

Najefektívnejšie sprisahanie na úspech v podnikaní sa číta na vzostupnom mesiaci o polnoci od utorka do stredu. Je mimoriadne dôležité, aby táto obloha nebola tento večer zamračená a bol viditeľný mladý srp.

Pripravte vopred:

 • Bankovka s malou nominálnou hodnotou;
 • Pero s atramentom;
 • Zlatý prsteň;
 • miska;
 • Dve sviečky;
 • voda;
 • Koreň zázvoru.

Keď sa hodí hodiny o polnoci, stojte pri okne a položte ich na okenný parapet. Nalejte čistiacu vodu do misy, pridajte zázvor, nakrájajte na veľké plátky. Nechajte vodu päť až sedem minút. Dovtedy svetlo sviečok, vypnite svetlá v celom dome a opatrne zatvorte všetky dvere. Cieľom tejto akcie nie je vynechať magickú energiu a sústrediť sa na seba.

Na papierovej poznámke napíšte svoje pero svoje meno, dnešný dátum a napíšte tri runy finančného blahobytu - Fehu. Rovnaké runy môžete nakresliť na peňaženke.

Zoberte zázvor z vody a odložte ju. Vložte účet s runami na spodnej strane príboru a stlačte ho zlatým krúžkom. Ponorte ukazovák vašej pravej ruky do vody a nakreslite Run Fehu na čelo.

Teraz vyslovte pozemok:

"Posväte sa vaše meno, pretože voda je svätá vo svetle nášho mesiaca. Vyzývam pomoc nebeským mocnostiam, mimo kontrolu smrteľníkov, a viem tajnú cestu vedieť, známe. Žiadam nebeské mocnosti, aby mi pomohli v mojej práci, v mojich záväzkoch a úlohách. Zoznámil som sa so slovami (po týchto slovách znova spustite mokrý prst cez čelo) a želám vám finančný úspech pre seba s veľkou vďačnosťou a úctou. "

Držte tretinu vody v malých dúškoch, zvyšok nechajte stáť na okennom prahu, kým sa voda nerozpustí na priamom slnečnom svetle. Je dôležité, aby nikto neodstraňoval nádrž na vodu z okenného parapetu. Sviečky čisté na odľahlom mieste. Pre nič iné ako úspešné rituály ich nepoužívajte.

Vysušte účtovníctvo a vezmite ju so sebou do peňaženky, bez toho, aby ste ju ukázali nikomu, noste krúžok bez toho, aby ste ho odstránili po dvadsaťjeden mesiacov. Po tejto dobe čakáte na kardinálne zmeny k lepšiemu.

Plot na bazálnych listoch a minciach

Požadované položky:

 • Čerstvá bazalka;
 • Zbrusu nové mince, najlepšie bronz alebo zlato;
 • Červená tkanina je malá;
 • pot;
 • Pôda pre rastliny;
 • Svatá voda

Toto sprisahanie sa koná za úsvitu, keď príroda prebudí a kvety spia v kvete. Požaduje sa priame slnečné svetlo, pod vplyvom ktorého bude rituál vykonaný.

Basil, alebo tulasi, jedno z posvätných rastlín v Indii, sa používa v mnohých formuláciách Ayurvedy. Pre náš rituál je vhodný zväzok bazalky s koreňmi na trhu. Orezané, pripravené na kŕmenie, by sa nemali brať, nie je vhodné na rituál. Ak je bazalka rastie vo vašej záhrade alebo v záhrade vašich známych, najlepšie je vykopať keš a priviesť ju domov.

Navštívte kostol vopred a darujte malý účet za jeho skrášlenie. Bude to znamenie, že ste pripravení na zmeny vo vašich finančných záležitostiach. Aj v kostole, vezmite svätú vodu - malé množstvo.

Takže, začať rituál, najprv rastú banda bazalky v hrnci. Zabalte ho červenou handričkou a chráňte rastlinu pred negatívnymi emóciami. Jemne nalejte do hrnca dostatok svätej vody pre pohodlný rast. Potom umiestnite mince okolo stoniek a položte ich so svojimi rebrami. Hrniec môžete umiestniť na okraj vnútra.

Prečítajte si graf:

"S púčikmi, výhonkami, mincami, peniazmi budem budovať cestu k úspechu pre seba, budem si vyžadovať bohatstvo. Ako bude bazalka rásť, tak moje podnikanie bude skvelé. Nedotýkajte sa ma problémov, nedotýkajte sa ma žiaľu, moc slnečného žiarenia, ktoré som kvitol napriek nikomu. "

Vložte bazalka na nápadné miesto a nezabudnite načasovať vodu. Sledujte to: ak začne hniť alebo vädnúť, znamená to, že vám bola udelená škoda a jednoduchý rituál nepomôže. V takomto prípade odporúčame vykreslenie poškodenia. Ak je rastlina silná a rozvetvená, je to istý signál, že sprisahanie bolo úspešné. Počkajte na mieru finančného rastu.

Sviečky a zmena

Najbližšie k vášmu pracovnému kostolu získajte tri jednoduché sviečky. Keď platite, dajte veľkému účtovníkovi veľký účet. Požiadať o doručenie najmenších mincí a účtov. Dajte darebákom chudobným na ulici, pokaždé hovoriac ticho slová modlitby:

"Čo sa týka vás, Božieho služobníka, dávajem od dna svojho srdca, tak Pán mi poďakuje a zvyšuje moje blaho."

Je dôležité, aby ste neodpovedali na slová vďaky a chodili ste na pracovisko v tichosti, bez toho, aby ste sa s nikým rozprávali. Nechajte prvé slová, ktoré hovoríte, o zákazníkovi, zákazníkovi alebo inej osobe, ktorá prevádza peniaze. Potom sa sprava začne pracovať.

Simoronsky sprisahania pre úspech v podnikaní

Konširácie zo simoronskej praxe sú často excentrické - to je ich osobité tajomstvo. Peniaze milujú pozitívne emócie a sprisahanie s úsmevom ich priťahuje mnohokrát viac.

Šimonov rituál "Zelené ponožky" prináša šťastie v obchode o týždeň neskôr. Pre sprisahanie budú potrebné:

 • nové ponožky zelené;
 • šesť mincí v denomináciách 5 rubľov alebo kopecks.

Zelená je farba energie, priťahuje finančný úspech a rast predaja. Čím jasnejšie sú ponožky uložené v rituáli, tým efektívnejší bude výsledok.

Najlepšie je vykonať rituál na rastúcom mesiaci, keď je energia peňazí najsilnejšia.

Pred posteľou zaveste ponožky na okno. Do každej z nich vytiahnite tri črepy a prečítajte si nad nimi mantru:

"Om mani prichádzajú. Om mani prísť. Om Mani prichádza! "

Nasledujúce ráno vyvezte mäkkýši, položte ponožky a choďte do práce. Vo večerných hodinách opakujte. Počas týždňa sa tento rituál a veľa šťastia usmeje!

Toto sprisahanie dostalo najviac spätnej väzby od praktizujúcich kúzelníkov. Jeho podstatu je jednoduchá až na hranice a ľahko sa ovláda. Očarovaní kúzelníci vedia - šarm Simoronovho sprisahania je absurdný, na prekvapenie vesmíru, ktorý neodmietne odmeniť kúzelníka, ktorý sa jej zasmial.

Kedy čítať?

Je lepšie čítať pozemky o úspechu v podnikaní na rastúci mesiac. Sprisahania na úplňku, nový mesiac, zatmenie mesiaca, zatmenie slnka bude účinné. Priaznivé dni sa považujú za dni žien: streda, piatok, sobota.

Avšak rôzne sprisahania vyžadujú rôzne časy dňa. Existujú sprisahania, ktoré sa čítajú kedykoľvek a ich účinnosť závisí výlučne od vierovyznania. Napríklad najjednoduchšia modlitba za úspech v podnikaní, ak sa opakuje niekoľkokrát za deň, začína prinášať ovocie takmer okamžite.

účinky

Biele sprisahania v podnikaní sú odlišné v tom, že nikomu nežiadajú zlo: ani súťažiaci, ani vy, ani tí páchatelia. Biela mágia je bezpodmienečná a je úprimným éterickým posolstvom, na ktoré reagujú podporné vyššie moci. Takéto sprisahania sú účinné v tom, že neporušujú štruktúru vesmíru, na ktorý ste zvyknutí, ale naopak správne nastaviť a zmeniť svoju náladu k lepšiemu. Úspech každého podnikania závisí od vašej nálady a dôvery.